Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) szevassag


szevassag
tag

Amcsi régiós az órám. A Sammobile szerint gyorsan meg fogja kapni a többi régió is. Igen, mintha tényleg kicsit gyorsabb lenne. Szerintem a bixby-n kívül ugyanaz szoftveresen mint a watch. Nem éri meg azt venni.

(#4502) csipuka válasza szevassag (#4501) üzenetére


csipuka
senior tag

Majd 1 eve vettem az orat a Costco-ban (kb mint otthon a Metro) 270$-ert, mig az uj orat azt pont 1 hete lattam 260$-ert. Nem tom otthon mennyi az difi, de valszeg az ujat erdemesebb venni. Ha jol emlexem, akkor ujabb proci van benne es nagyobb akksi. Bar MST nincs benne, de asszem ez otthon nem hasznalhato. Meg nem vettem ra magam, hogy oraval fizessek. Mersekelten vagyok geek ebbol a szempontbol :)

(#4503) csipuka válasza S@c@ (#4498) üzenetére


csipuka
senior tag

Megtalatam, milyen activity-ket kezel az uj Galaxy watch. Ahogy nezem az update utan as S3 is ismeri ezeket.

(#4504) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Üdv!

Még mindig nem tudom az óraszámlapokat betölteni, nézni a telefonon. Azt irja hogy a Host Manager leállt... Mit lehet vele kezdeni?

Hala Madrid :)

(#4505) bigdady válasza szevassag (#4501) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak a vízállóság miatt érdemes semmi másért ez igaz

(#4506) Ákkk


Ákkk
addikt

Amit a frissités tartalmaz.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4507) Neo1050


Neo1050
tag

Tud valaki olyan számlapról, amin az időjárás ikonnal is jelezve van? (esetleg animálva és mondjuk ingyenesen…)

(#4508) gyuri81


gyuri81
veterán

Aki esetleg szeretné feltenni a Tizen 4 romot
[link]

(#4509) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Nekem még mindig nem jött frissítés :(

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4510) hhenry válasza hhenry (#4460) üzenetére


hhenry
őstag

Holnap megyek érte kiváncsi leszek :F

(#4511) Neo1050 válasza ericdrawen74 (#4509) üzenetére


Neo1050
tag

Nekem se, ha ez vígasztal...

(#4512) zoltan6


zoltan6
őstag

Holnap hozza a futár az órámat.Melyik app-ot kell majd használni hozzá a telón? S9-em van,van egy olyan hogy gaaxy wearable a Samsung appok között,az való hozzá?

(#4513) hhenry válasza zoltan6 (#4512) üzenetére


hhenry
őstag

Igen

(#4514) TODI1111 válasza zoltan6 (#4512) üzenetére


TODI1111
addikt

Az lesz az. Galaxy Wearable.
Írás közben Tv-t is néztem így megelőztek. :D

[ Szerkesztve ]

(#4515) zoltan6 válasza TODI1111 (#4514) üzenetére


zoltan6
őstag

Köszönöm a választ :R majd lehet lesznek még ilyen kezdő kérdéseim,de majd belejövök,meg olvasgatok.

(#4516) axlfsi válasza gyuri81 (#4508) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezzel azért óvatosan. Azt írjak, hogy csak a megjelölt származású órákra való, egyébként elb@ssz@...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4517) Ákkk válasza axlfsi (#4516) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát igen ha valaki egy usa romot felrak az itteni régiós órára akkor vége...
Max 2 héten belül ota frissülni fog minden régió.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4518) axlfsi válasza Ákkk (#4517) üzenetére


axlfsi
veterán

Mellesleg kíváncsi lennék, hogy milyen (hardveres is?) különbség van az USA és a többi régió között, ami miatt beborulna egy óra. Nem telefon óra; nincs GSM szabvány sem hasonló, ... mégis.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4519) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Vajon miért nem csatlakozik wifi hálózathoz? Látja őket, de csak a "Csatlakozás" feliratot mutatja folyamatosan. Az is fura, hogy nem kéri a wifijelszót.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#4520) vicamuso


vicamuso
tag

Sziasztok!

No ma magamévá tettem egy ilyen szépséget, Tcom-os vásárlás.

Kérdésem, hogy a Messenger üzeneteket miért nem rezegnek a telefonon?
Tapasztaltatok ilyet? (Oneplus 3T-vel használom)

Minden be van állítva. A telefonon közepes az értesítési szintje a messengernek.

Köszönöm előre is, bocsi ha volt de ilyet nem találtam.

(#4521) bigdady válasza vicamuso (#4520) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam jó. Samsung.
Egyet nem jelez az pedig a Viber hívás de azt sosem jelezte mert Vibert nem érdekli a gear rendszere és nem fejleszt rá

[ Szerkesztve ]

(#4522) silvergod válasza vicamuso (#4520) üzenetére


silvergod
őstag

Jelzi nálam is.. OP 3 al használom .

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#4523) vicamuso válasza silvergod (#4522) üzenetére


vicamuso
tag

Köszi!

Akkor nem tudom mi a gond. :)
Az üzenet nekem is átjön simán látom olvasom, a narancssárga pötty is megjelenik csak nem rezeg.
Nyomtam egy restartot a telefonra, aztán meglátjuk.

(#4524) Redchucky válasza vicamuso (#4523) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Üdv! Használt a T. fórumtársak közül valaki wear os-t? Moto 360-ról váltanék, érdekelnének a különbségek. Illetve, nem Samsung telóval (Honor 10) mennyire működik együtt az óra? Köszönöm. Bocs, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#4525) silvergod válasza Redchucky (#4524) üzenetére


silvergod
őstag

igen,nekem volt moto 360 és lg g watch is...szerintem sokkal jobb náluk..
már maga az hogy magyar minden rajta,az lehet soha nem lesz az,
többet is tud annál, jóval személyre szabhatóbb mint a wear os..
főleg hogy megkapja az új tizent is ,így meg az egyik legjobb vétel.
Szinte ugyanaz lesz mint az új galaxy watch,sőt a kinézete is lehet majdnem olyan egy tokkal...nekem ilyen

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#4526) hhenry válasza hhenry (#4424) üzenetére


hhenry
őstag

Valakit érdekel az ügy vége?

(#4527) gyuri81 válasza silvergod (#4525) üzenetére


gyuri81
veterán

Huuu de jo ez a tok! Honnan vetted?
Neked ez az oralap nem eszi az akksit?

(#4528) Redchucky válasza silvergod (#4525) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Köszi. Google fiókot szinkronizálja? Főleg a wifi jelszavak miatt kérdem.

(#4529) csipuka válasza Redchucky (#4528) üzenetére


csipuka
senior tag

Szerintem nem. Az oranat szeretned, hogy minden a telo altal ismert AP-hoz kapcsolodjon? Valszeg megenne az akksit. Alapbol a telohoz kapcsolodik BT-n.
Nekem OP6T-vel megy, es nincs ra panasz. A 4-es upgrade utan a kocsi es az ora kozott siman valt a BT, nem kohog mint elotte.

(#4530) Redchucky válasza csipuka (#4529) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Igen, a Motot és előtte a Huawei Watchot is így használtam, wifivel. Ezek szerint minden hálózatnál meg kell adni, gondolom csak egyszer a jelszót?

(#4531) csipuka válasza Redchucky (#4530) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem ertem mire kell a wifi?
Az ora elsosorban a teloval kommunikal BT-n, hiszen attol veszi at az uzeneteket. Wifi max akkor kell, ha nagy mennyisegu adatot akarsz atkuldeni, pl zenet. En oszinten szolva arra sem emlexem, hogy beallitottam-e valaha. Most megneztem az oran, es nem volt wifi, kezzel kellett megadnom.

(#4532) silvergod válasza gyuri81 (#4527) üzenetére


silvergod
őstag

Alin vettem hozzá.
Nem tudom hogy mi a jó fogyasztás számlap téren...2 napot elmegy az óra,
de ha enné akkor is használnám....ha már megvettem rá :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#4533) gyuri81 válasza silvergod (#4532) üzenetére


gyuri81
veterán

Köszi, mar vettem is hozzá 1-2 tokot:)
Nincs túl gagyi hatása? Olyan mintha fém lenne? Tudnál képet feltenni még?

Ja es nekem baromira szaggat ez a számlap az órán! Ha tekerem az óra előtt után a lunettat akad mint az állat

(#4534) MADcat válasza hhenry (#4526) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Yepp :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4535) hhenry válasza MADcat (#4534) üzenetére


hhenry
őstag

Na szóval írtam neki az eset után a garancia papír amit sehogy se tudott odaadni hirtelen másnapra meglett.
Aztán elküldtem neki a problémát aztán irta rá,hogy ő nem látja a problémát én irtam hogy ha a szervíz mégsem csinálná meg mert ugye nem garanciális probléma akkor élnék a visszavásárlással erre mondta,hogy ha nála ott volt az a k*rva folt akkor ő szólt volna vagy gariztatta volna és csak utána adja el.Aztán kiderült,hogy törölte is a hirdetést amikor én ráirtam azt mondta hogy csak törölte :K persze.Utána vissza lett állítva én inditottam értékelést 1 héten belül 4 alkalommal kerestem egyszer se vette fel.Ma mentem az óráért végülis cserélték a kijelzőt,de én negatív értékelést adtam az eladónak szerintem nem ilyen egy korrekt üzletfél.

(#4536) domerator válasza gyuri81 (#4533) üzenetére


domerator
veterán

Inditsd ujra.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#4537) pleslie82 válasza Redchucky (#4528) üzenetére


pleslie82
tag

A telefontól veszi át a wifi adatokat, szóval az óra ismer minden wifi hálozatot jelszóval, amit a telefon is. A wifi akkor is jó,ha lakáson belül kikerülsz a bt hatótávból,mert ilyenkor csatlakozik a közös wifihez, amin a teló is van és akkor igy is megjönnek az értesítések.

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#4538) gyuri81 válasza domerator (#4536) üzenetére


gyuri81
veterán

Nem az órámmal van a gond, hanem rosszul írták meg a számlapot :(

(#4539) Redchucky válasza pleslie82 (#4537) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Pontosan így szoktam használni. Viszont a jelszavakat a Google fiók tárolja, ha jól tudom.

(#4540) axlfsi


axlfsi
veterán

Srácok!

Az mennyire jellemző, hogy időnként (vagy idővel?) belassul az óra? Pl. akkor tűnik fel igazán, amikor most számlapot szerettem volna váltani és hosszan tartottam az újjam a meglévőn, hogy előugrojon a választó... borzasztó sokáig tartott... de az este pl. a telefonról (Samsung -> Gaaxy Wearable) a Find My Watch opció is alig-alig akarta ébreszteni az órát: a sokadik Start - Stop után, már le is volt állítva (Stop státusz) és akkor kezdett csipogni az óra... ez elég gáz...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4541) silvergod válasza gyuri81 (#4533) üzenetére


silvergod
őstag

nem gagyi nagyon jól néz ki vele szerintem.
igen olyan mintha fém lenne,többen annak is nézték elsőre...de aztán mondtam hogy csak tok :D
nekem nem akad meg vele,simán átugrik tekeréskor..

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#4542) Ákkk válasza axlfsi (#4540) üzenetére


Ákkk
addikt

Néha kell neki egy restart... meg attól is függ mennyi alkalmazást telepítettél rá.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4543) Redchucky


Redchucky
aktív tag

A tesztben az írták, hogy nem mutatja, melyik app küldött értesítést. Ez megoldódott már?
Bocs, elolvasni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#4544) r0by válasza pleslie82 (#4537) üzenetére


r0by
addikt

Nekem a wifi automatikusra van állítva, viszont ha kimegyek a hatótávból, akkor addig nem kapom meg az értesítést, amig bluetoothon vissza nem kapcsolódik. Mindig bekapcsolvára kell állítani?

(#4545) vicamuso válasza r0by (#4544) üzenetére


vicamuso
tag

Sziasztok!

Ez a WiFi-s dolog engem is érdekelne.
Hol tudom ezt állítani? Ez lenne a Samsung Account-on keresztüli kommunikáció?

Nagyon jól jönne itt az irodában ahova nem vinném magammal minden meetingre a telefonomat, hiszen akkor mi értelme az értesítésnek, amikor úgy is kirakom az asztalra a tárgyalóban. Viszont a távolságok sajnos egy - két tárgyaló esetén kiesnek a BT hatóvávjából.

Köszi!

(#4546) PixelRambo válasza Redchucky (#4543) üzenetére


PixelRambo
csendes tag

Szerintem te arra gondolsz, hogy ha van olvasatlan értesítésed akkor egy narancs kör kerül a 9-es számhoz. Az egységes minden értesítésnél, nem derül ki belőle hogy mi az. Viszont az értesítések felugranak teljes képernyőben és egyébként is ha balra tekered akkor ott is tisztán látszik minden értesítés külön és részletesen.

(#4547) axlfsi válasza Ákkk (#4542) üzenetére


axlfsi
veterán

Egyáltalán nem sokat...pár számlap, aztán ennyi kb.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4548) bigdady válasza Redchucky (#4543) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sosem volt ilyen hiba nálam

(#4549) Redchucky válasza bigdady (#4548) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Köszönöm a válaszokat.

(#4550) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Ha AODdal használom a számlapokat, milyen esély van a beégésre? Vagy az egy teljesen biztonságos megjelenítési módszer?
Másik kérdésem: otthoni (és más) routerhez nem tudom csatlakoztatni, csak mentve van a hálózat(fura, hogy jelszót sem kér, addig nem jutunk el). Van valami trükkje a csatlakoztatásnak?

ZTE nubia Z60 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.