Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) dokee78 válasza dokee78 (#1299) üzenetére


dokee78
félisten

A a Mini Pro-ban van egy "Megosztás Widget" amivel postolni lehet Facebook-ra,Twitter-re,SMS illetve talán jegyzetre is alkalmas.

(#1302) RoMix85 válasza BoneDragon (#1297) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Szia
A többiekéhez hozzátenném még azt is hogy a pro mérete nagyobb:) igaz, miniméterekről beszélünk, de ilyen kompakt méreteknél az is sokat számít:)

(#1303) hurrikan válasza Bailey (#1293) üzenetére


hurrikan
addikt

Hivatalos, Magyar.
T-mobile. Dominós.

Egyébként én is túl melegedésre jutottam. Mert a kijelző is megbolondul olyankor. :S
Nagy sajnálattal hallom ezt min Sony fan hogy csalódnom kell. :(

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1304) Bailey válasza hurrikan (#1303) üzenetére


Bailey
senior tag

Az enyém is T-s. Én miután megvettem csak akkor olvastam erről a hibáról. Rögtön próbáltam előhozni mielőtt letelik a 3 nap: töltőre tettem beszéltem közben, neteztem, játszottam, de 36 foknál nem lett melegebb az akksi és nem csinált semmi hibát. És azóta sincs vele semmi bajom. De ha meg előjön a hiba akkor meg garanciális és már tudják hogy kell megjavítani.

(#1305) mrlujoak válasza hurrikan (#1303) üzenetére


mrlujoak
veterán

Eddig egyik Xperia mini-s munkatársam/ismerősöm nem adott ilyen hibainfót a saját készülékéről...

Cseréltesd...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1306) hurrikan válasza mrlujoak (#1305) üzenetére


hurrikan
addikt

Várhatok majd 3-4hetet de ez van nincs mit tenni...
Elküldöm, ha visszajön és tovább csinálja megy háztól.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1307) Ricardo válasza hurrikan (#1303) üzenetére


Ricardo
félisten

Nálunk sincs ilyen gond.

(#1308) half333


half333
őstag

Sziasztok! Pár napja vettem xperia mini

st15i-t. Még uj vagyok itt is,és az

android világában is. sok fórumot

böngésztem,de még volna pár fontos

kérdésem. pl: Ha letöltök komolyabb

játékot(dead space full),ez is

tartalmazhat virust,vagy csak a

programok,(mivel marketon ingyen nem lehet

letölteni)? Próbálta már valaki 2.3.4-es

szoftvert? tapasztalatok? ha letöltök egy

programot,nem márketban,tegyük fel

tartalmaz virust,de a telómon nincs

beállitva a net,akkor is okozhat kárt?

légyszi irjatok,és köszi előre is!

(#1309) dokee78


dokee78
félisten

Javítva lesz az 1.h.sz-ben található 512MB ROM 1GB ROM-ra,bár semmi megerősítést nem találtam,hogy 1GB lenne benne.

(#1310) mrlujoak válasza dokee78 (#1309) üzenetére


mrlujoak
veterán

"Memory
Internal phone storage 1 GB (up to 320 MB user free memory)"

forrás: Xperia mini White Paper

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1311) hurrikan válasza mrlujoak (#1310) üzenetére


hurrikan
addikt

Így van ahogy én is írtam #1286-ban.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1312) mrlujoak válasza hurrikan (#1311) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ohh, te már éltél, és írni is tudtál 1286-ban?! :C
...én 1983-as vagyok, és olyan 1989 óta írok...

Poén off - sorry, ez most humorheroldos tabletta volt :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1313) dokee78 válasza mrlujoak (#1310) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#1314) sdd2 válasza mrlujoak (#1312) üzenetére


sdd2
veterán

:DDD :DDD Hát ez nagyon nagy volt.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1315) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Helló, üdv mindenkinek!

Lehet, hogy buta és felesleges kérdés lesz, de ha frissítem a telefon szoftverét, akkor az eddigi adatok (SMS-ek, játékállások, stb.) törlődnek? Gondolok itt a telefon memóriájára és a memóriakártyára. Előre is köszönöm. :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1316) sdd2 válasza csasaKKP (#1315) üzenetére


sdd2
veterán

Elvileg a memkarihoz nem nyúl hozzá.Kérj egy biztonsági mentést kártyára. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1317) dokee78 válasza csasaKKP (#1315) üzenetére


dokee78
félisten

A memóriakártya nem de a telefonadatok igen.
De pl telefonszámokat,sms-eket,naptárbejegyzéseket ki tudod menteni.
Appokat is ki tudod,de amikor visszarakod az appokat azok már nem frissülnek a Marketről.

(#1318) csasaKKP válasza dokee78 (#1317) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Köszönöm szépen! :) Igazából a játékállásokat nem szeretném elveszteni, a fontosabb adatokat, SMS-eket, stb.-t elmentem. :)

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1319) Mezcal


Mezcal
addikt

Most vettem egy Xperia minit és van pár kérdésem. A válaszokat előre is köszönöm.

Milyen formátumú videokat játszik le, és milyen felbontásban? Van rá valami jó konvertáló program?

A gps-re van olyan térkép is, amivel nem kell adatforgalmat fizetni? T- Mobileos a teló.

A 2.3.4-es androdid frissítést meg lehet garanciavesztés nélkül is csinálni?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1320) dokee78 válasza Mezcal (#1319) üzenetére


dokee78
félisten

A gyári lejátszója nem igazán játszik le avi,divx,mov videókat,de a Marketből letöltött lejátszókkal megoldható.
Pl.:
BSPlayer lite

Van adatforgalmat NEM generáló GPS progi.
Pl.:
Sygic: GPS Navigation
MobileNavigator Europe

Nem jár garivesztéssel a 2.3.4 Nordic felrakása,de mielőtt visszaviszed a Boltba,vissza kell Flashelni 2.3.3-ra.

(#1321) half333


half333
őstag

Sziasztok! Pár napja vettem xperia mini st15i-t. Még uj vagyok itt is,és az android világában is. sok fórumot böngésztem,de még volna pár fontos kérdésem. pl: Ha letöltök komolyabb játékot(dead space full),ez is tartalmazhat virust,vagy csak a programok,(mivel marketon ingyen nem lehet letölteni)? Próbálta már valaki 2.3.4-es szoftvert? tapasztalatok? ha letöltök egy programot,nem márketban,tegyük fel tartalmaz virust,de a telómon nincs beállitva a net,akkor is okozhat kárt? légyszi irjatok,és köszi előre is!

(#1322) dokee78 válasza half333 (#1321) üzenetére


dokee78
félisten

Akár tartalmazhat is,de nem jellemző.
2.3.4-el használom és semmi baja.

(#1323) half333


half333
őstag

És tapasztalatod szerint javult valami emlitésre méltó?

(#1324) dokee78 válasza half333 (#1323) üzenetére


dokee78
félisten

gyorsabb lett és vannak plusz dolgok.

(#1325) half333


half333
őstag

kösz h szántál rám pár percet! még annyit szeretnék tudni,h neked volt a frissités előtt illetve után problémád a térerővel telefonálás közben? És hogy sikerült-e már kihangositanod hivás közben,mikor füledhez tetted?

(#1326) Mezcal válasza dokee78 (#1320) üzenetére


Mezcal
addikt

Kösz a válaszokat!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1327) dokee78 válasza half333 (#1325) üzenetére


dokee78
félisten

Sem előtte sem utána nem volt gondom.
Miért sikerült volna kihangosítanom,ezt nem értem.

Sztrego Nincs mit.

(#1328) half333


half333
őstag

pár helyen olvastam h telefonáláskor kihangosodott,mikor hozzáért a képernyőhöz az arc,ill.fül,és én is jártam már igy. a fényerőn lehet erősiteni a gyárihoz képest? x8-ason lehet,és kiváncsi vok,h van-e erre alkalmas program vagy más megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#1329) dokee78 válasza half333 (#1328) üzenetére


dokee78
félisten

Ne hasonlítsd az X8-hoz a kijelzőt.
Apámnak X8-a van és ég és föld.
Miért hangosítaná ki a fülhöz téve,ha egyszer a távolságérzékelő kikapcsolja a kijelzőt?

(#1330) Bailey válasza dokee78 (#1329) üzenetére


Bailey
senior tag

Talán olyasmire gondolhat hogy a távolságérzékelő szenzor nem kapcsolta le a kijelzőt és a tulaj lenyomta a fülével a kihangosítás gombot. De én nem hallottam ilyesmiről.

A kijelzőt meg nem tudom minek kellene fényesebbre tenni. Így is túl világos max fényerőn.

(#1331) half333


half333
őstag

A komolyabb játékok (pl .: Dead Space,Nova),csak root-olt gépen mennek?

(#1332) cintula187


cintula187
addikt

Reggelt!

Tegnap óta több géphez is csatlakoztatva a telót a pc companion azt írja ki csatlakozáskor, h a "telefonszoftver frissítési információk nem érhetőek el".

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1333) aggleány válasza half333 (#1331) üzenetére


aggleány
addikt

Nem. Annak, hogy mi fut el a telefonon, semmi köze a rootoláshoz.

(#1334) RoMix85 válasza Bailey (#1330) üzenetére


RoMix85
aktív tag

A távolságérzékelő is olyan mint az auto fényérzékelő...:D

Túlságosan jól végzi a dolgát, olyannyira hogy többször olyan is előfordult hogy miután vége a beszélgetésnek se mutat semmit a kijelző:D
Ez aztán tényleg feloldásbiztos:P

Tény hogy vannak apróbb olyan dolgai a kis mininek amik érdekesek, de mindezek ellenére is imádom, nem cserélném le semmire :$

(#1335) cintula187 válasza cintula187 (#1332) üzenetére


cintula187
addikt

Lehet karbantartás van?

Valamint: Mini és Connectify wifi csatlakozás ügyben az alábbi problémám van. Végre tudom csatlakoztatni a nethez a mobilt, de! 2-3 percenként kb 20 másodpercre megszakad a kapcsolat majd magától újracsatlakozik. Hol lehet a gond?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1336) Bailey válasza RoMix85 (#1334) üzenetére


Bailey
senior tag

Nálam ilyen még nem fordult elő.

(#1337) FET-MEN válasza cintula187 (#1332) üzenetére


FET-MEN
veterán

ajánlanám neked a sony ericsson update serive-t seus :)

Iphone 7

(#1338) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!
Jelenleg x8am van, de a jövőben tervezem lecserélni minire. Igazából amiben változást szeretnék: flashplayer támogatás, játékok gyorsabb futása, illetve jobb kompatibilitása, multitouch, szebb kijelző.
X8on egyre többször írja, hogy nem támogatott készülék. Van valakinek tapasztalata, hogy játékoknál mennyire gyakori ez a probléma, vagy egyálalán van-e.
Illetve custom romok hogy állnak rá? Érdemes e velük foglalkozni, vagy jó-e a gyári. Mert x8nál ugye ég és föld a kettő.
Köszi a válaszokat

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1339) dokee78 válasza JoolsNOS (#1338) üzenetére


dokee78
félisten

Jó rá a gyári ROM,ami jelenleg a 2.3.3,de lehet Flashelni 2.3.4-re.
Ha visszakeresel a hozzászólásaimra akkor találhatsz sebességtesztet és közös fotókat is az X8 al összehasonlítva.

(#1340) Bailey válasza JoolsNOS (#1338) üzenetére


Bailey
senior tag

A mini mindenben jobb mint az X8 szerintem. Amiket leírtál abban mind sokkal jobb a mini. Egyedül a játékok kompatibilitásához nem tudok hozzászólni mert én az angry birdsön és a fruit ninja-n kívül nem tettem rá mást. Az inkompatibilitás lehet hogy azért van az x8-on mert régi android van rajta, vagy pedig a kijelző felbontása miatt. Ha az utóbbi, akkor viszont itt ugyanaz a helyzet mert a felbontás ugyanaz. A gyors futásban nem fogsz csalódni, kis kijelző+snapdragon proci ütős párosítás. A kijelző minősége is ezerszer jobb a minin. A gyári rom is 2.3, és ugye igéret van az ICS frissítésre is. De ha nem jön be a gyári akkor szerintem lesz rá cyanogenmod rom, főleg hogy a Sonyericsson már támogatja a cm fejlesztőcsapatot. Nemrég jópár készüléket is adott nekik ajándékba és technikai segítséget is ad hogy megkönnyítsék a fejlesztést.

(#1341) half333


half333
őstag

érdekelne h valaki próbálta-e már az USB OTG-t? http://www.seria.hu/cikkeink/2011.09.23%20Gingerbread%202.3.4%20Update/01_resz/Gingerbread%202.3.4%20Update.html

[ Szerkesztve ]

(#1342) JoolsNOS válasza Bailey (#1340) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Felbontás nem gond, gdx17 rom van rajta (2.3.7) A 800*480as felbontást is le tudja "redukálni". Az inkompatibilitást a proci adja. Illetve az andreo 200as gpu. Amúgy angry birdsben gondolom akkor nincs akadás. Pálya elején laggolás?

(#1339) dokee78: köszi, megtaláltam képeket. Mintha minimálisan kisebb lenne a mini kijelzője nem?

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1343) dokee78 válasza JoolsNOS (#1342) üzenetére


dokee78
félisten

Nem kissebb az. :D

half333 Az USB OTG-t nem úgy kell elképzelni,mint a Galaxy S2-nél,mert ott szinte bármit rádugsz az megy.
Itt kellesz hozzá egy dokkoló.

[ Szerkesztve ]

(#1344) Gerold válasza RoMix85 (#1334) üzenetére


Gerold
csendes tag

A promban olyan jól végzi a dolgát, hogy le sem zár és le sem kapcsolja a kijelzőt.

(#1345) dilajoska1


dilajoska1
őstag

nálatok is fel lehet ébreszteni a kijelzőt a home gombbal és nem csak a bekapcsoló gombbal?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#1346) ricsike81 válasza dilajoska1 (#1345) üzenetére


ricsike81
aktív tag

a középső gombbal igen.

Valaki tapasztalt már hibát a 2.3.4-nél ?

(#1347) FET-MEN válasza dilajoska1 (#1345) üzenetére


FET-MEN
veterán

micsoda felfedezés ;] :DDD

Iphone 7

(#1348) dilajoska1


dilajoska1
őstag

nem azért kérdezem hanem mert a bladenél ez probléma volt, mert olyankor nem aludt a telefon csak látszólag és ezért zabálta az aksit.akkor itt direkt ilyen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#1349) FET-MEN válasza dilajoska1 (#1348) üzenetére


FET-MEN
veterán

az a blade :K nekem eddig összes droidphone fölébredt középsőre, kivétel ami érintős home gomb :DDD

Iphone 7

(#1350) Bailey válasza JoolsNOS (#1342) üzenetére


Bailey
senior tag

Semmi akadás nincs az angry birdsben. Akkor gondolom ez az inkompatibilitás fennáll az összes msm7227-es procival szerelt készüléknél. Viszont nem hiszem hogy lenne olyan játék ami a snapdragonnal inkompatibilis. Legfeljebb majd azok lesznek ilyenek amihez már kétmagos processzor kell. De az még odébb van.

A kijelző nekem is kicsinek tűnt. De ez csak érzékcsalódás. Én már melléraktam egy X8-at és tényleg úgy tűnt. De a Samsung Corby kijelzője még nagyobbnak tűnt pedig az csak 2.8-as, csak ott az egész telefon is nagyobb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.