Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#472) Tin


Tin
veterán

Kicsit tul van misztifikalva ez az akkuido, mintha egy olyan merce lenne, ahol a leghosszabb akkuido a legjobb, es semmi mas nem szamit. Mindezt ugy, hogy a telefon 1 ora alatt feltoltheto a sajat toltojevel maximumra, es fel oraja barkinek lehet napkozben arra, hogy toltse.

Az elektromos autoknal ez a dolog sokkal-sokkal fontosabb es eletbevagobb, megse csak a long range Teslak fogynak. Persze, fontos szempont az ar is, es az S21U csucskategoria, magas arral, de tenyleg mindenkinek kell 8-10 SOT egy nap alatt, ket toltes kozott? El tudom kepzelni, hogy vannak olyan munkak (pl. biztonsagi or konnektortol tavol, es oooo.... nem tudom, biztos van mas hasonlo szakma is). Utazas sem lehet szempont, hisz a kocsiban is lehet tolteni.

Ha abbol indulok ki, hogy az atlagember 8 orat dolgozik, es mondjuk az oda- es visszauton telozik (2x1 ora), meg mondjuk napkozben meg 1 ora, es az ebedszunetben vegig, az 4 ora. Amikor hazaer, biztos van fel oraja tolteni 50%-ot. De ha ez kenyelmetlen is, legyen otthon meg 2 ora netezes, az osszesen 6 ora, ennyit biztosan kibir barmelyik mobil, karcosan meg a sima S20 is.

Ezert nem ertem, miert ennyire fontos az akkuido. Fontos, persze, de evekkel ezelott a legtobb telefon kozel sem birt annyit, mint a mostaniak, es ott valos problema volt, hogy a napot sem birta vegig, de azert ma mar nincs ez igy. Miert kellene 9 ora SOT, ha az ember ugyis tolti? Azert, hogy evente nehanyszor ne kelljen magaval vinnie powerbankot, amikor amugy is vinne?

Mondom, megertem, akinek kell a magas SOT. De nekik nem valok az "atlagos" uzemideju telefonok, van kulon kategoria, tobb gyartotol, amivel 10-15 SOT is siman kihozhato, mert erre vannak kitalalva. Jatszani viszont egyik telefonon sem lehet ennyi ideig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.