Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Bencw


Bencw
csendes tag

ha frissíttettem a SEUS-szal akkor már nem lehet flash-elni? :F

(#252) labuwx válasza Bencw (#251) üzenetére


labuwx
tag

A flashelés a szoftver rárakását jelenti. A SEUS is flashel. A SEUSsal az a gond, hogy nem lehet szabadonválasztot szoftver rárakni, hanem csak mindig a szolgáltató legfrissebbjét+a SEUS a telefonszoftverének két része közül(MAIN+FS) csak a MAIN-t frissíti.

(#253) Bencw


Bencw
csendes tag

kösz.de akkor most hogyan lehetne flashelni?

(#254) labuwx válasza Bencw (#253) üzenetére


labuwx
tag

FAR manager+JDFlasher plug-in.

(#255) Lackó100


Lackó100
csendes tag

Sziasztok!Teljesen uj vagyok itt és lenne egy nagy problémám!van egy k800i db2020 cid 52!!
egyik haverom azt mondta hogy tesz rá flash menüt !de valami nem sikerült mert nem kapcsol be és a pc sem látja.ha tudtok akkor segitsetek.elöre is köszi

(#256) kryss922


kryss922
csendes tag

A Se W810i-met szeretném kicsit feltuningolni...(flash menü, driverek, és más hasonló dolgok...) ha van olyan aki ért ezekhez és tudna nekem segíteni akkor pls vegyen fel msn-en: kryss.moto@hotmail.com

(#257) menalcas


menalcas
őstag

Hi all!
Anno hasonló leírással csináltam a függetlenitett d750esemre flesselhető w800 szoftot, most c702 esem van és ebben gyárilag van 3 olyan téma amiben be lehet már állitani hogy a hozzátartozó fless menü menjen most az érdekelne hogy honnan tudnék én még ilyen témát letölteni amiben gyárilag bele van épitve a más menü amit telefon el is fogad és használja is ? :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#258) Blaze13 válasza menalcas (#257) üzenetére


Blaze13
tag

Üdv!
[link] <<itt találsz egy párat :)

[ Szerkesztve ]

(#259) menalcas válasza Blaze13 (#258) üzenetére


menalcas
őstag

Leszedtem párat de sajnos nem müxik egyiknek sem menüje valaki tipp ?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#260) Blaze13 válasza menalcas (#259) üzenetére


Blaze13
tag

csak a saját telefonod típusához tölts le...mármint nézd a képernyő méretét és hogy walkman ikon ne legyen benne, mert a tied cybershot-os
én is sokat kerestem még anno...

(#261) mark0517


mark0517
csendes tag

Hello most regisztráltam és uj vagyok de régota olvasom a forumot és valahogy nem tudom megolda ni hogy a t-mobilos w580i-re flash menüt rakjak és müködjön is megköszöném ha valaki tudna mondani egy boltot vagy akár ő is megtudná csinálni

(#262) labuwx válasza mark0517 (#261) üzenetére


labuwx
tag

Ha felrakod az eredeti(nem T-s) szoftot akkor egyből menni fog. Ha mindenképpen ragaszkodsz a T-s szofthoz, akkor kell írni egy customize_upgrade.xml-t ami feloldja flash menük tiltását.

(#263) Avelius


Avelius
csendes tag

Hello
Flash-eltem a t-mobile os w580i met életemben először elvileg sikerült is. És másoltam át thm eket és a hozzá tartozo swf eket. Közben valamit elnyomtam és amikor belehúztam a jobb oldali mezőbe a cuccokat utánna még uploadoltam is azokat még1x megilyedtem és lehúztam a telefont. Betettem a sim- és memória- kártyákat majd akksit is . Bekapcsoltam és bejött a se üdvözlő képernyő és az után se kép se billentyű fény se semmi nem történik! Ki be kapcsolgattam és semmit nem javult. Hogy tudnám visszaállítani?Segítsetek kérlek!

(#264) Blaze13 válasza Avelius (#263) üzenetére


Blaze13
tag

Szia!
az az igazság, hogy elég rég csináltam már ilyet, és velem még nem is történt ilyen :F
jó helyre tetted a thm és swf fájlokat?...
próbáld meg azt, hogy letörölöd őket, szedd le a telefont ne úgy ahogy elsőnek, hanem suttdown gomb alkalmazásával, majd kapcsold be a telefont és nézd meg működik-e...ha jó akkor majd segítek a továbbiakban...ha nem akkor nézek más megoldást
Sok sikert! ;)

(#265) >Dragon> válasza Blaze13 (#264) üzenetére


>Dragon>
tag

Helló.
Lenne 1 kérésem!
Aki ért ehez a flash téma bigyóhoz lenne olyan kedves és össze társítana nekem ezt a 2
fájlt hogy téma legyen belőle és csak fel keljen rakni a telcsire?
Nem értek sajnos hozzá és nem akarok h valami meghaljon a telcsin
és ezért valaki segítségét kérném légyszi!

[link]

Előre is köszönöm!

★★★★Nem hallotta hogy integettem????!!!★★★★

(#266) Blaze13 válasza >Dragon> (#265) üzenetére


Blaze13
tag

Üdv!
már letöröltem a progit ami kell hozzá :F , de itt a használati utasítás: katt
a hozzászólások felett van nem sokkal az a rész ami neked kell ;)

(#267) szali007


szali007
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos nekem nem működik ez a flash menüs a dolog, viszont elvileg kellene, hogy menjen.
Mind a 2 féle képen megpróbáltam: XS++ és FAR-ral is, sikerült is feltennem az sfw-ket és a thm-eket az adott mappájukba, viszont amikor kiválasztom a telefonon az adott témát, a flash menüt nem nyitja meg hozzá, csak maga a téma megy és a régi menü :((
K790-es a mobil, kártyafüggetlen (nem gyárilag)

XS++ ezeket az adatokat írja ki csatlakoztatás után:

Baseband ID: 9900
Protocol Version: 3.1
Phone name detected!
Profiling SEMC phone...
Platform: DB2020
OTP CID: 49
EROM CID: 52
EROM Color: Red
IMEI: 35220601xxxxxx
Phone ID: K790
Region: CENT_EUROPE
CDA: CDA102568/2 R4A
Firmware Version: R1KG001
EROM: R3A016
Ready for operation!

Kérlek benneteket, hogy aki tud az segítsen, mert ma kb 7 órát ezzel sz@rakodtam, és mégsem sikerült!
Előre is köszi!

(#268) viszkokv640


viszkokv640
csendes tag

sziasztok
érdeklödni szeretnék hogy mien programmal lehet sony erycson v640i-t meg flash elni?

és ha tudtok megdobnátok 1 linkel?

msn :tibike13@citromail.hu

és köszi !

(#269) k770ii


k770ii
csendes tag

hello
sony ericsson k770i-m van csak nem kártyafüggetlen
és akkor nemlehet flash menüt csinálni?

vagy lehet kártyafüggő k770i-n flash menüt csinálni
:W

(#270) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Helló. Van egy T-Mobile-s Sony Ericsson W300i telóm. annyi baja van hogy nem kapcsol be de ha ráteszem a töltőre akkor aképernyő elkezd villogni és a telefon pedig rezegni. Ilyenkormi a baja?? Előre is köszi!

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#271) kzotyoka


kzotyoka
csendes tag

Sziasztok! Nekem az a problémám hogy w580-as telefonnal amit én már újratelepítettem nem tudom fleshelni! Próbáltam far managerrel ott nincs bflash menüpont az xs++ pedig errort ír ki és DB2020-as a teló! Kérlek segítsetek! A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#272) Satyricon válasza kzotyoka (#271) üzenetére


Satyricon
addikt

Nahááát :Y Az enyémnek is pont ez a baja. Nincs olyan menüpont, hogy bflash :Y Én is nagyon kíváncsi lennék rá, hogy mért nincs ilyen :F

szerk.: Nekem is pont ilyen telóm van (W580i)

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#273) kocka0001


kocka0001
csendes tag

Énismegpróbáltam ezt a változtatást mert nagyon megszeretném változtatni a menü-met! :)) de mikor kijelölöm az FSX-et majd rányomok, hogy start SXF akkor disconekt-eli a telefont :O
Miért van ez? A másikvariácionál meg nincsen bflash könyvtár :F Van esetleg másmogya is ezt megcsinálni? Esetleg kártyafügőknek is van valami megoldás? nagyon jólenne :U
Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#274) Gelien


Gelien
csendes tag

hali!
van nekem egy w995i jelzésű teleketyerém, amit szeretnék feldobni egy szép flash témával.
ha valaki tudna nekem segíteni az jó lenne.
próbálkoztam kiszűrni a számomra hasznos infókat ez előző hozzászólásokból, de sajna nem jött össze.
Nagyon jól esne a kis lelkemnek, ha esetleg valaki e-mailben elküldené lépésről lépésre a teendőket... :))
ja és adna néhány jó tanácsot mivel enyhén szólva még amatőr sem vagyok ezen a téren :DD

ide írjatok: gelien@freemail.hu

Köcce!!! :R

(#275) M4DdoG


M4DdoG
csendes tag

Sziasztok...
Elkezdtem ezt csinálni a w580i telefonomon már xs++ nál tartottam ahol rákellet dugni a telot ugy hogy C t nyomtam közbe , ez megis történt érzékelte telot utána következő lépéseket megcsináltam de nem mutatta a telo könyvtárát és leállítottam shutdown segitségével az egészet és lehuztam a telot , bekarom kapcsolni de nem kapcsol be nem csinál semmit :@@@@@@ MIT CSINÁLJAK???? Válaszokat előre is köszi :(....

(#276) mestery válasza M4DdoG (#275) üzenetére


mestery
csendes tag

hi!

aksi ki, be, bekacs.

ASUS M2N-E, AMD 5200+, Asus 8800ultra , 4x1G DDR2(800)

(#277) MusicMan0808


MusicMan0808
csendes tag

Van nekem egy SE w995 telefonom ezzel az a2uploderel az a bajom ,hogy mikor rámegyek,hogy "FileSystem Tool" el indítom (telefon ki van kaocsolva) bedugom és a telefonon nyomom a c-t és nem történik semmi a telefon nem kapcsol be, az a2uploder keres a fehér mezőbe nem ír semmit. Ha valaki tud segíteni ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.