Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) x_o_n válasza Ákkk (#4150) üzenetére


x_o_n
veterán

nekem nem volt ilyen
észre vettem volna

(#4152) Ákkk válasza x_o_n (#4151) üzenetére


Ákkk
addikt

Mi most az órád szoftververziója?

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4153) x_o_n válasza Ákkk (#4152) üzenetére


x_o_n
veterán

tizen 3,0,0,2
sv r760xxu2crk2

(#4154) bigdady válasza x_o_n (#4151) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem is mindig írta

(#4155) gyuri81 válasza x_o_n (#4149) üzenetére


gyuri81
veterán

Nekem nincs semmi frissítés az órára :( Neked magyar régióba szánt az órád?

(#4156) x_o_n válasza gyuri81 (#4155) üzenetére


x_o_n
veterán

Nem ,Német vásárlás

(#4157) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Folyamatosan eltunik a gear ikon az allapotsorbol :/
Ilyenkor hogy talalom meg az orat telefonon?
Es mi az oka, hogy eltunik?

(#4158) d3tox1c válasza d3tox1c (#4157) üzenetére


d3tox1c
senior tag

És valami elkezdte zabálni az akksijat a telefonnak :(
Lehet hogy a Samsung health? :/

(#4159) Ákkk válasza d3tox1c (#4157) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát ezt így nem igazán lehet érteni. Megszakad a bt kapcsolat?
Van egy alkalmazás a samsung gear amit telepitened kell és azon keresztűl párosítsd...
Milyen telefon?

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4160) d3tox1c válasza Ákkk (#4159) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nem szakad meg, csak eltunik fentrol az ertesitesi savbol, neha meg elojon.Amugy samsung s7edge.
Akksi nagyon gyors lemerulese mitol lehet? Eddig nem volt vele gond.

(#4161) Leslie1966 válasza gyuri81 (#4155) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nálam sincs, magyar régiós. :((

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#4162) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok! Az miért van, hogy a megvásárolt óraszámlap, ami tartalmaz hőfok kijelzést is amikor feltettem, egy idő után már nem jelez hőfokot. Úgy tudom, hogy a gyári időjárás appból veszi az adatokat. Ott van hőfok kijelzésem.

Rappi

(#4163) z67 válasza SeatZola (#4162) üzenetére


z67
őstag

Lehet változtak a hozzáférési engedélyek. Friss telepítéskor mindenre engedélyt kér. Próbáld meg törölni és újrarakni.

(#4165) ktgeri


ktgeri
tag

Hali!

Régóta szemezek egy ilyen órával, de nem tudom eldönteni, hogy megéri-e ezt a 60-80 ezres összeget.
Aki már régóta használja..:

-Hasznos, valóban jó és lehet használni?
-Akkuidő mennyire élhető?
-Navigációt ki lehet rá csapni faszán, autóval is használható?
-Sok elérhető watchface/skin van az órára?
-Nem féltek attól, hogy 1-2-3 év és teljesen belassul, mint egy okostelefon?

(#4166) SeatZola válasza z67 (#4163) üzenetére


SeatZola
őstag

Megvan a gond. Engedelyezni kell a Helymeghatározást. Mar megy is.

Rappi

(#4167) Ákkk válasza ktgeri (#4165) üzenetére


Ákkk
addikt

Navigáció csak a here alkalmazás meg van pár google térképet használó app autóba ez kevés meg nem is látod...
Nem lassúl be még az okostelefon sem ha nem rakod tele minden felesleges dologgal.
Akuidő normál használat esetén 3 nap ha gps folyamatossan aktív mondjuk bringa vagy futás (strava, shealth)akkor kevesebb.
Nagyon sok óraszámlap elérhető rá pár ezer....

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4168) ktgeri


ktgeri
tag

Köszi!
Fizetésre használható már?

Illetve megeri az újabbat venni vagy 40k-val nem tud tobbet?

(#4169) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

iPhone 8 esetén minimális használattal, de állandóra bekapcsolt számlappal nekem 1 napot ha bír, pedig eleve olyan számlapot kerestem aminek a nagy része fekete teljesen.

Sajnos több számlap olyan, hogy aktivitásra megváltozik. Pl. van egy tök jó számlap, feketén sárga számokkal, de ahogy mozgatom a csuklómat, állandóan átvált egy másik számlapra, ami sárga alapon fekete számokat mutat. Szépnek az is szép, csak egyrészt azt várnám egy számlaptól, hogy maradjon mindig ugyanaz...mintha normáé óra lenne, másrészt gondolom sokkal többet fogyaszt full sárga számlappal.

Az meg lol, hogy a Samsung Galaxy iOS-es appból - ami az órához kell - egyszerűen ki lett hagyva az óra firmware frissítési menűpont. Szóval se jelezni nem jelzi, ha van update, se frissíteni nem frissít. A régi G4-mre kellett átköltöztetnem az órám, hogy frissítse a firmware-t, aztán vissza iOS-re. Remélem, hogy jobb lesz az akkuidő, mert ez is egy indok volt az S3 frontier mellett.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4170) Ákkk válasza ktgeri (#4168) üzenetére


Ákkk
addikt

Fizetésre nem.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4171) ktgeri


ktgeri
tag

Hm, kár.
Igazából egy órát mindenképp szeretnék.
Kérdés, hogy ez vagy egy mechanikus.

S3-nal azt erzem, hogy nem elég okos ahhoz, hogy teljesen meggyőzzön. Persze egy sima óránál így is többet tud, de azt nem kell tölteni, nem avul el, nem veszit olyan szinten az értékéből.

Ha lehetne vele fizetni + waze, akkor megvenme kilóra.

(#4172) Ákkk válasza ktgeri (#4171) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát erre inkább csak ennyit nekem megért 120 000 et is anno nem bánom egy kicsit sem,nagyon sok dolgot tud amúgy meg nem az eszköznek kell okosnak lenni ez egy idióta elnevezés mert magától nem gondolkodik egy ilyen eszköz sem a mesterséges inteligencia is csak tanulni képes.
Én galaxy note9 el használom jelenleg nagy segítség amikor a telefont nem tudom a kezemben tartani.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4173) ktgeri válasza Ákkk (#4172) üzenetére


ktgeri
tag

Note 9 mellett használnám én is.
Az "okos" részét arra értettem, hogy számomra kevés az app support rá.
Illetve ahol tényleg megkönnyíteni az életem, navigáció,fizetés, ott használni nem tudnám.

Ha jól tudom értesítésekre pedig reagálni nem igazán lehet, főként csak arra jó, hogy látod és elolvasod.
Ha bármit szeretnél reagálni, telefont elő kell halászni.

(#4174) bigdady válasza ktgeri (#4173) üzenetére


bigdady
nagyúr

Tudsz reagálni röviden. Gépelni macerás mert kicsi a kijelző, smiley és kész.

(#4175) bbgutihaz


bbgutihaz
újonc

Sziasztok,

tegnap érkezett meg az óra, és rögtön elég nagy problémába ütköztem. Este első bekapcsolásnál 67%-on volt, kb csak az alapbeállításokat néztem meg, utána éjszaka ne zavarja módba tettem, regel 15%-on állt. Feltettem tölteni, kiírta, h 2 óra x perc lesz, ehhez képest 4 óra alatt ment el 100%-ra, levettem, 3 óra alatt már 17%-ot merült. Akkuhasználatnál a Health van az első helyen, de igazából nem értem, nem edzettem, nem csináltam napközben semmit, ráadásul pont az az egyik lényege az órának, hogy a health menjen rajta és mérje az aktivitást.
Visszakerestem a fórumban, sok töltéssel kapcsolatos problémát láttam, de olyat nem ahol egyből ezzel indult az óra / lenne rá megoldás. Vki járt hasonlóan, mit érdemes megpróbálni? S8-os telóhoz van csatlakoztatva, egy gyári számlap megy rajta, GPS be van kapcsolva AoD nincs, szoftver a legfrissebb.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4176) Ákkk válasza bbgutihaz (#4175) üzenetére


Ákkk
addikt

Esetleg helymeghatározást kapcsold ki az órán,(beállítások kapcsolatok)
Diagnoszikai adatok jelentése ha ez be van kapcsold ki.
(Beállítások ,Gear névjegye)
Ha ez nem segít akkor állítsd alaphelyzetbe utána ezeket kapcsold ki.
Ha így sem az aksi valószínűleg kuka.
Hol vetted , vidd vissza.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4177) korimv6 válasza bbgutihaz (#4175) üzenetére


korimv6
aktív tag

Nekem is ette már az akkut az Shealt. Csak a gyári adatok visszaállítása segített. Azóta 2,5-3 napot bír non-stop bekapcsolva, automata edzésészleléssel, gps-szel.

Körbe zárt villám.

(#4178) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok! Pár mondat azoknak, akik most gondolkoznak egy S3 vásárlásán.
Most kerek egy éve vettem, előtte egy Gear Fit 2 volt. A mérete nem elhanyagolható szempont,ha valaki még nem hordott ekkora vekkert a csuklóján, viszont abszolút megszokható már egy hét után is. Ma már észre sem veszem, hogy hordom, pedig vékony csuklóm van. Öltöztet,mindenki megnézi, Ebay-ről potom pénzért beszerzett szíjakkal nem lehet megunni. Én futok, bicajozok rendszeresen, de csak hobbi szinten, ezen tevékenységek mérésére az én esetemben elegendő és ad egy támpontot. Nyilván versenyszerű készüléshez nem ez az óra kell. Aki az akku időn aggódik szerintem ne tegye, esti zuhanynál,sorozatnézésnél kicsit feldobja töltőre, nem is kell maxra tölteni és lehet indulni a következő napnak. Ha távol vagy több napra, nem nagy kompromisszum az "enyhébb" energiatakarékos üzemmód. A hívásfogadás/indítás három gyerek/vezetés mellett különösen hasznos tud lenni,mikor nincs harmadik kezed, hogy a telefont kapard elő vagy tartsd meg. :)
Kettő dolog negatívumként:
1. Teljes vízállóság hiánya(csak ezért éri meg sztem az új)
2. S Health legújabb verziójára nem szabad frissíteni,mert akkor nem mér pulzust edzéskor.
Szóval vegyétek, mostani árában főleg megéri! :)

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#4179) Ákkk válasza pleslie82 (#4178) üzenetére


Ákkk
addikt

A 2 negatívumra ez is jó bírja a vizet amúgy a watch se sokáig lesz vizálló a tömitések miatt.
2.Használj stravat az méri rendessen.
Amúgy 2 napot nálam mindig bírja az aksi.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4180) axlfsi


axlfsi
veterán

Kb. egy év Huawei Band Pro 2 használat után, után pár napj lecsaptam egy Samsung Gear S3-ra... egyelőre ismerkedünk, illetve, nyilván nem is egy kategória a kettő (óra <-> karperec), de azt már most látom, hogy a Huawei Band Pro 2 alvásmérése (a Huawei TrueSleep®) sokkal jobban tetszik, részletesebben mér...

Tizen-re két alvásmérő alkalmazást találtam, ami megvásárolható, de szerencsétlenek, egyik jobban le van pontozva, mint a másik, illetve még egész szépen merítik is az órát (az ott olvasott kommentek alapján legalábbis). Értem én, hogy ez nem perec, több mindent tud és nincsen arányban az akku kapacitása a teljesítményével/tudásával, de azért egy egész éjjel monitorozó algoritmus a H.Band-en is elmegy egy töltéssel 2 hetet mindenképp (mely napközben továbbra is rezeg orrba-szájba az értesítésekre, stb).

Visszatérve, tudnátok ajánlani alvásmérésre alkalmazást, mely a lehető legrészletesebben próbálja kielemezni az alvásidőt?

Köszönöm! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4181) Bennyboy válasza axlfsi (#4180) üzenetére


Bennyboy
őstag

ami alapból van az órán az nem jó?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4182) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

S3 frontiert néztem ki, viszont Huawei P9 hez. Milyen korlátozások vannak ilyenkor, hogy nem samuval van használva? Értesítéseket megkapom?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4183) Bennyboy válasza cintula187 (#4182) üzenetére


Bennyboy
őstag

Minden androiddal tökéletesen működik ha jól tudom, egyedül ios-el nincs kibékülve.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4184) MADcat válasza Bennyboy (#4183) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Azért mint volt huawei-es nem biztos, hogy egyetértek...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4185) cintula187 válasza MADcat (#4184) üzenetére


cintula187
addikt

Igen olvastam anno, hogy vannak gondok nem Samsungokkal, csak nem voltam teljesen biztos benne. :(
Kár mert szép, és okos, de ha a lényeget nem tudja akkor az gáz.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4186) Bennyboy válasza MADcat (#4184) üzenetére


Bennyboy
őstag

honor 10-el használom hiba nélkül, persze ettől másnál lehet, h előfordulnak problémák

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4187) axlfsi válasza Bennyboy (#4181) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, kb. ezt írtam ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4188) axlfsi válasza Bennyboy (#4186) üzenetére


axlfsi
veterán

Azt állítod, hogy a jelenségek, melyeket a kolléga felsorolt ebben a hozzászólásban, az nálad nincs jelen, sőt, ellenkezőleg, mert mindig úgy működik, ahogy nála, akkor nem?
De jó is lenne... (Mate10Pro)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4189) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Öcsém rohadt sokat panaszkodik az órára, gyakran eldobja a kapcsolatot a telóval (xiaomi), és sokszor nem is tud visszacsatlakozni. Ötlet, hogy mi lehet a gond? Nálam s8 és s9+ mellett nem volt gond.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4190) x_o_n válasza axlfsi (#4188) üzenetére


x_o_n
veterán

p20pro ,semmit nem tapasztaltam sőt jobban mukodik vele mint az elözö sony telefonnal...sőt a samsung strapatelefonnal is szar volt,pedig samsung..de ezzel semmi gond nincs.

(#4191) haligali72 válasza rizso (#4189) üzenetére


haligali72
aktív tag

Sztem a Xiaomi akkukímélő állapotával lesz a gond. Többször volt hasonló gondja a feleségemnek is, igaz neki karkötője van. Vedd ki az órát kezelő appból az akkufigyelést, ha mégsem akkor gyári visszaállítás a telefonon majd rögtön úgy kezd hogy akkufigyelés ki.

Üdv mindenkinek! Kb egy hónapja figyelem a fórumot, mert van nekem is egy aranyoskám (S3 Frontier), Samu Note 9 el párosítottam.

[ Szerkesztve ]

(#4192) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Ha az S3 frontier BT-on kapcsolódik az S7 edge telefonomhoz, kb perceknéknt merül a telefonom 1%-ot! :O Mindent lefrissítettem! Mi lehet a gond?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4193) korimv6 válasza SP!T (#4192) üzenetére


korimv6
aktív tag

Órát újraindítani, ha nem segít, akkor újratelepíteni.

Körbe zárt villám.

(#4194) tomi_x


tomi_x
tag

Sziasztok!

Pár napja én is boldog tulajdonosa vagyok egy Frontiernek.
Remélem nem okoz csalódást.

Használtok valamilyen óraszámlap tervezőt?

(#4195) cintula187 válasza tomi_x (#4194) üzenetére


cintula187
addikt

Szia!

Milyen készülékkel használod?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4196) tomi_x válasza cintula187 (#4195) üzenetére


tomi_x
tag

Szia!

Honor 9.

(#4197) cintula187 válasza tomi_x (#4196) üzenetére


cintula187
addikt

És minden értesítés gond nélkül átmegy?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4198) axlfsi


axlfsi
veterán

Kb. két hete lassan, hogy a bal kezemen az óra, a jobb csuklómon pedig a Huawei Band Pro 2 (mert még nem vettem le, összehasonlítás végett). Érdekes, de az óra jóval kevesebb lépést mér, mint a H. Band... Ez vajon miért lehet és melyik a pontos? 🤔
Íme, példának okádék, két nap az elmúlt hétről:

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4199) Rundll32


Rundll32
tag

Sziasztok ! Pár napja én is tulajdonosa vagyok egy ilyen órának. Egyenlőre tetszik, bár a híváskezeléshez segítséget szeretnék kérni tőletek.
A gondom a következő: az óra telefonomhoz (Xiaomi A1) csatlakozik BT-on, ha hívásom van, akkor ha az órán veszem fel akkor az óra kihangosítóként üzemel és azon tudok beszélni, ha a telón veszem fel a hívást akkor azon beszélek. Ez eddig szép és jó.
A baj ott kezdődik amikor BT headsetet vagy az autó kihangosítóját használnám. Ebben az esetben, ha a karórán veszem fel a hívást akkor "azon" beszélek ugyanúgy, a telon felvéve pedig nem az autó kihangosítója aktív, hanem továbbra is a telefon. Ez elég bosszantó vezetésnél, szeretném külön használni a autó kihangosítót vagy a fülest telefonbeszélgetésre, persze úgy hogy a karórán lássam ki hív. Sony Smartwatch3- nál ez nem volt gond, láttam ki hív, a karórán felvettem a hívást és beszéltem a headseten. Ez baromi jó jött, főleg ugye vezetésnél.Ezt nem sikerült beállítani eddig a Gear3-on segítsetek, hogyan lehetne. :R
Itt egy kép a párosított eszközökről. Kösziiiii előre is !

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#4200) csipuka válasza Rundll32 (#4199) üzenetére


csipuka
senior tag

Oreo-n nekem is megvolt ez a bibi, de a Pie-on ez meggyogyult. Oneplus a telo.
En anno ugy fixeltem meg, hogy Taskerral csinaltam egy rule-t, ha a kocsihoz kapcsolodik akkor rovid idore szakitsa meg a kapcsolatot az oraval, es akkor a kocsi atvette a hivas kezeleset.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.