Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) DeadMeat válasza Lord Soth (#597) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mint az összes többi androidos mobil... de marketről free dolgokkal telerakhatod,olyannal amilyennel te szeretnéd.Töltöttem le pdf,és xls,word olvasót/szerkesztőt.Rádiót hallgathatsz netről vele,És még sorolhatnám.
Igaz alap esetben soványka,de 20k alkalmazásből csak találsz magadnak olyat ami kell....
:R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#602) Kyller


Kyller
senior tag

Ráadásul ha szoktál torrentezni, akkor onnan is tudsz kismillió progit leszedni, pl. Documents to go nevü alkalmazás, amellyel tudsz olvasni/szerkeszteni ppt, doc, excel fájlokat, szóval nem kell elkeseredni, meg lehet találni a dolgokat.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#603) attszil


attszil
tag

Hali!
Nem tudjátok a múltkori kérdésemre a választ, én még mindíg nem tudtam rájönni, hogy a gyorshívóhoz hogyan lehet kontaktot rendelni. Próbáltam egy másik készülékben a sim-re másolni számokat, de nem látja azokat sem (arra gondoltam, hogy onnan tudja csak kezelni).
Ha valaki rájött, árulja már el.

Köszi:

11 pro

(#604) Kyller válasza attszil (#603) üzenetére


Kyller
senior tag

Gyorshívó alatt mit értesz pontosan?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#605) attszil válasza Kyller (#604) üzenetére


attszil
tag

Amit gyárilag a tárcsázó alkalmazás megnyitásakor is felad, tehát amikor 1 a hangposta a többi számhoz meg Te rendelhetsz gyakran hívott neveket a számaikkal.

11 pro

(#606) DorianGray


DorianGray
csendes tag

Nem akarok nagyon warezolást belevonni a topicba, de amit torrentről szedek progit, annak mi a telepítési menete?

*.apk kiterjesztésű file-jaim vannak...

Felmásolom a kártyára és egyszerűen futtatom mint egy windows-os exe file-t?

(#607) dorkababa válasza DorianGray (#606) üzenetére


dorkababa
aktív tag

ahha,siman futtatod,azt csokolom. :K

(#608) 33as válasza dorkababa (#607) üzenetére


33as
senior tag

Mondjuk egy fájlmenedzser progit azért nem ártana letöltenie a marketről. Pl: Astro-t !

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#609) kaller1 válasza attszil (#603) üzenetére


kaller1
veterán

A Favorites fül alá bepakolva a kontaktokat az úgy nem jó? vagy ezen a készüléken máshogy van? :U

.::> <::.

(#610) szente


szente
addikt

Hali!viszonylag surgos a valasz.hogyan tudom kikapcsolni a 3g-t meg a tobbit,hogy csak wifivel tudjak netezni?az apndroid ugy tunik mint ha nem mukodne...pulse-nal data service disabled,aztan ennyi.itt nem talalok hasonlot...koszi
Udv

(#611) attszil válasza kaller1 (#609) üzenetére


attszil
tag

De jó, meg nem is nagy gond, csak úgy szoktam meg, hogy 2-es hosszan nyomva kedvesem, 3-s otthoni stb, stb főnök, iroda. ez a 15 év alatt minden készüléken alap volt.
Szerintem egyébként itt is mert a pannon is alapból hozzárendelt az 1-es gombhoz a hangpostát.

11 pro

(#612) Zune válasza szente (#610) üzenetére


Zune
csendes tag

Átmenetileg, vagy teljesen?

[ Szerkesztve ]

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#613) Kyller válasza szente (#610) üzenetére


Kyller
senior tag

Nálam megy az APNdroid...Megnyomom kiírja fönt hogy disabled, és ott is marad, amíg nem törlöm az értesítést, utána nem lehet látni, hogy ki van kapcsolva. Nagyon jó egyébként, az aksit és a manit se zabálja, reggel lesz 4 napja, hogy töltöttem, és még most is 50%-ot mutat a battery widget...Nem rossz.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#614) DeadMeat válasza Kyller (#613) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nekem megint töltőn van :D Kevésnek tűnik,vagy sokat nyomkodom...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#615) szente válasza Zune (#612) üzenetére


szente
addikt

teljesen.nem kell egyáltalán mobil net,csak wifi.próbáltam át állitani a net beállitásokat,hogy ne tudjon kapcsolódni egy darabig müködött is,csak aztán kilőttem a wifit elinditottam a böngészőt és behozta a kezdőoldalt.most meg már nincs is ott a pannon net beállitás a kapcsolatoknál csak az mms.egyik ismerősömé a telefon,nekem pulse-om van. ha ott csinálok egy factory data resetet akkor első inditásnál ki tudom kapcsolni a data service-t és akkor csak wifit tudok használni.nála nem kérdez ilyet.

Kyller:elindul az apndroid,de hiába nyomom meg a gombot nem történik semmi....

(#616) Zune válasza szente (#615) üzenetére


Zune
csendes tag

Akkor a net beállítások törlése nem működik?

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#617) szente válasza Zune (#616) üzenetére


szente
addikt

konkrétan az adatkapcsolatoknál már nem látom a net beállitásokat,csak az mms-t... :(
az apndroidot csak úgy próbáltam amúgy,hogy csak megnyomtam a gombot és láttam hogy nem történik semmi.utána nem próbáltam a netet,hogy ki kapcsolta e.

más:a bluetooth file küldét valahogy meg lehet oldani? a bluetooth file transfert próbáltam,de irta hogy a készülék nem támogatott,a másik telefont látta de file-t már nem tudott rá küldeni.

(#618) Vagany válasza szente (#617) üzenetére


Vagany
őstag

A böngészővel nem jó ellenőrizni a net-et, mert behozhat olyan oldalt ahol már jártál net nélkül is. Én a marketet ajánlom ellenőrzésnek, az rögtön kiabál, ha nincs net. Én is az APNDroidot használom, legjobb, az új verzióban ki lehet kapcsolni az MMS kapcsolat letiltását is és a hom-ra kirakható kis widget kapcsolóként. Lehet tudjátok, de számomra új volt és ez is az androidot dícséri, hogy a market-nél a my dowloads-ban a már letöltött telepített szoftvereket lehet megnézni (eddig semmi különös) de a lényeg, hogy amelyik-hez van frissítés azt ki is írja: update available.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#619) szente válasza Vagany (#618) üzenetére


szente
addikt

majd kipróbálom markettel is köszi!az a baj az apndroiddal hogy meg nyomom a gombot és nem irja hogy történt volna akármi is...

(#620) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Leveszem a töltőröl a telefont,megnyomom 2x és máris leesik 90% az akku... normális ez szerintetek? :(

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#621) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Milyen méretű háttérképek töltik ki teljesen a 3 "asztalt"?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#622) DeadMeat válasza DeadMeat (#620) üzenetére


DeadMeat
veterán

80%.... nem jó az aksim.Ilyen gyorsan egyszerűen nem merülhet a telefon...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#623) Vagany válasza Tutu7030 (#621) üzenetére


Vagany
őstag

640x480
Az Androlib-en vannak wallpaper-ök is.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#624) Tonyo válasza DeadMeat (#622) üzenetére


Tonyo
őstag

nincs vmi program ami fut a háttérben és leszívja?

(#625) nieskoda


nieskoda
csendes tag

Szeva
Sikerült már valakinek szinkrozinálnia pc studioval, névjegyek, naptár egyebek?

(#626) DeadMeat válasza Tonyo (#624) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ami fut:power maneger,ahome,battery status,taskkiller és a szokásos android rendszerdolgok.1 időjárás widget,és egy óra.Ennyi kb.Ha valamit elindítok be is zárom.Semmi olyasmi,ami leszívná.hálózat 2g,wifi kékfog gps off. :O

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#627) Kyller válasza DeadMeat (#620) üzenetére


Kyller
senior tag

Szerintem az nem normális. Nem dicsekedni akarok, de nekem már több mint 4 napja megy, most is még 30%-on van az aksi... én meg vagyok elégedve vele. Pedig netezek vele, zenét hallgatok, stb. Most is a telorol irok;) Ugyhogy nem hiszem hogy normális hogy igy fogy az aksi..

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#628) DeadMeat válasza nieskoda (#625) üzenetére


DeadMeat
veterán

win7 64 bit alatt fel sem ismeri a telefont,nem bír jónéhány drivert feltelepíteni sem.Ugyhogy nemtudom :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#629) Kakumix válasza nieskoda (#625) üzenetére


Kakumix
senior tag

Hát persze! A New PC Studio-val már szinkronizáltam az Outlook-ban lévő adatokat. :)
Csak a telefont nem sikerült még szinkronizálnom a PC Studio-val :)

Legyen szép napod!

(#630) Tutu7030 válasza Vagany (#623) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszi!
én valamiért 960x480-ra tippeltem.. :W :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#631) Kakumix válasza Tutu7030 (#630) üzenetére


Kakumix
senior tag

Logikus a tipped, de görgetéskor a háttérkép lassabban gördül (messzebb van?), mint a rajta lévő widget-ek, ezért kisebb.

Legyen szép napod!

(#632) V8David


V8David
tag

Üdv! Én is beléptem a klubba tegnap....
Mai napon az egyik hívásomnál a másik fél azt mondta, hogy nem hallja azt, amit én mondok, csak kb olyan szintű a hangom, mint Kenny-nek a south parkból. Meg mintha egy zörgő papírzsacskón keresztül beszélnék a telefonba. Szerencsére egy újraindítás után megoldódott a dolog, de meddig.... nem tudjátok ez mitől lehetett?

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#633) Tutu7030 válasza Kakumix (#631) üzenetére


Tutu7030
veterán

Valóban..külön layeren vannak a widgetek.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#634) Sz.S.


Sz.S.
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Már egy hete nyűzöm a telót, és egy N95-öst cseréltem le erre, de nem bántam meg egyáltalán. Egy aprócska kérdésem volna csak: nem tudom hogyan kell beállítani, hogy ékezetes betűket írjon a névjegyzékben és az SMS-ek írásakor. :(

(#635) tyaptyap válasza Sz.S. (#634) üzenetére


tyaptyap
csendes tag

A megfelelő ékezet nélküli magánhangzót hosszan nyomva kiad 1 listát.

¥ € $

(#636) Sz.S. válasza tyaptyap (#635) üzenetére


Sz.S.
csendes tag

Köszi!
Közben megtaláltam a 133-as hozzászólásnál.
Már ki is próbáltam gyorsan, és működik.
Igazából a névjegyek átmásolásánál voltak gondok, amiket javítanom kell. Nem jöttek át teljesen jól a karakterek, most ezzel töltöm az időt (227 bejegyzést kell átírni)
:Y

(#637) Karma válasza Sz.S. (#636) üzenetére


Karma
félisten

Egyszerűbb, ha a google.com/contacts oldalon írod át, majd szinkronizálsz ;)

“All nothings are not equal.”

(#638) kispal18


kispal18
csendes tag

beléptem a galaxy spica clubba

(#639) kispal18


kispal18
csendes tag

az lenne a kérdésem: felrakok egy progit és nem tetszik akkor azt honnan tudom letörölni? melyik mappába telepít?

(#640) Karma válasza kispal18 (#639) üzenetére


Karma
félisten

Egyikbe se, amit látnál. Menj a Settings - Applications - Manage applications-be, és ott uninstalláld a nem kellő programot. Illetve a Marketben is el lehet érni a felrakott progikat.

Valamint, mivel látom új vagy: ez nem chat, ha 5 percen belül több üzenetet akarsz írni, akkor használd a megjelenő Szerkesztés gombot.

“All nothings are not equal.”

(#641) Sz.S. válasza Karma (#637) üzenetére


Sz.S.
csendes tag

Kösz a javaslatot.
Eredetileg a SIM-ről mentettem át.
A "google.com/contacts"-ban jelenleg 25-en vannak nálam.
Jól gondolom, hogy előbb a telóról kellenen a "google.com/contacts"-ba szinkronizálnom és javítás után vissza?

(#642) Karma válasza Sz.S. (#641) üzenetére


Karma
félisten

Igen, a Data synchronization segítségével tudod feltolni a Google adatbázisába, és utána mehet a banzáj. A G1 óta minden telefonban a Google szinkronizálást keresem, annyira megszerettem, hogy nem kell tökölni a kontaktokkal :)

“All nothings are not equal.”

(#643) nieskoda válasza Kakumix (#629) üzenetére


nieskoda
csendes tag

Szinkornizálni a pc-n lévő dolgokat már nékem is sikerült a névjegyeket, a naptár minden csakhát a telefonnal nem akar összejönni a dolog. :( Beszéltem a samsung ügyfélszolgálattal és azt mondották, hogy még a pc studio -ban nincs benne ez a model, ezért nem ismeri fel és ezért nem lehet szinkronizálni, na szuper és a követkető verziot kell megvárni(pc studio). Ez azért kicsit gáz a samsungtól, szerintem.

(#644) Karma válasza nieskoda (#643) üzenetére


Karma
félisten

Azért elsősorban Androidról van szó, nincs világvége, ott a Google.

“All nothings are not equal.”

(#645) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Ha a névjegyeket szinkronizálom, akkor telefonban lévőek mennek föl gmail névjegyzékbe, gmail névjegyzék meg jön le telóra? Mert nekem nem ugyanaz a két címjegyzék.

Valaki tudja milyen portokat használ az andorid market? Találtam egyet, azt ki is engedtem, de még mindig nem megy céges hálón.

Plumpy - A kultúrbölény

(#646) tyaptyap


tyaptyap
csendes tag

iGO-t hogy kell telepíteni?

¥ € $

(#647) DeadMeat válasza tyaptyap (#646) üzenetére


DeadMeat
veterán

Van egy cím a használati utmutatóban (igo) azt beütöd a böngészőbe,aztán csinálod,amit a telefon kér és kész is.Ha nem találod a címet valahol itt a topikba is be van írva.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#648) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Nagyobb kártyára költözés hogyan történik?Simán csak lemásolom,majd vissza a másikra,vagy valami progi kell hozzá? :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#649) Karma válasza DeadMeat (#648) üzenetére


Karma
félisten

Pont igy, semmi extra.

Plumpy: Igen, ez tortenik alaphelyzetben.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#650) Plumpy válasza DeadMeat (#648) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Én pont így csináltam. Kártyaolvasóba bedugtam a kisebbik karit, mindent átmásoltam a gépemre (Az esetleges rejtett fileokat is), aztán be az újat, és rámásoltam mindent. Tökéletesen műxik minden, semmiféle anomália nem fordult elő...

Közben a névjegy szinkront is megcsináltam, a összesítette a telefon és a gmail névjegyzéket mindkét helyen... Egyszerű-nagszerű. Thunderbird 3 alatt meg Lighning - Gmail Provider - Zindus kiegészítő trióval szintén látszik minden. Levelek, naptár és címjegyzék is. Isteni...

[ Szerkesztve ]

Plumpy - A kultúrbölény

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.