Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) #33253120 válasza orbit76 (#8399) üzenetére


#33253120
törölt tag

Félórája volt ilyen nálam, többek között a play-el... Szerintem mobilnet hiba, mert ettől független dolgok is dobtak akkor hátast, itthon wifi-n meg jó.

(#8402) orbit76 válasza #33253120 (#8401) üzenetére


orbit76
tag

Igazad lehet, ha belegondolok, wifi alatt nem jön elő... De mégis, miez?

(#8403) ThePoweR válasza orbit76 (#8402) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Google

:DD

[ Szerkesztve ]

(#8404) #33253120 válasza xAcidx (#8380) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ennél többre kellene képes legyen.
Van két viszonyítási alapom a wi-fi minőségről: Samsung Galaxy Spica (ennél jobb) Samsung Galaxy S2 (forma-forma)
Egy napos telefon... Két dolog van.
1. Gyári beállítások visszaállítása.
2. Ha úgy gondolod akkor a 3 nap cseregarancián belül, vagy akkor is ha az 1. nem működik: SZERVÍZ.
Ez még nem a te gondod.

(#8405) #33253120 válasza orbit76 (#8402) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mo-bi-l-net-hi-ba.
Szar a netünk valami miatt.
Nem a telefon. A kapcsolat amit a szolgáltató ad....
Legalábbis nálam.
Már Debrecenben is akadozott, de ahogy túljutottam Debrecen-Józsán, katasztrofális lett.
Előtte jó volt, és nem történt semmi említésre méltó. Dolgoztam, nem piszkáltam.

[ Szerkesztve ]

(#8406) szilacus


szilacus
tag

Hali!
Valaki a telóra tud olyan alkalmazást,
ami lezár és csak jelszóval lehet valamit pl, mappát vagy file-t megnyitni?

[ Szerkesztve ]

(#8407) szabacsik válasza orbit76 (#8399) üzenetére


szabacsik
őstag

XDA-n írnak rá megoldást

/\____/\

(#8408) beccyboy válasza amarcika (#8400) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Itt megtalálod.
zalyy akarta megcsinálni és Nerd segített neki. A pontos menetel nem vagyok tisztában.

Caffeine addict.

(#8409) vazzz válasza orbit76 (#8399) üzenetére


vazzz
őstag

Ismerős, csak nekem a jb feltelepítés után közvetlenül csinálta, és nem indult el a rendszer... bár az enyém más tészta... :)
Ez a gapps amúgy a Google apps-ot jelenti, lehet, hogy kitöröltél olyan google-s cuccokat, amit hiányol néha, pl maps, vagy ilyesmi. Lehet, hogy a facebook próbálja meghatározni, hogy hol vagy, de nincs fenn a google maps, ezért kiabál.... persze ez csak egy tipp.

(#8410) Monyos válasza #33253120 (#8405) üzenetére


Monyos
aktív tag

Nekem is szakadozik lassul a mobilnet a héten, de nem a telefon a ludas, mert a haverok felének(más telóval) ugyan ilyen trééé a hálózat.
Ja és mindenki T-s! :(((

(#8411) #33253120


#33253120
törölt tag

Jut eszembe...
Ilyen nincs a mi vasunkra?
BlackBerry 10 style lockscreen mod for jellybean

(#8412) #33253120 válasza Monyos (#8410) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én is. :)

(#8413) nelsonmanian válasza #33253120 (#8411) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Elvileg JB-n működik, vállalkozó szellemű egyének tehetnének egy próbát! :)
Baromi jól néz ki

(#8414) orbit76 válasza ThePoweR (#8403) üzenetére


orbit76
tag

Danke. Csakhát no hable inglész... Orosz, német... meg ami a Machete c. filmből rámragadt... :D A google translate meg egy fos... Amúgy istenkirály ez a "hadd keressem meg neked"! :D

Nem töröltem és nem fagyasztottam semmit, nem éreztem szükségét.
Valami olyat hámoztam ki, hogy a netes szinkront kell kikapcsolnom... Próba cseresznye.

[ Szerkesztve ]

(#8415) #33253120 válasza nelsonmanian (#8413) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az oké, látom az XDA topicot, de valami kevésbé pilótavizsgás megoldás jobb lenne... :)

(#8416) orbit76 válasza vazzz (#8409) üzenetére


orbit76
tag

Asszem rájöttem: Kijevben keres, de nem ott vagyok. És ezt nem tudja feldolgozni a google processze... :))

(#8417) xAcidx válasza #33253120 (#8404) üzenetére


xAcidx
tag

Gyári megtörtént. Majd holnap meglessük mit produkál.

(#8418) nelsonmanian válasza #33253120 (#8415) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Akinek van xda regje ott feltehetné a kérdést hogy megy e.
Nagyon elrontrani nem lehet, ha nem sikerül, download módban újrarakod odinnal a JB-t és kész.

(#8419) vazzz válasza orbit76 (#8416) üzenetére


vazzz
őstag

Mekkora fejetlenség lehet most a google-nél, hogy nem ott vagy, ahol lenned kéne... ezért veszélyes a rootolás... :DDD

(#8420) ratam23 válasza vazzz (#8419) üzenetére


ratam23
aktív tag

Kernelt hogy lehet visszaállítani ? Rom újrarakással nem kerül vissza az eredeti ha jól tudom..

Ennél az omega kernelnél meg olyan mélyen alszik a telefon, h lassan tér magához (legalábbis nálam) :)

[ Szerkesztve ]

(#8421) vallas


vallas
őstag

HI!

Szükséges, hogy bent legyen a sim kártya a JB flasheléskor, vagy mehet anélkül is?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8422) Jason19 válasza vallas (#8421) üzenetére


Jason19
senior tag

99%-ra, hogy nem..

(#8423) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!
Letöltöttem a need for speed most wantedet((kb 29 megát foglal el az alapprogram) ugyebár kéri hogy wifin töltse le e többi részét (kb. 1 giga) az is lejött szépen, de a telefon memóriájába. Át akartam helyezni az SD kártyára az egészet (amit ugyebár enged is az android mert nekem még GB fut) de viszont csak a29 megát mutatja a játék és az 1 gigát nem. De fájl szinten a telón van. Valakinek van ötlete, hogy hogyan tehetném át az SD-re?!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#8424) koszegii válasza vallas (#8421) üzenetére


koszegii
tag

Nem szükséges.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8425) vazzz válasza ratam23 (#8420) üzenetére


vazzz
őstag

De, visszakerül a kernel, ha odinnal újraflasheled a jb-t. Ha meglenne a gyári kernel külön, akkor ugyanazzal a módszerrel lehetne felrakni, mint ahogy a mostanit is felraktad, nem kellene az egészet újrahúzni. Gondolom a terminal emulatorral raktad fel.
Olyasmi akkor ez a kernel, mint gb alatt a cocore volt... na az meg nekem nem jött be. :)
Más: most 1-2 hétig read-only leszek, addigra talán lesz telefonom, mire kijön az első normális főzött rom... addig nokia 3310.

Hmm... firefoxban még mindig tudom szerkeszteni a hsz-t... ha visszalépek az előző oldalra, ahol az eredeti hsz-t írtam, és módosítás után leokézom, engedi szerkeszteni, pedig már majdnem 10 perc telt el...
Már 12perc telt el... azért jól elvagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#8426) ratam23 válasza vazzz (#8425) üzenetére


ratam23
aktív tag

Így van. Na akkor állítom is vissza. Köszi a gyors segítséget! :R Nem jött be ez a kernel. Más tapasztalatára is kíváncsi lennék. Mert ha ez nem csak nekem van így, akkor nem ajánlom senkinek a felrakását..

(#8427) nelsonmanian válasza vazzz (#8425) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Erről mi a véleményed vazzz: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=32385441

Működhet ez nálunk?

[ Szerkesztve ]

(#8428) csorba23 válasza ratam23 (#8420) üzenetére


csorba23
tag

Nekem előző rootolt droidos telefonomon is ez volt a probléma, túl lassan ébredt fel.Végén már nagyon zavaró volt. aztán kerestem rá egy spéci programot, amivel be lehetett állítani az alvó állapot órajelét. Próbáld ki, lehet SGSA-n is működik.

[ Szerkesztve ]

(#8429) vazzz válasza nelsonmanian (#8427) üzenetére


vazzz
őstag

Hát... úgy látom, elég környezet-specifikus a dolog.... én nem erőltetném. CM10 alatt biztosan megy, meg a felsorolt romtípusoknál, de egy sima rootolt jb szerintem ehhez kevés. Talán egy deodexelt jb már esélyes lehet, max újra kell húzni a romot, ha nem megy... én kipróbálnám, de nincs mivel... bár, ha nem bírok majd magammal, lehet megrootolom a 3310-est és feldobok rá egy linuxot :DDD

(#8430) Keem1 válasza Bzzz (#8423) üzenetére


Keem1
addikt

Terjeng valami megoldás a belső és az SD megcseréléséről. De egyelőre nem láttam elégedett véleményeket. Szerintem nyomozz ez irányban az XDA-n.

Hoppá, jubilálok, 1000 szakmai hsz :DDD

vazzz: tegyél arra a nokiára egy főzött romot, hogy a speciális igényeidet is kielégítse :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8431) vazzz válasza Keem1 (#8430) üzenetére


vazzz
őstag

Itt egy megoldás a belső és az sd felcserélésére, mackomac tollából, a pdafanclub oldalról:[link]
Remélem nem haragszik meg érte, hogy közzéteszem. :)
Ja, és grat a jubileumhoz :C

[ Szerkesztve ]

(#8432) beccyboy válasza Keem1 (#8430) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Mi lehet olyan spec igény, amit egy 3310 nem tud kielégíteni?
Az maga a kánaán! Ott már át lehet menni a falon a Snake-ben! :DDD

Caffeine addict.

(#8433) tomiii007


tomiii007
senior tag

kis érdekességgel találkoztam:
Amikor Kies Airel teszek fel zenét telefonra, akkor utána zenelejátszóba nem látom magát a zenét, de fájlkezelőbe ott van

Viszont ha usb-röl teszem fel, akkor zenelejátszóba is ott van egyböl

Úgy látom az a probléma, hogy amikor usbröl teszem fel zenét és miután leveszem usbröl akkor utana értesítési sávba kiírja (sd tárhely ellenőrzés,médiakeresés befejeződött)
DE
ha kies airel teszem fel akkor ezt nem csinálja és gondolom ezért nem látja zenelejátszóba a zenét.
Ez ellen lehet valamit csinalni, hogy akkor is lássam a zenét a lejátszóba, ha Kies Airel teszem fel zenét?
(azaz ha kiesel teszem fel akkor is lekéne futnia ennek a sd tárhely ellenőrzés,médiakeresés befejeződött dolognak de akkor ez nem megy)

valaki valami?:D

[ Szerkesztve ]

(#8434) beccyboy válasza Keem1 (#8430) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Bocs, duplal lett az előzőből véletlenül

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#8435) Keem1 válasza tomiii007 (#8433) üzenetére


Keem1
addikt

Mit szólnál egy kézi médiakereséshez?

#8431 vazzz: köszi, bár nem nekem nincs rá szükségem, remélem, az infót kérő kollégának hasznos lesz :)

#8432 beccyboy: igazad is van, minek vettem okostelót :D

nelsonmanian: szerintem úgy sem fog lefutni a médiakeresés

[ Szerkesztve ]

(#8436) nelsonmanian válasza tomiii007 (#8433) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Kies helyett használj ftp kapcsolatot wifin keresztül.
Solid explorernek van ftp kapcsoló widgetje, elég kényelme így használni TC vel.

(#8437) golyani


golyani
addikt

én ES File explorerrel szoktak zenét másolni finin, olyankor kiírja mindig a másolás befejeztével h médiakeresés.

(#8438) tomiii007 válasza Keem1 (#8435) üzenetére


tomiii007
senior tag

Kipróbáltam és nem működik :S
Eskü nem értem...

golyani: jó de ha már van iylen opció ezzel f*aszért nem megy hihetetlen ilyenekre nem figyelnek programozók....

[ Szerkesztve ]

(#8439) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

DSP Managert ismeritek?
Cyanogen romokban szokott lenni, lényegében egy "hardveres" equalizer, tehát nem csak a zenelejátszó alkalmazást lehet vele erősíteni mint pl. a PowerAMP-el, hanem "rendszer szinten" módosítja a hangzást (csengőhang hangosabb lesz, médialejátszás, játékok stb.).
Recoveryből lehet flashelni, próbálta már valaki felrakni akár JB, akár GB alatt?

(#8440) Keem1 válasza tomiii007 (#8438) üzenetére


Keem1
addikt

Érdekes... Nekem ez a progi régen fent volt, és működött (már leszedtem, már nincs szükségem kézi médiaszkenre).
Akkor ez menni fog, de nem túl kényelmes. Egy fájlt helyezz át a telón másik mappába, majd vissza az eredeti helyre. Mindkettő után garantáltan lefut a médiakeresés a fájláthelyezés miatt.

Esetleg a Play-ből próbálj ki más appokat "mediascan" kulcsszóra, hátha valamelyik jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#8441) tsiga18 válasza Fitzgerald (#8439) üzenetére


tsiga18
tag

Defyhez a miui/wiui romokban alapból benne van. Sokkal jobban szól tőle headset-en a zene, viszont hívásoknál gyakran fc-zik, sőt defyn a telefon is behülyül tőle egy idő után.

(#8442) Carline válasza ratam23 (#8420) üzenetére


Carline
őstag

Mit értesz az alatt, hogy lassan tér magához?
Én a bekapcs gombot megnyomom, lakatot oldom és kész is.

Egyébként ezt a kernelt jó ha egy (fél) napot tesztelték és tolták is fel.
Nem sok minden van benne.
Sajnos a beharangozott OTG nem működik. Dolgoznak majd még rajta ígéretük szerint.
Visszatérés az eredeti kernelre, ha nem mentetted le a fölülírás előtt, akkor Odinnal újraflesseled JB-vel a telefont, de nem csinálsz wipe-ot.
Lehet, hogy tesz fel valaki eredeti JB kernelt tárhelyre és akkor nem kell Odinnal újrarakni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#8443) tomiii007 válasza Keem1 (#8440) üzenetére


tomiii007
senior tag

Úgy se jó ha fájlt áthelyezek,pedig médiakeresés lefutott és nincs semmi VICC, fos KIES air:D
Lehet meg kéne próbálnom másik lejátszóval, mert most a gyárival próbáltam... de hát akkor is vicc na mind1...nem érdekel

[ Szerkesztve ]

(#8444) Monyos válasza Fitzgerald (#8439) üzenetére


Monyos
aktív tag

JetMOD Romnál a Volume+ van helyette, kb. ugyan azt a célt szolgálja.

(#8445) ratam23 válasza Carline (#8442) üzenetére


ratam23
aktív tag

Bekapcs gomb megnyomása utána kép megjelent, majd hiába húztam nem akart feloldódni csak 2.-ra vagy 3.-ra. Mielőtt feltettem a kernelt nem volt ilyen probléma. Most raktam újra Odinnal. Ismét minden rendben :)

(#8446) szabacsik válasza tomiii007 (#8443) üzenetére


szabacsik
őstag

AirDroid ;)
100 szor jobb és FREE

/\____/\

(#8447) thomasvold válasza szabacsik (#8446) üzenetére


thomasvold
őstag

+1

(#8448) #33253120 válasza #33253120 (#8405) üzenetére


#33253120
törölt tag

Meg is javult reggelre a T-s net, a g-s alkalmazások rögtön nem borulnak össze.... :)

(#8449) Roxkex válasza NoMagix (#1) üzenetére


Roxkex
senior tag

Hogyan tudom azt megcsinálni hogy a telefonom az appok szinkronjára csak a wifit használja és a 3G-t soha, csakböngészésre(0.face)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#8450) sheep válasza Roxkex (#8449) üzenetére


sheep
addikt

Megnyitod a play áruházat -beállítások -frissítés csak wifivel

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.