Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) #33253120 válasza Seraph 16 (#40850) üzenetére


#33253120
törölt tag

Swgoh topicban reppent fel a téma, hogy a kezdetben 4x gyorsításon is fluid játék mára néha 2x-en, és normál sebesség mellett is a diavetítés szintjét hozza az S7/S7 Edge pároson.
Rá lett nézve Aida-val, egyszerűen 4 mag megy játék közben. Ha a Samsung Game Tunerrel* adsz neki még 1-2 magot, akkor ugyanolyan pörgős lesz mint volt.
Ha régen automatán be tudta állítani az optimális futásteljesítményt magának a telefon minden játékhoz, akkor most miért nem? A Game Tunerrel be lehet állítani a felbontást, FPS-t, magokat, stb.... De Átlag Jakab csak annyit lát, hogy akad ez a sz.r, vegyünk korszerűbbet.

És ez annak függvényében vicces, hogy az S9+ -on még mindig olyan a Game Launcher, mint itt frissítés előtt. Mintha azt akarnák az új felülettel sugallni, hogy add oda a kisgyereknek, annak még jó lesz....
*A Samsung is jól kiherélte a saját Game Tunerét, régebben reklámnézésért volt benne makrózható autoclicker, meg sok finomság. Most meg már csak a játékonkénti teljesítményhangolás van.

(#40852) ollie válasza #33253120 (#40851) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

S9+ is megkapja az újat, a Note10 meg már eleve az újjal jött. Egyszerűen máshogy működik ez az új game launcher, dinamikusan próbálja kitalálni, hogy mi az optimális a játékoknak.

***

(#40853) Seraph 16 válasza #33253120 (#40851) üzenetére


Seraph 16
őstag

Ez érdekes. Feltűnt, hogy néhány játéknál időnként akadozik, máskor meg nagyon simán fut. Lehet ez van a háttérben.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#40854) nightzone


nightzone
aktív tag

Üdv! Kis segítség kéne. Hogyan lehet azt megoldani hogy egy adott alkalmazásban ha ráklikkelek egy linkre akkor ne a böngészőt nyissa meg, hanem egy általam meghatárotott appban (pl ebay, banggood vagy ali) nyíljon meg a link? S7E, droid 8-as.

(#40855) zolikaDB válasza nightzone (#40854) üzenetére


zolikaDB
veterán

Torold az alkalmazasbeallitasokban az alapertelmezeseket.

(#40856) nightzone válasza zolikaDB (#40855) üzenetére


nightzone
aktív tag

Erre gondolsz: Beállítások/Alkalmazások/3pötty fent/Alapértelmezett alkalmazások/Böngésző alkalmazás? Itt csak az alapért. böngészőt tudom megadni.

(#40857) zolikaDB válasza nightzone (#40856) üzenetére


zolikaDB
veterán

Beallitasok/Alkalmazas es adott app-on belul a Legyen alapertelmezett menu alatt turkalj.

[ Szerkesztve ]

(#40858) nightzone válasza zolikaDB (#40857) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ok, megnéztem. itt annyit csináltam hogy töröltem az alapértelmezéseket, viszont az alatta lévő Alkalmazáshivatkozásokba nem enged be ahol be tudnám állítani hogy bizonyos url-ek másik appban nyíljanak meg:

[ Szerkesztve ]

(#40859) fornettisuti válasza nightzone (#40854) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem is böngészőben nyitja meg az ebayes linkeket, ha erre rányomok appban nyitja meg:

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#40860) nightzone válasza fornettisuti (#40859) üzenetére


nightzone
aktív tag

Én azt szeretném ha bármilyen böngészőben/appban vagy bármilyen weboldalon is vagyok (nemcsak pl ebay.com) akkor pl egy ebay-re mutató linket egyből az ebay appban nyisson meg.

(#40861) fornettisuti válasza nightzone (#40860) üzenetére


fornettisuti
veterán

Passz, csak ebaynél van ez nálam is, Ali, Wish is egyből appban nyitja a linket.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#40862) kalolaci


kalolaci
senior tag

Használ valaki, 256GB-os micro sd kártyát, S7-ben?

(#40863) gerner1 válasza kalolaci (#40862) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Korábban, Damage401 jelzett ilyet. De az edge topikban is akad néhány topiktárs .

(#40864) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

*****Bocsi, újraindítás segített******
Csak nekem nem képes már arra a telefon, hogy a aktív app érintőgomb (a home gomb bal oldalán lévő) kétszeri megnyomásával az éppen aktív app előtt használt appra ugrik át. Pár napja vettem éeszre, hogy csak megnyitja az aktív app listát de a második érintésre nem ugrik át az előzőleg használt appra. Elnyomtam volna valami beállítást?

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#40865) stfx válasza kalolaci (#40862) üzenetére


stfx
aktív tag

Használok, hiába papiron csak 200GB-os támogatott, simán megy a 256-os.

(#40866) gada00 válasza geccoblaze (#40864) üzenetére


gada00
aktív tag

szokot random dolgokat csinálni, van hogy osztott képernyőre rakja az appokat és megjelenik a másik .....
nem mindíg világos miért csinálja

ez hely alapú feloldás nem akar sehogy sem jó lenni.

[ Szerkesztve ]

(#40867) gerner1 válasza stfx (#40865) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hivatalosan támogatott a 256+ -os. Megtalálható infó a samsung web felületén (de, benne van az Összefoglalóban is...).

(#40868) stfx válasza gerner1 (#40867) üzenetére


stfx
aktív tag

A samsungon 200GB van.

(#40869) gerner1 válasza gerner1 (#40863) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én, itt a specifikációban ezt látom (Link az Összefoglalóból …) a "Memory" alatt:

"... 32/64GB + microSD slot (up to 512GB) "

A magyar nyelvű oldalon pedig : " MicroSD (Up to 256GB-ig) " írnak. Ugyanakkor az is igaz, hogy amikor a készülék megjelent (2016 elején), akkor 200GB volt feltüntetve, mindenhol.

(#40870) kalolaci


kalolaci
senior tag

Köszi mindenkinek! Hol lehet olcsón venni, megbízható 256GB-ost?

(#40871) kutga válasza gerner1 (#40869) üzenetére


kutga
nagyúr

Lehet 2016 elején még nem voltak ekkora kártyák.

Let the Zone take me if I am.

(#40872) kutga válasza kalolaci (#40870) üzenetére


kutga
nagyúr

Itt az aprón nézném meg először.

Let the Zone take me if I am.

(#40873) Seraph 16 válasza kalolaci (#40870) üzenetére


Seraph 16
őstag

Itt szoktak tudni ajánlani. [link]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#40874) LilProphet90 válasza kalolaci (#40870) üzenetére


LilProphet90
senior tag

A legtöbb helyen ezt az eBay eladót szokták ajánlani. Pendrive-ot vettem tőle egyszer, 4 nap alatt megjött Hong Kongból, és eredeti.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#40875) kalolaci válasza LilProphet90 (#40874) üzenetére


kalolaci
senior tag

Melyikre gondolsz, konkrétan?

(#40876) LilProphet90 válasza kalolaci (#40875) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ezek egy konkrét eladó 256 gigás kártyái. Sinceritytrading a neve.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#40877) Lehiñito válasza kalolaci (#40875) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Én is csak tőle rendelek mem kártyát, ha kell. Viszont érdemes beszélni vele, hogy nyomkövetéssel adja fel, mert nálunk előszeretettel lopkodják el a postán. Pár dollált kér a nyomkövetésre pluszba, de igy tuti meg is kapod.

(#40878) Seraph 16 válasza LilProphet90 (#40876) üzenetére


Seraph 16
őstag

Én is tőle vettem 128 - ast. Minden ok volt.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#40879) kalolaci


kalolaci
senior tag

Köszi, a válaszokat! Melyik lenne az ajánlott, ha 256GB kellene?

(#40880) davidovi


davidovi
tag

Kedves Klubtársak. szeptember 25-én 3 év után lejára garanciám.
Megéri-e lineage OS-re váltani?
MIért?
MIért nem?
Kamera szoftvere rendben van? (régebben kísérleteztem S4 minin más romokkal, pl cían, de borzasztó rossz képeket csinált, borzalmas túlexponált volt stb.
Akksit kevésbé terheli mint a gyári ROM (a 6 csilliárd bloatware miatt)?

Köszi a véleményeket :)

(#40881) kutga válasza davidovi (#40880) üzenetére


kutga
nagyúr

Nincs rá hivatalos, magadnak kell elkészíteni, vannak benne bugok, szvsz nem éri meg.

Let the Zone take me if I am.

(#40882) raziel01 válasza davidovi (#40880) üzenetére


raziel01
veterán

Semmi értelme a főzött ROM-nak. Hányinger a kamera minőség azzal.

(#40883) kalolaci


kalolaci
senior tag

Ezt vajon, érdemes lehet kipróbálni S7-be: https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F153541204211

(#40884) raziel01 válasza kalolaci (#40883) üzenetére


raziel01
veterán

Jó esetben kapsz egy 32 GB-os kártyát. Hamis semmit nem érő.

Innen szabad csak venni:

[link]

(#40885) kalolaci


kalolaci
senior tag

Elírtam, az előzőt. Ezt akartam: https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F143317510075

(#40886) kutga válasza kalolaci (#40885) üzenetére


kutga
nagyúr

Akárhányszor írod le továbbra is a sinceritytradinget fogjuk ajánlani. :D

Let the Zone take me if I am.

(#40887) gada00 válasza kutga (#40886) üzenetére


gada00
aktív tag

:-)

(#40888) chubby2o6 válasza davidovi (#40880) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! Ha egyébként meg vagy elégedve a gyári rommal, akkor nem nagyon van értelme custom romot használni. Rootold a mostanit, gyomláld ki. ( Rootolás után egy root explorer-el törölj mindent, amire nincs szükséged - persze csak olyat, amiről tudod, hogy micsoda. Itt [link] találsz hozzá segítséget. A Debloat progit nem ajánlom, inkább kézzel csináld.)
Éedemes előtte egy teljes mentést csinálni, ehhez tegyél fel TWRP-t, összefoglalóban találsz leírást, ahogy a rootoláshoz is.
Ha kigyomláltad a romot, és utána is működik minden :D , a kigyomlált romról is érdemes mentést csinálni, SD-re, PC-re, felhőbe átmásolni. Amíg van TWRP-d, ehhez a belakott, jól működő romhoz bármikor visszatérhetsz. Így már kipróbálhatsz custom romokat is, XDA-n találsz eleget. Ha nem TW alapú rom, akkor a kamera valószínűleg gyengébb lesz, mint a gyári.

(#40889) davidovi válasza chubby2o6 (#40888) üzenetére


davidovi
tag

köszi, ez eddig a legjobb ötlet :)

(#40890) chubby2o6 válasza davidovi (#40889) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szívesen. :)

(#40891) chubby2o6


chubby2o6
senior tag

Az OGYoutube-ba sehogy sem tudok bejelentkezni, van erre vmi megoldás? Adatokat már töröltem, gyáriból kijelenkeztem, jegeltem.
Hiába minden, elakad a folyamat az email cím, jelszó megadása és az adatvédelmi nyavalyák elfogadása után.

(#40892) stefi68 válasza chubby2o6 (#40891) üzenetére


stefi68
addikt

Milyen ROMon (Oreo/Pie), melyik verzió (MicroG, YT Vanced)?

Nálam ez ha jól tudom Pie ROMokon jelentkezett, Oreo-nál nem emlékszem, hogy lett volna ilyen problémám.
Van a MicroG-nek egy módosított változata (0.2.6.xx), mely pont a bejelentkezési hibák kapcsán készült, de nálam az önmagában nem segített.
A bejelentkezési hibák általában a System WebView-re vezethetők vissza. Ha van Chrome telepítve, akkor a Fejlesztői Beállítások - WebView megvalósításnál át kell állítani Android System WebView-ra (Chrome-ról).
Mindezek előtt el kell távolítani a MicroG-t és a YT Vancedet és újra kell telepíteni, mégpedig úgy, hogy előszőr a MicroG-t, majd a YT Vanced-et.
El kell indítani a YT Vancedet, bejelentkezni, majd ezután már vissza lehet állítani a System WebView-t.
Ha nem segít véletlenül a System WebView átállítgatása akkor a Chrome ideiglenes letiltásával is lehet próbálkozni az egész telepítési művelet előtt.

Előbb utóbb jó lesz az... Sok sikert! ;)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#40893) chubby2o6 válasza stefi68 (#40892) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia, Superman rom Oreo változat.
Úgy emlékszem, a nugátos Supermanon működött rendesen.
Ha hazaértem, megpróbálom amit írtál, köszi szépen a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#40894) Tasunko


Tasunko
csendes tag

Sziasztok!

Újoncként lenne egy kérdésem, remélem tudtok segíteni.

Pénteken vettem egy használt fekete S7est másod telefonnak a korábbi 6éves htc telóm helyett. Akitől vettem az hozta ki a telekomtól újonnan, független, garancia már lejárt, de nekem még vállalható állapotban van. Szomszédom rokonáé volt, aki megkért egy GSM boltos ismerősét hogy átvétel előtt csináljon nekem egy gyári visszaállítást, ami ott előttünk meg is történt valami rejtett menüből és az első nap minden rendben is volt, tudtam használni az új telenoros kártyámmal, ismerkedtem a frankó kamerával és kapott sd karit is.

Mivel engem zavart a szolgáltató zenéje betöltéskor meg a szolgáltatós appok a rendszeren, ezért tegnap megpróbáltam újrahúzni egy másik rommal. Meglepett hogy erre ennyiféle létezik. A flash után tegnap óta áll a teló mert a bútolás után kér valami gugli azonosítót amit én nem adtam neki korábban sem, és mivel lövésem sincs hogy mi lehet ez, nem is enged tovább akármit csinálok.
A htcén eddig sem használtam ilyet, és ennek sem adtam meg semmi ilyesmit eddig se. Csak telefonálásra
kell és a számokat is a szimkártyán tárolom, szal picit maradi fapad használat lenne ez is net, google és egyebek nélkül mint eddig.

Mi lehet ez? Tudtok esetleg megoldást, vagy szerviz?

Minden segítséget köszönök!

(#40895) #33253120 válasza Tasunko (#40894) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha az új rom felrakása előtt nem jelentkeztél ki a régi romon a fiókokból, akkor bizony téged is megfogott a Factory Reset Protection.
Ez pont arra van, hogy ha be vagy jelentkezve a telefonba, de nem lépsz ki a fiókokból FR előtt, akkor eltulajdonítást gyanít, és nem enged be. :) Tipikus Szombat éjjeli bulizós lopások ellen van.
FRP ellen nem illik tanácsot adni, mert a szombat esti lopós srácok is olvashatják, másrészt, a megfelelő papírok birtokában holnap pár perc alatt kinyitja neked a szervíz.

(#40896) Tasunko válasza #33253120 (#40895) üzenetére


Tasunko
csendes tag

Éppen ezt nem értem mert semmiéle gugli fiókot nem adtam meg eddig sem. A romflash előtt sem adtam meg ilyet. Miután elolvastam a posztodat, elkértem az előző tulajdonos gugli adatait de az sem jó és ezt sem értem mert ugye volt egy FR is a vétel előtt és az után működött, nem kért semmi hasonlót a pénteki első induláskor most viszont ez váratlan lett.

(#40897) chubby2o6 válasza stefi68 (#40892) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Köszi, így már sikerült. :R

(#40898) #33253120 válasza Tasunko (#40896) üzenetére


#33253120
törölt tag

Esetleg más bármilyen fiók?
Messenger, Samsung, MS... Ki tudja mikor melyikre ugrik az FRP....

(#40899) Tasunko válasza #33253120 (#40898) üzenetére


Tasunko
csendes tag

Semmi ilyen, ezek egyikén sem vagyok tag, és ez az első samsung telóm. Még a netre sem volt csatlakozva, wifit se állítottam be. Csak ujjlenyomatot próbáltam beállítani meg húzásmintát, biztonságos indítást és egy offline navi progit teszteltem ami nagyon tatszett /gyorsan talál holdakat és stabil/ de a legtöbb időt a fényképezővel, képszerkesztővel, zenehallgatással töltöttem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.