Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) mycso válasza air (#650) üzenetére


mycso
veterán

Sehogy, meivel nincs meg a mentésem és hiába kérdezősködtem, senki nem jelezte, hogy lenne eredeti telenoros mentése.
Az elve megvan, hogy hogyan is működne, csak amíg nincs letesztelve, hogy tuti, addig nem írok semmit.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#652) Atocha válasza mycso (#651) üzenetére


Atocha
senior tag

Az én függetlenemmel nem tudod megcsinálni?

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#653) mycso válasza Atocha (#652) üzenetére


mycso
veterán

Megtudom valószínűleg, de csak függetlenre. A szolgáltatósoknál újabb romverzió volt, meg ugye hiányozna a CSC....

Ha megoldható feltölthetnéd valahova, aztán valamelyik nap rápróbálok.....meg kellene az a képernyőmentésed, amit még az eredeti rommal csináltál az eszköz névjegyében, igazából a modem miatt.

Egyébként a menete elméletben, már csak leírom:

Mindenképp egy HC romot kell felrakni és azután elkezdeni.
CWM-et felrakni odinnal.
Visszaállítani a nandroid mentést.
visszarakni az eredeti modemet, recoveryt (esetleg, ezt bele lehetne rakni a nandroid mentésbe is)
Ha esetleg rootolva van, akkor eltüntetni, ha a számláló ugrott, akkor nullázni.
Nyilván factory reset, CSC ellenőrzés, ha kell akkor átállítás.
Majd esetleg KIES-el leellenőrizni, hogy sikerült-e a művelet, stb. ...

Nagy vonalakban ennyi.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#654) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Yeah :-) már ICS alól írok B-)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#655) Atocha válasza mycso (#653) üzenetére


Atocha
senior tag

Rendben, amint hazaérünk, ami elviekben dec. 30. Addig a nagyszülőknél vagyunk, a mentés meg otthon van. :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#656) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!

Kártyafüggetlen készülékhez van már hivatalos ICS frissítés? Sajnos a KIES azt írja hogy nem tud frissítést tölteni a készülékhez. A készülék meg azt írja hogy nincs frissítés.

(#657) mycso válasza tototos (#656) üzenetére


mycso
veterán

Hali, ezt akkor meg is válaszoltad magadnak :U

Oszták, Orosz, Görög és Angol romok vannak 4.0.4-ből, magyarországi, még nincs.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#658) air válasza mycso (#657) üzenetére


air
nagyúr

Halkan jegyzem meg, hogy szerény véleményem szerint, nem is lesz. :O
Mint ahogy valószínűleg JB sem, hiába jelentették be. De ha mégsem lenne igazam, az csak jó lesz nekünk. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#659) tototos válasza mycso (#657) üzenetére


tototos
őstag

Köszi, azt hittem van már ICS itthon is :( Ha felrakom az osztrák romot akkor mi lesz a garanciával? Vagy akkor már rakjak fel valamilyen moddolt romot inkább?

(#660) mycso válasza air (#658) üzenetére


mycso
veterán

Nekem egyébként lényegtelen, hogy mi lesz, vagy mi nem lesz. Valószínűleg lesz JB, csak az hamarabb kint lesz külföldön, mint ahogy nálunk megjelenne az ICS....

Az ICS-re valóban szükség volt, mert a HC, egy rakás sz@r, viszont innentől engem nem érdekel ez a verzió hájpolási mizéria. (mert sokak azt sem tudják, hogy miért jó nekik az újabb rom verzió, csak kell nekik, mert az az új....ez megy S2/S3 topikokban, már szánalmas az egész.)

(#659) tototos: a gyári ICS, szerintem tökéletes, illetve custom romokból nincs is olyan nagy választék, talán 1-2 olyan rom van, amire érdemes lehet időt pazarolni.
A mostani romodat le kellene mentened, mert ha gariztatni kell, akkor annak kell rajta lennie. (bár szerviz függő, de hivatalosan a rá való romnak kell rajta lennie).
Egyébként p6200-ra az Angol ICS a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#661) tototos válasza mycso (#660) üzenetére


tototos
őstag

Köszi, ezt a mentést meg lehet oldani az első hozzászólásban lévő rootolás nélkül is? Vagy szükséges hozzá mindenképp? Csak egy sima ICS frissítést szeretnék semmi moddolás meg rootolás ha lehet.

(#662) Ayanlith


Ayanlith
tag

A válasz (#645) ZolkoW-nak ment, csak nem a megfelelő gombra kattintottam.

Szia! Nem vagy ezekkel egyedül, alapvetően tényleg egy bughalmaz az egész. Nekem is szokása csak úgy kikapcsolni (nem újraindulni), bár ez viszonylag ritka, de volt már rá többször is példa. Amit még "szeretek" benne például, hogy, ha egy erősebb 3D-játékkal játszom, akkor egy idő után olyan, mintha elkezdene "fáradni" a gép, elkezd akadozni a játék (és az egész felhasználói felület), amin csak újraindítás segít. Az alap böngésző nem bírja a Wikipédiát, egyes oldalaknál csak úgy kifagy.

Sorolhatnám még, de inkább eltekintek tőle. :D Az alkalmazások optimalizációján is látszik egyébként, hogy már gyakorlatilag senki sem törődik a Honey Combbal, mert egyszerűen olyan kicsi a piaci részesedése, hogy nem éri meg. Egyébként én abban a hitben vettem meg júliusban, hogy hamarosan jön rá a frissítés és akkor tök jó lesz, átverve is érzem magam emiatt. Szóval Samsungot többet soha, de már azon is gondolkodom, hogy Android sem lesz többet ilyen támogatás és optimalizáció mellett. Az elvileg "megváltó" Google Nexus 7 táblagépet pedig mikor kipróbáltam, nem tetszett a görgetési élmény, ezáltal valahogy nem éreztem azt, hogy kézre áll, hogy igazán tetszene.

Mondjuk, ha őszinte akarok lenni, akkor az összes lehetőség közül még mindig a Nexus 7 a legjobb összességében, az Apple elavult hardware-t pakolt az iPad minibe, a Windows 8-at használó tabletek pedig még kiforratlanok és nincsen közöttük - a számomra ideális - 7 colos variáns vagy ha esetleg van vagy a közeljövőben lesz is, nem épp baráti áron.

[ Szerkesztve ]

(#663) ZolkoW válasza Ayanlith (#662) üzenetére


ZolkoW
őstag

a HC. valami zsákutca lehet, de emiatt én is megfogalmaztam magamban, hogy Samsung+Android soha többet együtt. ehhez képest az ICS csak pár napja van rajt, de ha ezzel kapom rögtön az elején, akkor most lehet, hogy Samsung telefonom lenne. na jó, hanyagolnám inkább ezt a márka-dolgot, nem hiszek az ilyen általánosításban, tény, hogy hardveresen még mindig rendben van a cucc, és annó azért választottam ezt, mert bár sokalltam az árát, attól mégjobban tartottam, hogy egy olcsó "utánzattal" csak befürdök.
azóta volt a kezemben olyan, ami negyedennyibe kerül, és hát ahhoz tényleg mindenhol spórolni kell...
elkalandoztam...
szóval ha ICS-sel jött volna, valszeg fel se merült volna, hogy eladjam. most már nem is akarom.
csak annyi, hogy egy ennyibe kerülő kütyütől elvártam volna, hogy helyből tudja, amit most némi gépészkedéssel tud. jó, más régiókban elég volt csak OK-t nyomni a frissítési kérdésre, viszont az tényleg érdekel, hogy ha kész a gyári FW magyar nyelvvel meg mindennel, akkor mi akadályoz meg valakit abban, hogy a Kiesben (vagy bárhol) átbillentsen egy bitet, ami engedélyezi ennek a letöltését?
mert ha jól értem, nálam -nem szolgáltatói a cucc- csak ennyi kellett volna.

szerk: most csak azt bánom, hogy nem 3G-set vettem (persze az ár volt a döltő akkor), ha lenne benn modem, talán most sokkal többmindenre használnám, főleg hogy már rendesen teszi a dolgát :)
a JB innentől nem igazán izgat, max. ha hoz valami tényleg jó újítást.
ja és a Chrome-ról több helyen olvastam, hogy gond van vele, nálam szerencsére hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#664) Ayanlith válasza ZolkoW (#663) üzenetére


Ayanlith
tag

Na igen, ezt a régiózási probléma volt számomra is érthetetlen, miért nem jöhet ki egyébként egységesen mindenhol egyszerre?
A vicc az egészben, hogy gyakorlatilag az összes magyarországi Samsung forrást megkerestem, de sehol se tudtak válaszolni arra, mikor várható a frissítés, a Samsung internacionális Facebook-oldalán pedig gyakorlatilag egy sablonválaszt kaptam, miszerint a ICS frissítési hullám 2012 első (vagy második - nem emlékszem pontosan) negyedévében kezdődik a Galaxy S II-vel, utána jön a többi készülék, a frissítési ütemezés pedig régiónként eltérő. Őszintén szólva ezt a választ nem éreztem/érzem kielégítőnek, főleg így 2012 végén.

Egyébként az olcsóbb táblagépekből is vannak jobbak, a magyar Concorde például 45 ezer Ft körüli összegért 8 hüvelykes IPS panellel és kétmagos processzorral rendelkező készüléket kínál.
Az olcsóbb készülékek legnagyobb rákfenéje az egyik legalapvetőbb komponensben van, a WIFI vevőegységben. Na azon szeretnek spórolni többnyire (vagy rosszul tervezik meg a készüléket ilyen szempontból). A legtöbb olcsóbb készüléknél erre a problémára hivatkoznak, ami valljuk be eléggé súlyos, lévén, hogy egy táblagépnek a legfontosabb funkciója az internetes tartalomfogyasztás.

(#665) ZolkoW válasza Ayanlith (#664) üzenetére


ZolkoW
őstag

a Concorde esélyes volt nálam is, de azzal "szúrták el", hogy amikor ezt vettem -és akkorra már nagyon türelmetlen voltam :) -, márciusban, akkor egy ideje már ígérgették az IPS-es gépet, de csak húzódott, csak húzódott.. ha jól emlékszem, levélben is kérdeztem őket, meg telefonon, de nem volt biztató válasz. aztán így lett a Samsung. ja, meg a bluetooth-hoz ragaszkodtam, és azt az olcsóbbakból rendre kispórolják.

az ICS egyébként azóta is nagyon faja, nyúzogatom, és másfél hét alatt egy furcsa programbólkilépés volt, más semmi. érzésem szerint a "multitaszk" is jobban működik, már-már hajlandó vagyok elhagyni az idézőjelet is :) korábban nem értettem, hogy 1G RAMnál miért kell folyton kilépni minden programból, most azért lehet jobban váltogatni köztük, úgy, hogy a memóriában maradnak.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#666) air


air
nagyúr

Ezt láttátok már?

Ez a legfrissebb állapot. Hihetetlen, hogy a mi Tabunk az 1,1%-ba tartozik. :W

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#667) ZolkoW válasza air (#666) üzenetére


ZolkoW
őstag

HC. eleve csak tabra volt,és eleve 1-2 gyártó kapta meg, bővülni pedig gondolom már nem fog.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#668) Atocha


Atocha
senior tag

Megjött a Nexus 7-em. 3G, 32GB, 3 év gar.... ki se bontottam még.

Mostmegmár tökre sajnálom eladni a samut... :(

Nem azért, mert a nexus rossz lenne, mert biztos jobb, hanem csak mert a szívemhez nőtt. :(

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#669) ZolkoW


ZolkoW
őstag

bizonyára én vagyok béna,de hol találom ICS alatt azt,hogy töltőre dugva soha ne kapcsoljon ki a képernyő?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#670) csixy


csixy
addikt

Bár jól működik a root deodexelt ICS schwarcz ROMmal a vizsgálóprogrammal alaplapi BUG-ra gyanusnak itélt GTP6210-es és nincs is nagyon értelme tovább frissíteni, azért mégis bosszantó hogy a JB korszakában nincs MO-on hivatalos ICS erre a tabra .

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#671) petibacsi06


petibacsi06
tag

Sziasztok! Feltettem az osztrák ic-st, nagyon jó vele a gép. Viszont a baj az, hogy a telenoros kártyámat nem ismeri fel, és nem tudok a netre csatlakozni. Illetve felismeri, de hiába töltöm ki a telenor online adatait, nem csatlakozik a nethez.
Van valakinek ötlete, hogy mitől lehet ez?
Ha más mód nincs, akkor visszatenném az eredeti rom-ot, de nem tudom, hogy honnan lehet letölteni?
Tudna valaki segíteni?

Köszönöm!

(#672) air válasza petibacsi06 (#671) üzenetére


air
nagyúr

Hát igen. Ne telepíts Romot, ha nem tudod hogyan kell visszacsinálni! ;]
Sajnos nincs a neten elérhető magyar régiós HC rom. Szolgáltatómentes 6210-hez sem, Telenoros 6200-hoz meg pláne nincs. Én ezért nem raktam fel még semmilyen romot, mert ha a 2 év alatt, amíg garanciális, szervizbe kellene vinni, biztosabb ha gyári, régióazonos rom van rajta. Mivel ilyet nem tudnék visszarakni, én nem bántottam az eredetit.
Sajnos így jártál.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#673) mycso válasza petibacsi06 (#671) üzenetére


mycso
veterán

Hali, pontosan milyen apn beállításokat adsz meg?
Adat kártya, vagy sima kártya mobilnet előfizetéssel?

Imei számod megvan?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#674) petibacsi06 válasza mycso (#673) üzenetére


petibacsi06
tag

Adat kártya a sim kártyám:
Név: Telenor online
Apn: online
apn típusa: default

(#675) petibacsi06 válasza mycso (#673) üzenetére


petibacsi06
tag

Ha beütöm a *#06# kódot, utána azt írja ki, hogy csatlakozási probléma, vagy érvénytelen MMI-kód

(#676) mycso válasza petibacsi06 (#674) üzenetére


mycso
veterán

Pedig arra ki kellene adnia az imei számot, esetleg: Beállítások/Eszköz néjegye/Állapot/imei-itt nézd meg.
(ha sehol nem látod az imei számod, akkor nagy a baj)

Viszont az apn beállításaid sem jók.
Adatkártyánál, nálam így műxik:

apn: net
apn típusa: internet

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#677) petibacsi06 válasza mycso (#676) üzenetére


petibacsi06
tag

Ezer hála, tényleg ez volt a gond, hogy net az APN. Imei is megvan, ez a beállítások alatt megtaláltam!
Köszönöm, jövök eggyel!

(#678) K_Gyula válasza ZolkoW (#669) üzenetére


K_Gyula
csendes tag

Szia!

Melyik ICS Romot raktad fel?

Nekem Telenoros Tab-om van, arra is felmegy igaz? Nem csak a gyári függetlenre? Van valami buktatója, ha Telenorosra tolom fel? Magyar marad a nyelve, működni fog minden rajta? Mit jelent az, hogy osztrák, vagy angol ROM? Bocs a sok hülye kérdésért, de inkább kérdezek, mint utána sajnálkozzak, hogy elqrtam.

Annyi jót írtok az ICS-ről, hogy mekkora megváltás, feltolnám rá én is.

Köszi!

(#679) ZolkoW válasza K_Gyula (#678) üzenetére


ZolkoW
őstag

a függő témakört nem ismerem, de az osztrák/ír ROM is hivatalos, és azonnal magyar nyelvű volt. a Kies innentől nem frissít,de filemásolgatásra azért használható (sajnos :) )

nem vettem észre, hogy valami ne működne, illetve a fényérzékelő csak 2 értéket tud, de az mintha előtte is ilyen lett volna, mindig kikapcsolva tartottam az auto fényerő módot.

ja, hogy melyik ROM: nincs nálam, de elvileg a legfrissebb "ír", aminél ott volt a Kies ikon a Sammobile oldalán..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#680) K_Gyula válasza ZolkoW (#679) üzenetére


K_Gyula
csendes tag

Köszi az infókat!

Custom ROM-mal nem próbálkoztál? Az alapján a leírás alapján csináltad, ami itt van egy korábbi oldalon?

Főzött ROM-ból esetleg melyiket ajánljátok?

(#681) ZolkoW válasza K_Gyula (#680) üzenetére


ZolkoW
őstag

custommal nem, igazából ezzel már elégedett vagyok, és inkább használgatom, mint hekkelem :)
az alapján csináltam, kissé furán van írva, de alapvetően követhető, szóval működik.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#682) K_Gyula válasza ZolkoW (#681) üzenetére


K_Gyula
csendes tag

oks, köszönöm!

Abban, ha tudnátok megerősítést adni, hogy Telenoros tab-ot is lehet upgradelni, azt meg köszönöm, nem akarok papír nehezéket csinálni belőle :)

Illetve ha custom ROM tapasztalatok is jöhetnek, hogy melyiket, miért ajánljátok. XDA-n nézegettem, igazából 1-2 van csak, ami szóba jöhet, mivel folyamatosan frissítik.

(#683) mycso válasza K_Gyula (#678) üzenetére


mycso
veterán

Szia, ezeknél a készülékeknél simán rakható szolgáltatósra független rom és független tabra szolgáltatós rom is, ez a működést nem befolyásolja, a simlock állapotára nincs hatással.
Egy dolgot kell nézni, hogy európai rom legyen és egyezzen a modellszám.

A legfrissebb független ICS rom az Angol/Ír LQ7.

Az 1. hsz-ben lévő leírás alapján rakható fel (ICS romok). Mindegyik európai romban van Magyar nyelv/Magyar lokalizáció.

A Honeycomb után az ICS-el olyan érzésed lesz, mintha vettél volna egy új sokkal gyorsabb/jobb táblagépet.

VISZONT!!
Amit említettem, a Magyar szolgáltatós p6200-akhoz, nincsen letölthető rom, ezért garanciális szolgáltatás igénybevételekor, nincs mit visszarakni, hogy gyári állapotba hozhassuk a tabot.....

Erre lehet megoldás a nandroid backup. Erről kérdeztél privátban.

1, Nos, először is ments le mindent a tabról, ami kell/fontos.
2, Csinálj egy factory resetet, legyen teljesen gyári/üres a tab
3, szintén első hsz. "honeycomb romok/ root/cwm" --> tehát rootolni kell és fel kell rakni a CWM-et
4, ha megvan akkor majd kikapcs és lépjünk be a CWM-be (az előző pontnál leírt kombinációval)
5, "backup and restore" / backup vagy backup in internal SD (lehet inkább az utóbbi a jobb, ekkor a belső táron a "clockworkmod\backup" könyvtárba menti a romunkat --> sokáig tart)
6, ha végzett: indítsuk újra a tabot, majd másoljuk át ezt az előbb létrehozott könyvtárat a számítógépre.
7, a többit majd privátban, illetve ha valami nem világos/nem egyértelmű, akkor priviben majd mondom.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#684) K_Gyula válasza mycso (#683) üzenetére


K_Gyula
csendes tag

oks! Köszönöm!

Este neki ugrok, és ha meg van a mentés, vagy elakadtam, akkor írok!

(#685) air válasza mycso (#683) üzenetére


air
nagyúr

Ha egy ilyen módon készült mentést visszatöltök ICS alól CWM-mel, akkor az visszaállítja a HC-t? És csak a CWM az eltérés a gyári állapothoz képest?
Ez így van?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#686) mycso válasza air (#685) üzenetére


mycso
veterán

Nem, sajnos...

A root jog is ott marad illetve a modem sem áll vissza a gyárira és jól írod a recovery sem. Illetve majd még a CSC-vel is lehet, hogy trükközni kell.

De elvileg megcsinálható, hogy minden klappoljon. (annó S3-nál sikerült a T-mobileos rommal összehoznom)
Tehát, ha meglesz a mentés, akkor majd valamikor nekiesek és összerakom úgy, hogy jó legyen. ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#687) air válasza mycso (#686) üzenetére


air
nagyúr

Ezért furcsállottam, hogy ezt írtad: "garanciális szolgáltatás igénybevételekor, nincs mit visszarakni, hogy gyári állapotba hozhassuk a tabot.....
Erre lehet megoldás a nandroid backup."

Utána pedig leírtad, hogy CWM-mel hogyan lehet backup-ot készíteni. De mi értelme van backup-ot készíteni ha úgysem állítható vissza? Nem értem. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#688) mycso válasza air (#687) üzenetére


mycso
veterán

De visszaállítható, csak mint írtam nem közvetlenül, mert ugye a nandroid backup pl. modemet/kernelt nem ment.

A kernel eredeti lesz, azt visszarakja, viszont a modem tutira nem és CWM-sem, és a roothoz kellő fájlokat is fent hagyja ezt utólagosan kell megoldani.
Ezért is írtam, hogyha valaki elküldi a mentést, akkor megcsinálom. :U

És ezt K-Gyula kolléga meg is tette, így folyamatban vagyok a dologgal.

Jelenleg, az irománnyal, képekkel együtt már majdnem megvagyok, a visszaállítást tekintve, fent van a gyári telenoros HC, a product kód stimmel --> PAN, a RECOVERY is gyári, root nyomai is eltüntetve, viszont a modemet nem sikerül felflesselni, valamiért nem akar felmenni, de már ezzel csak holnap, mert húzok aludni.

Meg vagy másfél órán keresztül keresgéltem, hogy melyik partíción van a modem, hogy hova kell címezni cserekor, de akkor sem akar felmenni....

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#689) mycso válasza mycso (#688) üzenetére


mycso
veterán

Közben a modem is megoldva, elvileg teljesen gyárira vissza lett állítva.... :))

Bővebben, majd holnap délután, leírással, képekkel, stb. ....

Meg előtte még azért tesztelgetem, hogy valóban sikeres volt-e a művelet.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#690) air válasza mycso (#688) üzenetére


air
nagyúr

Most már értem, hogy miért nem jó a nandroid mentés a HC visszaállításához. Hiányzik belőle a kernel. De akkor hogyan lesz mégis csak jó? Tehát honnan lesz eredeti HC kerneled? És hogyan állítod azt vissza?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#691) air válasza mycso (#689) üzenetére


air
nagyúr

És honnan lesz gyári recovery?
Nagyon kíváncsi vagyok a leírásra. Már nagyon várom, remélem valóban használható lesz.
Előre is köszi. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#692) mycso


mycso
veterán

Nos, srácok úgyfest megvagyok.

Telenoros P6200 gyári visszaállítása: [link] ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#693) tototos válasza mycso (#692) üzenetére


tototos
őstag

Független p6200nál is ilyen a visszaálíltás?

(#694) mycso válasza tototos (#693) üzenetére


mycso
veterán

Szia, nem arra picit egyszerűbb, hiszen arra van kint gyári rom: [link]

Itt is a számlálónak 0-án kell állnia, érdemes egy full gyalulással kezdeni, majd odinnal felrakni a linkelt romot, utána pedig ellenőrizni/beállítani a CSC-t.

Tehát sokkal egyszerűbb a dolog.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#695) tototos válasza mycso (#694) üzenetére


tototos
őstag

És az ICS-t felrakni az első hozzászólás alapján kell?

(#696) mycso válasza tototos (#695) üzenetére


mycso
veterán

Igen, pl. az alapján. :K

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#697) tototos válasza mycso (#696) üzenetére


tototos
őstag

Muszáj root jog és cwm a telepítéshez?

(#698) mycso válasza tototos (#697) üzenetére


mycso
veterán

Nem, azokat külön lehet, ha szükséges.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#699) tototos válasza mycso (#698) üzenetére


tototos
őstag

Köszi, valamiért nem akart az ODIN frissíteni a boot.binnél megállt és nem lépett tovább :F

(#700) mycso válasza tototos (#699) üzenetére


mycso
veterán

Driver, kábel probléma, vagy a letöltött fájl hibás.
Fel kell mennie simán.
Melyik romot próbáltad?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.