Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) #65510400 válasza valterka7 (#500) üzenetére


#65510400
törölt tag

Én a Rapoo e6700-at használom megelégedéssel, bár lehet,hogy a 15000-be ez nem fér bele, de van touchpad nélküli kivitele,az olcsóbb.

Annyit tennék hozzá, hogy végül a fenti billentyűzetet már nagyon ritkán használom. Ekkora érintőképernyőn simán lehet gépelni akár hosszabb szövegeket is.

(#502) valterka7 válasza #65510400 (#501) üzenetére


valterka7
csendes tag

Köszönöm. Ezt néztem ki én is. Megnézem használtan

(#503) #65510400 válasza valterka7 (#502) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ha nem találsz, írj privátot.

(#504) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Milyen kijelzővédőt érdemes venni, már ha érdemes?
Ebay-en láttam már aukcióban pár száz forintosokat is, ezekről van valami tapasztalat?

Üdv és előre is kösz! :))

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#505) bounty123 válasza NandorHUN (#504) üzenetére


bounty123
őstag

Semmilyet, mondjuk én semmi másra se teszek fóliát. Ha sokat hordozod, akkor egy smart tok.

(#506) NandorHUN válasza bounty123 (#505) üzenetére


NandorHUN
addikt

Stylus miatt kérdezem, mert nem szeretném, hogy összekarcolja a kijelzőmet.
Mostanában van, hogy tabletre jegyzetelek vele és néha rajzolni is szoktam, de nem szeretném, hogy ennek a kijelző lássa kárát.

Ha nem használnám a stylust én se gondolkodnék védő üvegen.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#507) #65510400 válasza NandorHUN (#506) üzenetére


#65510400
törölt tag

El tudod képzelni, hogy egy érintőképernyőhöz tervezett gyártott és árult toll képes lenne összekarcolni a képernyőt, ha rendesen használod?

(#508) NandorHUN válasza #65510400 (#507) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ilyen tollam van:
link

Tehát nem az a gumis bumszli végű "toll" típus :)

És igen, el tudom képzelni, hogy megkarcolja a kijelzőt ha porszemcsék kerülnek a disc és a képernyő közé.

Egyébként - nem ennél a terméknél - de jó pár tollnál olvastam ahol amazonon arról panaszkodtak, hogy karcos lett a kijelző.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#509) #65510400 válasza NandorHUN (#508) üzenetére


#65510400
törölt tag

Végülis van egy lányismerősöm, aki fogamzásgátló mellé felhúzat a barátjával két (!) Gumióvszert egymásra, és az esemény bekövetkezte előtt még ki is húzatja vele a szerszámot, szóval nem lehet eléggé vigyázni.

(#510) NandorHUN válasza #65510400 (#509) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lehet vicceskedni, de akkor se szeretnék úgy járni, amit itt néhány tag - állításuk szerint:

[link]

[link]

Egyébként telefonra egy tempered glass szerintem közelező darab, nekem már nem egyszer mentette meg a telefonomat a berepedéstől - bár most ugye tabletről kérdeztem, azt valoszeg amúgy se ejteném el sportolás közben, de megkarcolni se szeretném.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#511) NandorHUN válasza NandorHUN (#510) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igaz, ezek közül egyik sem Tab S2, még csak nem is Galaxy, Samsung készülék, de akkor is jobb óvatosnak lenni szerintem.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#512) #65510400 válasza NandorHUN (#511) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nem tudok erre mit mondani,magad cáfolod a saját problémádat. Csak azt nem értem, hogy végülis miért nem olyan bumszli végűt használsz megoldva az egész problémakört?

(#513) NandorHUN válasza #65510400 (#512) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom te hol látod az, hogy saját állításommal ütköznék ellentétbe, de nem sajnáld, ha idézni szeretnél. Küldtem 2 linket arról, hogy stylusok bizonyos esetben kárt tudnak tenni tabletek kijelzőjén (gyengébbek kedvéért, hogy egyértelmű legyen: a Tab S2 is egy tablet ). Az, hogy ez milyen védelemmel van ellátva nem tudom, mivel hivatalos helyen még Gorilla Glass sincs feltüntetve (wikipédia nem hivatalos forrás mielőtt azzal jönnél).

Kérdésedre pedig - amire már egyszer írtam az okot :U - azért nem bumszli végűt veszek, mert alkalmatlan arra amire nekem kell: írásra, rajzolásra, mintha toll lenne jegyzetelésre. A jelen stylusom az egyik legjobb a kategóriában, a célra tökéletes. - Eredeti kérdésemre ér válaszolni.

Esetleg olyan is írhatna aki használ stylus is mi a tapasztalata vele! :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#514) kovbandi82 válasza #65510400 (#499) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nem, bocsi, csak nem voltam fent erre.
A LG TV beallitasaiban engedelyeztem a Mirecastot, makd Playbol felraktam a Mirecast widget nevű progit és ment is

(#515) #65510400 válasza kovbandi82 (#514) üzenetére


#65510400
törölt tag

A kérdés KIFEJEZETTEN AZ MHL KÉPESSÉGRE vonatkozott. Úgy hangzott, hogy mhl képes-e a Tab. Erről sok helyen olvasni sokmindent, a honlap szerint a Tab S2 VE verziója NEM MHL képes. Erre jöttél te, hogy tükrözted a képernyőt, így aki pont addig olvasta a fórumot, most azt hiszi, az írásod alapján, hogy képes rá, PEDIG NEM, mert te Miracasttal tükrözted, igy adtunk egy újabb löketet a szarkavarásnak.

(#516) Titmouse09 válasza valterka7 (#500) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Nekem van egy Ilyenem, de még tabom nincs hozzá :)
Ha minden jól megy holnap rendelem a gépet, és pontot teszek majd a 813/819 MHL képességét érintő kérdésnek a végére is.
A billentyűzet elég minőségi, a fedlapja kékes hatású és fém. A leírás annyiban hibás, hogy nem US, hanem GB kiosztású, megvan a helye minden magyar karakternek és az Enter sem a töpörödött fajta. Akkumulátoros, nem elemes. Egy kis kritika vele szemben, hogy a Space kicsit csattog, a többi gomb elég csendes.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#517) NandorHUN válasza Titmouse09 (#516) üzenetére


NandorHUN
addikt

Tehát akkor magyarra állítva úgy működik mint az amerikai billentyűzet számítógép esetében?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#518) Titmouse09 válasza NandorHUN (#517) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Azt nem tudom egy amerikai billentyűzettel mit csinál a számítógép :B , de a telómon ezt magyarra állítva magyar bill-ként működik:

Számítógép egyből magyarként kezelte, bár az a gép beállításán múlik szerintem.

Most esik le, hogy pont leírtam mit is csinál a gép ilyen esetben

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#519) NandorHUN válasza Titmouse09 (#518) üzenetére


NandorHUN
addikt

/duplán ment/

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#520) NandorHUN válasza Titmouse09 (#518) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lefordítva; az L-tol jobb első billentyűzetek Á-nak és É-nek ismeri fel.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#521) Titmouse09 válasza NandorHUN (#520) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Magyarra állítva úgy működik, ahogy kell neki. Minden ékezetes karaktert a helyén van.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#522) gusthy válasza #65510400 (#507) üzenetére


gusthy
veterán

El.

(#523) NandorHUN válasza Titmouse09 (#521) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, kösz :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#524) summersam


summersam
csendes tag

Sziasztok!
Eladó egy Samsung SM-T815 Galaxy Tab S2 9.7 LTE + WIFI 32GB Fehèr.
Kèpernyővèdő fòliàval,oldalàn kisebb kopàsok,nem vèszes.
Tökèletesen működik.Kàrtyafüggetlen.
Csak töltőt tudok adni hozzà.Àr:73000ft

Budapesti személyes àtvètel vagy posta.
jptoheaven@gmail.con

(#525) NandorHUN válasza summersam (#524) üzenetére


NandorHUN
addikt

Csak a szépséghiba maradt ki ami miatt én se vettem meg pár hónapja.
Szvsz.: itt nem lehet hirdetni fórumban, csak hardveraprón!

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#526) #65510400 válasza NandorHUN (#525) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nem szerinted, a fórumszabályzatban benne van,hogy itt hirdetni tilos. Majd kidobják.

(#527) Luser2000 válasza NandorHUN (#525) üzenetére


Luser2000
addikt

Szerintem ez itt pedig szépséghiba: "... oldalàn kisebb kopàsok, ..."

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#528) NandorHUN válasza Luser2000 (#527) üzenetére


NandorHUN
addikt

Még nem is arról beszéltek, hanem hogy home gombot nem lehet rendesen benyomni. :) De itt tényleg nem egy hirdetést kéne kitárgyalni, nem is értem miért nem lett még törölve a komment.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#529) valterka7


valterka7
csendes tag

Sziasztok. A telefonon állandóan jelentkezik a frissítés (face, google..?stb) A tabon ez nem szokás vagy nincs beállítvavalami. Lehet a kérdés elég butyuta

(#530) bounty123 válasza valterka7 (#529) üzenetére


bounty123
őstag

Play store beállításaiban tudod az automatikus frissítésnél állítani. Amúgy ez a legelső, amit én egy androidos eszközön kikapcsolok, nincs sok értelme naponta 3x (kis túlzással) frissíteni az appokat, 1-2 hetente kézzel rábökök és kész. Akksi és netzabáló az automata.

(#531) valterka7 válasza bounty123 (#530) üzenetére


valterka7
csendes tag

Köszönöm

(#532) asdf_ válasza valterka7 (#531) üzenetére


asdf_
veterán

Ha beleptel a samsung apps-ba, ott is ki kell kapcsolni az automatikus frissitest, mert az meg a preinstallalt vackokat updateli (microsoft appokat foleg).

(#533) valterka7 válasza asdf_ (#532) üzenetére


valterka7
csendes tag

Köszönöm kilőttem.

(#534) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Sziasztok!

Miért van az, hogy ha az SD kártyán lévő appot frissítem, akkor az visszakerül az eszközmemóriára és újra át kell helyeznem az SD kártyára. 230 appnál ez nagyon időrabló, tud valaki megoldást?

Köszi!

(#535) NandorHUN válasza Gigicuci (#534) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem Taskerral megoldható, hogy frissítés után automatikusan visszategye az SD-re.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#536) Gigicuci válasza NandorHUN (#535) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Köszi a tippet, utánaolvastam, az adoptable storage funkció hiányzik az tabomról.

Ipadről jöttem és nem olvastam utána...benyaltam, hogy SD kártyával lehet bővíteni, mondom jajj de jó, erre megszívtam. Kicsit bosszantó, de ez van. A Tasker-t még megnézem.

Köszi

(#537) NandorHUN válasza Gigicuci (#536) üzenetére


NandorHUN
addikt

Taskert mindenképp érdemes feltenni, tele van hasznos cuccokkal. Szerintem ezt is tudni fogja ha tényeg visszakerül a készülékre az app.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#538) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Sziasztok!
Néhány napja végre én is tulaja vagyok egy ilyen (SM-T813) tabnak.

8.4 után nem ért csalódás. Remek sebesség, szép kijelző. Egyedül az akkuidő az ami kicsit lehetne nagyobb, de hát ez a vékonyság ára, 8.4 sem volt túl acélos ilyen téren. Ráadásul a telóm a 4000-es akksival elkényeztetett :))

Kipróbáltam, NEM támogatja az MHL-t.

Rendeltem rá üveget, hát ettől nem ájultam el. Ez az oleophobic réteg nem jön be annyira. Legalábbis a telón a Nillkin mérföldekkel jobb. Ráadásul a sikeres ujjlenyomat-olvasások aránya is romlott tőle.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#539) #65510400 válasza Titmouse09 (#538) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nekem hozza a 10 órás képernyőidőket.

(#540) Titmouse09 válasza #65510400 (#539) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

PDF olvasással nekem is. Legutóbb olyan 6-7 óra jött ki. Bár volt benne valamennyi WoT, de tényleg max fél óra. Amúgy nem azt mondom, hogy kifejezetten gyenge ilyen téren, hanem, hogy ha 1-1,5mm-el vastagabb lenne 1-2Ah-ért cserébe azt nem bánnám. :))

Amúgy használtok valami adblockot? Van a Galaxy Apps-ban a Crystal, az Adblock Plus, Playen meg ott van az Adblock Fast, ami elvileg a "hivatalos" Samu partneré. Természetesen a gyári böngészőhöz.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#541) #65510400


#65510400
törölt tag

Jött frissítés, felment, változást nem látok.

(#542) @rglaaf


@rglaaf
veterán

üdv game modot hol kell beállítani?

PSN:BiZzare_0 ️

(#543) NandorHUN válasza #65510400 (#541) üzenetére


NandorHUN
addikt

Következő frissítés amire érdemes lesz várni a 7.0-ás lesz, ha jön.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#544) #65510400 válasza NandorHUN (#543) üzenetére


#65510400
törölt tag

Én erre se vártam, nem várok arra se.

(#545) valterka7 válasza NandorHUN (#543) üzenetére


valterka7
csendes tag

Hatalmas változásokat hozhat? Mi lesz jobb?

(#546) NandorHUN válasza valterka7 (#545) üzenetére


NandorHUN
addikt

¯\_(ツ)_/¯
S2-m rootolt Xposeddal és Gravityboxxal rajta, az egy dolog, hogy kijön az új 7.0, az meg a másik, hogy ha ezek nem mennek majd rajta rendesen én tuti fel nem teszem :)

Egyébként az a rész ami UI-ből új a 7.0-án már sok Laucher tudja (pl. én Nova L. használok és tökéletes mindenre).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#547) Eiki


Eiki
tag

Sziasztok,
Ilyen tablet vásárlásán gondolkodom, de a hirdetésekben több, eltérő típusszámút is találok. Próbáltam rákeresni az ezek közötti különbségre, de nem találtam leírást. Tud valaki ilyen megosztani?
Köszi!

(#548) #65510400 válasza Eiki (#547) üzenetére


#65510400
törölt tag

251-es hozzászólás ezen a fórumon.

(#549) asdf_ válasza Eiki (#547) üzenetére


asdf_
veterán

A tavalyit es ezevit pedig 2015-os es 2016-osnak ertelmezd majd ;)

(#550) Eiki válasza asdf_ (#549) üzenetére


Eiki
tag

Nagyon szépen köszönöm! Most vakarhatom a fejem, hogy érdemes-e 7.0 miatt újabbat vennem vagy sem. Nem látok olyan 7-es képességet, amit hiányolnék (mondom ezt S7 felhasználóként)...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.