Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) SanyikaDC


SanyikaDC
tag

úgy néz ki hétfőn megjön a spigen neo hybrid tokom (: egyböl jönnek a képek idefelfelé embereeek!!!(mánjelleggel :DD)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#13852) xrvman válasza zseko (#13850) üzenetére


xrvman
őstag

őőő nem a linket szúrtam be :) felettem levő hsz a jó link, nggabi, köszi :)
De újfent beteszem, immár helyesen, tehát érdemes várni a 4.3-ra.

(#13853) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

A kijelző beégésére van garancia? (Ha megtörténik, cserélik gariban? Úgy olvastam, hogy a kék pixelek elég hamar beégnek, a világos háttér miatt)

(#13854) Gizmo94 válasza mézespálinka (#13853) üzenetére


Gizmo94
veterán

Van, igen, szó nélkül cserélik. :K Nem égnek be egyébként hamar, csak ha állandóan full fényerőn nyomatod,lehetőleg ki sem kapcsolva a kijelzőt. És a kék-fehér háttérre érvényes, de abban a formában, hogy ha direkt be akarod égetni, be tudod, de normál használat mellett sosem fog. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13855) tsuckware


tsuckware
tag

Szasztok.

csak egy kérdés:

ha visszaállítottam a számlálót 0-ra, és utánna új romot raktam, ez előtt pedig visszaállítottam a product kódot is, akkor elvileg full gyári a rendszerem? Mga van most fent... független teló

mert ugye eltűnt a root és nem tudok ellenőrizni a product kódon kívül semmit

[ Szerkesztve ]

(#13856) kengyel válasza xrvman (#13852) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jó reggelt ! Ha a leírtak igazak, akkor tényleg jó lesz a 4.3. De ki tudja mikor kezdik el kiküldeni .

kengyel

(#13857) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Az természetes, hogy pár perc youtube videó lejátszás után melegszik a felső rész, a kamera, és a Samsung felirat körül?

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#13858) MunezXBK válasza BroCreSt (#13857) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ott a proci, ha dolgozik, melegszik.

(#13859) csabám válasza Gizmo94 (#13837) üzenetére


csabám
addikt

Ma reggel hozta a postás :D
Neked megérkezett?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13860) kengyel


kengyel
nagyúr

Tegnap jól megjártam. Navigáltam a gyári navigációval , nem sokat volt használva olyan 30.-percet. Jó rendben, végeztem kiléptem belőle. Reggelre vettem észre, hogy hopp az aksiból eltűnt 30% töltöttség. Megnéztem, és látom a google alkalmazások 14.-órán keresztül ébren tartották a telefont. Egyszerűen bezártam a hozzá tartozó alkalmazásokat, de figyelve még így is ébren tartotta. Végül FR oldotta meg , mert nem akart eltűnni.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#13861) xrvman


xrvman
őstag

Most elképzeltem, amint egyes, nem is tudom hogy hívjam ilyenkor őket, nekiállnak és buher, kiálló bordájú hűtést csinálnak neki. (Kb. Kocsi motorháztetőből kiálló beömlőnyílás)

(#13862) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Tudtok ajánlani egy pofonegyszerű, valóban működő, ingyenes RSS-olvasót? Elég sokat kipróbáltam, de mind szar volt.
Nem is értem, mi a francért nincs a böngészőkbe integrálva, mint asztali gépeken...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13863) Machos


Machos
tag

Sziasztok!

Megoldott lett már a "fülhallgatón halk a zene" problémát? Mert szerintem a gyári füles nagyon patent gépen, hasít rendesen irtózatos hangon.
Nem jövök rá, hogy most ez hardveres probléma, vagy androidban van valami bibi!

Üdv

(#13864) csabám válasza Kapanyél (#13862) üzenetére


csabám
addikt

Én gReader-t használok Feedly felhő bejelentkezéssel.
Miket próbáltál idáig?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13865) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Kérdésem lenne...ezt a figyelmeztetést ki lehet iktatni valahogy az androidból, ha zenét hallgatok és fel akarom hangosítani, hogy káros lehet sokáig magas hangerőn hallgatni...elég idegesítő, hogy a zsebemből elő kell venni mindig és "leokézni" a figyelmeztetést...

üdv :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#13866) orimate86


orimate86
tag

Sziasztok!

Keresgettem a fórumba kulcsszavakra, szóval ha volt már téma akkor dobjatok linket légyszi. Szóval:
Galaxy S4-re fel lehet gyűrni az S4 nexus romját? Ha igen akkor hogy? Simán, mintha egyéb főzött rom lenne? Hardware tekintetében megegyeznek vagy van kompatibilitási probléma? Innen jó ha leszedem vagy van kimondottan erre portolt verzió? Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#13867) csabám válasza orimate86 (#13866) üzenetére


csabám
addikt

Innen semmiféleképpen ne tegyél fel semmit, csak ha Nexus telefonod/táblagéped van.
XDA-n nézz szét, van egy rakat belőle. De, hogy melyiket kell/érdemes feltenni, azt már sajnos nem tudom.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13868) Kapanyél válasza csabám (#13864) üzenetére


Kapanyél
őstag

Eddig csak nem bejelentkezőseket néztem, pont a Google Reader leállása miatt.
Most meg nem mondom, miket próbáltam már, de általában nem találják meg az RSS-feedet és ha kézzel hozzáadom a listához a pontos linket, be sem hozzák...
Akkor nézek valami szolgáltatást, köszi a tippet!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13869) orimate86 válasza csabám (#13867) üzenetére


orimate86
tag

Köszi, abból gondoltam, hogy innen kell,mert ha gyári Google Edition lenne akkor innen kéne. Ha hardware-ben meg ugyan az akkor elméletileg lehetne innen is csak kitudja, hogy a loadert, zárják-e vagy ilyesmi. Köszi akkor szétnézek az XDA-n.

(#13870) lajki7


lajki7
senior tag

Sracok,bekapcsolt ido 1o 35p,20p kijelzo hasznalat es 87% van az aksi:/ valami nem jo,ugye?:D komolyan kihivom a kurva szerveizest csak azert hogy rakjon fel egy 4+1es cumot:D ez nem allapot....

iPhone 11 Pro

(#13871) dani0113 válasza lajki7 (#13870) üzenetére


dani0113
senior tag

Szerintem simán jó. Nekem 3óra + felett volt vagy 40-45 egy kis viberrel.

iPhone 13 Pro 128GB

(#13872) Muffi válasza lajki7 (#13870) üzenetére


Muffi
aktív tag

Nekem most van 90%on 4 ora keszenlettel es 30perc kijelzoidovel folyamatos 3G hasznalattal

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#13873) lajki7 válasza Muffi (#13872) üzenetére


lajki7
senior tag

Milyen rom??:) valami akkor sem stimmel nalam:/ ez az uj frissites ota van igy,elotte nagyon fasza volt!

iPhone 11 Pro

(#13874) buci30


buci30
addikt

Lenne egy fura kérdésem:

Tegyük fel van Béla és Tamás.

Béla hívja Tamást de Tamás azt mondja sose beszélt még Bélával.
De Béla beszélt valakivel Tamás nevében csak az más volt ezek szerint.

Lelet kérve Béla híváslistája eddig és ténylegesen nincs benne Tamás száma ,hogy ment volna oda hívás.

Ez lehetséges ,hogy valaki azt el tudja intézni ,hogy ne legyenek a számok a híváslistába???

Másik lehetséges az ,hogy egy szám át legyen úgy irányítva egy harmadik félhez ,hogy azt senki nem tudja max a 3.fél esetleg akivel beszélve lett, aki kiadta magát mint Tamás?

Tehát se Béla se az eredeti Tamás ne tudja és ezért ment a hívás máshova.

Gondolom ez is lehetetlen mert ezt akkor itt az eredeti Tamásnak kellet volna beállítani ,hogyha pl Béla hívja egy fix számról akkor az ne nála csörögjön nem?
Ezt más nem tudja beállítani Tamás tudtán kívül?

:R :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13875) kengyel


kengyel
nagyúr

Az akkumulátor használatnál fut egy olyan alkalmazás, hogy Android Core Apps . És 2% fogyasztást igényelt jelenleg. Még ezzel nem találkoztam. Mit is takar ez konkrétan ?

kengyel

(#13876) dani0113 válasza buci30 (#13874) üzenetére


dani0113
senior tag

Na ezt el kell olvasnom vagy 5x mire felfogom... :F

iPhone 13 Pro 128GB

(#13877) heidrich válasza Muffi (#13872) üzenetére


heidrich
senior tag

nekem 1 óra 7 perc kijelző és 83% :) nem rossz szerintem

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#13878) buci30 válasza dani0113 (#13876) üzenetére


buci30
addikt

Pedig próbáltam egyszerűen írni :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13879) csabám válasza buci30 (#13878) üzenetére


csabám
addikt

És ez hogyan kapcsolódik a topikhoz + minek van kövéren szedve :F

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13880) Strangerpwn


Strangerpwn
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mivel lehet megakadályozni hogy a "médiaszerver" teljesen hétköznapi felhasználás mellett ne 70%-át vigye el az akksinak. 3 hete van meg az S4, eddig nem jelentkezett ez a probléma.
stock t-s teló semmit nem mókoltam vele, külföldi fórumokon írták hogy az SD kártya lehet problémás de ez még nem látott memokártyát.
Valakinek valami tipp?

(#13881) nikilauda válasza buci30 (#13874) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem valami mobilszolgáltatót kérdezz meg!

(#13882) tothl válasza buci30 (#13874) üzenetére


tothl
addikt

Tehát Béla azt mondja, hogy hívta Tamás számát 2x. Elsőre tudott vele beszélni, illetve azzal aki Tamásnak adta ki magát, másodjára pedig azt mondta a fél, hogy még nem beszéltek, és ez a bizonyos fél is másik, mint akivel Béla első alkalommal beszélt Tamás néven ? :)

(#13883) nikilauda válasza tothl (#13882) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ez erősen X-aktás eset és nem is biztos,hogy itt a helye.

buci30: ha Béla híváslistájában nem szerepel Tamás száma, akkor valószínűleg nem is beszéltek. Mellétárcsázott szerintem. Nem gondolnám, hogy Tamás, aki nem beszélt elvileg Bélával ki tudja töröltetni Béla híváslistájából a számát a szolgáltatón keresztül. Hacsak nem NSA ügynök.

[ Szerkesztve ]

(#13884) buci30 válasza tothl (#13882) üzenetére


buci30
addikt

csabám: Nem találtam erre topicok és mivel itt szoktam lenni gondoltam ide írom.

Nem!
Az eredeti Tamás számát hívta de sose vele beszélt.
Ez véletlen derült ki és meg is mondta a Tamás ,hogy sose halott Béláról.
Ezek szerint van egy áll Tamás logikusan aki felvette a telefont vagy át volt irányítva eddig még nem jutottunk el a "nyomozásba"
De lelet kérve Béla híváslistája amibe nincs is benne Tamás száma. De Béla azt mondja hívta nem is eyszer és beszélt is vele.

Tehát vagy az eredeti Tamás hazudik.
Vagy valahogy át lett irányítva a szám és van egy áll Tamás akivel ment a beszélgetés.
Vagy Béla hazudik és nem sose hívta Tamást és ezért is nincs benne a híváslistába.

Eddig itt tartok.
De tegyük fel Béla igazat mond tehát:

-Az kivitelezhető ,hogy ha valakit hívok azt ki legyen törölve a a híváslistából amit lekértem? (gondolom nem mert az hivatalos papír)
-Lehetséges ,hogy valaki tudtán kívül át van irányítva egy szám? Tehát ha Tamás hívja akkor ne nála csörögjön hanem mondjuk Lacinál aki ki adja ez által magát Tamásnak?
Gondolom ez meg azért nem mert az neki kell a saját telefonján beállítani.
-De ha átirányítás is lenne az is benne lenne a részletesbe gondolom amit lekértünk Béla kimenőjénél?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13885) buci30 válasza nikilauda (#13883) üzenetére


buci30
addikt

Igen igen... :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13886) tothl válasza buci30 (#13884) üzenetére


tothl
addikt

Béla hazudik.. :D
Vagy van beépített embere a szolgáltatónál aki minden törvényt áthágva tud nyom nélkül törölni az adatbázisból... :D

Kérjétek ki Tamás híváslistáját is a kérdéses időszakra.. :D

Apropó, amennyiben ez az egész bolhacirkusz nem S4 használatával történt akkor erősen off is.. :D

[ Szerkesztve ]

(#13887) buci30 válasza tothl (#13886) üzenetére


buci30
addikt

Nem ez egy komoly dolog. S S4 is van benne ,de az itt most tényleg lényegtelen :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13888) nikilauda válasza buci30 (#13887) üzenetére


nikilauda
senior tag

Itt már csak Béla nem mond igazat. Más lehetőség nincs.

(#13889) Gizmo94 válasza buci30 (#13887) üzenetére


Gizmo94
veterán

Bélát tarkón kell baszni, Tamásnak headshot. Problem solved. :U
csabám: nekem nem, nem is kap majd jattot. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13890) Muffi válasza lajki7 (#13873) üzenetére


Muffi
aktív tag

Ohm Ts MF4 rom. Ugy tettem fel meg anno h 4 fajlos repart majd ra az 1 fajlos MF4 rom. :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#13891) manokaki


manokaki
őstag

Na sikerült elcserélnem az S4-t egy Lg optimus G Pro-ra , csodálkozok , hogy van telefon ami fullHD-n is ugy müködik mint a vizfolyás , nem beszélve a weboldalak megjelenitéséről , tanulhatna a Samsung az Lg-től :))

[ Szerkesztve ]

(#13892) zsoleer válasza manokaki (#13891) üzenetére


zsoleer
senior tag

ennyire akadozik az S4?

(#13893) manokaki válasza zsoleer (#13892) üzenetére


manokaki
őstag

Én a gyári böngészöt használtam rajta , nem is az hohy akad , de mondjuk betöltöd az origo.hu-t bagy a mobilarenát és lehuzod az aljára nem egyböl jeleniti meg az oldalt hanem fehér folt , ilyet az optimus G Pro-nál nem látsz., ugyanugy kezeli mint a sima hd- s S3 Lte vagy momdjuk a Htc One......

(#13894) supertrezi


supertrezi
aktív tag

Rettenetes.

(#13895) buborekosviz válasza manokaki (#13893) üzenetére


buborekosviz
tag

Nekem soha nem volt ilyen problémám a gyári böngészővel.. sem stock sem moddolt szoftver alatt

(#13896) tucsok. válasza Gizmo94 (#13889) üzenetére


tucsok.
senior tag

Tudnál nekem linkeli Torrente777 és Bobcat romot?

"So say we all"

(#13897) Gizmo94 válasza tucsok. (#13896) üzenetére


Gizmo94
veterán

Torrente777 (odinnal kell a modemes tar fájl is előtte) és Bobcat

(#13898) lajki7


lajki7
senior tag

manokaki: viszlat! Sok sikert a hibatlan kituno minosegu
mobil gyartohoz! Mst nyilvan ok vannak a mobil piac elen:D

buci30: ez egy rejtveny amit suliban adtak fel?? Vegig se olvastam a belazsoltpeterimre storyt mert a felenel mar fajt a fejem:D

iPhone 11 Pro

(#13899) xrvman válasza manokaki (#13893) üzenetére


xrvman
őstag

Ez szerintem abban az esetben fordulhat elő, ha éppen le vagy korlátozva mobilnettel. Rendes nettel ilyet nem tapasztalok, se wifi, se mobilnet esetén.
Én még azt is megcsináltam, hogy meg se vártam míg betöltődik az origo, egyből húztam le, akkor is csak az első kettő lehúzás/ujjazás üres.

(#13900) boletus válasza manokaki (#13891) üzenetére


boletus
aktív tag

Sok sikert az LG-hez,és abban a topicban dícsérd a legújabb "szerzeményedet" !
Nekem sem ez az első telefonom,de eszembe sem jutna ócsárolni az előzőeket.
Voltak előtted is,már nem járnak vissza "örömködni".Remélem,Te sem okozol csalódást. Szervusz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.