Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11251) Dr.LEW


Dr.LEW
csendes tag

Haló sziasztok egy újabb felhasználó csatlakozik hozzátok: D több mint 2,5 hónapja talán megvan már a mini pro és teljesen meg vok vele elégedve :R

Pénz & Sárm

(#11252) Brutális eb válasza Ghard (#11250) üzenetére


Brutális eb
addikt

Visszaolvasni nem szégyen ebben a témakörben meg nem is kell sokat.
Egyébként meg annál elöbb ugysem lesz minthogy a készüléked jelezné.......
Természetesen hivatalos úton.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11253) janes1976


janes1976
őstag

Pár napos tapasztalat:

Még ismerkedünk. ;)

Beszélgetés közbeni hangerő sztem halkabb mint kellene, viszont ha odanyomom teljesen ahova kell, akkor már annyira nem gáz. ;) Maga az egész készülék iszonyat jól össze van rakva, a querty meg egy álom, ICS van rajta, de nekem nem akadozik, teljesen folyamatos minden. A hangra visszatérve: legfeljebb megyek a dokihoz fület mosatni. :W

De tényleg, másnak nincs gond a hanggal csak nekem? :Y
Azért lenne jó tudni, hogy ez most alapból ilyen mindenkinél, mert akkor viszem vissza, gariba javítsák, de nem akarok magamból hülyét csinálni, hogy utána meg megmondják, hogy ez ilyen, nincs semmi baja, egyszerűen nem akarok felesleges köröket futni. Értitek. :F

Előző telóm Samsung wave volt, de ez nekem sokkal inkább bejön, ha a softwares részt nem nézzük még akkor is, mivel a bada egy fostalicska az android meg atom. :K

Nagyon nem bántam meg hogy ilyen telót vettem, 40e-ért ilyen tudású készüléket, hát nagyon megérte. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#11254) zoll96 válasza janes1976 (#11253) üzenetére


zoll96
csendes tag

Nekem is Wave (2) volt. A telefon jó volt viszont a szoftverkínálat az androidhoz képest ég és föld. Én is 39.999Ft ért vettem! Mert hülye azért nem vagyok :) Nagyon jók az eddigi tapasztalataim. Csak ajánlani tudom annak aki ilyenen gondolkodik.

(#11255) Ghard válasza janes1976 (#11253) üzenetére


Ghard
őstag

Felnyomtad a hangerőt maxra? Nem olyan hangos,de nem is halk szerintem.

(#11256) janes1976 válasza Ghard (#11255) üzenetére


janes1976
őstag

Persze. :K

Van egy sejtésem, hogy ez alapból ilyen. Már más is írta itt a fórumon hogy ez van. :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#11257) Cobretti13


Cobretti13
tag

Megvettem ma az Asphalt 7: Heat 220 magyar pengőért hát bexarás milyen játékok futna ezen a kis erőgépen,nagyon durva (lehet,hogy csak nekem a Blade után).
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG9mdC5hbmRyb2lkLkFOTVAuR2xvZnRBN0hNIl0.
Totál laggmentes brutál király.
Bocs az offolásért csak nem hittem a szememnek. :)

S3 / MSI GX 620 / Miskolc

(#11258) Brutális eb válasza Cobretti13 (#11257) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hardver ügyileg ugyanaz majdnem mint a htc desire hd tehát nem kell csodálkozni hanem örülni. ;) :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11259) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!

Szeretném a cpu-t felhúzni mondjuk 1.4ghz-re ugy olvastam ott még stabil. Érdemes-e eggyátalán felhúzni? Gyorsul-e valamennyit is? Ha ki root-olom akkor pl. setcpu és egyéb programokkal ki lehet vagy valami más megoldás kell?

(#11260) Zoli133 válasza Zsírkrétamen (#11259) üzenetére


Zoli133
őstag

A root kevés, nyitott bootloader és custom-kernel kell a CPU húzásához.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11261) Zsírkrétamen válasza Zoli133 (#11260) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszi akkor ez még ráér :D

(#11262) Brutális eb válasza Zsírkrétamen (#11261) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ekkora miniatürizált házban/és ilyen melegben én nem trükköznék oc-val.
Sokkal jobban jársz egy custom rommal amiben optimalizálva van a memória kezelsés és kivan pucolva a sok felesleges hülyeség.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11263) Zsírkrétamen válasza Brutális eb (#11262) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Oké. Viszont az ics visszaraktam és eredeti célomat, reál ics felrakását tervezem. ugyan ugy megy flashtool-al mint az ics felrakása vagy máshogy kell?

(#11264) fatal` válasza Zsírkrétamen (#11263) üzenetére


fatal`
titán

Flashtoollal csak gyári romot tudsz telepíteni. CWM-ből lehet a custom romokat (értelemszerűen rootolt telefon és CWM kell hozzá).

(#11265) Isten88


Isten88
senior tag

Sziasztok!
Szoftosan full gyári a telefonom, alkalmazáskezelő szerint van ~100 MB szabad helyem a telefonon, de mégsem enged egy progit frissíteni, aminek a frissítése 11,1 MB, mert "Nem áll rendelkezésre elég tárhely.", nevezetesen a Facebook alkalmazást. Most mi a teendő? Miért nem elég neki 100 MB?

(#11266) Regiee


Regiee
aktív tag

Szeretném garanciaba visszavinni a telot telenorhoz, de reál ics van rajta. Mit tegyék fel flashtoollal hogy ne legyén gond???
:R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11267) Grande Ale válasza Isten88 (#11265) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nekem is mindig ezt csinálja, már nagyon unom...

(#11268) Brutális eb válasza Isten88 (#11265) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szerintem várni rajtad kívűl még egy csomó ismerősömnek sem megy az update más készülékeken sem.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11269) fatal` válasza Regiee (#11266) üzenetére


fatal`
titán

Bármelyik gyári ROMot.

(#11270) japy válasza fatal` (#11269) üzenetére


japy
őstag

És hol lehet gyári független romot találni? :U

(#11271) Dr.LEW válasza Grande Ale (#11267) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Érdekes...nekem is gyári ics van fent de hibát'anul működik......érdekes

Pénz & Sárm

(#11272) fatal` válasza japy (#11270) üzenetére


fatal`
titán

Tessék. De XDA-n találsz még.

(#11273) Regiee válasza fatal` (#11272) üzenetére


Regiee
aktív tag

Köszönöm, ezzel vihetem gariztatni a Telenorhoz akkor, nem lesz gond?:)

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11274) natë


natë
nagyúr

RealICS lite r3 [link]

(#11275) Isten88 válasza Dr.LEW (#11271) üzenetére


Isten88
senior tag

Az az érdekes inkább, hogy építő jellegű hozzászólásokkal kellene megszólalnod, nem azzal, hogy neked minden működik - látszólag - és az a hülye, aki észreveszi a hibát...érdekes...felettébb érdekes.

(#11276) Dr.LEW válasza Isten88 (#11275) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

na most óccsá le! Elnézést kérek hogy valamit is írtam.

Pénz & Sárm

(#11277) sambuce válasza natë (#11274) üzenetére


sambuce
tag

Sziasztok!

Feltettem és nem tudok hívni vele. Vki hasonló?

(#11278) vigyori78


vigyori78
őstag

Üdv mindenkinek.
Egy kis infót szeretnék a telefonról a gyári ICS rendszerrel hogyan működik tapasztalatok?
Két telefon között vacillálok mini pro és xperia tipo szerintetek ?
Köszi.

(#11279) Dr.LEW válasza vigyori78 (#11278) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Gyári ICS-vel akadásmentesen működik nekem én nagyon szeretem de sztem a Tipot vedd ha már a kettő közül kell választani az újabb :D

Pénz & Sárm

(#11280) vigyori78 válasza Dr.LEW (#11279) üzenetére


vigyori78
őstag

Köszi.
Én is a felé hajlok a mini pro-nál az előny a proci nagyobb ,plusz a kijelző 16m színű és 5megás kamera ,viszont a tiponál nagyobb kijelző viszont kevesebb szín de több memó 2,5gb ami csábít.

(#11281) Dr.LEW válasza vigyori78 (#11280) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

ezaz.. :)

Pénz & Sárm

(#11282) Zoli133


Zoli133
őstag

Nah mit találtam [LINK] :C
köszönjük ko9 :R

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11283) Zoli133 válasza Zoli133 (#11282) üzenetére


Zoli133
őstag

Elkezdtem belakni, első apróság, hogy a PIN kéréses rész elég fura, konkrétan fekete a nagy része, egy fehér hely van ahova írok majdnem teljesen fehér betűkkel, virtuális billt nem kapok tehát csak a billentyűzettel tudom beírni, illetve a beállításokban ha rámegyek a telefonról részre akkor a beállítások app leáll, de minden más nagyon jó, smooth, kényelmes, el is kezdtem belakni, holnap kiderül hogyan használható napközben.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11284) sambuce válasza Zoli133 (#11282) üzenetére


sambuce
tag

Vajon mikorra lesz zárt BL-re?

(#11285) Regiee


Regiee
aktív tag

Nah ma visszavittem a telenorba a telefonomat a kijelző miatt. Aztmondta hogy ha ők küldik be szervízbe minimum egy hónap a javítása és cseretelefont nem adnak. Nekem nincs másik, ezért szükségem van egy csere telefonra. Aztmondta menjek be Westendbe ahol elvileg egy nap alatt kicserélik a kijelzőt, de ha mégse akkor ők biztosítanak egy másik telefont addig. El is másztam a helyre ahova szökőévente egyszer megyek erre mi fogad a Sony szervízben? Már egy éve megszűnt ott a szervízelés menjek el a Media MArktba. Elmentem oda is, ott nem foglalkoznak velem most elküldtek újpestre ami ugyancsak egy másfél, két órás út lesz. Onnan el nem jövök amíg megjavítják vagy nem adnak egy másik készüléket a javítási időig. A plusz poén ebben az hogy a kijelzőm hol jó hol nem...Most estére megint jó, holnap akkor is elviszem ha jó lesz és nem elégszem meg szoftverfrissítéssel, mert kb 8 szor frissítettem újra de szar a kijelző. Már most felspanoltam magam.. :((( :DD :DD

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11286) Zoli133 válasza sambuce (#11284) üzenetére


Zoli133
őstag

Szerintem akkor ha a sony ad ki hivatalos JB frissítést ami tartalmaz JB kernelt.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11287) Jakovlev999 válasza Zoli133 (#11282) üzenetére


Jakovlev999
csendes tag

Ez nagyon tetszik, hogyan tudom feltenni? Nem értek a rootoláshoz meg Romoláshoz, sosem csináltam még ilyet, valaki segítene? :D
Valamint mennyire lassítja ez a telefont és meríti az aksit?

(#11288) Zoli133 válasza Jakovlev999 (#11287) üzenetére


Zoli133
őstag

A fent említettet csak nyitott BL-el, független telóra tudod felrakni De itt az ICS alapú verziója (jelenleg ez még stabilabb is). ROOT + ROM felrakás live with walkman topic első hozzászólásában találsz leírást annyi a módosítás, hogy GB ROM sk17i-hez illetve az ICS ROM. Ezeket a ROM-okat használd ne az LWW-jét a többi (rott program ilyenek)azok jók amik ott vannak.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11289) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Ha megjelenik a 4.0.4 hibáit javító Pach, akkor csak annyi a dolgom, hogy a Sony PC Companionban frissítem újra a telót? Meg jelezni is fogja nekem a program ha elérhető rá?

(#11290) Brutális eb válasza Zsocó (#11289) üzenetére


Brutális eb
addikt

Amennyiben gyári szoft. van a készülékeden kapsz majd egy értesítést,hogy update érkezet.
Ezt telepítheted akár PC nélkül is magán a telefonon.

De nyugalom ez még hetekebe sőt 1-2 hónapba is beletelhet tehát ez mindenkinek szól nem kell remegni és naponta 3986x megkérdezni,hogy kijött e már. :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11291) Zsocó válasza Brutális eb (#11290) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Magára a telóra kapom majd az értesítést? :F

(#11292) Zoli133 válasza Zsocó (#11291) üzenetére


Zoli133
őstag

Nem nagyon kaphatsz másra egy telefon frissítésről szóló értzesítést, bár lehet a postás hozza ajánlott küldeményként...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11293) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok! Meguntam, a GB-t és frissítettem ICS-re, ezt szeretném root-olni de sehol sem találok egy magyar leírást. Valaki tudna segíteni? :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#11294) Regiee válasza agoka07 (#11293) üzenetére


Regiee
aktív tag

Csupán 5 hozzászólást kéne visszaolvasnod. :U

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11295) Brutális eb válasza agoka07 (#11293) üzenetére


Brutális eb
addikt

Megszívtad! ;]

Ahoz,hogy rootolhasd vissza kell menned egy elég régi GB romra.

[link]

v2

(#11294) Regiee
Á ugyan már a mai rohanó világban?
Miért is nem tegyük fel 260x ugyanazt a kérdést amikor olvasni is lehetne és kereső is van :F ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11296) agoka07 válasza Brutális eb (#11295) üzenetére


agoka07
senior tag

A GB rootolva volt :) De lehet, hogy én benne hagytam a pipát a wipe data menüpontban. :(
.42-es gb-t kell visszategyem, vagy a többit is lehet rootloni?

[ Szerkesztve ]

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#11297) Brutális eb válasza agoka07 (#11296) üzenetére


Brutális eb
addikt

Jó a 42

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11298) fatal` válasza agoka07 (#11296) üzenetére


fatal`
titán

42 vagy 58

(#11299) detty003


detty003
csendes tag

Sziasztok!
Kéne egy kis segítség. Mostanába azt csinálja a telom,hogy ledob a hálozatról(szolgáltató hálozatáról)és amikor visszacsatlakozik hozzá(vmikor 1perc vmikor 5 perc)nem kér PIN-t,de vannak olyan napok amikor egyszer sem dob le. SIM kártyával van gond vagy a teloval? (A telo am nagyon jól szuperál már lassan egy 1éve)
Köszönöm előre is a segítséget.

(#11300) Isten88 válasza detty003 (#11299) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
Próbáld meg: Beállítások, Továbbiak..., Mobilhálózatok, Hálózati üzemmód, WDCMA (preferált)/GSM. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.