Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) rozsagabor válasza Achiles (#3297) üzenetére


rozsagabor
csendes tag

Valószínűleg semmilyen...

[link]

15 napja indult honlap, kifizeted, vársz és nem kapsz semmit.

(#3302) RealZuperman


RealZuperman
tag

Ma megint alkotott az óra :( Reggel 70%-on indultam a munkába. Napközben ránéztem és már csak 25% volt, mindez a délelőtti órákban. Délre be is jelzett, hogy átállna energiatakarékos módba....
Egy ideje jó volt az üzemidő, mi akaszthatta ki? Az IOS frissítése megint? Végén rá kell jönnöm, hogy iPhone-hoz csak az iWatch passzol. Pedig ez szebb :)

(#3303) Divinity válasza RealZuperman (#3302) üzenetére


Divinity
őstag

Hiába.. telefont kell cserélni.:DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3304) nagyj74 válasza RealZuperman (#3302) üzenetére


nagyj74
senior tag

Nekem egy nap alatt majdnem hatvan százalékot esett. S8-al dolgozik együtt az óra.
Ez se semmi azért.

(#3305) gyuri81


gyuri81
veterán

Szerintetek az miért lehet, hogy töltés közben random feléled a kijelző?

(#3306) bigdady válasza gyuri81 (#3305) üzenetére


bigdady
nagyúr

Érintkezési hiba

(#3307) gyuri81 válasza bigdady (#3306) üzenetére


gyuri81
veterán

De ahogy észreveszem töltés nélkül is felébred maga az óra. Akkor lehet h maga az oralap a hibás?

(#3308) bigdady válasza gyuri81 (#3307) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az asztalon anélkül hogy jönne várni értesítés? Gyanús hogy szoftveres gond állítsd át gyári állapotra. Ha nem segít akkor hardveres gond

(#3309) gyuri81 válasza bigdady (#3308) üzenetére


gyuri81
veterán

Lehet h a Gear internet kavar be neki, most leszedtem, meglátjuk jo lesz e.

(#3310) S@c@


S@c@
őstag

A classic is jol birja a gyurodest vagy csak a frontier? Nekem a classic jobban bejon de sokat sportolnek is. Valamint a pulzusmeroje mennyire pontos futaskor?

(#3311) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

Aki használja a Spotify appot az órán ...
Mindenképpen szükséges a Wi-Fi kapcsolat hozzá? Wi-Fi nélkül még elindítani sem tudom. Vettem egy IconX fülhallgatót, egy-két albumot rátöltöttem az órára, de képtelen vagyok elindítani. Wi-Fi-vel elindul, offline-ba is tudom tenni, de Wi-Fi kapcsolat nélkül meg vagyok lőve ...
Ez tényleg így működik, vagy valamit nagyon rosszul csinálok?

Üdv:

Z

(#3312) edmond3


edmond3
csendes tag

Sziasztok!

Tengerben használtam az órát, egy ideig nem volt gond, viszont reggel kaptam egy reeboting üzenetet, kikapcsolt, és bekapcsolni már nem tudtam, hard resetre se reagált. Beázásra gyanakszom, sós víz...
Viszont furcsa hogy nem azonnal hanem 8 órával később halt meg.
Garanciális, vissza fogom küldeni hátha javítják,ha mégsem akkor esetleg ultrahangos tisztíttatásra gondolok.
Járt már vki így?

(#3313) nagyj74 válasza edmond3 (#3312) üzenetére


nagyj74
senior tag

Édes vízre szól az IP68.
Tengerbe biztos nem vittem volna.

(#3314) Maxximus válasza sazo (#3311) üzenetére


Maxximus
őstag

nem kell,én bicaj alatt használtam. ha jól emlékszem csak óra,mert erre is lehet prémiummal off line-ra letölteni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3315) Maxximus válasza nagyj74 (#3313) üzenetére


Maxximus
őstag

azt néztem, hogy az órán nincs is úszás workout (gondolom pont azért mert nem lehet), pedig jó lenne benne úszni...de ezt már kitárgyaltuk, hogy nem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3316) Maxximus válasza gyuri81 (#3307) üzenetére


Maxximus
őstag

mozdításra,kocsiban töltéskor nekem az s1-em rendszeresen. ezt még csak asztalon bölcsőben töltöttem,nem tudom.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3317) nagyj74 válasza Maxximus (#3315) üzenetére


nagyj74
senior tag

Fizika. Folyadékoszlop.
Ennyi.
Mielőtt jönnének, hogy én már sokszor úsztam így, úgy, meg amúgy, és mégis működik. Még.
:)

(#3318) Divinity válasza nagyj74 (#3313) üzenetére


Divinity
őstag

Tudtommal nem is édes hanem ionmentes vízre tehát azért annyira nem jelentenek sokat ezek a számok.
Bár az tény, hogy maga a sós víz a legrosszabb választás.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3319) Mályki


Mályki
aktív tag

Sziasztok!

Pár napja vettem kézhez a rendelt Gear S3 at... Lenyűgöz a Iwatchom után... Lenne pár kérdésem.. Fizetés esélytelen vele? Telón sem akar összejönni. Erste Wizzair kártyát szeretném beüzemelni de nem jön össze. Samsung pay ha jól tudom le van tiltva Mo n. Sehogy nem lehet összehozni hogy az órával fizessek? Tök jó lenne.
Másik kérdés. Hogy a trackeret amiket sporthoz használok azt csak a Healen belül tudok megnyitni? (Ha igen akkor egy Sportórán jól el sikerült dugniuk) . Vagy valamit rosszul csinálok?
A linken található videón.. 3:24 nél hogy csinálja hogy csak a kmt mutatja? Hogy lehet ezt a funckiót előhozni? :) Indítsak el egy bicikli trackert? Bocsi tényleg nagyon új nekem az óra.. De imádom 2 nap után. Köszi , M.

https://youtu.be/B3t_96uqnGc

[ Szerkesztve ]

K.M.

(#3320) Mályki


Mályki
aktív tag

Mit tudok tenni ha megsérül a tekergethető karima az óra szélén? sajnos nagyon könnyen karcolódik.. Elötte egy lapos órám volt , az is gyűjtötte a karcokat.. Ez az óra még csak pár napos de van rajta 2 .. lehet cserélni vagy valami védőfóliát rátenni? köszi előre is! M.

K.M.

(#3321) Madwe válasza edmond3 (#3312) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az, hogy nem rögtön ment tönkre, ne lepődj meg :) Idő kell míg a bekerült sós víz korródál stb s tönkrevágja a dolgokat. Az, h bejut a víz, nem baj. Az, h ott is marad, az már az :) Abban a 8 órában lett volna értelme az ultrahangos tisztításnak szvsz, ha már tönkrement az elektronika, sok jót nem várnék tőle...

(#3322) gyuri81


gyuri81
veterán

Nektek mennyire izzad be a kezeteken az óra?Nekem ebben a nagy melegben kb mindig tiszta izzadság az alja...remélem azért ezt a nedvességet kibírja

(#3323) Madwe válasza gyuri81 (#3322) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gyanítom a gyári szíjjal használod? Azzal nekem is folyamat izzadt alatta a kezem, amióta fém szíjat használok (főleg a jelenlegi milánóival, ennek eleve lukacsos a szerkezete) azóta nincs ilyen problémám :)

[ Szerkesztve ]

(#3324) S@c@


S@c@
őstag

Egyebkent nektek is a vissza gomb es a home gomb kemenysege eltero? Remelem ertheto mire gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#3325) r0by válasza Madwe (#3323) üzenetére


r0by
addikt

Nálam is a fém szíj hozta a megváltást. A szilikon ráadásul kis is kezdte az ízzadt bőröm a csuklóm kát oldalán.

S@c@: nálam is másmilyen a két gomb nyomáspontja. De engem nem zavar, alig használom őket :)

[ Szerkesztve ]

(#3326) nagyj74 válasza gyuri81 (#3322) üzenetére


nagyj74
senior tag

Fúú, nagyon!
Ta talán is megpróbálom a fémszíjat.

[ Szerkesztve ]

(#3327) gyuri81 válasza nagyj74 (#3326) üzenetére


gyuri81
veterán

Akkor nem velem van a baj! De ezt a vágott szeműek nem tudják letesztelni normálisan?? Vicc

Úton van az ali-rol egy milánói, bőr, illetve a gyarira hajazó fehér szilikon szíj. Már csak 2 hetet kell várnom:D

(#3328) bigdady válasza gyuri81 (#3327) üzenetére


bigdady
nagyúr

Elem semmi bajom a gyári szilikon szijjal

(#3329) S@c@ válasza r0by (#3325) üzenetére


S@c@
őstag

Akkor ezek szerint mindegyik ilyen,h a lenti kemenyebb nyomaspontu a fentibb puhabb.

(#3330) Maxximus


Maxximus
őstag

Elővettem a régi S1-es órámat és szomorúan tapasztaltam, hogy kilépett az s-Helath-ból. Az lehet, hogy amikor bejelentkezik az ember sz S3-al automatikusan kiugrik a régi eszközről? Van valakinek 2 eszköz regizve az s-health-on?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3331) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok!

Hol erdemes olcson minosegi sport szijat venni hozza. Ami gyorsan megerkezik. (Lehet utangyartot is)

(#3332) RealZuperman


RealZuperman
tag

Újabb negatív rekord: full merülés 100%-ról 0%-ra, mindez 8 óra alatt :( Semmi extra, normál hétvégi igénybevétel, csak értesítések...

[ Szerkesztve ]

(#3333) bigdady válasza RealZuperman (#3332) üzenetére


bigdady
nagyúr

Vidd szervizbe, nekem mai napig 3 napot also hangon bir. Aod nelkul lendítéssel.

(#3334) RealZuperman válasza bigdady (#3333) üzenetére


RealZuperman
tag

Kb. 1 hónapja volt ott. Eleinte 4 napot gond nélkül bírt, de most valamelyik frissítés betehetett neki...

(#3335) bigdady válasza RealZuperman (#3334) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor allitsd vissza gyárira a szoftvert

(#3336) RealZuperman válasza bigdady (#3335) üzenetére


RealZuperman
tag

Az is megvolt már... Sőt, előtte próbaképpen új készülékként csatlakoztattam. A héten is volt egy teljes merülés, de az 14 óra alatt.

(#3337) nagyj74


nagyj74
senior tag

Töltöttem le számlapot, azóta nekem is megbolondult. Legutóbb három nap után töltöttem, akkor volt negyven akárhány százalékon.
Most másfél nap után 30% alatt.
Semmi extrát nem csináltam, csak értesítések, AOD nincs.

(#3338) Ateszpapa válasza nagyj74 (#3337) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Melyik számlapot szedted le? Van egy Magyar ami szíjva az akksit rendesen. Jól néz ki, de merít.

(#3339) nagyj74 válasza Ateszpapa (#3338) üzenetére


nagyj74
senior tag

Health monitor azure és crimson.

(#3340) nagyj74


nagyj74
senior tag

Tegnap 17 órától, ma reggel 5 óráig 17%-t merült.
Értesítések, lendítés, AOD nélkül. Szerintetek?

(#3341) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Eddig nekem nem volt elérhető a Here, mivel huawei telefonom van. Most igen. Hátha valakit érdekel.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#3342) Ateszpapa válasza nagyj74 (#3339) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szerintem a healt monitor meritheti ennyire. Nekem meg egy másik óralap ami narancs színű és magyarul írja ki az infókat. Most nem jut eszembe a neve.

(#3343) OmniaI900


OmniaI900
tag

Sziasztok tud valaki olyan helyet ahol hangszóró részt kitudjak cserelni ? Nem garanciális már a készülék..

(#3344) nagyj74 válasza Ateszpapa (#3342) üzenetére


nagyj74
senior tag

Este átállítom másikra, töltés, újabb 12 órás teszt.
Amúgy most tart 75%-nál úgy, hogy reggel nyolc körül levettem.

(#3345) S@c@


S@c@
őstag

Nekem is lett vegul egy S3 Classic oram, de eddig minden nap toltore kellett rakni. Pedig csak 30 perc futas es alvas monitorozas van,de ket napot nem bir ki. Max 1 nap, gyari szamlappal. Ez normalis?

Always on display sincs bekapcsolva, csak karlenditesre, wifi is kilove,csak BT.

(#3346) mSchumi87 válasza S@c@ (#3345) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Gps?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#3347) S@c@ válasza mSchumi87 (#3346) üzenetére


S@c@
őstag

Csak futáskor.

(#3348) nagyj74 válasza S@c@ (#3347) üzenetére


nagyj74
senior tag

Azt sokat levesz?

(#3349) S@c@ válasza nagyj74 (#3348) üzenetére


S@c@
őstag

Annyira sztem nem...fel óra max 10%

(#3350) RealZuperman válasza nagyj74 (#3340) üzenetére


RealZuperman
tag

Este 10-kor vettem le a töltőről, 100% volt. Reggel 1/2 6-kor kikapcsolt állapotban volt :( Teljesen lemerült. Végső megoldásként ismét gyári visszaállítás, de immár sokadszorra. Nem volt visszaállítás sem, minden alapon... Most 5 óra alatt esett 19%-ot, de nem reális, mert folyamatosan frissítettem az appjait és a számlapokat. Szerintem holnap ismét tölthetem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.