Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Sziasztok!

Eddig nagyon bevált a Frontier, de egy-két problémám szinte rendszeresen elő szokott fordulni.

Az egyik, ha többször otthagyom a telefont (Huawei P8) az asztalon, akkor BT-on már csak a hívások jönnek át. Az értesítések nem jönnek át. Újraindítom a telefont, akkor megint minden oké. Mintha a telefonon lévő szoftver hülyülne meg néha. :U

Másik, ha elindítom telefonon a Samsung Gear-t, látom, hogy elindulna a program, de be is zárja egyszerre. Ha lelövöm a BT kapcsolatot, és úgy indítom el, visszanyomom a BT-ot, akkor szépen elindul.

Harmadik, sportórának is használom az órát (amire kezdek rájönni, hogy egyre nagyobb hiba). Eljárok 10km-eket futni, és van, hogy 7 km után benyögi, hogy nincs GPS jel "keressek nyitott területet", ami még furcsább, hogy olyankor pulzust sem mér. (Na most egy tó mellett nyitottabb területet találni...). Ha tovább megyek, akkor össze-vissza számlál, mivel nincs GPS jel, gondolom lépésszám alapján matekozik. Ha megállok, leállítom a futást és újra elindítom, akkor érdekes módon egyből talál GPS jelet.

Ma újratelepítem, aztán holnap megint kipróbálom. Pillanatnyilag csak óraszámlapokat telepítettem rá. Szóval plusz app nincs rajta...

Esetleg van más is, akinél hasonló viselkedés előjött?

Vagy ez feature nem bug?

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#3102) r0by válasza hunmyke (#3101) üzenetére


r0by
addikt

Nálam Mate 9-nél volt az, hogyha kimegyek a hatótávból, majd visszajöttem, akkor nem kapcsolódtak egymáshoz.
A megoldás egy wipe system cache volt. Egy próbát megérne neked is, semmit nem veszítesz vele.

(#3103) KengelRoland válasza hackeeeee (#3100) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Már kiegyeznék a hozzaállassal is.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#3104) hackeeeee válasza KengelRoland (#3103) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az már nagyon régóta nem így megy, főként nem a felsőbb kategóriákban.

Véleményem szubjektív...

(#3105) kevin26 válasza hackeeeee (#3098) üzenetére


kevin26
újonc

Igen, az sem segített. Feldobja a gear alkalmazásban az órát, de hiába választom ki, nem csinál semmit.

(#3106) KengelRoland válasza hunmyke (#3101) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Szerviz gyanús.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#3107) laszlolczka válasza kevin26 (#3105) üzenetére


laszlolczka
őstag

A párositó kódot sem kéri?A plugin telepitve van?

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#3108) kevin26 válasza laszlolczka (#3107) üzenetére


kevin26
újonc

Semmit nem kér😏 igen telepítve van minden

(#3109) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nekem is előjött az a probléma, hogy felveszem a hívást telefonon és az órán szól a másik fél. Remélem javítják ezt a bugot.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3110) hackeeeee válasza Bennyboy (#3109) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg van egy kis ikon, hogy hová veszi fel a hívást, vagy telefon, vagy headset ikon.

Véleményem szubjektív...

(#3111) korimv6 válasza Bennyboy (#3109) üzenetére


korimv6
aktív tag

Nekem újraindítást követően megjavult.

Körbe zárt villám.

(#3112) laszlolczka válasza kevin26 (#3108) üzenetére


laszlolczka
őstag

Én még csinálnék mindkettőn egy gyári visszaállitást,és ha nem jó akkor szerviz.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#3113) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!

Vettem egy Samsung U Flex bluetooth fülest. Elsősorban a telefonhoz, de gondoltam kipróbálom az órával is. Létrejön a kapcsolat,az látszik, a zenelejátszóban is be van állítva,hogy ne a Gear-en hanem a fülhallgatóban szóljon, mégis néma,mint a ponty. Megy a lejátszás,de hang sehol. :)
Van ötletetek mi lehet a gond?

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#3114) KengelRoland válasza pleslie82 (#3113) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Le van némítva.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#3115) pleslie82 válasza KengelRoland (#3114) üzenetére


pleslie82
tag

Hol gondolod,hogy le van némítva? Hangbeállításoknál a "média" hangjánál nincs, a zenelejátszóban nincs...

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#3116) KengelRoland válasza pleslie82 (#3115) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Csak tippeltem, hátha.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#3117) pleslie82


pleslie82
tag

Pfff.....ha mondjuk előtte elolvasom a párosítás "knowhow"-ját, akkor talán nem akartam volna lejátszani az órával zenét a bluetooth-os egeremen! :D Csodálkoztam is, hogy nem "U Flex"-et írt az óra kapcsolódás után! :D

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#3123) anonymus89


anonymus89
addikt

No megérkezett az innen rendelt fém szíj
appbol 8.76 dollar nekem ez is bejön az, hogy a szíj nem szélesedik ki mint a szilikonnál elenyésző számomra. Maximálisan ajánlott egyébként általam.
12 nap alatt megérkezett de már 8. napon Bp-n volt csak sajnos a királyi posta... ******a :(((

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3124) Bennyboy válasza anonymus89 (#3123) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én is onnan rendeltem feketét. Ami nagy pozitívum, h adtak hozzá "szerelő készletet" szóval nem kell elvinni méretre vágni órásnál :) Bár még lusta voltam felrakni de hétvégén neki esek.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3125) vodrosjozsi válasza #45553408 (#3122) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Bocsi :))

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3126) KengelRoland válasza Bennyboy (#3124) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Most csak azért mosolygok, mert én néha egy nap 2 alkalommal cserélek szíjat. Attól függ, milyen ruha van rajtam. Melóba nyáron fekete fém szíj, aztán munka után zöld szíj a terep mintás ruhához 😁
A méretre szabás meg 15 perc ha közben kávézol is 😊

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#3127) Bennyboy válasza KengelRoland (#3126) üzenetére


Bennyboy
őstag

Tudom csak még nem vettem rá a fáradtságot. Egyébként mennyire kényelmes a sima gumishoz képest?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3128) Madwe válasza Bennyboy (#3127) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem egy picit nehezebbnek tűnik a fém szíjas a gumisnál. Illetve zavar, hogy ha rezeg az óra, berezeg a szíj is. A milánói fémszíj viszont pont, hogy könnyebb a gumisnál is, illetve nem is rezeg be :) Néha van egyébként h a szálas fémszíjat teszem vissza, de ált. a milánói van rajta, illetve sporthoz visszateszem legtöbbször a gumisat.

(#3129) KengelRoland válasza Bennyboy (#3127) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Sokkal kényelmesebb. A mostani nagy melegekben nem tapad rá csuklóra. Nem kell 2 percenként igazgatni. Jobban szellőzik a bőr és nem lesz tiszta dzsuva a szíj alatt a kezem akár egész napos viselet után sem. Sokkkal elegánsabb, ugyanakkor megtartja a military kinézetet és úgy néz ki, mint egy igazi óra
Hátránya valóban az, hogy berezonál mikor rezgés van. És kevésbé érezni a rezgést.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#3130) anonymus89 válasza KengelRoland (#3129) üzenetére


anonymus89
addikt

Én is így gondolom nekem nagyon bejön nem izzad úgy alatta kezem és nem is kell minden nap takarítani mint a szilikon szíjat.
A berezonálásra hamarabb felfigyelsz mint a rezgésre sosem volt még olyan, hogy ne venném észre.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3131) Bennyboy válasza KengelRoland (#3126) üzenetére


Bennyboy
őstag

most próbálkoztam kb 10 percig de nem sikerül kivennem a kis pecket ami összefogja a láncot. Elég hülye fogása van a cuccnak amit adtak mellé. :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3133) anonymus89 válasza Bennyboy (#3131) üzenetére


anonymus89
addikt

Megyek be a melohelyre keszítek videot én hogy csináltam idő kellett hozzá de sikerült.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3134) Maxximus válasza Bennyboy (#3131) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is vettem egy fém szíjat. A csere az ment, de a szem kiszedést feladtam. Bementem egy óráshoz (aki még ilyen szíjat soha nem látott...) és 2 perc alatt kiszedte az egyik szemet 500 ft-ért. Én nem szarakodok vele...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3135) rozsagabor válasza Maxximus (#3134) üzenetére


rozsagabor
csendes tag

Nekem is ilyen van, de nekem a matt jött be jobban. A szemkiszedés tényleg nem egyszerű, jóval több idő kellett hozzá, mint eddig bármelyik másik esetében...

(#3136) anonymus89


anonymus89
addikt

Akkor úgy látom tárgytalan már de az utókornak hátha ad egy kis segítséget.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3137) Bennyboy válasza anonymus89 (#3136) üzenetére


Bennyboy
őstag

az a baj, h nekem nincs hozzá ilyen masinám. Egy egyszerű apró csavarhúzó szerűséget kaptam hozzá ami elég kicsi, szóval rossz a fogása. A másik nagy problémám, h a szíj egyszerűen nem megy bele az óra keretbe, pedig a kis fém pöcköt még bele sem raktam. Nem teljesen értem mert gondolom az összes ugyanakkora, meg direkt ehhez rendeltem.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3138) Gubu0101 válasza Bennyboy (#3137) üzenetére


Gubu0101
veterán

22mm,ha külföldi rendelés,akkor méretbeli probléma lehet :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3139) Maxximus válasza rozsagabor (#3135) üzenetére


Maxximus
őstag

Faja,de kép alapján nem szoros egy kicsit a szíj? Okosok azt mondják, hogy akkor funky, ha befér egy ujjad még a szíj alá.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3140) anonymus89 válasza Bennyboy (#3137) üzenetére


anonymus89
addikt

Akkor nem tole rendelted mert ennel az eladonal van szemkinyomo eszkoz.

Gubu0101: bele megy az nincs baj a meretevel :K

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3141) rozsagabor válasza Maxximus (#3139) üzenetére


rozsagabor
csendes tag


Megvan az egy ujjnyi hézag, csak az előző képen valószínűleg az asztal alátámaszthatta a szíjat...
Ki nem állhatom, ha szoros az óraszíj.

(#3142) guriga1234 válasza rozsagabor (#3141) üzenetére


guriga1234
addikt

A pulzus mérését buktad is...

(#3143) vodrosjozsi válasza rozsagabor (#3141) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezt az ujj dolgot úgy kell érteni, hogy patentul rásimul a csuklódra és utána kell megnézni, hogy befér-e a szíj és a csuklód közé az ujjad.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3144) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Honor 9 készülékem van. Ez és a Huawei Watch 2 vacilálok. Ti melyiket választanátok?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#3145) KengelRoland válasza Bennyboy (#3137) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Na de a kis csavarhúzó szerűséggel kellene kiütnöd. Pofon egyszerű. A szíjon van egy nyíl, hogy merre kell kiütni.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#3146) Bennyboy válasza KengelRoland (#3145) üzenetére


Bennyboy
őstag

Tudom de nincs fogása a ki csavarhúzónak ezért alig lehet lenyomni. A nagyobb baj, h nem jó a szíj méret de majd lesz valahogy.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3147) KengelRoland válasza Bennyboy (#3146) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Nem értem mit szeretnél lenyomni. Oldalára fordítod a szíjat úgy hogy a nyilak lefelé mutassanak. Szinte magától is megáll, de a bal kisujjaddal hátulról megtámasztod,a hüvelyk és mutatóujjal fogod a csavarhúzót, jobb kézzel meg kalapálod a csavarhúzót. Persz fel kell támasztani a szíjat, hogy a pöcök tudjon hová kimenni.
Gyerekjáték. Az órás is így csinálja. A tekerő szemkinyomó az úriembereknek való.

Mondjuk nekem befér az óra keretébe, de nekem sincsen nagy hézag, kb 0,5 mm. Ha nem jó neked a méret, akkor kérj visszatérítést.

[ Szerkesztve ]

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#3148) rozsagabor válasza guriga1234 (#3142) üzenetére


rozsagabor
csendes tag

Ehhez képest méri ügyesen... :)

(#3149) guriga1234 válasza rozsagabor (#3148) üzenetére


guriga1234
addikt

Kétlem.

(#3150) ZeRTaX


ZeRTaX
csendes tag

Sziasztok!

A classic verzió nagyon levett a lábamról, de így másfél évvel a kijövetele után mennyire ajánlott még beruházni egy ilyenre? Ez lenne az első okosórám, eddig hagyományosat használtam, de sajnos tönkrement.
Illetve annyit kérdeznék erről az óráról, hogy always on kijelző mellett mennyi időt bír? Na meg gondolom ennyi idő alatt már sikerült pár embernek összevizeznie, így az is érdekelne, hogy mennyire bírja a vizet?

A válaszokat előre is köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.