Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Első pillantásra Sony-s érzés kapott el. :Y Nem pénz érte, de inkább MiBand 2-t vennék. Használd egészséggel. :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2) Samus válasza csasaKKP (#1) üzenetére


Samus
addikt

A MiBand 2 jelenleg háromszor ennyibe kerül, részben többet, részben kevesebbet tud, viszont mögötte van a Xiaomi, lehet számítani az alkalmazás karbantartására (hátha visszarakják az intelligens ébresztést). Ha eléggé lemegy az ára, sok pontom lesz, és foglalkoznak a MiFit-el, elgondolkodom rajta.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Lényegében az olcsó és használható kínai (Mi Band 2), olcsó és használható kínai alternatívája.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4) csasaKKP válasza Samus (#2) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Persze, értelek. Én is arra várok, hogy kicsit olcsóbb legyen, banggood snapup-on lemaradtam róla.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5) Wesder válasza csasaKKP (#4) üzenetére


Wesder
félisten

13k-ért vettem Eustock-ról. Annyit simàn megért nekem. Tudon kintről 9-10k, de nem akartam 2 hetet vàrni :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Csapoati válasza Wesder (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

8 ezerért vettem a múlt héten. :D I5 Plusom is van, de hígfos az appja, így nem használom már egy ideje.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) bloggiold válasza Csapoati (#6) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nem olyan vészes, a feleségem is ilyet használ. Itt sok érdekesség van, a legfrissebb verzióval jól működik minden.

https://fontecone.blog.hu/

(#8) greenity


greenity
aktív tag

Nekem egy MiBand 1s (Pulse) volt a birtokomban tegnapig.

Mivel több színű karkötőm volt hozzá (igen, lány vagyok, nekem fontos, hogy a karkötő a ruhámhoz is menjen valamennyire, valamint mint tudjuk a zöld szín nagy szerelmese vagyok) egyszerűen kitágult a gumi és tegnap a kaposvári vásárban elhagytam és hiába kerestük.

Nekem bejön, az elődje van kettő a családban páromnak és apumnak is. Mindenesetre most körbenézek, hogy mik vannak mielőtt újra rendelnék. a MiBand Pulse egyébként nekem 6 karkötővel együtt ebayről volt azt hiszem 6k.

Jó használatot a karkötőhöz :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) kmisi99


kmisi99
addikt

Én 2000ft ért az U8 at jónak mondom, de szigorúan 2000ft ért. Van pár hülyesége de, én pl ébresztésre imádom, rezőmotorja elég erős, könnyen felkelt, az értesítéseket tök jól lehet olvasni, meg van pár jó funkciója a hibái ellenére.

(#10) Csapoati válasza bloggiold (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszi, ki fogom próbálni, míg megjön a MiBand 2. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Samus válasza greenity (#8) üzenetére


Samus
addikt

A hatalmas problémám az első szériás MiBand karkötőkkel, hogy azok tényleg aktivitásmérőnek készültek, az időt például egyáltalán nem lehetett megnézni rajtuk. A kettessel is az a bajom legfőképp, hogy nem az igazi a kijelző. Tettek rá valamit, azt jóvan'. Nyilván a szoftver viszi el a hátán az egészet, sokkal kiforrottabb és átgondoltabb, csak nekem pont az aktivitásmérőre nem volt szükségem, vagyis csak az alvásfigyelésre belőle. A többszínű karpántokat hiányolom én is, mert mégis csak egyedibbé teszi, bár a legnagyobb gond ezzel is az, hogy ehhez még pót sincs, ha megsérül, akkor így jártál.

És persze mivel ez volt az első ilyen kütyüm, minél olcsóbban akartam kipróbálni. Arra jó. Komolyabb fitnesz tevékenységre nem ajánlanám, mert például a lépésszámlálással komoly gondjai vannak, ha nem úgy lengeted a kezed, ahogy "kell".

Pár nap használat után azt mondom, hogy ennyiért oké, de a falra mászok attól, hogy a kijelző csak három másodpercig hajlandó ébren maradni.

Nagyon kíváncsi vagyok a Xiaomi új dobására, az Amazfit Watch-ra, hogy abból mi lesz. Bár a jelenlegi ára is elég húzós még.

Azért kíváncsi vagyok mit veszel utódjául :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) greenity válasza Samus (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

Valószínűleg egy MiBand 2 lesz az utód. Én az appal meg vagyok elégedve. Nekem fontos a pulzusmérése is. Spinningen szoktam főleg használni, beállítom folyamatos mérésre a futás funkcióval és szól ha 160 fölé megyek. Nekem ez így elég volt és ha kijelző is lesz rajta nekem az elég, ennél több nem kell.

A színes pántokat szeretem, főleg eddig volt praktikus, hogy nem kevertük össze őket a lila vagy kék vagy zöld az enyém, páromé a fekete....

Mondjuk az intelligens ébresztés hiányzik nekem az új appból :(

Kipróbáljuk, aztán lehet a páromnak is veszünk egy ilyet, bár inkább a telefonjainkat kéne inkább lecserélni.

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.