Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Még mindig nincs lehetőség témát változtatni ahogy az S7/S7 edge-n?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#352) Scrydhan válasza Leonardo91 (#351) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Ja :(

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#353) #65510400 válasza Leonardo91 (#351) üzenetére


#65510400
törölt tag

Másik launcherrel lehet,nem?

(#354) PirosHello válasza Scrydhan (#348) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, a 2016-os modelleket különböztetik meg a 2015-től a VE (Value Edition) jelöléssel.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#355) #65510400


#65510400
törölt tag

Úgy gondoltam egyszer írok hosszabban a gépről,dehát nincs mit. :-) Minden klafa,gyors,működik.Nem melegszik,bár játékkal nem próbálkoztam,1-2 óra folyamatos kamerahasználat sem árt meg neki.
Az akksi mostanra beállt,wifivel netezve kb. 10%/óra,filmet nézve 6%/óra a csökkenés.A kamerázás jobban meríti,de ez szerintem normális.
Ami érdekes,hogy míg az előző Yogát érezhetően jobban merítette a wifi,itt a statisztikák szerint is mindössze 1%-ot fogyaszt,szinte nincs értelme kikapcsolgatni.
Ha van kérdés,szívesen válaszolok. :-)

(#356) Scrydhan válasza #65510400 (#355) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Hány csillag van az égen?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#357) #65510400 válasza Scrydhan (#356) üzenetére


#65510400
törölt tag

9096.

Forrás:

http://www.skyandtelescope.com/astronomy-resources/how-many-stars-night-sky-09172014/

Én csak azt szeretném,hogy pörögjön a fórum. :))

(#358) kovbandi82 válasza #65510400 (#357) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Flott minden rajta, nem bántam meg hogy megvettem, szval ameddig a 7.0 update nem jön meg, ha megjön de bízok benne, nem is fog pörögni. De így van jól.

(#359) #65510400 válasza kovbandi82 (#358) üzenetére


#65510400
törölt tag

Én annyira nem látom a 7.0 előnyét.Oké,rendszer szintű lesz a kettéosztott képernyő,de az most is jól működik.Minden jól működik,mit fog hozni,ami most annyira hiányzik?

(#360) #65510400


#65510400
törölt tag

Ha már itt tartunk tud valaki olyan egyszerű számológépet,ami működik ablakban?

(#361) kovbandi82 válasza #65510400 (#359) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Jah, annyira nem is annyira létszükség, csak majd akkor pörög. Ami jó az jó :D Számológép progiról nem tudok.

(#362) t.benedek válasza #65510400 (#359) üzenetére


t.benedek
tag

A notification-ök kezelése lesz sokkal királyabb (lehet majd priorizálni),csiszoltak a doze-on, quick reply a notif bar-ból. A rendszer szintű osztott képenyő meg baromi jól jönne, nekem az sokszor hiányzik, mert elég kevés app támogatott

(#363) rumos14


rumos14
nagyúr

sziasztok, szüleim vesznek maguknak egy ilyen tabletet. keresek tokot hozzá, létezik aktív, tehát felnyitásra a készüléket felébresztő változat?

[ Szerkesztve ]

(#364) Luser2000 válasza rumos14 (#363) üzenetére


Luser2000
addikt

a gyári tok pont ilyen, kiváló minőségben.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#365) t.benedek válasza rumos14 (#363) üzenetére


t.benedek
tag

Én ilyet vettem, ez felébreszti: http://www.ebay.com/itm/331714209420

(#366) bounty123 válasza t.benedek (#365) üzenetére


bounty123
őstag

Nekem ilyen van, szintén működik a felébresztés.

(#367) rumos14 válasza bounty123 (#366) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszi mindenki! a gyári kicsit drága, egy utángyártott lett a befutó.

(#368) PirosHello válasza rumos14 (#367) üzenetére


PirosHello
senior tag

Minden tok, amely eltakarja a kijelzőt becsukva, kinyitáskor felébreszti :R
Nem gyártó függő....

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#369) bounty123


bounty123
őstag

Jött egy frissítés T810-re. Kicsit lehangoló, hogy ezzel is csak júliusi google biztonsági állapotba került. El vannak hanyagolva a tabletek samsungéknál :/

(#370) asdf_ válasza bounty123 (#369) üzenetére


asdf_
veterán

T813-ra augusztus elejen jott az, amiben benne volt a juliusi andorid frissites, azota nema csond es hullaszag.

(#371) Lupi00


Lupi00
tag

Sziasztok! Az rendben van, hogy a Real racing 3 akad az S2n? Mit lehet tenni, hogy játszható legyen?

Gelesztaember

(#372) Scrydhan válasza Lupi00 (#371) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nincs rendben,nekem tökéletesen megy.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#373) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Na most elromlott gyakorlatilag a bekapcsológomb és 50/50 hogy működik-e vagy sem...

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#374) t.benedek válasza Lupi00 (#371) üzenetére


t.benedek
tag

A game tuner - ben nem állítottál el valamit?

(#375) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Ha valakinek volt Tab S 8.4 ,és vett ilyet, volt e érezhető különbség?
Ergo megeri e váltani?
Mi a véleménye a tagságnak ?
Köszönöm.

-Galaxy S20 - The best-

(#376) NandorHUN válasza csabicska (#375) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem családban van Tab S 8.4. S2-t pedig próbáltam most szeretnék majd venni.
Legnagyobb különbség a sebességben van, nekem S 8.4 túl lassú. Mondjuk érthető mert nem mai darab de számomra nagyon lassúnak tűnt még a Huawei P8 telefonom mellett is. Abba a tabletba nem QHD kijelző kellett volna. Illetve fingerprint se nagyon működik rendesen.

S2 emellett villám gyors, nekem a 4:3 képarány annyira nem tetszik, de ennek ellenére a felbontásbeli különbség minimális, de kisebb, így appok kevesebb ramot esznek és a készülék is gyorsabb.
Szerintem sokkal jobban megéri a S2. Gyorsabb, kicsit szebbek a színek, frissítéseket is valoszeg tovább fogja kapni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#377) Leonardo91 válasza NandorHUN (#376) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Hát frissítések terén igencsak megálltunk a BPG2-es romnál :((

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#378) #65510400 válasza Leonardo91 (#377) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nekem APG2 van,de azt mondja ez a legfrissebb. O.O

(#379) Leonardo91 válasza #65510400 (#378) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Az érdekes mert itt még ehhez hasonló rom sincs :D
[link]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#380) asdf_ válasza Leonardo91 (#379) üzenetére


asdf_
veterán

Nem ugyanarrol a keszulekrol beszeltek. Egyikotoknek a tavalyi van, masikotoknak az idei modell (samsungot meg ezuton is csokoltatjuk emiatt, hogy ugyanugy hivnak ket tokmas keszuleket).

[ Szerkesztve ]

(#381) Leonardo91 válasza asdf_ (#380) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nem értem hogy mért nem lehetett az idei modelt Tab S3 nak hívni...
(Nekem amúgy a tavalyi első Tab S2 van T815)

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#382) asdf_ válasza Leonardo91 (#381) üzenetére


asdf_
veterán

Mert zéró újdonság van benne a tavalyihoz képest, nincs mire fel S3-nak hívni.

(#383) NandorHUN válasza Leonardo91 (#381) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én most tervezek T815-t venni.
Van bármi ok ami miatt érdemes a 819-t venni?

Amúgy abszolut érthető, hogy nem S3 nevet kapta.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#384) asdf_ válasza NandorHUN (#383) üzenetére


asdf_
veterán

A 815 szerintem tuti nem kap 7-es androidot, a 819-nel sokkal tobb eselyt latok erre. Meg ugy amugyis, minek venned a regebbi verziot ha azonos aron* megkapod az ujat is ? ;)
*=nem neppergsmbol hanem rendes boltbol

(#385) t.benedek válasza asdf_ (#384) üzenetére


t.benedek
tag

Magánvélemény:
Szerintem a Samsung a Note botrány után nem fog beleállni egy ilyenbe, vagy mindkettő kap vagy egyik sem. BTW a 2014-es Tab S, és Galaxy A3 Android 4.4-gyel jelent meg, és megkapták a 6.0-t. Ebből kiindulva szerintem kb 1 év múlva láthatunk 7.0-t mindegyik Tab S2-n.

(#386) NandorHUN válasza asdf_ (#384) üzenetére


NandorHUN
addikt

Titi nem kapja meg a sima S2?! Nem értem, milyen alapon? Gyakorlatilag ugyanaz a két készülék. Csupán néhány százalékkal jobb a CPU a VE-ben, de viszont gyengébb a GPU.

Ha nem adják ki a 7.0 a sima S2 az elég nagy szemétség lenne Samsungtól.

Amúgy azonos ár nem teljesen korrekt, Tmobilnál is és máshol is olcsóbb a sima S2, GSM-ben pedig van ahol 30-40 ezerrel lejjebb van az ára bontatlan 815-nek.

No offens, de nekem az pár pont benchmark nem ér ennyit, arról nem beszélve, hogy VE GPU-ja gyengébb.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#387) Leonardo91 válasza NandorHUN (#386) üzenetére


Leonardo91
senior tag

+1

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#388) asdf_


asdf_
veterán

Aklor modositok: nagyobb esellyel. De ha a regi 8.4 kapott 6-ost (ezt elfelejtettem, mert eloszor aszontak nem lesz, aztan megis lett), akkor lehet, hogy nincs mitol parazni es megkapja mindketto.

(#389) #65510400 válasza NandorHUN (#386) üzenetére


#65510400
törölt tag

Érdekes, a T-mobil honlapján a VE éppenséggel olcsóbb, mint a sima,ami amúgy nincs készleten, az Edigitalban pedig konkrétan egy árban van a kettő.
Érthetetlen számomra, hogy papíron pár pontszám miatt lesz kinek nagyobb a szerszáma verseny a sima és a VE között, miért nem lehet azt mondani, mind a kettő kiváló készülék, bármi simán elfut mind a kettőn, vegye mindenki azt,amelyiket olcsóbban kapja.Szerintem ez így korrekt,nem ez a nyenyergés,nekem a régi van,az jobb mint az új bibibiiiii,mint az oviban kb.

(#390) NandorHUN válasza #65510400 (#389) üzenetére


NandorHUN
addikt

Annyira nem érdekes...

T honlapján S2 induló ára 107800
S2 VE-nek pedig 137 ezer...

Ez a 30 ezer nem tudom kinek éri meg Samu és T-n kívül.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#391) #65510400 válasza NandorHUN (#390) üzenetére


#65510400
törölt tag

Te tényleg leírtad mégegyszer ugyanazt a baromságot?Az előfizetéses csomagok induló árát hasonlítgatod?? Milyen feltételek mellett 107.000 az induló ár? Ja nem tudjuk, mert nem is kapható! Úristen, akkor a 33.800 Ft-os indulóárú Samsung S7 telefon mennyivel jobban megéri már,hiszen OLCSÓBB!
A TELJES ÁRA a simának jelenleg 195.990, a VE 185.990 Ft,ezek összehasonlíthatók!
Amúgy meg jelenleg nem sufniba,Media Marktba,Edigitalba simát már nem is kapni, a wifis most az Edigitalba 123ezer,a Sim-es meg 150,mindkettő VE.

(#392) NandorHUN válasza #65510400 (#391) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, akkor lehet, hogy neked van igazad.
Bár valamilyen modon ez is érthető, hogy régi miért drágább:
Samsung idén gyakorlatilag ugyanazt a Tab S2-t dobta ki piacra és nem hiszem hogy azért mert vásárlóknak akar jót... háttérben valoszeg az van, hogy ezek az alkatrészek olcsóbbak, más CPU más GPU, összességében az összkép ugyan kb. ugyanannak tűnik, de a gyártási és beszerzési költségei az újabb verziónak valoszeg jóval olcsóbb. Ha nem így lenne akkor nem kaptunk volna idén új S2-t.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#393) #65510400 válasza NandorHUN (#392) üzenetére


#65510400
törölt tag

Lehetséges hogy így van.A rohadt szemét Samsung még több pénzt keres a terméken, mint eddig. Egy baj van csak. Engem ez nem érdekel.
Szükségem volt egy bizonyos tulajdonságokkal rendelkező táblagépre, és ez ilyen. Alternatívám nem volt ( illetve volt,de gyengébb, ezért kiesett), sikerült összeszednem rá a pénzt hát megvettem. Pont leszarom, ki mennyit keresett rajta, használom, örömet okoz, ennyi.
Nem tudom külföldön mennyire vannak rápörögve erre a nyereség témára, szerintem ez ilyen magyar baromság. Van egy termék, ami nekem tetszik, van x ára, ha szerintem megéri, akkor megveszem. Ha valaki nagy haszonnal adja el nekem, ügyes volt. Ha én adnék el valamit, én is a nagy nyereségre gyúrnék, hisz végső soron az a célom az eladással.

(#394) NandorHUN válasza #65510400 (#393) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem értem miből feltételezed a részemről a negatív felhangot. Csak megindokoltam hogy valószínűleg minek tudható be a magasabb ár a sima S2 esetében, engem se érdekel mennyit nyerészkedik a Samu vagy Apple.
Bár az tény, hogy olcsóbb alkatrész hasonló teljesítménnyel valószínű, hogy nem bírja addig mint egy drágább elem.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#395) #65510400 válasza NandorHUN (#394) üzenetére


#65510400
törölt tag

Viszont ez, hogy olcsóbb, csak feltételezés, szóval hacsak nem vagy gpu cpu fejlesztési mérnök, semmi bizonyíték nincs rá.
Bocsánat, ha félreértettem.

(#396) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Használtan tervezek S2-t venni. Készüléknek van valami típushibája, "gyenge pontja", amire érdemes odafigyelni vásárlás előtt?
Ha már nincs rajta garancia az mennyire vészes S2 esetén? (Huawei, iPhone telefonjaimmal idáig egyszer se volt probléma, Samsungom pedig Galaxy S2 óta nem volt).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#397) asdf_ válasza NandorHUN (#396) üzenetére


asdf_
veterán

Nem tud nem garis lenni, mert 1+1 ev gari van ra (kiveve ha sufnigsm-es beszerzes, de olyat meg nem veszunk -na nem mintha a gyari szerviz telemax-szal sokkal beljebb lennenk :/)
Gyenge pont a vibralo amoled kijelzo, de a jelek szerint ez csak engem zavar :)

(#398) NandorHUN válasza asdf_ (#397) üzenetére


NandorHUN
addikt

"olyat meg nem veszunk"

Hát ha valakinek az a keret, akkor kénytelen vagyok rácáfolni erre a deklarációra.

Amúgy nem egészen értem hogy működnek ezek a gsm-ek ha gyári hari alapból 2 éves ők miért nem adják meg ezt, hisz nekik is csak postázni kéne elvileg.

Ettől eltekintve találtam egy jóárasított "hibátlan" S2-t gari nélkül, de nem akarok melléfogni sem.

Vagy ilyenkor IMEI alapján be tudom vinni Samuhoz és ők "kénytelenek lesznek" szervizelni ha van valami?

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#399) asdf_ válasza NandorHUN (#398) üzenetére


asdf_
veterán

Afacsalt, nem ebbe az orszagba szant szurkeimportos, valami nagy flottaban olcson vett, nullkilomneteresen, foliasan az eredeti vevotol felvasarolt, az isten tudja mit buveszkednek vele. Ha nem XEH a teljes tipusszam vege, akkor az nem fuggetlen, magyar.piacra szant.

Samunal a masodik ev onkent vallalt gari csak akkor el, ha meg az elso evben beregisztraltad a keszuleket (es velhetoen szamlat is kernek majd az esetleges garis leadaskor), tehat ha nincs bereggelve, akkor utolag mar nem lehet tenni vele semmit.

[ Szerkesztve ]

(#400) NandorHUN válasza asdf_ (#399) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, csak nem egészen értem ebből milyen károm származik.
Tekintve, hogy erre, ilyen készülékekre épül az egész gsm boltos hálozat nehezen hinném, ha ezeket a készülékeket utána sorozatban letiltanák.
Az meg hogy meghal az aksi és veszek egy újat gariban 5 ezerért mert nincs gari még mindig gazdaságosabb mint a másfélszer annyiba kerülő "original" az MM-ben.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.