Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Most kínált föl egy újabb frissítést. A tabon jelenleg 7.0 van, gondolom, akkor a Oreo lenne?
A tabom független!

(#952) bounty123 válasza Zolix (#951) üzenetére


bounty123
őstag

Valószínűbb, hogy egy szimpla hibajavító frissítés.

(#953) Zolix válasza bounty123 (#952) üzenetére


Zolix
tag

Csak egy hibajavító frissítés volt 372 Mb!

(#954) PirosHello válasza Zolix (#953) üzenetére


PirosHello
senior tag

Oreo még S8 és Note8-ra sincs, erre a tab-ra pedig lehet, hogy nem is lesz.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#955) november


november
tag

Sziasztok!

Jelenleg Windows 10 Professional operációs rendszert használok, de már Windows 7-nél is tapasztaltam azt hogy nem engedte telepíteni a Samsung Smart Switch-et és Kies-t sem. Duplán rákkatintok vagy Enter-t nyomok a telepítőn és nem történik semmi. Pedig a Smart Switch korábbi verzióival nem volt semmi gond. Tapasztalt valaki hasonlót? Mi lehet a megoldás?

(#956) november válasza november (#955) üzenetére


november
tag

Végül megoldódott a probléma. Visual C++ 2008 kellett neki. :D

Nekem a SM-T815-ös kiadás van meg. Szerintetek érdemes a Nougat-t felrakni? Nem lassítja be a gépet? Hoz valamilyen furcsaságot, hibát az új rendszer?
Tudtok olyan oldalt ahol fel van sorolva hogy az Androidos eszközök (telefon, tablet) milyen operációs rendszernél tartanak?

(#957) bounty123 válasza november (#956) üzenetére


bounty123
őstag

Nekem is T815 van, régóta 7-es androiddal. Nem kérdés, hogy érdemes felrakni a gyári frissítést. Régi rendszerrel eleve ki vagy téve csomó biztonsági fenyegetettségnek frissítések nélkül. Nem tapasztaltam lassulást a frissítés után.

A legfrissebb verzió Samsung eszközökhöz pl. a sammobile oldalán ellenőrizhető.

[ Szerkesztve ]

(#958) gusthy


gusthy
veterán

Uh, a Samsung account ritkán kell, de akkor nagyon.
A gyerek valahogy elállította a pin kódot, és bootolás után nem bírtam belépni. És a Samsung unlock megoldotta :)

(#959) gusthy válasza november (#956) üzenetére


gusthy
veterán

Wikipedia például :) Android kiadások szócikk.

(#960) gusthy


gusthy
veterán

Na a legutóbbi frissítés a feleségem és az én tabomon is hazavágta a töltést, irdatlanul lassan tölt mindkettő (SM-T815 és SM-T710).

(#961) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Pár napja a samsung saját böngészője néhány oldalra azt írja, hogy
"az ön kapcsolata nem privát" chrome alatt ugyanaz az oldal betöltődik.
Talán frissült a böngésző, de nem biztos. Ezt meg lehet valahogy oldani?

(#962) Pierre75 válasza Zolix (#961) üzenetére


Pierre75
senior tag

Első körben nézd meg, nem vmilyen adblock kavart-e be. Ha ezt kizártad, akkor írhatnál példát hogy kiderüljön másnál is jelentkezik-e a hiba.

(#963) asdf_ válasza Zolix (#961) üzenetére


asdf_
veterán

Okt. 25-én jött frissítés hozzá. De hogy van-e közé hozzá, azt nem tudom, az életben nem használtam még a samu böngészőt.

(#964) Zolix válasza Pierre75 (#962) üzenetére


Zolix
tag

Adblock nincs is fent! A hibaüzenet alatt volt egy link amivel elindult az oldal.
Így most megy, de egy kis nyitott lakat van a cím előtt.

(#965) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!
Adott egy T815-ös, aminek elfelejtődött a bejelentkezési jelszava (legalább 4 karakter, 1 betű). Nem lehet kikapcsolni se nélküle. Jó lenne egy factory reset is, mert még nincs semmilyen személyes adat rajta. Van ötletetek? Köszi!

Pixel 6a

(#966) asdf_ válasza fecs (#965) üzenetére


asdf_
veterán

Valaki remlik, volt mar ilyennel, es nem kellett lemeriteni, hogy ki tudja kapcsolni, de nem emlekszem ra, hogy mit csinalt (talan engedelyezve votl a hibaskereses es geprol csinalta kabelen keresztul?). Ezutan meg gondolom a szokasos vagy hangerofel (vagy le?)+power gombbal bekapcsolni, es utana onnan mar lehet resetet tolni neki.

(#967) Titmouse09 válasza fecs (#965) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Használati - 20. oldal

"... az újraindításhoz tartsa hosszan lenyomva egyszerre a Bekapcsoló gombot és a Hangerő gombot lefelé legalább 7 másodpercig."

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#968) fecs


fecs
senior tag

Újraindítást engedi, ahhoz nem kell jelszó. A baj az, hogy kikapcsolni nem lehet.

Pixel 6a

(#969) PirosHello válasza asdf_ (#966) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az illetőnek telefonos boltban PC-n keresztül kapcsolták ki.
[link]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#970) fecs válasza PirosHello (#969) üzenetére


fecs
senior tag

Köszi!
Ez is egy támpont. :R

Pixel 6a

(#971) november


november
tag

Sziasztok!

Nougat feltelepítése előtt állok és mivel ez egy főverzió váltás szerintetek hogy érdemes feltelepíteni?
Mert korábban olvastam olyat hogy érdemes előtt visszaállítani gyári alaphelyzetre. Aztán úgy telepíteni.
Le tudná valaki írni a pontos lépéseket?

(#972) #65510400 válasza november (#971) üzenetére


#65510400
törölt tag

Csak simán menj be a beállításokba, gyári adatok visszaállítása. Semmi ördöngösség. Utána meg frissítés.
Csak ments le mindent, mert minden törlődni fog róla.

(#973) asdf_


asdf_
veterán

Én simán raktam a 7-est a 6-osra bármi factory reset nélkül, semmi jelét nem tapasztaltam, hogy kellett volna az a nullázás.

(#974) #65510400 válasza asdf_ (#973) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ez tipikusan az a dolog, hogy nem kell, de ajánlott, mert LEHETNEK anomáliák. De van esély arra is, hogy nem lesz gond.

(#975) asdf_ válasza #65510400 (#974) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, majd akkor, ha gondok vannak,akkor kap FR-t, amig nincs, addig tokfoloslegesen nem szivatom magam azujrabelakassal. De mindenki ugy szivatja magat, ahogy akarja :D

(#976) #65510400 válasza asdf_ (#975) üzenetére


#65510400
törölt tag

Szerintem okoskodás és lenézés nélkül értelmesen leírtam, hogy hogyan lehet, mik a lehetséges következmények, ami alapján bárki el tudja dönteni, hogy hogyan csinálja. Erre jössz az arroganciáddal, hogy márpedig az felesleges önszivatás. Miért nem lehet elfogadni, hogy valaki máshogy csinálja? Én csináltam FR-t, minthogy azt figyelgessem, hogy mintha most jobban merülne meg ilyenek. Számomra az a felesleges önszivatás. De elfogadom, hogy te meg nem így csinálod. Te miért nem vagy képes erre?

(#977) asdf_ válasza #65510400 (#976) üzenetére


asdf_
veterán

Te leirrtad hogyan kell nullazni a gepet, en meg leirtam, hogy elore FR-elni tokfolosleges, akkor csinalja csak, ha problema van. Lehet, hogy te szereted az idodet sanszosan tokfoloslegesen azzal tolteni. hogy ujra belaksz egy gepet, en nem. Es esetleg a kerdezo sem, hagyjuk mar meg neki a lehetoseget, hogy eldontse o maga, igy _a teljes es korrekt valasz_ az az, hogy nem csak elmondjuk neki, hogy hogyan kell factory reseteln es ez muvel jari, hanem azt is, hogy csak utolag csinalja, es csak akkor, ha tenyleges oka is van ra, mert sok folosleges dologtol tudja megmenteni igy magat, nem mellesleg a feltelepitett es belakott programok szama alapjan maga is kepes merlegelni, hogy mekkora befektetes ujra belakni a gepet, es ennek fuggvenyeben dont, hogy nyom-e neki FR-t vagy sem.

(#978) #65510400 válasza asdf_ (#977) üzenetére


#65510400
törölt tag

Mi értelme volt újra leírni, amit írtam, úgy, mintha a te véleményed lenne?

(#979) november válasza #65510400 (#972) üzenetére


november
tag

VZotya2 és asdf_ mindkettőtöknek köszönöm a véleményeteket. :) Majd átgondolom hogy számomra melyik lenne kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

(#980) Pierre75


Pierre75
senior tag

Még kérdéses hogy lesz-e az S2-re Oreo. Egy szempontból jó lenne, végre mutatná a BT füleseknél a töltöttségi szintet.
Kerestem a YT app-ban a dark theme beállítást, ezt kispórolták az android verzióból vagy én voltam figyelmetlen?

(#981) asdf_ válasza Pierre75 (#980) üzenetére


asdf_
veterán

A google okosan kitalalta, hogy a status barba a 8-as verziotol kezdve biztonsagi okokbol nem rajzolhat fedveny semmit, igy az a program sem, aminek segitsegevel az amoled kijelzo villogasatol mentem meg magam (ez azt eredmenyezne Oreon, hogy a status bar olyan vilagos lenne, hogy kisuti a szemem), igy en minden erdeklodesemet elvesztettem az Oreo irant.
Szerintem amugy tuti megkapja a 2016-os VE verzio, de en egymillio szazalek, hogy a fenti okokbol fel nem rakom. Viszont egy biztonsagi frissitest tartalmazo update-et igazan kiszenvedhetnenek magukbol, lassan fel eve jott utoljara az enyemre barmi is.

(#982) #65510400 válasza Pierre75 (#980) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nekem ugyan más eszközöm van már, de 7-es droiddal kijelzi a Bluetoothos fejhallgató töltöttségét. Ez nem inkább a Bluetooth eszköztől függ? Új a cucc, a korábbiakat nem jelezte ki.

(#983) Pierre75 válasza #65510400 (#982) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ez egy 2017-es Soundmagic E10BT füles, 9-10 órácskát bír, az S2-vel is hibátlanul együttműködik, de olykor hiányzik a töltöttségi szint. Először fejesben gondolkodtam, de szemüveg és más szempontok miatt a füles nyert. Milyen fejhallgatót vettél, mennyire vagy megelégedve vele?

(#984) Pierre75 válasza asdf_ (#981) üzenetére


Pierre75
senior tag

Hogyan kerülhető ki a frissítés? Legutóbb is egyszer csak felsírt a rendszer, hogy frissíteni akar, hiába volt kikapcsolva az ütemezett frissítés.

(#985) #65510400 válasza Pierre75 (#983) üzenetére


#65510400
törölt tag

Jbl Everest 310 - est. Én is szemüveges vagyok, de nem szeretem a fülhallgatókat. Olyan még nem volt, ami ne esett volna ki a fülemből. Biztos ortopéd fülem van.
A Jbl nagyon nagyon szuper. Hozzáteszem, sosem volt még ilyen kategóriájú fülesem, csak filléres eszközökkel van összehasonlítási alapom, nem csoda, ha kb. mindenhez képest fullos, amit eddig használtam. Nem a túlzott basszuskedvelőknek készült, inkább "élethű" hangja van. 20 órát megy, nem sistereg, nincs alaphangja, és telefonálni is jó nem túl halk kisbuszban is, tényleg nagyon jó. És kijelzi a töltöttségét az állapotsávban.
Még karácsonykor 40ezer volt az Edigitalban 60 helyett, ami már már valószínűtlen akciónak tűnt egy friss terméknél. 1-2 napra rá már 56ezer volt akciósan, most sem látom 60ezer alatt. Lehet hogy elírták, de odaadták 40ért.
Ja,persze a szemüveget nyomja, de a minőségért szenvedni kell egy szemüvegesnek. Egy fülhallgatónak sosem lesz ilyen hangja, vagy nem ennyiért.

(#986) Pierre75 válasza #65510400 (#985) üzenetére


Pierre75
senior tag

Szemüveggel a fejhallgató kényelmetlen volt, nyáron képtelen voltam 10 percnél tovább viselni. Pedig a fejhallgató mellett szólt jó pár érv: 15-25 óra üzemidő stb. De mindezeket felülírta a komfort. Az első fülhallgatómnál én se hittem volna, hogy ezt meg fogom szokni. De gond nélkül tudom több órán át használni. Cserébe nem túl acélos a hangerő, a hangerőszabályzóját ritka szar helyre rakták (útban van).
Fejest 50E körül nézegettem, de utánaolvasva ezek még sima apex-ek, idén vagy jövőre jöhet egy minőségi ugrás a hd-vel. Addig elketyeg ez.

(#987) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Eléggé elfelejtették az S2-öt.. több frissítés már nem is nagyon lesz rá? (T810)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#988) asdf_ válasza Pierre75 (#984) üzenetére


asdf_
veterán

Nemtom, augusztusban jott utoljara frissites, mar nem emlekszem hogyan van, de szerintem fenyesre koptatom majd a frissites elhalasztasa gombot ;)

(#989) babosmiki válasza Leonardo91 (#987) üzenetére


babosmiki
addikt

Nekem egyáltalán nem hiányzik a frissítés, teszi a dolgát ahogy kell.. 0

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#990) Leonardo91 válasza babosmiki (#989) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Német romra jött valami 300 megás frissítés tegnap

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#991) babosmiki válasza Leonardo91 (#990) üzenetére


babosmiki
addikt

Este ránézek én is!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#992) Pierre75


Pierre75
senior tag

Egy 60MB-s 2018 januári biztonsági javítás futott ma be.
(A táglagép(!) láthatósága elírást a lenyíló menüben még nem sikerült javítani.)

(#993) november


november
tag

Sziasztok!

Az utóbbi fél évben vettem észre hogy a készülékem akkuteljesítménye igencsak visszaesett. Régebben olyan 7-8 órát is bírt, mára ez jobb esetben olyan 3-4 óra. És a töltésével is vannak gondok. Van úgy hogy 24%-ról 6 óra 19 perc alatt is csak 91 %-ra tölti. De általánosságban elmondható hogy 4 óra legalább a töltési idő.
Garanciális még a készülék. Szerintetek egy akkumlátorcserét próbáljak meg kérni a szervízben? Vagy a töltőkábel lehet a ludas? Vagy szoftveres dolog állhat a háttérben?
Jelenleg a 6.0-s Marshmallow fut.

(#994) asdf_ válasza november (#993) üzenetére


asdf_
veterán

En kabelt neznek elsore (vagy egy programot, ami logolja a toltesi aramot, pl. 3c battery monitor).
(az akksira kb. 99%, hogy csak egy ev gari van, a beregisztralas annak garijat szerintem nem hosszabbitja meg)

[ Szerkesztve ]

(#995) november válasza asdf_ (#994) üzenetére


november
tag

Kábelt hogyan teszteljem le? Akkor utána nézek a programnak.

(#996) asdf_ válasza november (#995) üzenetére


asdf_
veterán

Kicsereled pl. :)

(#997) november


november
tag

Sziasztok!

Olyan tokot keresek ami az eszköz oldalait is védi. Tudnátok ajánlani párat?
Illetve milyen védőfóliát érdemes felrakni?

(#998) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok, tudna segiteni valaki , hogy hogyan tudnam a kepernyo tukrozest megoldani full hd teven? Sajnos a tab 4.3 as felbontasu a tv pedig 16.9 s ezert a kepernyo tukrozes kozben idegesito a ket oldalon megjeleno fekete sav. Meglehetne e valahogy oldani hogy 16.9 es legyen az atvitel??

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#999) babosmiki válasza HawerKing (#998) üzenetére


babosmiki
addikt

Na ez egy jó kérdés...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1000) asdf_ válasza HawerKing (#998) üzenetére


asdf_
veterán

Tv-n a zoom funkciót használni (már ha filmet , 16:9-es videót néznél).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.