Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3853) silvergod válasza O.CS (#3846) üzenetére


silvergod
őstag

nem vesződök ilyennel ,sok idő...megvettem a watchmaker appot megy vele rendesen,ott meg vannak már kedvenceim.
Az szokványos dolog hogy hiába van beállítva hogy rezegjen és hanggal is jelezze ha jön üzenet,de nem jelez csak látom hogy ott a sárga pont,vagy az elsőt jelzi rezgéssel és hanggal is a többit nem mindig,de van hogy mindent,ez így érdekes....

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#3854) pleslie82 válasza Tündike25 (#3841) üzenetére


pleslie82
tag

Szia! Hol laksz? Nekem Budapesten S3 Frontier mindig kiszámolja a GPS segítségével a 5.40-6.00 perces köridőt...nem volt ilyen probléma. Vagy lehet készülék hibája, akkor szerviz.
Feleségem Fit 2 órája szokott butaságokat mérni vidéken.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#3855) Tündike25 válasza pleslie82 (#3854) üzenetére


Tündike25
tag

Szia!
Pesten. :)
Nem a köridőkkel van gond, azokat tényleg viszonylag jól méri (kör tempót és megtett távot is), hanem az aktuális(!) tempó illetve sebesség ami tök szar... Olyan mintha nem a GPS adatokból, hanem vmi saját hülye algoritmus alapján kalkulálná... Adtak egy tippet, hogy próbáljam ki a futást bicikli módban, majd beszámolok. :) Mivel a Gear Fit2 Pro-nál is tök ugyanez volt a bibi, ezért gondolom hogy nem a készülék a hibás.

(#3856) csenor


csenor
senior tag

Gear S3 megkapta a Tizen 4.0?

(#3857) Ateszpapa válasza csenor (#3856) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Még nem.

(#3858) csenor válasza Ateszpapa (#3857) üzenetére


csenor
senior tag

De megfogja kapni?
Nem tudok dönteni a S3 frontier és a Galaxy Watch 42 mm között. :S

(#3859) pleslie82 válasza Tündike25 (#3855) üzenetére


pleslie82
tag

Akkor lehet az algoritmussal van a gond. ..Sajnos eléggé kompromisszumos ez az S Health,ha nem lennék Samsung fan,már rég dobtam volna. :(
Pl. az órán lévő legfrissebb verzió nálam sokszor nem mér pulzust futás közben. Ha visszaállítom alaphelyzetbe akkor jó, de egy idő után automatikusan frissít és elromlik..
Aztán most jelentkezett egy új bug,hogy automatikus bicaj rögzítésnél hiába tekersz vagy 40 percet, csak 10 percet naplóz. Szóval vannak ilyen hibák. Minden frissítésnél van valami.. :(

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#3860) Divinity válasza csenor (#3858) üzenetére


Divinity
őstag

Egyenlőre nem valószínű. :N

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3861) Divinity válasza O.CS (#3850) üzenetére


Divinity
őstag

Pedig működik vele. Buildelésnél kilehet választani, hogy Tizen 4 vagy Tizen 3.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3862) O.CS válasza Divinity (#3861) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszi.Akkor kipróbálom.

(#3863) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Tervezem egy ilyen óra beszerzését. A here navi képes valamiféle tömegközlekedési infokat adni? Vagy van erre másik progi esetleg?
Olyanra gondolok mint almáéknál a holabuszom vagy wear-en a Futár wear app.

köszi

(#3864) Madwe válasza Cilindrik (#3863) üzenetére


Madwe
nagyúr

A here we go-val vigyázz (nem tudom még fent áll e a hiba, de 1 éve biztos így volt) ugyanis más samsung telefonon a store tartlama mint bármilyen más androidon, s amíg oneplus 3t-mről nem LÉTEZETT ez az alkalmazás sehol, addig note8ammal simán megtaláltam s feltettem az órára...

(#3865) Divinity válasza Madwe (#3864) üzenetére


Divinity
őstag

Van pár app amit valamiért nem jelenít meg a Galaxy Apps ha nem Samsung eszközről keresed.
Ha direkt linkkel nyitod meg a telefonon akkor viszont megnyílik és telepíthető is. :)
Nekem is így ment fel a Here WeGo OnePlus 6-al. Here WeGo - Galaxy Apps

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3866) MADcat válasza Divinity (#3865) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem meg egyszer csak felajánlottam magától. Érdekes. Huawei Mate 9.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#3867) JMarty


JMarty
tag

Sziasztok,

Óra vásárlás előtt állok, korábban egy Huawei Watch-om volt, de beadta az unalmast és vagy az S3-at vagy a Galaxy Watchot nézegetem. "Kiolvastam" a fórumot, de egy-két kérdésem lenne, remélem tudtok segíteni.

1. Be lehet úgy állítani a telefont, hogy ha rajtam van az óra, akkor csak az óra csörögjön a telefon ne?
2. Bejövő híváskor le lehet némítani az órát és a telefont is az órán valamelyik gombot megnyomva?
3. Ha jól olvastam magyarul nem lehet diktálni, ez még így van vagy esetleg jött ki frissítés?
4. Létezik rá valamilyen cloud backup crossplatform jegyzetelő alkalmazás (Google Keep-hez hasonló)?
5. Facebook messenger értesítésre lehet válaszolni?

Nagyon köszönöm a segítséget. :))

(#3868) NemMo


NemMo
őstag

Vettem egy watch-ot és tudom, hogy nem ez a topikja, de a sajátja teljesen halott. Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyen appokat javasoltok telepíteni illetve van e jól működő ingyenes térkép alkalmazás?

(#3869) Ákkk válasza JMarty (#3867) üzenetére


Ákkk
addikt

1. Nem de ha telefont lenémítod akkor nem fog csörögni az órát rezgésre állítod akkor érezni fogod a jelzéseket és hívásokat.
3. Magyarul nem valószínű,hogy tudni fog valaha.
5. A messemger értesítésre tudsz válaszolni.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3870) bigdady válasza Ákkk (#3869) üzenetére


bigdady
nagyúr

1. Persze telón bekapcsolod a ne zavarja módot
2. Igen
5. Igen

[ Szerkesztve ]

(#3871) Zsolt74 válasza NemMo (#3868) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Ingyenes térkép a Here we go.

Zsolt

(#3872) NemMo


NemMo
őstag

Hogy lehet kikapcsolni azokat az értesítéseket, amik üzengetnek, hogy túl sokat ülök és megint úton vagyok?

(#3873) Ateszpapa válasza NemMo (#3872) üzenetére


Ateszpapa
addikt

S-Healt.

(#3874) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

2 napja vagyok eddig boldog tulajdonosa az órának - Frontier változat - és ma jelentkezett egy probléma, ami bosszant, de nem kicsit. Lehet, hogy simán lehet orvosolni, csak én nem jöttem rá eddig, hogyan, ezért fordulok hozzátok, hátha tudjátok kapásból a választ.
A telefonhoz BT-on keresztül kapásból kapcsolódott az óra és működik is minden, jönnek az értesítések, hívások, stb. Viszont mikor beülök a kocsiba, akkor a telefonom - OP5 - a szokásos módon kapcsolódik a kocsi BT-os fejegységéhez, de mikor bejövő hívás van és felveszem, akkor a hang nem megy át a kocsi hangrendszerére! :( Ez azóta van, hogy ez az óra rajtam van. :U
Esetleg milyen beállítást kellene megcsinálnom, hogy a hang továbbra is átmenjen a kocsi hangszórójára és kihangosítva tudjak beszélni, ne kelljen a kezembe venni a telefont?

Köszönöm előre is ha tudtok segíteni. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3875) l86544 válasza jano_77 (#3874) üzenetére


l86544
aktív tag

Nézd meg az óra BT kapcsolatát a telón és ha be van pipálva a Telefonhívás akkor onnan vedd ki a pipát.
Nekem ez segített hasonló problémánál.

https://mowned.com/lajos-szab

(#3876) jano_77 válasza l86544 (#3875) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez esetben akkor nem fog megszűnni az óráról indítható hívási lehetőség, más helyzetekben - amikor nem az autóban vagyok mondjuk?!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3877) csipuka válasza jano_77 (#3874) üzenetére


csipuka
senior tag

Ha nem akarod az orat hasznalni telefonalasra, akkor siman vedd ki a pipat az ora BT kapcsolatanal a telefonon a Phone audio box-nal.
Ha megis csak szeretnel fogadni hivast az oran, akkor kicsit trukkozni kell. En ugy csinaltam, hogy a Tasker-rel a Bluetask app-al csinaltam egy profilt, hogy ha az auto BT-hoz kapcsolodok, akkor bontsa az orahoz a kapcsolatot, es kapcsolodjon a kocsihoz, ha pedig vege a kocsis kapcsolatnak akkor ujrakonnektalok az orahoz.
Ahogy talasztaltam a phone audio-t nem akarja magatol atadni a telo masnak, igy en eroltetem az atkapcsolast.

(#3878) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Van egy ilyen órám (helyesebben egy sport) Ha hívnak akkor csak elutasítani tudom, ha jól olvastam ez azért van mert nem samu telefonom van? Van valami beállítás a rossz.

köszi

(#3879) nbukta77 válasza Cilindrik (#3878) üzenetére


nbukta77
addikt

A gear sporttal nem tudsz hivast bonyolitani. Microfon hianyaban.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3880) Divinity válasza Cilindrik (#3878) üzenetére


Divinity
őstag

Gear Sport vagy "Sportos" verzió?
Ha a topiba tartozó óra akkor a BT beállítások között meg kell neki adni a jogosultságot. Épp fölötted volr szó erről a jogosultságról.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3881) Ateszpapa válasza nbukta77 (#3879) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Van mikrofonja.
Hangszórója nincsen a Gear Sport nak

[ Szerkesztve ]

(#3882) Cilindrik válasza Divinity (#3880) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Gear sport, de a telón a Bt kapcsolatának nincs ilyen lehetőség
Névjegy megosztás és beviteli eszköz van csak

(#3883) Divinity válasza Cilindrik (#3882) üzenetére


Divinity
őstag

Akkor nem támogatja ezt a funkciót.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3884) O.CS


O.CS
aktív tag

Nektek van olyan, hogy a lünettát nehezebb forgatni mint máskor?

[ Szerkesztve ]

(#3885) nbukta77 válasza O.CS (#3884) üzenetére


nbukta77
addikt

Rakd viz ala aztan forgasd alatta.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3886) jano_77


jano_77
nagyúr

Az lenne az észrevételem, hogy olvasgatva a magyar leírást - amit a samu oldaláról töltöttem le - arra lettem figyelmes amikor a funkciókról ír, hogy az az érzésem, mintha nekem is iOS-ként működne a telóm az órával!?
Használja bárki OP5-el az órát még rajtam kívül?
Pl jobbra forgatva a lünettát az időjáráshoz jutok - ez eddig rendben - csak az aznapi időjárást látom, nincs előrejelzés és be sem tudom állítani. Pedig a OP5 androidos és nem iOS!? Normális ez szerintetek? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3887) Divinity válasza jano_77 (#3886) üzenetére


Divinity
őstag

A widget nekem is az aktuálist írja. Rá kell nyomni az előrejelzéshez.
Én OP6-al használom.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3888) O.CS válasza nbukta77 (#3885) üzenetére


O.CS
aktív tag

Nem merem víz alá rakni.

(#3889) nbukta77 válasza O.CS (#3888) üzenetére


nbukta77
addikt

Hat akkor nem tudom. Minden nap furdok benne.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3890) nbukta77


nbukta77
addikt

Nemet mm- ben 199€ a frontier.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3891) kovacs65 válasza nbukta77 (#3890) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ausztriában 2 db 329 Euró, de nem szállítanak ide.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#3893) drifter968


drifter968
csendes tag

Nekem classic van. Fél évig jó volt utána egy rendszerfrissités után 7 óra alatt leszivja az aksit. Teljesen használhatatlanná vált. Hiába állitom vissza alaphelyzetbe és hangoltam újra össze vagy telepitettem az s plug int is,azután is ugyanez van. Megkérdeztem a Samsungnál,ott meg széttárják a kezüket,hogy fogalmuk sincs. Este feltöltöm,reggelre 20%-on van ugy,hogy semmi nincs bekapcsolva,csak a rendszer szivhatja. Az app storeban is több ilyen panaszt olvastam,de az ismeröseim között,akiknek ilyen van nem jelentkezett ez.
Valakinek van ötlete?

(#3894) Zsolt74 válasza drifter968 (#3893) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Nekem akkor szívta az aksit így le mikor egy másik számlapot töltöttem le, 100%-ról reggelre maradt 16% (vannak olyan számlapok amik nem tudni hogy miért de nagyon hamar leszívjál az akkut).

Zsolt

(#3895) S@c@


S@c@
őstag

Mikorra várhato az uj tizen?

[ Szerkesztve ]

(#3896) Avalion_MC


Avalion_MC
újonc

Sziasztok, kb. 3 napja használok egy gear s3 classicot. Néhány idegesítő dologra kérnék tanácsot. 1. Amikor az arcom elé emelem az órát, akkor nem azonnal kapcsol be, hanem csak kb. 1 mp. múlva. Vagyis csak bámulom az üres képernyőt egy darabig. 2. Valamint az AOD marha kis fényerőn üzemel, nappal nem is látszik... Így olyan mintha nem is lenne. 3. Az AOD számlapok nagyon lebutítják magukat, amikor "takarékon" vannak, ezáltal randák. És ugye amikor csak rápillantok, nem kapcsol be azonnal, lásd az 1. pontot. Vagyis egy randa számlapot nézegethetek, amit nappal alig látok. Így necces a használata... Ezeket lehet valahol állítani?

kösz

Nem Én vagyok kövér, Ti vagytok soványak!

(#3897) csenor


csenor
senior tag

Beállítottam a pulzusmérést gyakorira, amire azt írja, hogy méri 10 percenként.
Ennek ellenére ha belépek a health-be mindig egy 1 órával ezelőtti eredményeket mutogat.
Ötlet?

(#3898) nagyj74 válasza csenor (#3897) üzenetére


nagyj74
senior tag

Szerintem nem mindig tudja megmérni. Úgy vettem észre, hogy nem szereti, ha izzadt a csuklóm az óra alatt.
Nekem van, mikor több órája nem mér.

(#3899) csenor válasza nagyj74 (#3898) üzenetére


csenor
senior tag

Akkor marad az állandó mérés. Csak kérdés mennyire meríti.
Habár engem nem zavar, ha minden este tölteni kell. :U

(#3900) nbukta77 válasza csenor (#3899) üzenetére


nbukta77
addikt

Allando meressel, gps,wifi minden ertesites jon en ket naponta toltom. Gear s3 frontier.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.