Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gusthy válasza Thorus (#150) üzenetére


gusthy
veterán

A 4:3-at szokták kezelni a játékok.

(#152) justaview


justaview
őstag

Mekkora csend van ezen a fórumon! Lehet, hogy ilyen tabletet kellene vennem... :D

(#153) gusthy válasza justaview (#152) üzenetére


gusthy
veterán

Jaja :) tényleg jó kis masina.

(#154) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok! Használ valaki bármi féle Stylus pent a tabletéhez? Olyat ami tokéletesen működik. Rajzolni akarok rajta azért kell.

(#155) laverdadb


laverdadb
tag

Kint van a 6.0.1 DBT / Nemetorszag regioban ☺

(#156) bounty123 válasza laverdadb (#155) üzenetére


bounty123
őstag

Ami nagyon kéne, az a témázhatóság. Nem tetszik az alap téma, a telefonjaikon bezzeg meg tudta csinálni a Samu, grrr.

(#157) laverdadb válasza bounty123 (#156) üzenetére


laverdadb
tag

Igen az jó lenne, én csak este tudom felrakni. Kíváncsi vagyok megkapta-e az új fehér designt! :)

(#158) Leonardo91 válasza laverdadb (#157) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ez már hivatalos német 6.0.1 rom?
Rakható is fel ?
Az enyém telenoros

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#159) laverdadb válasza Leonardo91 (#158) üzenetére


laverdadb
tag

Igen hivatalos!

(#160) Leonardo91 válasza laverdadb (#159) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Felraktam
Hát a status bar új színein kívül mást nem vettem észre meg kell hogy mondjam..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#161) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Az videóknál ott a fekete csík, mint az iPad mini-nél?
Engem eléggé zavar.

(#162) Luser2000 válasza nagy@gmx.com (#161) üzenetére


Luser2000
addikt

Ott.
:F

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#163) bounty123 válasza nagy@gmx.com (#161) üzenetére


bounty123
őstag

Mondjuk legalább amoled a képernyő, nincs háttérvilágítás, így széles anyagoknál olyan csak, mintha nagyobb lenne a képernyő kerete, nem látod a határt.

(#164) gusthy válasza Leonardo91 (#158) üzenetére


gusthy
veterán

Mobilos, vagy csak WiFi?

(#165) Leonardo91 válasza gusthy (#164) üzenetére


Leonardo91
senior tag

T815

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#166) gusthy válasza Leonardo91 (#165) üzenetére


gusthy
veterán

Köszi.
Ha már mi nem kaptunk 5.1-et a drágább modellre... Legalább a Marshmallow hamarabb van.

(#167) Luser2000 válasza Leonardo91 (#165) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia Leonardo91!

A frissítés előtt és/vagy utána nyomtál hard resetet?
A CSC nem mászott el?
(Én ettől tartok, emiatt még nem raktam fel. Szűz telepítést akarok, a programjaim újratelepítésével).

Köszi, Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#168) gusthy válasza nagy@gmx.com (#161) üzenetére


gusthy
veterán

4:3-as kijelző esetén ez nem meglepő...

(#169) Leonardo91 válasza Luser2000 (#167) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Német CSC-m lett de ez lényegtelen a szervízben ez nem nézik úgyse..
Előtte és utána is nyomtam hard resetet

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#170) Luser2000


Luser2000
addikt

Most már a T819-re is elkezdett az öreg kontinensen csordogálni a 6-os Android frissítés, így gondolom a német verzió után most már napokon belül jön majd a többi a miénkre is.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#171) nbware


nbware
senior tag

most gondolkodok egy ilyenen, de én telefonálásra is használnám és kiváltaná a telefonomat is. Valaki használta már telefonálásra is?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#172) bounty123 válasza nbware (#171) üzenetére


bounty123
őstag

9.7-est? :Y headsettel el tudom képzelni, nade hogy mindenhova magával cipeljen az ember egy ekkora kütyüt... én messengeren rendszeresen beszélek vele otthon kihangosítva, úgy tökéletes.

(#173) justaview


justaview
őstag

Sziasztok! Meg lehet oldani valahogy, hogy az S2 képét HDMI-n keresztül kitegyem TV-re?

(#174) gusthy válasza justaview (#173) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, van MHL támogatás.

(#175) justaview válasza gusthy (#174) üzenetére


justaview
őstag

MHL 2.0, vagy MHL 3.0 ? .....mert nem találom sehol. :F Nem szeretnék olyan kábelt venni, amivel nem kompatibilis! A boltok persze mindenre azt állítják, hogy igen. Ez a cikk viszont elbizonytalanított Samsung ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#176) gusthy válasza justaview (#175) üzenetére


gusthy
veterán

Na látod, most megfogtàl. Nem is tudtam, hogy van ilyen is meg olyan is :)

(#177) gusthy válasza gusthy (#176) üzenetére


gusthy
veterán

http://forum.xda-developers.com/tab-s2/accessories/mhl-t3222696

Itt vannak tippek.
Ezek szerint 2.0 és 3.0 is jó. Csak olyat vegyél, amihez van Samsung adapter.

(#178) justaview válasza gusthy (#176) üzenetére


justaview
őstag

:-))) OK. Azért köszönöm! :)

Még egy kérdésem van: A KNOX bekapcsolása az S2-n jár valami kényelmetlenséggel, megszorítással?

(#179) gusthy válasza justaview (#178) üzenetére


gusthy
veterán

Jár, ez a célja :)

(#180) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok! A briteknél is kijött a 6.0.1. Bár nekem Angliában vett Tab S2-m van még nem jött meg a frissítés.
http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-T710/

(#181) Geri1985


Geri1985
tag

Na ma meg is érkezett a 6.0.1 a tabletre. Sok változást nem tapasztaltam eddig, a lehúzható menü színe változott. Talán picit fluidabb a rendszer, bár én amint megvettem Nova launchert tettem rá, mert a touchwiz felülete nem tetszett. Az ujjlenyomatolvasó eddig is gyors volt, úgy érzem kicsit méggyorsabb lett. Szóval összességében jó. Üzemidő javulásról (vagy romlásról) majd később nyilatkozom.

(#182) Thorus


Thorus
aktív tag

Tud valaki mondani egy jó programot amivel minden oldalnak külön háttérképet tudok berakni? A sony telefonomon a Multipicture Live Wallpaper amit használok, de itt nem akar váltani képet az első képen kívűl.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#183) Luser2000


Luser2000
addikt

Úgy látom, hogy a magyar Vodásra is megérkezett a 6-os Android:
[link]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#184) Luser2000 válasza Luser2000 (#183) üzenetére


Luser2000
addikt

Ma a Telekomos T815 verzió jött ki:
[link]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#185) bounty123 válasza Luser2000 (#184) üzenetére


bounty123
őstag

T810 le van maradva, mint a borravaló :/

(#186) Luser2000 válasza bounty123 (#185) üzenetére


Luser2000
addikt

A független T815-ről nem is beszélve.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#187) Scrydhan válasza Luser2000 (#186) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Igen :/

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#188) november


november
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy ti tudtátok aktiválni a vendég felhasználó fiókot? És ha igen, akkor hogy? Nekem nem sikerült.:( Pedig úgy tudom hogy ezt a funkciót nem vették ki.

(#189) gusthy válasza november (#188) üzenetére


gusthy
veterán

Beállítások
Felhasználók
Vendég

Gond nélkül működik.

(#190) november válasza gusthy (#189) üzenetére


november
tag

Igen, csak az a helyzet hogy nálam nincs ilyen opció. Utána olvastam hogy a Felhasználói fiókot csak a legelején az első beüzemeléskor lehet aktiválni. És én legelső alkalommal átsiklottam felette azzal a gondolattal hogy majd később aktiválom. De sajnos nem ilyen egyszerű. :W
A sajnálatos az hogy maga a Samsung sem hivatkozik erre. Ami dühítő hogy magyar nyelven semmit sem találni erről. Még a hivatalos Galaxy Tab S2 kézikönyv is csak mint magát a Felhasználók szót említi. Ennyi, semmi több. :(((
Egyedül egy sokadik webshop oldalán találtam meg a régi kézikönyvet ahol még említést tesznek róla.
A vicces az hogy 2 hivatalos Samsung boltba is elmentem (Allee és Europark) és ott se tudtak mit mondani az eladók. Gőzük nem volt hogy ilyenkor mit lehet tenni, Nem hiszem el hogy ennyire szemét lenne a gyártó hogy nem engedi később aktiválni.
Ja és vagy ötször csináltam törlést és újratelepítést de egyszer sem tudtam elővarázsolni ezt az opciót
Még annyi hogy független T815-ös készülékem van.

gusthy - Akkor te szerencsés vagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#191) bounty123 válasza november (#190) üzenetére


bounty123
őstag

Nálam is megy. Ha csak a legelején lehet aktiválni, gyári visszaállítás után akkor is elérhető kéne legyen szerintem.

(#192) november válasza bounty123 (#191) üzenetére


november
tag

Igen, szerintem is ott kellene lennie, de nincs. :((

(#193) Luser2000 válasza Luser2000 (#186) üzenetére


Luser2000
addikt

Megérkezett a független T815-re is!
[link]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#194) Scrydhan válasza Luser2000 (#193) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Köszi hogy szóltál,délután felrakom

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#195) bounty123 válasza november (#192) üzenetére


bounty123
őstag

Ha jól értelmezem a fórumok alapján, régiótól függ, hogy ez a funkció elérhető-e vagy sem. Azt mondjuk nem tudom honnan jövök rá, hogy nekem milyen régiós T810 van, csak azt tudom, hogy itthon vettem rendes 2 év garival.

(#196) november válasza bounty123 (#195) üzenetére


november
tag

Először is köszönöm szépen hogy utánanéztél. :R
Azt én is olvastam hogy van olyan funkció ami régió függő. De anno amikor magyar nyelvű teszteket néztem, akkor azokban mind említve volt. Kvázi hivatkoztak rá hogy a bolti verzióban is elérhető lesz.
Nekem amúgy szintén két év garanciás és a Media Marktból rendeltem.
Számomra rejtély hogy nálam miért nem érhető el. :F

[ Szerkesztve ]

(#197) Luser2000 válasza november (#196) üzenetére


Luser2000
addikt

Javaslat: ha a most megérkezett Android 6.0.1-es szoftver verziót feltennéd, akkor előtte/ utána csinálj egy teljes rendszer visszaállitast. Utána ott kell legyen az opció. Macerás, de főverzió váltásakor javasolt szűz rendszerrel indulni. Ilyenkor nem fogsz tudni teljes backupot használni, de nem is tanácsolják.

---

Mondjuk azt nem tudom, hogy neked melyik készülék van. T815 / T810 / T715 / T710? A T815-re van frissítés még csak.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#198) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Oké nekem most tölti hivatalosan a független T815-re az updatet,majd mondom mi volt benne.
957 MB O_o

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#199) november válasza Luser2000 (#197) üzenetére


november
tag

Köszönöm. Frissítettem és jó lett. :R Most már nekem is elérhető a felhasználók. Furcsa hogy eddig miért nem jött elő ez az opció.

(#200) november válasza november (#199) üzenetére


november
tag

Sziasztok!

Amióta fenn van a 6.0.1-es Android azóta a töltési időt nem jól mutatja a készülék. 6 óra 16 percig töltődött egészen mostanáig és csak 99%-ig jutott el. Hozzáteszem nem először. Egész egyszerűen nem akar 100%-ig felmenni. Pedig 5.0-nál elég volt 3 óra 20 perc nagyjából. Más is tapasztalt hasonlót? Szerintetek mit kezdjek vele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.