Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #36342528


#36342528
törölt tag

Köszi a cikket,mindjárt töltöm és kipróbálom

(#2) citkar


citkar
addikt

Ha jól értem kézzel fogható képeslapot küldhetek, borítékban, akár a saját képeimből?
Nem hangzik rosszul, csak az egyedi kézírás hiányzik belőle.

(#3) hengelhof


hengelhof
senior tag

Végre a postának is eszébe jutott valami értelmes. Köszi a cikket.

(#4) #79335424 válasza hengelhof (#3) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1
Bárhol lehet jó újításokat kitalálni, csak ejtőernyős komák helyett, megfelelő embereket kell megfelelő pozíciókba helyezni.

Régebben gyakran adtam fel tömegesen csomagot az óbudai (Kiscelli) postán. Totál manuálisan ment. Majd jött a modernizáció. Hosdzú szülés volt, de végre üzembe helyezték a számítógépes rendszert. Az eredmény:
a hölgy rátette a csomagot a bal oldalán levő digitális mérlegre, majd az arról leolvasott adatot bepötyögte a jobb oldalán levő számítógépbe. :W
Nem tudom, hogy ez a "fejlesztés" mennyibe került, de minden Forintjáért megérdemelne a kitalálója egy korbácsütést.

[ Szerkesztve ]

(#5) UnA válasza #79335424 (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem tudom, mi ezzel a probléma, a legtöbb helyen így működik. A számítógépen fut az általános postai alkalmazás, a mérleg pedig egy aránylag egyszerű, könnyen cserélhető darab. Az alkalmazás természetesen nem csak a csomag súlyának beírására használható... ;)

(#6) #79335424 válasza UnA (#5) üzenetére


#79335424
törölt tag

Miért manuálisan kell bevinni az adatot? Kifejezetten tömeges átvételi ablakról van szó. Ha csak 5 mp/csomag az időveszteség, az 100 csomagnál majdnem 10 perc mínusz. Akkoriban több, mint 200 csomagot vittem be egyszerre, és voltunk még páran ott ilyen mennyiségekkel. A digitális mérleg adata miért nem egyből a gép programjának megfelelő rublikájában jelenik meg? Egy szabványos porton kommunikáló mérleg is bármikor plug and play cserélhető lenne.

[ Szerkesztve ]

(#7) waccamár válasza #79335424 (#6) üzenetére


waccamár
senior tag

Én múltkor 10 db tértivevényes levelet adtam fel. 3X kellett megírnom a feladó-címzett párost. A borítékon, az ajánlott szelvényen, és a tértivevényes szelvényen. Ahol ráadásul olyan kicsik a rubrikák, hogy valószínű a tervezője sosem próbált még beleírni.
A 10 db levél feladása 5850 Ft-ba kerül, megcímezni minden szelvényt körülbelül fél órába, feladni őket pedig újabb 25 percbe került. És a 25 perc nem a várakozással töltött időszak volt, hanem ténylegesen ennyi idő volt, mire végzett vele a hölgy -.- Kicsit le van maradva a posta.

A cikket köszi nagyon, az ötlet szimpatikus, ki is fogom próbálni! ;)

(#8) #63534592


#63534592
törölt tag

Köszi a cikket töltöm is

(#9) CAB85


CAB85
tag

Egészségetekre :)

Kicsit utánajártam, az app folyamatosan frissülni fog majd, új sablonok, betűtípusok. Kíváncsian várom én is :)

Köszönöm mindenkinek!

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#10) CAB85 válasza citkar (#2) üzenetére


CAB85
tag

Igen, ez a lényeg :) Én Pl, az instagramon szerkesztett képekből válogattam, amiket a nyaralás alatt készítettem

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#11) BlackPriest válasza waccamár (#7) üzenetére


BlackPriest
őstag

van formanyomtatvány kitöltő program, ha van otthon nyomtatód, nagyon hasznos tud lenni. :K

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#12) mirci18


mirci18
addikt

Nagyon jó ötlet.
És nem is drága postával eggyütt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ez egyáltalán nem drága. Köszönjük a cikket, jó tudni, hogy ilyen is van. :)

(#14) Jeanne d'Arc

Nagyon jó app, ezelőtt sosem hallottam róla.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#15) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Én szeptember 9-én rendeltem vele egy képet, azóta se került kézbesítésre :D

(#16) aram01


aram01
nagyúr

WP? :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) dlaj


dlaj
őstag

Köszönöm az ajánlót, nagyon tetszik az alkalmazás. Szép a felület, igényes a kidolgozás. :R
Biztosan meglepem majd a barátokat ismerősöket a melóhelyemen készített, és onnan küldött képeslappal! :)

Csak az nem tesztet, hogy az utolsó bekezdésbe nem kerültek bele a linkek. :(

Töltsétek le, próbáljátok ki, érdemes! A Sender applikációt letölthetitek a Play áruházból vagy az Appstore-ból. A program ingyenes…

[ Szerkesztve ]

(#18) CAB85 válasza aram01 (#16) üzenetére


CAB85
tag

Sajnos Windows Phone-ra nincs elkészítve az applikáció. Utánajártam egy kicsit, desktop verzió van tervezve, de a WP piaci részesedés annyira elenyésző, hogy lassan már egyik app miatt sem éri meg a fejlesztési díj :(

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#19) CAB85 válasza dlaj (#17) üzenetére


CAB85
tag

Köszönöm, javítottam :R

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#20) aram01 válasza CAB85 (#18) üzenetére


aram01
nagyúr

Hát elég elszomorító :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21) amanoba


amanoba
őstag

köszi a bemutatót, tetszik, ki fogom próbálni! :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#22) mirci18 válasza aram01 (#16) üzenetére


mirci18
addikt

Kérdezni akartam én is.
De gondoltam ez még viccnek is rossz lenne.
Maradjunk a realitásoknál.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#23) User64476 válasza mirci18 (#22) üzenetére


User64476
őstag

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.