Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) tvamos


tvamos
nagyúr

A P6210 most 89 900 az e-digitalnal. Ez korrekt ar? Szerintetek jo bolt az?
(Annyira persze nem jo, mint a P6800 100k-ert!..)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#152) ChrissTa válasza tvamos (#151) üzenetére


ChrissTa
tag

Mar egy ideje ennyibe kerul naluk.
En a 3G-s verzioval szemezek. Bar meg mindig kivancsi lennek egy 6800-ra eloben.
(Amugy az az ar nem 100e + egy hasznalt BB volt fentebb?)

Vasaroltam naluk mar tobbszor is. Eddig nem volt semmi problemam veluk (kopp-kopp-kopp).

(#153) Atocha


Atocha
senior tag

Üdv all!

Van-e olyan tisztitó program androidra, mint a ccleaner pc-re?
Az a bajom, hogy felraktam vagy 3 navigációs szoftvert tesztelésből. Persze mindegyik lehúzta a térképeit is. Na most 2-öt azóta leszedtem, de a szemtét otthagyta, konkrétan a több 100mb-os térképeket is. Ezt mivel lehet letöröltetni, megtaláltatni?

Probáltátok-e már a TSF Shell 3D launchert? Mert nekem nagyon bejön, de csak akkor venném meg, ha valaki tesztelte volna valami Galaxy tabon.

Thx!

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#154) tvamos


tvamos
nagyúr

Egyebkent hasznalja valaki ezt a cuccost telefonalasra? Mukodik az? (Bocs a buta merdesert, de valahol azt olvastam, nem minddel lehet telefonalni.)
//P6200/6800 is erdekel...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#155) mycso válasza Atocha (#153) üzenetére


mycso
veterán

Én általában úgy törlök programokat, hogy előtte az alkalmazások menüben --> adatok törlése, illetve utána még ha fent hagy 1-2 dolgot, akkor azt fájlkezelőből törlöm esetleg.

(#154) tvamos: p6200-al biztosan lehet, és a specifikációk szerint a p6800-al is.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#156) Atocha válasza tvamos (#154) üzenetére


Atocha
senior tag

Én használom telefonálásra igen.
Amikor kocsiba használom gps-ként, akkor a kártyám (20-as) benne van és ha valaki hív, kihangosítom.Szuperül működik.
De volt rá példa, hogy tényleg a fülemhez emeltem. Vicces, de szerintem a sok örült közt ez is elfér, szóval meghúzom a vállam és telefonálok. :)

Van egy ilyenem is: [link]
Bedugom a fülembe és minden ok.

Így is kibír nekem egy napot. Este szigorúan töltő.

---

Köszi mycso, megnézem.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#157) tvamos válasza Atocha (#156) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszi!.. nagyon granko.
(Ez jo lenne "B" tervnek, ha flasheles kozben elkutyulom a telefonom.)
Mar csak a 6200 es a 6800 kozott kell valasztanom...
Nem konnyu!.. egyik jobb, mint a masik.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#158) kiszu


kiszu
senior tag

Megvettem én is tegnap a 7.7 et. Brutál az akksi,nekem a 10 órát simán hozta. És nem készenlétben. 1.5 öra film 13 százalék minusz. A kijelző meg egy álom,a kidolgozás meg szintúgy.

(#159) Gergi válasza kiszu (#158) üzenetére


Gergi
aktív tag

Hol vetted és mennyiért?
Milyen gart adtak hozzá?

(#160) Kovi71TM válasza tvamos (#154) üzenetére


Kovi71TM
tag

P6800 működik, tesztelve telenor és t-mobile kártyával.

(#161) kiszu válasza Gergi (#159) üzenetére


kiszu
senior tag

b-tel. Én wifi-s változatot vettem,mert megosztom a havidíjas mobilnetem hotspot funkcióval a mobilomról,ha épp kell. De ez eleve ritka.
1év hardveres és 2 év szoftveres gari. Mindenhol ezt adnak,11 éve vannak a piacon,elég jó véleményekkel és 122 volt az ár. Legtöbb helyen ilyen feltételekkel 126 vagy 129.

Hibátlan,tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#162) tvamos válasza kiszu (#161) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem rossz... mondjuk 12 ezrer megerne, hogy 3G is legyen benne... nekem. Meg gyujtok hozza.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#163) kiszu válasza tvamos (#162) üzenetére


kiszu
senior tag

Csak azért nem kértem azzal,mert az életben nem rakok bele adatkártyát,ez tuti.
Annó az ipadbe se tettem,. És ott ráadásul gps csak a 3g verzióban van. Itt a wifisben is.

(#164) Lubezki


Lubezki
csendes tag

Sziasztok!
P6210-es tabom van, korábban a P1000-es volt. Ami zavaró, az akkumlátor üzemideje. Nekem a P1000-es mintha többet bírt volna hasonló használatbavétel mellett. Valaki tapasztalt ilyet?

(#165) Atocha válasza Lubezki (#164) üzenetére


Atocha
senior tag

Gondolom ez attól is függ, mekkora fényerőn és mi minden megy a gépen. Mert ha mint a karácsonyfán minden megy (gps, kékfog, telefon, wi-fi, 3g stb.) akkor persze hogy hamarabb lemerül mint a p1000-es.
Én átlag 2 napig használom egy töltéssel, de jelenleg netezésre, hírolvasásra használom, meg egy kis játék. Ha megy a gps és benne van a telefon 1 nap. Este megy töltőre, vagy már a kocsiban töltővel megy. El kell fogadni, hogy ennyi a mai akku technológia. :S

Más.

Tudtok ajánlani egy tokot? Mondjuk olyat, ami esetleg támasz is, de nem lényeges.
Találtam egyet, de olyan volt mint egy női retikül. :(
Megköszönném, ha küldenétek linket, honnan meg is lehetne rendelni. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#166) Lubezki válasza Atocha (#165) üzenetére


Lubezki
csendes tag

Köszi a választ, semmivel nem fut több alkalamazás mint a P1000-en. Sőt, minimalizáltam a számukat.

(#167) Atocha válasza Lubezki (#166) üzenetére


Atocha
senior tag

Félreérthető voltam, bocsánat.
Nem alkalmazás, hanem a benne lévő hardver. Tehát fút-e egyfolytában (akár véletlenül úgy hagyva) a gps mondjuk. Vagy tettél-e bele telefonkártyát és használod telefonként is mondjuk egy bluetooth fülessel?

Ezekre gondoltam. Mert ezek szívják az aksit rendesen.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#168) Piotrus válasza Atocha (#167) üzenetére


Piotrus
tag

Szia!

Szerintem érdemes ebay-en szétnézni. Én itt rendeltem, 1 hét alatt megjött.

[link]

(#169) Atocha válasza Piotrus (#168) üzenetére


Atocha
senior tag

Wow, van választék. Köszönöm! :)

Te melyiket rendelted?

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#170) Piotrus válasza Atocha (#169) üzenetére


Piotrus
tag

én ezt : [link]

Semmi extra,de nekem megfelel. Mágneses a fedele,fekve állítható, nekem tökéletes. De biztosan találsz extrábbat is és a cég is tökéletesen korrekt volt. Minden ,ahogy le volt írva.

(#171) Kovi71TM válasza Atocha (#165) üzenetére


Kovi71TM
tag

Egy kis teszt,a tokokról: [link]

(#172) mycso válasza Lubezki (#164) üzenetére


mycso
veterán

Hali, nekem p6200 van és előtte volt p1000 is, nekem kb hasonló szintet hoz akku időben a két készülék.

(#167) Atocha: p6210-be nem tud simet rakni, hiszen wifi only változat ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#173) Lubezki válasza mycso (#172) üzenetére


Lubezki
csendes tag

Köszi a válaszokat. Tok ügyben szerintem érdemes várni még, nemsokrá kidobják a gyári tokokat.

(#174) kiszu


kiszu
senior tag

Kaptam ajándékba egy ilyen tokot,de nekem nem kell.
[link]

Akinek kell,Pesten megveheti vasárnap.
2500ft

(#175) Atocha válasza mycso (#172) üzenetére


Atocha
senior tag

No azt nem is vettem észre. :)
Akkor max a gps maradhatott, de akkor is ki kel bírnia egy napot.

Nekem mindenesetre jól bírja. :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#176) Atocha


Atocha
senior tag

Épp egy otthoni tartón dolgozom, csak úgy poénból. Habszivacsból faragom. Félkész állapotban majd teszek fel egy fényképet. Lehet bele állítva és fektetve is beletenni. Reggel álmosan jól jön. :) Már használható, csak csúnya. Ha sikerül, majd be is lesz fedve valami puha bársonyos anyaggal. :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#177) tvamos válasza Atocha (#176) üzenetére


tvamos
nagyúr

Na, hogy all?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#178) Atocha válasza tvamos (#177) üzenetére


Atocha
senior tag

Sz*rul. Az elsőt elrontottam. :)

Most a másodikat faragom. :D Tanulva az első hibáiból.
De hidd el nagyobb lesz a nevetés mint a siker amit majd kapok érte. :) Poén csak az egész.

Holnapra kész lesz annyira, hogy készítsek róla egy-két képet. :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#179) Atocha


Atocha
senior tag

Nem ér röhögni! :)

Csináltam 2 képet, de ez még olyan 10%-ban van kész. Legalábbis terveim szerint... aztán tudjátok: ember tervez, isten végez. :)

szembol
oldalrol

Ezt csak a reggeli kávézásomhoz tervezem otthonra. Reggel felkelek, megcsinálom a kvmat, belerakom a tartóba és olvasgatom a reggeli híreket. Majd keresztbe is bele lehet tenni, ezt szúrtam el az elsőnél. Túl kivágtam és eltört sajnos. Majd most vigyázok vele.
ha kész lesz a fekvő helyzet, akkor majd arról is teszek be képet. Utána csak stabilizálni kell. Aztán leviszem édesanyámhoz és ráhozom a szívbajt, hogy erre kell rászabni majd a bársonyt. :D Ha az meglesz, akkor majd pofásabb lesz mint most félkész/nyersen.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#180) tvamos válasza Atocha (#179) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha egy picit nagyobb lenne a kivagas, akkor be lehetne uvegszalazni. (2-3 ora az egesz.) Akkor nem nyiszorogna az iporka. A barsony ugyanugy mehetne ra, termeszetesen.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#181) Atocha válasza tvamos (#180) üzenetére


Atocha
senior tag

Picit fejtsd ki bővebben kérlek. Melyik kivágás és milyen üvegszál? Felcsigáztál! :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#182) tvamos válasza Atocha (#181) üzenetére


tvamos
nagyúr

A kivagast azert kell megnovelni, hogy az uvegszalas cucc vastagsaga lejojjon...

Nekem az uvegszalat, es az epoxit a hugom baratja hozta Pestrol, azzal csinaltam lokharito betetet autohoz. (Hogy a szogletes ilyen-olyan design alaku lyukba szepen beletegyem a kerek lampat, mert a gyari ugye vegtelen penz lett volna.) Szepen befestettem, es jo lett. (Az elso kutyaig... akkor torott, meg repkedett minden, a gyari lokostol a kezem munkajaig!) Megkerdem tole, es visszairok ide.

De van egy Csináld magad tablet állvány cikk, topikkal am!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#183) rgyorgy


rgyorgy
tag

Sziasztok érdeklődve néztem Atocha próbálkozását a tartóval kapcsolatban. Remélem össze jön neki. :R Én a magam részéről az ebayröl rendeltem egy tokot és meg vagyok elégedve vele. Ezért is merem ajánlani, 10 dollár és ingyenes házhoz szállítás.

http://www.ebay.com/itm/360-Rotating-Magic-Leather-Case-Samsung-Galaxy-Tab-Plus-7-inch-P6200-P6210-/250998450099?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item80144e400e

Más, kedves Mycso tudnál nekem abban segíteni, hogy a P6210 hogyan tudnám root-olni vagy ugyan úgy kell mint a P6200 ahogy le írtad a blogodban. Nézegetem az XDA honlapot de az angol nyelvel nem vagyok teljesen ki békülve. :D
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Jiayu s3, LG g pad 8.3

(#184) rgyorgy


rgyorgy
tag

Apropó más, valakinek van valami tapasztalata a billentyűzetes tokokkal kapcsolatban?
Melyiket érdemesebb egy USB csatlakozójút vagy inkább Bluetooth csatlakozásút?

Jiayu s3, LG g pad 8.3

(#185) mycso válasza rgyorgy (#183) üzenetére


mycso
veterán

No ez a tok tetszik, egy ilyet rendelek is.

A 6210-hez más kell, majd este ha otthon leszek megnézem és leírom neked.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#186) rgyorgy válasza mycso (#185) üzenetére


rgyorgy
tag

Köszönöm szépen előre is. :R
A tok tényleg jó, főleg az ára !!

Jiayu s3, LG g pad 8.3

(#187) tvamos válasza rgyorgy (#184) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem van a ZT-180-hoz egy 20 USD-s billentyuzetes bortok. Ritka kokany egy sz@r!.. Ha megnyomja valami egy picit a taskaban, meghajlik azonnal, es karcolja ossze a kijelzot. Rendeset kell venni!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#188) mycso válasza rgyorgy (#186) üzenetére


mycso
veterán

No meglestem, úgy kell rootolni, ahogyan a leírásomban van. Tehát itt is egy recoverybôl felrakható zip kell, ami felrak egy custom recoveryt és intézi a root jogokat majd külön telepíteni kell a Superusert.

A különbség, hogy 6210-hez neked EZT a fájlt kell letölteni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#189) Atocha válasza rgyorgy (#183) üzenetére


Atocha
senior tag

Ez a tok nekem is tetszik,így ilyet rendelek én is. ;)

Ettől függetlenül ezt amit most csinálok, azt mindenképp meg akarom csinálni, csak úgy poénból. :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#190) rgyorgy válasza mycso (#188) üzenetére


rgyorgy
tag

köszi szépen.Akkor a KIES re nincs szükség hozzá.Még egy kérdés, ha vissza szeretném zárni mi a teendö van ötlet?

Jiayu s3, LG g pad 8.3

(#191) mycso válasza rgyorgy (#190) üzenetére


mycso
veterán

Hát a 6210-nél passz, azt nem nézegettem. A p6200-hoz van stock kernel + stock recovery, azt vissza lehet rakni viszont ennél a 6210-nél még nem találkoztam ilyennel.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#192) tvamos


tvamos
nagyúr

Ha jol gondolom, itt van 6200 es 6800 felhasznalo is! Hogy alltok a keszulek uzemidejevel? MEnnyi hasznalatot bir?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#193) tucsok. válasza mycso (#188) üzenetére


tucsok.
senior tag

mycso: Szia! neked volt p1000 tabod és most p6200 van, mennyi a sebességbeli különbség a két tab között? Megéri váltani az újabbra? :U

"So say we all"

(#194) mycso válasza tucsok. (#193) üzenetére


mycso
veterán

Szia, hát igazából én a p1000 sebességével is elégedett voltam. A sebességkülönbség inkább a felhasználás módjától függ.
Én általában böngészésre, e-mail, képek, esetleg 1-2 film ilyesmire használom.
pl.: itt sok böngésző ablak, sok képes-flashes tartalom, stb. ez mindenképp gördülékenyebb a p6200-nál.

Végül is gyorsabb a p6200 mindenképp, csak azt nem tudom megfogalmazni, hogy megéri-e...(nekem jó áron sikerült elpasszolni a p1000-et és minimális ráfizetéssel lett a p6200, tehát nekem mindenképp megérte.)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#195) tucsok. válasza mycso (#194) üzenetére


tucsok.
senior tag

köszi :R , egyébként p1000-re gondolom nem lesz ics ugye, csak a 6200-ra? :U

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#196) mycso válasza tucsok. (#195) üzenetére


mycso
veterán

Arra nem.
Nálunk valamelyik 2.2.x a legutolsó hivatalos rom, 1-2 környező országban pedig a 2.3.6 és valószínűleg ezzel be is fejeződött...
Majd még a napokban Koreában megjelent Value Pack lesz rá elérhető "nálunk" (tehát 1-2 szomszédos országban) is, ami tartalmaz 1-2 ICS featur-et. (pl. face unlock, meg lehet valami téma féleséget, igazából semmi extra, csak 1-2 apróság)

Viszont ugye a p6200-ra már csak hónapok kérdése....bár egész szépen használható a 3.2-es HC-al is, sokkal jobban használható, mint a tegrás HC-os rokonai.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#197) kiszu válasza tvamos (#192) üzenetére


kiszu
senior tag

Szia. Én 6800 tulaj vagyok,tehát annak üzemidejéről tudok neked nyilatkozni.

Egyszerűen brutálisan jó. Intenzív használattal röhögve hozza a 10 órát. És az amoled miatt harmad anmyi fényerővel is tökéletes.

Ma 45 perc navigáció kb 70 százalék fényerővel 8% mínusz. Meredek.

(#198) tvamos válasza kiszu (#197) üzenetére


tvamos
nagyúr

:R
Ettol a telefonom lemegy 55-60%-ra!

Kell nekem!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#199) kiszu válasza tvamos (#198) üzenetére


kiszu
senior tag

Nagyon nem fogod megbánni.
Van aki panaszkodott,hogy a főképernyőn ha widgetek vannak akkor meg megakad a lapozás,ami nem feltünő és ha kipróbálod pl az adw launchet akkor meg ez a gond sincs.
Még rootolnod se kell. Villámgyors.

(#200) tvamos válasza kiszu (#199) üzenetére


tvamos
nagyúr

A telefonomon is az ADW van.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.