Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Mentett Pentium 1 alaplapok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- Napkollektor - csak úgy
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- gerner1
-
LOGOUT
Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Alister71
nagyúr
válasz
#61600768 #59470 üzenetére
Ha nem működne a Package Disabler ez a probléma sem merült volna fel. Ez gondolom tiszta sor.
Tegnap rádogtam a pc-re a telefont, mert képeket akartam felmásolni, ám a pc nem érzékelte. Hirtelen pánikba estem, majd eszembe jutott, hogy korábban a Beállítások leállásáért is ez a progi volt a felelős. Engedélyeztem az összeset, mert nem akartam keresgélni, csatlakoztattam és a pc rögtön felismerte a telefont. Ezután már csak az általam ismert appokat és folyamatokat tiltottam le egyesével.
Szóval itt már 2:0 arra, hogy működnie kell, mert akkor ezek a hibák nem jöttek volna.Benéztem a futó alkalmazásokba, kinéztem 2 folyamatot. Majd letiltottam mindkettő a PD.-el és mindkettő eltünt a futó folyamatok közül, de azonnal átvette a helyüket másik 2 valami.
Szóval működik az.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot a közelmúlt eseményei miatt (flame, OFF, személyeskedés, stb.) gyakrabban ellenőrizzük, nem érdemes itt (s persze máshol sem) a szabályokat megszegni, különösen a visszaesőknek!
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB/ WD19TBS/ WD22TB4, (K16A) TB16/ TB18DC
- Azonnal elérhető, raktáron lévő HPE Aruba switch-ek
- Dell Precision Workstation ultrabook 5560, 5550, i7, 10-11. gen. Nvidia 4k Touch, gar
- iKing.Hu - Apple Macbook 14 M1 Pro - 2021 - Használt, újszerű
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest