Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Markobailey1


Markobailey1
csendes tag

Sziasztok, segítséget kérnék, rootolni szeretném a vodás advance-omat, de az első hozzászólásban linkelt címen nem találtam a hozzá való filét. pda: XXLK4, csc: VDHLE1. Nagyjából végignéztem a hozzászólásokat, de sajnos nem találtam eddig a helyes linket. Hálás lennék, ha tudnátok segíteni, köszönöm:)

(#8352) szilacus válasza Rx (#8350) üzenetére


szilacus
tag

KÖSZI a választ, azt hittem hogy a telefonon irányítasz,de a tv.-nézed a játékot.

(#8357) tsiga18


tsiga18
tag

Sziasztok!
Holnapután hozza a futár a T-től rendelt ilyen telefonom,Defy-vel már sok bajom volt, megérett a váltásra... :) Mit javasoltok első lépéseknek a telefonnal? Illetve a cl4-es 32gigás memória kártyával nem lesz baja?

(#8358) martin555 válasza tsiga18 (#8357) üzenetére


martin555
aktív tag

ki mit tud erről akkor, JB frissítés mikor mi módon várható?

mit jelenthet az akkor nekem hogy "germany" a telóm a sammobile szerint?

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#8359) sheep válasza tsiga18 (#8357) üzenetére


sheep
addikt

hello,
javaslom hogy először is olvasd el az 1. hsz-t ebben a fórumban, sok minden le van írva benne.
Mivel már van androidos tapasztalatod, akár rootolhatod is kiszedheted a felesleges appokat, vagy feltehetsz custom romot.
Igazából szerintem nem muszáj hozzányúlni, nekem pl. gyári állapotban is megfelelt

@martin555:

az én telefonom meg lengyel volt...felraktam rá a JB-t, most orosz...
ha majd kijön a magyar akkor azt rakom fel
nem tudom mikor jön ki a tiédre a hivatalos, és sajnos senki sem tudja
gondolom a telefon saját frissítője fel fogja ajánlani, és akkor az lesz majd neked a hivatalos
de ez lehet hogy 1-2 hónap lesz még

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8360) Jason19 válasza Piloss (#8328) üzenetére


Jason19
senior tag

Nincs.

(#8361) sheep válasza martin555 (#8358) üzenetére


sheep
addikt

bocsi nem figyeltem hogy szerkeszthető az előző

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8362) tsiga18 válasza sheep (#8359) üzenetére


tsiga18
tag

Elolvastam, de van még 1-2 kérdésem.
Gondolom GB lesz a telón mikor megkapom. Van rá gyári ICS vagy (csak) JB lesz, ha kiadják hivatalosan is?

(#8363) Jason19 válasza tsiga18 (#8362) üzenetére


Jason19
senior tag

Nincs.

(#8364) dashed válasza tsiga18 (#8362) üzenetére


dashed
senior tag

Gb lesz, ics kimaradt csak orosz JB van. Magyar JB meg majd lesz de, hogy mikor azt nem lehet tudni.. Par nap, par het, par honap.? Majd kiderul.

martin555:

Kies pl felismeri, hogy germany, es amikor kijon a nemet JB akkor tudod frissiteni. Ertelem szeruen ha magyar lenne, akkor a magyar megjelenes idopontjaban jelenne meg kies-en neked a frissites.

Vagy akar mar most felrakhatod az orosz verziot, es kesobb akar a magyar verziot is.

[ Szerkesztve ]

(#8365) Bzzz válasza martin555 (#8349) üzenetére


Bzzz
senior tag

"a hang: van egy zavaró "sercenés" a hangszóróból még néma módban is. amikor valami progi hozzányúl a hang eszközhöz és kilép nektek nincs ? 1 zavaró hangos sercenés."

Én is tapasztalom,szerintem egyre gondolunk valakinek van még hasonló?! Mondjuk én nem tudtam rájönni hogy mikor ad ilyen "kattanó" hangot.'
Remélem ezt majd a JB megoldja(amúgy T-s vagyok)

[ Szerkesztve ]

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#8366) dashed válasza Bzzz (#8365) üzenetére


dashed
senior tag

Gb alatt volt/van igen.. JB-vel ez megszunt :)

(#8367) Bzzz válasza dashed (#8366) üzenetére


Bzzz
senior tag

Jippí :)

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#8368) vallas


vallas
őstag

Ma szóltak, hogy megjött a drágaszág a céghez, és holnap megkapom :DD

már mindent letöltöttem, amit lehetett, kies, JB , odin ilyesmik, de még nem döntöttem el, hogy legyen e egyből frissítés, és utána lakjam be a telót, vagy fordítva...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8369) smoky6


smoky6
csendes tag

Üdv!

Van egy szilikon tok-om Advance-hoz. Ha valakit érdekel, baráti áron megválnék tőle. :K

(#8370) Bzzz válasza Acef (#8324) üzenetére


Bzzz
senior tag

Akkor a navigációra visszatérve, melyiket ajánljátok a telefonra (Igo, navigon,tomTom,Garmin stb.)?!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#8371) sheep válasza Bzzz (#8370) üzenetére


sheep
addikt

sygic is egész jó, színes-szagos, 2 ujjal nagyítható, offline, a play-ról letölthető, asszem 7 napig ingyen lehet használni. Nekem bejött (és nem is olyan drága)
[Sygic]

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8372) Acef válasza Bzzz (#8370) üzenetére


Acef
addikt

Szia!
Próbaltam többet: az IGO stabil, jól kezelhető, ehhez is van frissítés. Primo: tele extrákkal, bonyolultabb, de O.K.
Közösségi navi: nem váltota be a hozzáfűzött reményeket, sztem. még nem elég kiforrott a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#8373) Lirion válasza Kapanyél (#8344) üzenetére


Lirion
addikt

a NavteQ egy rakás szar

Nekem mások a tapasztalataim. Nyilván vannak hibái, de engem nagyon ritkán vezetett tévútra, a gugli térképeinél meg sokkal részletesebb és pontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#8374) Carline


Carline
őstag

Most láttam az XDA-n, hogy kijött egy custom kernel a telónkra. [link]

Ami érdekes az az USB OTG! valamint INIT.D támogatása és a procinál elérhető lesz egy mélyebb alvási szint (hosszabb akkus üzemidő).

Felrakni ugyanazzal a sémával lehet, mint ami az első hsz-ben van a custom recovery leírásánál.

(Dolgozok és így még nem tudom felrakni, hogy nyilatkozzak)

Egyébként a JetMOD fejlesztői is jelezték, hogy folyamatban van a custom rom JB-re JetMOD 6.0 néven.
4X jobb mint a v3.0 - 100-nál több új funkciót ígérve.
Szóval halad a fejlesztés ezzel a mókolt rommal! :) Szerencsénkre!

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#8375) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Nos újraraktam a JB-t. Toltam előtt utána közbe mindenhogy factory resetet meg cache wipe-ot. Egész jól fut most. Nem akad be stb.

Ma össze sikerült hasonlítani egy Ace 2-vel amin még GB van. Hát ég és föld a kettő. JB-n sokkal folyamatosabbak az animációk stb, csak hamar megszokja az ember a jót így nem tudtam már milyen rossz is volt a GB. :D

Mondták már páran most mondom én is. Ne használjatok task killer-t. Jó a gyári. A többi csak belassítja a telót. :))

(#8376) #11527168


#11527168
törölt tag

4.1.2 to 2.3.6 DOWNGRADE

Nem próbáltam, felelősséget nem vállalok!

[ Szerkesztve ]

(#8377) Carline válasza #11527168 (#8376) üzenetére


Carline
őstag

Micsoda előrelépés!
Új kernel és a GB-re visszaváltás lehetősége.
Bár ez utóbbi biztonságos működéséről nincs még visszajelzés.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#8378) beccyboy válasza #11527168 (#8376) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Jeeeeeeee!
Remélem működik:)

Caffeine addict.

(#8379) atila4 válasza Carline (#8374) üzenetére


atila4
senior tag

Ha egy ilyen kernelt felteszek nő a számláló?

Windows 11 / Galaxy S24+ / Asus ROG

(#8380) xAcidx


xAcidx
tag

Tegnap végre én is beszereztem a telefont. Minden folyamatosan és gyorsan működik.

Egyetlen bajom a wifivel van... Lehet, hogy készülékhiba, esetleg XXLK2 frissítés okozza (nekem már alapból ez volt fent)...
Konkrétan alig fog jelet. Ahol egy Y, de még egy Mini is vígan 40-50%-os jelet fogott, én ott nem láttam semmit...
De amikor folyamatosan láttam egy gyenge jelet, akkor stabilan fogta a telefon. Mást ugyan ilyen erősségnél ledobált.

Esetleg valakinek volt ilyen problémája? Vagy ennyire képes a telefonunk? :O

(#8381) Carline válasza atila4 (#8379) üzenetére


Carline
őstag

Ha úgy teszed fel, mint az ahogy alább van akkor nem, mert a rendszer alól adb paranccsal írod felül a kernel particióját.

$ su
# dd if=/sdcard/kernel.bin.md5 of=/dev/block/mmcblk0p15
# reboot

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#8382) manlions válasza Carline (#8381) üzenetére


manlions
tag

szia
felraktam az új Kernelt...eddig nincs vele gond!!!
valakinken van tapasztalata a swap használatában telepítésében...jól jönne egy kis segítség!!
És hogyan lehet be állítani a CPU-nál a mélyebb alvási szintet??

[ Szerkesztve ]

(#8383) nelsonmanian válasza manlions (#8382) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

pár screent lőjj már a változásokról, légy oly kedves

(#8384) manlions válasza nelsonmanian (#8383) üzenetére


manlions
tag

(#8385) nelsonmanian válasza manlions (#8384) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

igen ezt már láttam xdan, de más látható változás nincs?? :))

(#8386) Carline válasza manlions (#8382) üzenetére


Carline
őstag

A mélyebb alvási szint automatikusan aktiválódik, azzal nincs teendö.
Az XDA-n egy tag nem ajánlotta a swapot, mert szerinte 512 mega ram fölött fölösleges és a külső sd kártya sebessége kisebb mint a beépítetté.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#8387) sheep válasza Carline (#8374) üzenetére


sheep
addikt

meg tudnád mondani hogy ez mit jelent?
Mármint az INIT.D támogatás, és a deep sleep?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8388) xAcidx válasza xAcidx (#8380) üzenetére


xAcidx
tag

Valaki esetleg tudja a "hiba" forrását?

(#8389) manlions válasza nelsonmanian (#8385) üzenetére


manlions
tag

Másban nincsen változás semmi...látható!!!

(#8390) k0c2k4 válasza #11527168 (#8376) üzenetére


k0c2k4
tag

Valaki probalta mar a downgradet 2.3.6-ra?

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#8391) derrik


derrik
őstag

Mivel én gyári Samsung appot töröltem és GB alatt a Haxync nem megy tudnátok valami jó Facebook szinkronizáló programot mondani........

(#8392) coolrob válasza xAcidx (#8388) üzenetére


coolrob
aktív tag

Hello!
Sztem ez egy egyéni gond lehet, mert még nem nagyon olvastam ilyenről a fórumba :(
Várj még kicsit hátha feltéved vki hasonló gonddal..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#8393) xAcidx válasza coolrob (#8392) üzenetére


xAcidx
tag

Kikészülök, ha csere vagy szervíz lesz belőle :S

(#8394) csorba23 válasza xAcidx (#8393) üzenetére


csorba23
tag

Próbáld átállítani a routeren a wifi csatornáját. De hátha lesz más valaki hozzáértőbb javaslat is.

(#8395) Kapanyél válasza derrik (#8391) üzenetére


Kapanyél
őstag

Konkrétan nem tudok segíteni, de a minap láttam a Play!-en egy FB szinkronizálós progit, szerintem két jól irányzott keresőszóval simán megtalálod ott.
Egyébként meg miért kell törölni olyan rendszeralkalmazásokat, amiket használsz? OK, hogy egy Readers Hub-ot kitöröl az ember (vagy a kicsit gyakorlottabbak jegelnek Titaniummal), de ezt? :F

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#8396) Carline válasza sheep (#8387) üzenetére


Carline
őstag

Az init.d egy könyvtár, amelyben a script fájlok a boot során végrehajtódnak.
Olyan mint a dosban volt az autoexec.bat fájl.
A deep sleep pedig egy mélyebb alvási szintet valósít meg. Mikor alvó módba teszed a telót, akkor jobban spórol az akkuval.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#8397) xAcidx válasza csorba23 (#8394) üzenetére


xAcidx
tag

Az én routeremmel tökéletesen működik (most is telefonról vagyok).
Iskolába szarakszik valamiért. A routernek semmi baja, mert rajtam kívűl mindenki normálisan fogja... Persze, ha talál normális jelet, akkor a működése kifogástalan.
Nem lehet, hogy a GB a ludas? Vagyis ez az XXKL2? A görgetési bug is él facebook közbe.

(#8398) csorba23 válasza xAcidx (#8397) üzenetére


csorba23
tag

Se GB, se JB, se XXKL2 nem lehet ludas. Akkor másnak sem működne.

(#8399) orbit76


orbit76
tag

JB van fenn rootolva... mi okozza? Random módon belassul és kidobja ezt... Valaki tudja, ezmiez?

(#8400) amarcika


amarcika
csendes tag

Sziasztok!
Lehet már ezerszer leírtátok,de nem találom. Valaki le tudná írni nekem azt megcsinálni, hogy a microSD-m legyen az alap értelmezett tárhely?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.