Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

Nagyon jól sikerült, és valóban nincs elszallva az ár.

(#2) balgab84


balgab84
aktív tag

Apple watch, azert az most oda tett😀samu watch kicsit unalmas lett.

(#4) #24536576 válasza balgab84 (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

Annak biztos, aki elhiszi a sok hülyeséget. Nem hiába állnak sorban az "a világ leginnovatívabb" telefonjáért se. :)

(#5) #24536576


#24536576
törölt tag

Azt a fém szíjat hol lehet beszerezni? :D

(#6) Divinity válasza balgab84 (#2) üzenetére


Divinity
őstag

Öööö, miben is?

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#7) daninet


daninet
veterán

Kellene ebből is egy fémszíjas verzió mint a Frontier volt az előző generációban. Nálam ezek a műanyag szíjak kizáró tényezők. Az OCD-met pedig idegeíti, hogy az utólag vásárolt fémszíj csiszolása nem egyezik az óra többi részével.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8) atike válasza balgab84 (#2) üzenetére


atike
nagyúr

:F

....unalmas... :)

Szerintem (is) eléggé rendben van amúgy.

(#9) nyisziati válasza batai15 (#1) üzenetére


nyisziati
veterán

Hát ez azért erősen véleményes. Én pl. 120-at telefonért se adnék, nemhogy óráért. Ráadásul még mindig változó módon működik együtt különböző telefonokkal és a GPS-e se túl pontos. Plusz az always-on még mindig jobb egy Amazfitben.
Ez így együtt elgondolkodtatja az embert, érdemes-e ennyit kiadni egy ilyen óráért.

(#11) _GeTTeR_


_GeTTeR_
csendes tag

Sziasztok!
A kisebb, 42mm-es "alap" modellben is van mikrofon és hangszóró, tehát alkalmas a telefon BT kihangosítására, kvázi kiváltva egy BT headset-et?
Előre is köszi :)

" Divide et Impera ! "

(#12) batai15 válasza nyisziati (#9) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is az említett bip van amit nagyon szeretek. Mondjuk pace stratos jó lenne helyette,bip miatt mondom azt hogy tudnam mire hasznalni a komolyabb órákat is.nem azt mondom hogy rohanok meg venni mert a bip igen jól ki szolgál, illetve nem kevés a 120e pénz, de egy i watch melett, ill a piac többi óráját meg nézve nincs elszallva az ár

(#13) Bossyy


Bossyy
tag

Én egy Galaxy Fit 2 -t használok és őszintén szólva nem értem ennek a felárát ahhoz képet. Gyakorlatilag az is tudja ugyanezt (GPS, WiFi, AMOLED, 4GB tárhely stb.) kevesebb, mint fele (használtan harmad, negyed) ennyiért.
120 ezerért ért már SD 845 / 128 GB tal szerelt, tehát csúcs telefont lehet venni.....

(#14) #24536576 válasza Bone123 (#10) üzenetére


#24536576
törölt tag

Köszönöm! Olyan vastagabbat tudsz ajánlani?

(#15) Divinity válasza Bossyy (#13) üzenetére


Divinity
őstag

A Fit 2 aktivitás mérő. Az okosóra a smart funkicók miatt okos. Tudja azt amit a Fit és még többet, erre fel a felár. Nem minden a specifikáció.
Pl ezért van egy Amazfit ára is jóval a konkurencia alatt, egy jóval butább platform egy sokkal kevésbé minőségi burkolatban.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#16) Heraldry válasza Bossyy (#13) üzenetére


Heraldry
tag

Nekem is egy Gear Fit 2 Pro van, de azzal zenét hallgatva egy hosszabb futást (pl. maraton) nem vállalnék. Ez pedig elvileg bírná...
Apropó zene. Erre is lehet tenni Spotify appot? (Az hogy offline lehet hallgatni BT fülessel, még egyedülálló tudomásom szerint a Samsung okosóráknál.)

Nincs olyan hogy "felhő" csak olyan van, hogy valaki másnak a számítógépe... - "I love the way the Earth rotates... It really makes my day."

(#17) moleculez


moleculez
veterán

Nagyon rendben van, a GPS mintavételezés szoftveresen orvosolható (jelenleg elég tré, köszi a részletes tesztért!). Szerintem tök rendben van, nekem Gear Fit 2-m volt, az nagyon szépen kezelte a GPS adatokat.
Nekem az Apple Watch nagyon bevált, igaz iOS környezetben vagyok.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#18) #92841844


#92841844
törölt tag

Ez jó lett﹐rendben van 👍 nézegetem is már egy ideje﹐de régimódi vagyok﹐csak Samsung telefon mellé tudom elképzelni

(#19) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Pont jó, hogy egy startossal lett összehasonlítva a következő órám az lesz, vagy már majd a követező kiadás. A mostani pace-m is jó. Viszont, hogy még a stratoshoz képest is pontatlanabb a gps kezelése az azért érdekes ebben az árkategóriában (főleg, hogy mostanában a startos 155 dollár körül megy akcióba.)

(#20) Bone123 válasza _GeTTeR_ (#11) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Persze, van a 42mm-esben mikrofon és hangszóró. De azért zajos környezetben még mindig jobb egy BT headset.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.