Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) nbukta77 válasza gyuri81 (#3550) üzenetére


nbukta77
addikt

Sport. Nem kapcsolgatom ki. Telon is mindig minden be van kapcsolva. Azert okos ezkoz. Velemenyem szerint. Wifit pl arra, hogy ha el megyek a telo tavolsagabol otthon vagy munkahelyen akkor halozaton maradjon.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3552) gyuri81 válasza nbukta77 (#3551) üzenetére


gyuri81
veterán

oké :) világos...

(#3553) bigdady válasza jannid (#3547) üzenetére


bigdady
nagyúr

Insta meg face? Órán?:)

(#3554) jannid válasza bigdady (#3553) üzenetére


jannid
senior tag

Simán. Fiatal vagyok, igénylem. Azt pont jó lenne nézegetni a buszon.

[ Szerkesztve ]

(#3555) csipuka válasza jannid (#3554) üzenetére


csipuka
senior tag

Hm, ezeket nezegetni az oran olyan, mint sajtreszelovel *szolni, ahogy Ford Fairlane mondana. Szerintem ez a kis kijelzo alkalmatlan ra, sot barmilyen ora. Szerintem.
A telo miert nem opcio?

(#3556) bigdady válasza jannid (#3554) üzenetére


bigdady
nagyúr

Semmit nem lehetne látni ekkora kijelzőn .
Szerintem nem véletlenül nincs

(#3557) Divinity válasza jannid (#3547) üzenetére


Divinity
őstag

Ezek Android Wear-re sincsennek. :)
Alkalamzás tárilag hasonló a két rendszer, bár igaz ott több dolog van de ilyenek azért ott se.

Én is fiatal vagyok, Moto 360-óta (~2014) van okosáróm, kb 20-21 éves lehettem akkor, mégse volt sose ilyen igényem. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3558) bok92


bok92
addikt

Az edzésfelismerés miért nem akar működni? :( Csak a gyaloglást ismeri fel...

(#3561) r0by válasza Divinity (#3560) üzenetére


r0by
addikt

Nem tudom milyen telód van, de egy ilyet azért próbálj meg.

(#3562) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás

A mennyit érhet ez meg az kezdetű kérdésekkel ide legyetek szívesek!

(#3563) Divinity válasza r0by (#3561) üzenetére


Divinity
őstag

OnePlus 6 de megvolt ez is és nem segített neki. Most a 3. resetre sikerült végre felfognia, hogy újra párosítani akarom és végre pöccre párásodtak. Kíváncsi leszek mit hoz a holnap. Éjszakára mindig lenyomom a telefoon a BT-t, az elején semmi baj nem volt vele most egy kb 2 hete kezdett el szenvedni nálam. :(

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3564) jannid válasza Divinity (#3557) üzenetére


jannid
senior tag

Böngészőből elég szépem ment mind2 Gear S3 frontieren, de app jobb lett volna. :DD Gear browser volt azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#3565) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Keszul valaki valtani galaxy watch-ra? Vagy megvarjatok az LTE modelt?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#3566) gyuri81 válasza mSchumi87 (#3565) üzenetére


gyuri81
veterán

Nem! SZÁMOMRA a mindennapi használatban egy grammal nem tudod többet a Watch.

(#3567) mSchumi87 válasza gyuri81 (#3566) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Meg azt megoldhatnak hogy ketto telefonnal is lehessen csatlakoztatni a nelkul hogy mindig resetelni keljen. Tehat nem egyszerre akarom hasznalni ket telefonnal hanem pl van a sajat S9 es van egy masodlagos Huawei telefon melos es amelyiken bekapcsolnam a bluetoothot ahoz kapcsolodna. Ezt ugye sehogy se tudom megcsinalni jelenleg

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#3568) (ex)Cat válasza mSchumi87 (#3565) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Igen. Ha lesz itthon használható LTE modell, akkor mindenképp. Egyébként nincs értelme.

(#3569) Maxximus válasza mSchumi87 (#3567) üzenetére


Maxximus
őstag

nem

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3570) Maxximus válasza mSchumi87 (#3565) üzenetére


Maxximus
őstag

inkább kipróbálok egy sim-es (és nem előfizetéssel szükséges e-simet) huawei watch 2-t (és akkor már a wear-t is) fele annyiért

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3571) viera válasza mSchumi87 (#3565) üzenetére


viera
őstag

Én igen,de jobb lenne az LTE-s változat.b :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#3572) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!

A tulajoktól kérdezném, hogy nektek is szakadozik-e néha edzés közben az mp3 lejátszás az óráról bluetooth fülesen keresztül? Nálam egy kb. 40 perces futás során nagyjából 8-10szer akad meg egy pillanatra a lejátszott zene, sőt nagy néha a kilométerenkénti információbemondás is. Olyan mintha az óra hardvere nem lenne képes kiszolgálni az edzés mérése mellett a zenelejátszást bluetooth-on keresztül :F (Ugyanilyen problémám volt a Gear Fit 2 Pro-val is.)
Emellett edzés közben a csuklómat felemelve a kijelző bekapcsolása után kb 0,5 sec mire frissíti a kijelzett adatokat..
Másoknak is ilyen és csak nekem fura ez egy Apple Watch series 2 ill. 3 után, ahol minden flottul és gyorsan ment, vagy valami nem okés az órával? :F

[ Szerkesztve ]

(#3573) Maxximus válasza Gergi (#3572) üzenetére


Maxximus
őstag

Apple Watch series 2 ill. 3 -nál nincs jobb smart wach..sztm...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3574) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Gyerekek!Mondtam már, hogy k@va jó órám van és, hogy imádom!
Megvan már 2-3 hónapja és idáig még nem csalódtam benne! :C :C

(#3575) Gergi válasza Maxximus (#3573) üzenetére


Gergi
aktív tag

Igen, most már én is így gondolom... amit megjelenik a series 4, ez megy a levesbe (hardverapróra) :D

(#3576) Divinity válasza Gergi (#3575) üzenetére


Divinity
őstag

iPhone mellé mindenképp jobb az Apple Watch, összességében viszont én az Android Wear mellé tenném a voksom. :)
Persze iPhone mellé akkor is inkább Apple Watch, jobban tudnak együttműködni. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3577) gyuri81 válasza Divinity (#3576) üzenetére


gyuri81
veterán

Használtam évekig Android op rendszert órán, de valami hihetetlen buta illetve puritán az egész, mintha szándékos vissza lenne fogva a fejlesztése, kb 5 évvel le van maradva a mai világtól.

Ez a Tizen most nagyon bejön, lunetta tekerésével szinte minden infót megkapok azonnal és szép is(nekem).

[ Szerkesztve ]

(#3578) Gergi válasza Divinity (#3576) üzenetére


Gergi
aktív tag

Persze, de úgy voltam vele, hogy mivel szinte csak sportolásra használom az órát és nincs rajtam minden nap, mert klasszikus óra párti vagyok (Citizen, Certina, stb.), jó nekem valami olcsóbb okosóra is.
A Gear S3 tetszik külsőre, igényes óra és kerek :D, ötletes és jó a widget része is, viszont ezek a szoftveres (vagy hardverkorlásos) dolgok eléggé rontják számomra az összképet. :(
Azt hiszem, ezek után inkább rászánom a kis plusz pénzt és akkor minden úgy fog működni ahogy kell és olyan sebességgel ahogy elvárja az ember. :U

[ Szerkesztve ]

(#3579) Divinity válasza gyuri81 (#3577) üzenetére


Divinity
őstag

Nem tudom, nekem épp ebből hiányzik rengeteg dolog, egyszerűen bután bánik az értesítésekkel. Az alkalamzások se épp jól működnek, a Spotify van, hogy percekig nem fogja fel, hogy megy a zene, az értesítések késnek rajta és ilyenek. Nekem a Wear 2 nagyon bejött, na meg pont most kapott egy refresht az egész OS.
Az új tizenre kíváncsi leszek, most valahogy kicsit helyre rántotta a dolgot a tegnapi szenvedéses reset.
Mindenestre felkerült apróra és max váltok Ticwatch Pro-ra.

Designba nagyon jó az S3, főleg a Classic nekem bejön nagyon, meg a tekerhető keret is bejön de mégis olyan szedett vetett nekem a Wear után.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3580) nbukta77 válasza Divinity (#3579) üzenetére


nbukta77
addikt

Hat en meg firditva vagyok. A wear os egy szenvedes. Az apple watch tenyleg ott van a szeren. Viszont szetintem a gears3 van olyan jo. Evekig apple watcht használtam nem erzem semmi hianyat semminek. Pedig utoljara mar acel 42 mm lte volt. Az azert arban is jocskan a gears3 felett van. Ami meg nagyon jo alternativa lehet sportolashoz az az amazfit stratos. Kar, hogy a haza muanyag.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3581) Divinity válasza nbukta77 (#3580) üzenetére


Divinity
őstag

Az első Wear OS tényleg elég trehány volt, viszont a Wear 2 már nagyon jó volt, legalábbis számomra mindent lefedett és jól működött. Most az új pedig design szempontjából is nagy lépésnek tűnik.
De persze ízlések és pofonok. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3582) nbukta77 válasza Divinity (#3581) üzenetére


nbukta77
addikt

Hat nem reg adtam el egy huawei watch 2-t es egy fossil q controll 3-at. Eleg gyer volt.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3583) Divinity válasza nbukta77 (#3582) üzenetére


Divinity
őstag

Ez miben nyilvánult meg? Én ez előtt egy Huawei W1et használtam, az flottul működött. Tudsz nekem, akár privátban is ha nem fér el itt, írni pár dolgot, hogy miben látod jobbnak az S3-at? :R

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3584) nbukta77 válasza Divinity (#3583) üzenetére


nbukta77
addikt

Semmi extra. Szamomra a tizen os kezelhetobb, gyorsabb. Jobbak a meresek sportnal. Google fitt egy kalap kaki.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3585) Divinity válasza nbukta77 (#3584) üzenetére


Divinity
őstag

Ah mondjuk így érthető:) Nekem nem a sport a fő fókusz, futáshoz szoktam használni de azt is Endomondóval és ennyi, arra elég volt az is.
Ezt beismerem a sportokhoz tényleg jobb az S3.:K

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3586) Maxximus válasza nbukta77 (#3582) üzenetére


Maxximus
őstag

Én meg tegnap vettem egy huawei watch 2 -t Kíváncsi leszek milyen wear? Alapból azért vettem , mert SIM-es LTE-s. Most versenyre kell a frontierrel,a győztes marad.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3587) gyuri81 válasza Maxximus (#3586) üzenetére


gyuri81
veterán

Én kb 1 hónapja adtam el watch 2-t, mert egy gagyi olcsó sz@r műanyagnak tartom. Fényévekkel jobb a frontier.

(#3588) MADcat válasza gyuri81 (#3587) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hoppá 😅

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#3589) nbukta77 válasza gyuri81 (#3587) üzenetére


nbukta77
addikt

Igen. Az elso szeriahoz es a gears3 hoz kepest gagyi nagyon.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3590) nbukta77


nbukta77
addikt

Gear s3 mikor kap tizen os 4-et.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3591) (ex)Cat válasza nbukta77 (#3590) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Szerintem nem fogja megkapni. Ezen marad a 3.x.

(#3592) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok mindenkinek! Figyelem!!!! Akinek gyorsan merül az órája, és nem tölti fel rendesen, és még garis vugye vissza szervízbe!!! Rossz az aksi!! Én is úgy jártam, lassan töltött, max 85%-ig. Fél nap alatt lemerült. Aksit és főpanelt cseréltek benne és az óta rendesen működik. Bír 3 napot simán, két és fél óta alatt feltölt maxra.

(#3593) vodrosjozsi válasza Achiles (#3592) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De erre is él akkor a 2 év samsung gari?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3594) Maxximus válasza nbukta77 (#3590) üzenetére


Maxximus
őstag

Samsung Gear S3 Frontier is getting a MAJOR update, here's what to expect in TizenOS 4.0

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3595) Divinity válasza Maxximus (#3594) üzenetére


Divinity
őstag

Ez egy 2017 februári cikk.:)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3596) vodrosjozsi válasza Maxximus (#3594) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezt mi sose kapjuk már meg

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3597) Maxximus válasza vodrosjozsi (#3596) üzenetére


Maxximus
őstag

Azért ha 3-assal jött ki (nem tudom), a samsungnak illene legalább 1 fő verzióval tovább támogatnia.
Ha már az apple watch ( a legelső 0-áson kívül) az 1-es verzió (mintha a samsungnál a hajlított gear s1 megkapná a tizen 4-et) is megkapja ősszel a legújabb ios-t. (ugye most a 3-as szériánál vagyunk és ősszel jön ott is a 4-es az új ios-al)
Ha meg nem (ez azért nagy tetűség lenne) ,akkor csere vagy XDA-án pár hónap múlva portolni fogják úgyis.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3598) Maxximus válasza gyuri81 (#3587) üzenetére


Maxximus
őstag

Sajnos nekem sön jön be, túl magasra tette a mércét frontierem. Lehet marad sim kártyás óraként inkább a gear s1-em.
Tényleg egy kérdés:
Az S3-am a note 8-al van össze párosítva. Ha az S1-emet összeraknám egy másik telóval amin rajta s-helath, akkor párhuzamosan külön mind2 eszköz pakolná rá mért dolgokat vagy ha ezt megtenném azonnal leválasztaná a S3-at? Egyszerre nyilván nem használnám mind2-őt csak az egyiket, szóval így nem vesznének össze.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3599) donceleger8


donceleger8
őstag

Sziasztok!
Nincs még órám de szeretnék egyet.
Note 9-hez venném.
A kérdés nagyon egyszerű. Melyiket?
Teljesen jó a gear s3 frontier, vagy várjam meg a watch-ot? Tud e kb 40ezerrel többet? Illetve a tizen 3 hátránya a tizen 4-hez képest?
Köszi

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#3600) jannid válasza donceleger8 (#3599) üzenetére


jannid
senior tag

S3. Nem tud annyival többet, hogy 2x annyiba kerüljön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.