Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) mephi666 válasza Ghoosty (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

d1-ben régen azzal szórakoztam, hogy harcos/íjász karakterrel addig mentem normalon, míg össze nem jött a 100% chance to hit (dexterity-vel meg cuccokkal, amik erre adtak), aztán már tettem is fel nehezebbre a fokozatot, hogy jöjjenek a szintek :) pillanatok alatt volt 25-30 szintlépés, amikor normalon a végére olyan 25 körülre lehetett fejlődni... 2. részben jó karakterrel szólóban simán ment a hell 0-ról 1 nap alatt... mondjuk ez régen volt, amikor suli mellett idő is volt rá bőven :K a 3. részben is meg lehet találni a nehézséget, ha valaki arra vágyik... indulás után pl az inferno mi volt, ha nem kihívás? :D pont a sok sírás miatt alakították át a nehézségi szinteket... azóta meg ott van a torment13 és a greater rift-ek, ahol meg lehet találni a kellően nehéz fokozatot, ha t13 már nem elég...

most kipróbáltam ebben a hell-ben, hogy lvl8-on magasabbra tettem a fokozatot :D egyelőre ezt nem kell erőltetni, mert első normal mobnak is van 700+ hp-je, amikor butchernek volt 200 (dmg kell ide még, aztán mehet)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.