Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bupemko válasza exelsior1 (#41) üzenetére


bupemko
senior tag

Ujjlenyomat olvasó is volt már a Tab S 10.5-ben... szinte minden téren visszalépés.

(#52) exelsior1 válasza bupemko (#51) üzenetére


exelsior1
senior tag

Úgy értettem, hogy jobb ujjlenyomat olvasó :A korábbinál ugye a húzogatós cucc volt, az újba érintős van, mint az S6-nál (ami kifejezetten jól használható, főleg a korábbi vacakhoz képest/

Galaxy S10

(#53) exelsior1 válasza bupemko (#51) üzenetére


exelsior1
senior tag

Úgy értettem, hogy jobb ujjlenyomat olvasó :D A korábbinál ugye a húzogatós cucc volt, az újba érintős van, mint az S6-nál (ami kifejezetten jól használható, főleg a korábbi vacakhoz képest/

Galaxy S10

(#54) bupemko válasza exelsior1 (#53) üzenetére


bupemko
senior tag

Nekem ezzel sincs bajom a 10.5-ön, külön értékelem, hogy fejjel lefele is beveszi.

[ Szerkesztve ]

(#55) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Sikerült iPadesíteni a galaxy tabot is ahogy elnézem.

[ Szerkesztve ]

(#56) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Honnan a statisztika, hogy táblagépet inkább videónézegetésre használják?

(#57) oncsi válasza Arthuro_Adam (#56) üzenetére


oncsi
őstag

Nem kell hozzá statisztika. használd. és ha meg kell nézned egy 2:35-1 arányú filmet akkor rájösz magad is. De még csak az sem kell. Elég egy normál 16:9. az is csak a kép közepén húzódik.
A 4:3 marad a régi képek nézegetésének (vagy az újnak ha úgy rögzíted) és átlagos net fogyasztására (na ez sem teljesen igaz, mert sok oldal átált már a 16:9-re)
Könyveknél biztosan jó álló módba. Csak arra meg még jobb egy pár 10e Ft-os könyv olvasó.
:(

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#58) oncsi válasza exelsior1 (#53) üzenetére


oncsi
őstag

Az ujjlenyomat olvasó meg egy extra, amit mindkettő tud. Az új picit jobban. nekem a régi is 10-9 alkalommal megy, de nem szükséges esztra, csak ha már a konkurenciának van akkor kötelező nekünk is belerakni, hogy csendesedjen a hőbörgés.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#59) Arthuro_Adam válasza oncsi (#57) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

iPadem van, nekem jobban bejön a 4:3-as arány, csak azért kérdeztem, mert nagyon határozott volt a kijelentés, és nem vagyok benne biztos, hogy feltétlenül így is van.

(#60) AS


AS
félisten

130 al kezd a wifi 32 gb-t 8.0 verzió

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#61) Luser2000


Luser2000
addikt

Gyakorlati tapasztalatok vannak már?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#62) Luser2000 válasza Luser2000 (#61) üzenetére


Luser2000
addikt

Kénytelen voltam venni, hogy "legyen tapasztalat". :))
Fekete, gyári fekete book coverrel.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#63) Luser2000


Luser2000
addikt

Szokatlan, hogy a szolgáltatói példányokra (Telekom / Voda / Telenor) már jött ki több frissítés is, de a magyar függetlenre még egy sem. (T-re már 3 is jött, kettő októberben).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#64) rollins válasza Luser2000 (#61) üzenetére


rollins
őstag

A kisebbiket vettem.
Hát nekem szokatlan a 4:3. Nem tudom úgy átfogni, mint a nexus 7-et például és az újjamnak is ágaskodni kell, hogy elérje a kijelző tetejét. :)
Ez az első samum. A kijelző képe pazar, az üzemidő játék nélkül tűrhető talán, habár a játékok nagyon hamar lemerítik, de gondolom ez máshol is így van. Sebességgel nincs gond, még energiatakarékos móddal sem, de ez a 4:3.. nem nekem találták ki :( , igaz olvasásra jobb.

[ Szerkesztve ]

(#65) Luser2000 válasza rollins (#64) üzenetére


Luser2000
addikt

Miért nem választottál akkor inkább 16:9 / 16:10 arányú kijelzős tabot?
Nekem sokkal jobban beválik a napi használat során (leginkább munka, meg böngészés) a 4:3, bár már előtte az iPad-en is szoktam az arányt.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#66) rollins válasza Luser2000 (#65) üzenetére


rollins
őstag

Eredetileg széles volt tervben, de ezt régóta nézegettem. Élőben csak kitámasztva volt, ott csak úgy nyomkodtam. Ahol vettem, nincs olyan , amire kicserélném jó áron. Még ipad mini 4 is terveben volt, de maradtam androidnál. Próbálom megszokni ezt a képarányt... droidnál nem volt ez divat.
Ipad után milyen? Hogy vagy vele megelégedve?

(#67) Luser2000 válasza rollins (#66) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!
S2 9.7 LTE: hozza az elvárt szintet. :-)
Közvetlenül előtte egy Air2 128GB LTE-t használtam jó fél évig. (Előtte volt szintén fél évig a Tab S 10.5). Jó készülék az Apple, de bizonyos dolgokat (főleg a munkához szükséges feladványokat) csak nagyon nyakatekerten tudtam megoldani vele. Ezért cseréltem. A Samuval szemben tudtam mit várhatok (egyfelől az op.rendszer kapcsán, másfelől a modell révén). Hamarabb merül, mint az Air2, de kb ugyan azt a szintet hozza nekem, mint amit Tab S hozott anno. Vettem hozzá gyári tokot, ugyan olyan jó minőségű, mint a Tab S esetében. Egyedül a kameranyílás környékén "hullámos" kicsit /ahol csak vékonyka anyag van), de nem zavaró. A kütyü faszán könnyű, tetszik a fém keret. Jelenleg ennyi tapasztalatom van.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#68) Luser2000


Luser2000
addikt

Kanadában megjelent az 5.1.1-es frissítés. (Európában még csak 5.0.2 van).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#69) Luser2000


Luser2000
addikt

Ma frissült a független magyar Wifi+LTE-s modell (T-815 XEH).

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#70) rollins válasza Luser2000 (#69) üzenetére


rollins
őstag

Habár ez a 8 colos wifi. Kíváncsiságból rányomtam és ez is frissült. 105 megas csomag volt. Android maradt 5.0.2

[ Szerkesztve ]

(#71) rollins


rollins
őstag

Már a madár sem jár erre. Másnak nincs tab s2 ? A 8-as miatt egyenlőre nincs értelme új topicot nyitni.
Az új frissítés mintha javított volna picit az üzemidőn. 4:3-at kezdem megszokni, bár nem ez a szívemcsücske.
Pörög , forog a gép, eddig. Akadásokkal nem igazán találkozok. Remélhetőleg így marad sokáig. Meglátjuk..

[ Szerkesztve ]

(#72) Luser2000 válasza rollins (#71) üzenetére


Luser2000
addikt

Fura, hogy nem sokasodunk itt a fórumon.
Lehet, hogy aki egy jó Samu tabletre vágyott ebben a kategóriában, az bevásárolt korábban a "sima" Tab S-ből, és nem érzi fontosnak a váltást.
Én nagyon kedvelem a 4:3-as képarányt, de lehet sokaknak még ez is idegen.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#73) rollins válasza Luser2000 (#72) üzenetére


rollins
őstag

Igen , ez lehet a helyzet. Tab S -ről nem is érdemes váltani, ha az jól megy.
Akad aki vett, de azok úgy látszik nem ph-s fórumozók. Meg nem mondom hányan vettek eddig.
Csak azért nem mertem venni a korábbi S-t mert elterjedt róla, hogy néha hajlamos megakadni , de lehet hogy csak rémhír. Pedig annak is örültem volna.
Aztán lett ez. Vigaszként ez legalább alapból 32 GB, meg picit gyorsabb talán, egyenlőre.

(#74) axelff


axelff
újonc

Sziasztok.
Vettem egy Tab S2-ot, es az erdekelne hogy mennyi a normalis ido mire az akkumlator feltolt 100%ra?

(#75) rollins válasza axelff (#74) üzenetére


rollins
őstag

8-ason nem is figyeltem, de anandtech-en 4.68 órát írnak a 9.7-re :U [link]

(#76) rollins válasza rollins (#75) üzenetére


rollins
őstag

jól elbeszélgetek itt magammal miközben átveszem a hatalmat a topic felett a 8 colossal :)
Pontosan nem mértem, de (a 8-as) kb 3 óra alatt tölti fel 15%-ról, lehet meg kéne figyelni ismét
A 9.7 -ésnél nem tudom igaz -e az a 4.6 óra

(#77) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Sziasztok
Ismerős most akar ilyen készüléket venni, mire érdemes odafigyelni, és vannak e jellemző hibák?

Másik kérdés, hogy szerintetek megkapja a készülék a 6-os androidot?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#78) rollins válasza zsolt501 (#77) üzenetére


rollins
őstag

Nem valami aktív itt az élet. 9.7-em nincs, de szerintem elmondható , hogy eddig nincs semmi jellemző hiba. Az előttem szólók tudnának többet nyilatkozni. Szvsz egy jól összerakott gép. Aki nincs hozzászokva 4:3-hoz , annak furcsa lesz a képarány , de meg lehet szokni.
Nincs infó arról mikor jön az android 6.0

[ Szerkesztve ]

(#79) Luser2000 válasza zsolt501 (#77) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Ismert tipikus hibája nincs.

(A kijelző panel gyártásából fakadóan - főleg a Tab S 10.5/8.0 esetén - néha elszíneződik. Emiatt a vásárláskor - ha boltban veszitek - érdemes próbát tenni valami fehér képernyővel. Ha a kijelző nem homogén fehér, hanem egyik fele pl. kékes/szürkés a másik fele lilás/narancsos akkor érdemes kérni egy másikat. Saját véleményem: sokan ezt túllihegik).

Az első negyedévben megérkezik rá a 6.0-os Android. Jelenleg 5.1.1-es verzió tesztelgetése folyik - Kanadában már telepíthető).

Jó készülék. Ha jó áron veszitek, akkor nem érdemes gondolkodni sokat.

Üdv.:
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#80) Luser2000


Luser2000
addikt

A tegnap vagy 10 különböző Google app frissítése után ma reggel egy megújult Play áruház fogadott (v6.0).
Fontos dolgok ezek... :))

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#81) mizsemizse válasza Luser2000 (#79) üzenetére


mizsemizse
csendes tag

Szia!

Tudnál ajánlani oldalakat ahol jó áron lehet beszerezni? Külföldi oldal is szóba jöhet.

Előre is Köszönöm!!

Üdv.

(#82) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Üdv

Nekem még soha sem volt tabom,ezzel szemezgettek,néztem a sony z4-et is,de hányok a felülettől,illetve legalább 20e-el drágább.
Az lenne a kérdésem hogy a 4:3-mas képarány miben más például filmnézésnél vagy YT-n videóknál?
Ha nagyon rossz,van jobb alternatíva per pillanat a piacon? (nem tudom mennyire off topic az utóbbi kérdésem) :)

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#83) rollins válasza Scrydhan (#82) üzenetére


rollins
őstag


Mint csak vendég nyilatkozok. Majd Luser2000 kiigazít
Ilyen kb egy 720p youtube-ról:

[ Szerkesztve ]

(#84) Scrydhan válasza rollins (#83) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nem olyan zavaró,köszi a segítséget.Moziknál is ugyanez a helyzet,pl. 1080p-s vagy 1440p-s videóknál is?
Illetve alkalmazásoknál is van ilyen?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#85) rollins válasza Scrydhan (#84) üzenetére


rollins
őstag

Alkalmazásoknál nem láttam, mind 4:3. Nekem a 8 colos van. Engem abszolut nem zavar. filmeknél. Úgyis sötétben nézem. Sötétben nem lehet látni a fekete csíkot fekete tab.nál :), mert akkor nem tudjuk hol a tab teteje, alja, csak tapintásra. Tudom furán hangzik. Persze filmre biztos jobb egy 16:10 es tab
1440p

[ Szerkesztve ]

(#86) rollins válasza Scrydhan (#84) üzenetére


rollins
őstag

Még annyit , ha előtte nem volt széles tabod, akkor talán hamarabb megszokod a 4:3at
Nekem 1 hétbe tellett a nexus 7 után mire már nem zavart a 4:3
Szóval érdekes tapasztalat.
Amúgy jó gép, szinte smooth élmény, de samsungnál nem tudom szabad e ilyet írni.
Jövő eldönti mennyire marad meg ez az élmény

(#87) Scrydhan válasza rollins (#86) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Köszi,illetve a hang az milyen rajta?Zavaró hogy kb. nincs sztereó?Tudom ezt egy olcsóbb bluetooth-os hangszóróval meg lehet oldani de érdekelne.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#88) Luser2000 válasza rollins (#83) üzenetére


Luser2000
addikt

"... Majd Luser2000 kiigazít ..."
Most viccelsz??? :B
Semmi szükség kiigazítani! Ki a lótúró lennék én, hogy ... :N
Üdv. ;)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#89) Luser2000 válasza Scrydhan (#87) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Engem pl. cseppet sem zavar, hogy "kb. nincs sztereó". Szól és kész. Az inkább bánt, hogy a Samsung képtelen olyan szintű hangkeltőket szerelni a tabletjeibe, mint amit az Apple épít a sajátjába. Érdemes összehasonlítani, hogy hogyan szól egy Tab S2 / iPad Air.
A 16:9 vagy 16:10 aránnyal rendelkező kijelzőn - nyilván - jobban kitöltik a filmek a rendelkezésre álló helyet.
A kérdés az, hogy az eszköz használata során hány százalékban filmeket nézel és milyen arányban csinálsz bármi mást.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#90) rollins válasza Luser2000 (#88) üzenetére


rollins
őstag

Nekem nincs 9.7em, csak 8-as, meg nehogy az legyen , hogy szét-trollkodom itt topicot :DD
például azt sem tudtam előtte, hogy mikor várható a 6.0 android

[ Szerkesztve ]

(#91) rollins válasza Scrydhan (#87) üzenetére


rollins
őstag

Stereo állítólag, de olyan hülye helyre pakolták, mint a ipad-on, vagyis egy oldalra , a keretre
Még szerencse hogy pont úgy fogom fekve, hogy nem takarja el az ujjam
nexus 7 -en is csak egy oldalt van, de hátul, nem a kereten
Szóval nem egy kiugró hangkeltő, de a fentieken kívűl sztem nincs baja

[ Szerkesztve ]

(#92) djtom1981 válasza rollins (#91) üzenetére


djtom1981
tag

Sziasztok!

Pár napja vettem egy S2-t, gyári tokkal, hivatalos Samsung bolt, Allee.
LG G Pad 8.3-ról váltottam, a képarány kifejezetten tetszik, fektetve nagyon jól használható az osztott képernyő is, elég sok áruházas program is támogatja.
A 32 GB belső tárhely üdvözlendő, nem kell állandóan azt lesni, hogy mikor telik meg.
A LED villanó nyilván jó ha van, de úgy gondolom, h az f1.9 rekeszérték fontosabb dolog, ugyanez a helyzet a 13 helyett 8 MP-es felbontással is, félhomályban is komoly teljesítményre képes. Az előlapi kamera is korrekt.
A beépített hangszórók sajnos egy oldalon vannak, de: jól szólnak, állítva Youtube-ozásnál (mert ilyet is szoktam) kellemes hangjuk van. Ilyenkor jól jön nagyon a 4:3, szélesebb a kép. Simán asztalra letéve netrádiózni is jó vele. Gépelni kényelmes rajta az előbb említett kijelző miatt. A fémház is minőségi.
Nagyon gyors, még a Snapi 600-as G Pad után is, pedig az se volt egy lajhár.
Reméljük, a szoftvert karbantartja majd rendesen Samu bácsi (ha ennél nem, akkor minél?) és nem lesz vele probléma.

[ Szerkesztve ]

ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

(#93) Luser2000 válasza djtom1981 (#92) üzenetére


Luser2000
addikt

Üdv a tulajok maroknyi csapatában! ;)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#94) Scrydhan válasza djtom1981 (#92) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Ez után már nem lehet róla lebeszélni,max. ha hirtelen leárazzák a Sony Z4-et 50e ft-al. :DD :)

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#95) djtom1981 válasza Scrydhan (#94) üzenetére


djtom1981
tag

Köszönöm, Üdv Nektek is! :)

Hát igen, droidos iPad, sajnos árban is, de a minőség mindig drága!
Viszont az Almással ellentétben itt sokkal nagyobb a szabadság, teljes Office-t kapsz pl. ami nem semmi, bárkivel mehet a BT vagy a WiFi direct. Utóbbi szuper a Samsung nyomtatómhoz (M2070W), router nélkül, de akár azzal is kommunikálnak. Ugyanez a helyzet a TV-vel is (UE40H6400), csak ott még a BT is játszik ha kell.
Azért, hogy nehogy azt higgyétek, hogy Samsung reklámember vagyok:
- hiányzik a rezgőmotor, gépelés feedbacknél jó volt G Pad-on! Csakhát így is jó, és a gombok nagyobbak!:)

Tényleg nem vagyunk túl sokan itt, de ez még változhat! ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

(#96) rollins válasza djtom1981 (#95) üzenetére


rollins
őstag

Megnyílt a kisöccs homokozója [link]
Szerk: Bocs nem valasz akart lenni, csak infó

[ Szerkesztve ]

(#97) rcsaszi válasza Sn00k (#33) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

Sziasztok,

nektek nagyobb tapasztalatotok van mint nekem, rég akarok már venni tabletet és sokat variáltam ami a típust illeti. Végül úgy döntöttem nekem a 4:3 -as arány jön be igazán. Nem vagyok márka függő inkább tényleges mérhető érvek alapján döntenék. Van Motorola stock Android telefonom volt Nexusom is és a céges telefonom iPhone de a 4:3 arány ellenére nem szeretném Apple terméket. Kialakult ennek kapcsán 2 Androidos tablet mely 4:3 -as képarány és a csúcskategóriát képviseli tabletekben de nem tudok egyenlőre dönteni a 2 típus között..

- HTC Nexus 9
- Samsung Tab S2 8"

Olvastam, hogy a Nexus mindent újra tölt, néha laggol...2 GB vs. 3 GB a súly is nehezebb egyik oldalon ami pár órás kézben tartás után nem mind1 hisz minden gramm számít.

A másik oldalon viszont ott van a Stock Android támogatottsága a nagyobb kijelő bár a kijelző másikban Amloed ami épp annyira előny mint hátrán.. szóval a kijelző inkább egál.

Mi a véleményetek a 2 modell ről ? 2-3 évre tervezem a használatát..tudom mindenkinek más a szempontja de árban hasonló a két termék.. ill. most a Samsung olcsóbb mivel 32 GB -os és bővíthető is.. +3 GB -ram és így 110e Ft a Nexus meg 16 GB -os 2 GB ram és 110e szállítással.

Akinek Nexus 9 16 -os verziója van az nem kevés ? Az üzemidő is fontos persze..

Köszönöm a véleményeket !

[link]

[link]

(#98) Geri1985 válasza rcsaszi (#97) üzenetére


Geri1985
tag

Szia! Lassan egy hónapja vettem meg a tab s2-met és kicsit sem bántam meg. Mindig is 16:10-es tabletem volt (az előző pont egy tab s 8.4), mivel többnyire médiás tartalomfogyasztásra használok tabletet. Féltem, hogy a 4:3 elveszi majd az élményt, de nem! Tudtam, hogy a képarány miatt sokszor lesz alul és felül fekete csík, így a fekete változatot vettem meg (32gb, 8.0) ezáltal kicsit sem zavaró.
A gyorsasággal nincs gond, sőt veszettül gyors a készülék. Főleg, hogy Nova Launchert használok.
A kijelző gyönyörű, hiába kisebb a felbontàsa a tab s-nél.
Bővíthető!
Az ujjlenyomatolvasó gyorsabb, mint az S6-omban!
Az, hogy csak az egyik oldalon van hangszóró nekem nem okozott gondot, mert mindig fülessel nézek filmet. Játékélmény tökéletes, semmi lagg, minden erőforrásigényes játékkal röhögve elbánik.
Lagg egyedül talán a play áruházban fordul elő, de az az internet miatt van, nem hardveres probléma!
Az anyaghasználat nekem sokkal minőségibb, mint a tab s-en, pedig az is kiváló.
Egyedül a rezgőmotort hiányolom belőle, ami a tab s-nél megvolt. Az akksi is jól bírja.
Ja és jön erre is majd marshmallow, mint a nexus 9-re (arra természetesen jön).
Mielőtt ezt vettem nexus 9-et akartam venni, de nagyon sok rosszat olvastam róla, viszont féltem ettől is, mert a tab s sokat laggolt nekem.

(#99) Luser2000


Luser2000
addikt

Ma és holnap a T-nél 20%-össze akcióban kapható.

[link]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#100) Zol77


Zol77
aktív tag

A Media Marktban most 149999Ft 2év Samsung garanciával.
Gyakorlatilag meglátni és megszeretni volt,a kijelző nagyon ott van a szeren.
Volt régen S3-as telefonom,nekem ott is bejött a kijelző színvilága nagyon. A sebesség meg no komment.
Xperia Tablet Z-t használtam idáig,az se volt lassú,de a Tab S még fürgébb,de ez érthető is,hiszen a Z az 2.5 éves,és jóval kisebb hw papíron,de használat közben nagyon gyors az is. (nem is adjuk el,Asszony megörökölte :) )
Tab S 10.5-öt akartam,de az már sehol nem kapható,meg ahogy néztem Youtube-on,ott vannak néha laggok lapozáskor,böngészéskor. Na itt nincs,veszett gyors tablet lett az S2 9.7 .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.