Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2462) csutizs


csutizs
tag

Telenoros edge tulajoktól kérdezném:

Már 2 telenortól vásárolt, telenoros edge-el is tapasztalom, hogy amennyiben 3G/GSM módban van használva a készülék (LTE-t véletlen sem erőltetném), akkor időnként (elég gyakran, heti több alkalommal) jön szolgáltatói SMS, hogy nem vagyok elérhető. Ez néha 20-30 percig is eltart. ilyenkor, ha mondjuk átállítom csak GSM-re, vagy ki-be kapcs, akkor egyből helyreáll, ilyenkor érkeznek meg a szolgáltatói sms-ek. A hiba produkálásakor FULL térerő van!!!! Elő tudom idézni a hibát, ha sokat hivogatom másik telóról.

SIM kártya csere megtörtént már!!!

A telemaxal volt már balhém emiatt, 3szor volt szervizbe ez miatt a telo, de volt alaplapcsere is és mégis rossz.
Ezt megelégelve lett egy másik s6 edge-el tesztelve a dolog és annál is produkálja, pontosan ugyanezt.

Senki, aki telenoros nem tapaszalja ezt időnként?

Csak GSM-módban használva a telót nem jelentkezik ez, de ilyenkor ugye csiga a net.

Bármi észrevételt szívesen fogadok, mivel tényleg nem tudom mi tévő legyek. 2 telefonnal is ugyanez a helyzet, valamint volt SIM kártya csere. Tényleg tök tanácstalan vagyok!!!!

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.