Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) norbi93


norbi93
senior tag

Mióta elérhető Magyarországon a Samsung Pay? Lemaradtam valamiről, vagy csak elírás?

[ Szerkesztve ]

(#42) Kasya


Kasya
nagyúr

Vicc, hogy az A szeriaba leviszik a Bixby Vision-t, itt meg nincs....

Vagy csak a hivatalos honlapot nem frissitettek.

[ Szerkesztve ]

(#43) Lami66


Lami66
őstag

Vajon miért érzem azt, hogy idén tarolni fognak az árbarát kínai márkák?

(#44) Stabi83 válasza Noukoum (#14) üzenetére


Stabi83
senior tag

Valahogy többet vártam az Exynos 990-től...
Mérési hibahatáron belül hozza a Snapi 855+ eredményét a táblázat szerint. A 120Hz meg komolyan meg tudja dolgoztatni szerencsétles SOC-t. Az Asus ROG 2-nek is komoly hűtése van emiatt ( is ). Kiváncsi lennék hogy nagy terhelésen ( pl valami combosabb játék 120Hz-en ) mennyire melegszik fel és mennyire korlátozza le magát az Exynos.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#45) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Értem én, hogy sokaknak nem éri meg az Ultra mert drága! De ne felejtsük el a két másik verziót sem! Én úgy érzem, hogy azok ketten méltatlanul kevés figyelmet kapnak! Mindenki csak az Ultráról beszél, pedig a sokkal barátságosabb árral szerelt másik kettőre is van igény szerintem! A Galaxy S20 család nem csak az Ultrából áll könyörgöm! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#46) jacis


jacis
nagyúr

Meglepett hogy így melegszik a cucc. Az S10+ egyáltalán nem melegedős típus.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Barátom... azok a képek. Döbbenet. Jó cucc. Méretével tuti nem lenne bajom. Sőt, még vennék is rá egy UAG tokot is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#48) Stabi83 válasza jacis (#46) üzenetére


Stabi83
senior tag

De nem is 120Hz-en pakolja magát a kijelző.
QHD+ felbontáson a 120Hz pokoli mennyiségű számítást igényel. A kb ilyen erős ASUS Rog 2 a 120Hz-et FullHD+ felbontáson tudja, a OP 7T Pro meg QHD+ on 90Hz.
Egyszerűen túl nagy feladat ez az Exynosnak.
Kiváncsi lennék a 865-ös verzióra hogy ott mi a helyzet etéren.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#49) prolad válasza atike (#32) üzenetére


prolad
őstag

Nem hiszem, hogy van olyan telefon, ami sose akadna, egyetlen egyszer se döccenne meg. Akár droid, akár IOS vonalon, mindig egy picit jobb lesz, de sose tökéletes.

(#50) gattolino válasza prolad (#49) üzenetére


gattolino
senior tag

Vegyél Oneplus 7T Pro-t. Szerintem, most a kínai márkák is 300+-on fognak nyitni nálunk. Oneplus 8 Pro, MI10 Pro emiatt..

Vivo X90 Pro Plus

(#51) Mono_G


Mono_G
tag

- A hátsó kamerarész külső oldalánál kopás látható vagy valami más? Mindegyik képen rajta van.

- Ha tud 2 nano sim-et fogadni és van e-sim, akkor tudna összesen 3 sim-et is kezelni?

- Dual sim-nél ez is dobálja a kártyákat mint a kissebb, exynos rendszerű samsung? Tesztekben nem olvasni, de elég sokan panaszkodnak a fórumon ilyen hibára.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#52) PeteePeti válasza norbi93 (#41) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ezen nekem is fennakadt a szemem! :Y
Most akkor mivan????

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#53) mihail38


mihail38
aktív tag

Érdekes az árát szapulja majd nem mindenki, az Iphone se olcsóbb és viszik mint a cukrot és mint ha ingyen adnák :)
Meg 2 hónap és a felére esik az ára az S20 szériának, dehogy esik annyit, esni fog az ára ez nem kérdés, de nem annyit....
Itt a ph-n se egy vagy két telefon van 400e körül és meg veszik :)
Nekem személy szerint S10 + van és meg vagyok vele elégedve ez ameddig bírja használom... a bevezető kérdés nagyon jó nekem nincs szükségem egy fél milliós telefonra ahhoz hogy élni tudjak ezt a lehetőséget meghagyom másnak. :R

(#54) Aryon87


Aryon87
félisten

Noh a fotós részt elolvasván tartom magam a korábbi véleményemhez. Nagyot akartak, de nem jött össze úgy ahogy szerették volna. A képek minősége sokszor csapnivaló (FHD monitoron néztem), a 108mpx meg vicces, bár sok értelme úgy se lesz, mert a zoomképesség ilyenkor nem használható (sajnos). Az első tesztképeknél, pl a Budaház gyöngye bejáratánál készült képen a kb 3-4m-re lévő papika arcának pl tűélesnek kéne lennie, ehhez képest majdnem olyan, mint aki megnézte az Átok c. filmet... Ennyit a végleges verzióról, és ennyiért azért már elvárná az ember, hogy ne félkész szoftvert kapjon. Legalábbis nekem ez nem elfogadható.

Egy pozitívumot látok csak a képekben. A RAWból kidolgozottak. Na azok jók. Ergo ha jó képeket akarsz csinálni, szigorúan Pro módban szabad fotózni, ott a minőség kiváló. Igaz ez más gyártónál is érvényes, de itt még jobban.
A makrózási lehetőség hiánya minusz pont, oké, sokakat nem érdekel, mint korábban kiderült, de aki fotós hajlamú (igen, az vegyen céleszközt tudom), azoknak fájó pont. A széleslátó fixfókusz-ja szintén minusz, mert miaz hogy nem kapott stabit? Ahogy az is, hogy RAW mentést csak a főkamera tud. P30pro-m képes a széleslátóval, és az 5x optikaival is RAW mentésre, igencsak jó eredmények születnek vele.
Éjszakai képek.. Khm.. van mit még dolgozni a dolgon, de legalább nem citromsárga képek készülnek, mint az enyémmel, bár erről a csodás Bp-i közvilágítás tehet..

A teló többi részét még nem olvastam, a szokásos kötelező dolgokat hozza gondolom.

Kérdés: hol a csudában kell bekapcsolni a RAW mentést Samunál, mert én kerestem, de nem találtam a kiállított modellen..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#55) Kasya válasza Stabi83 (#48) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ja, csakhogy ez fHD+. Egyelore legalabbis.

[ Szerkesztve ]

(#56) Kasya válasza Aryon87 (#54) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kamera beallitasain belul van, a felbontáson belul/alatt.

(#57) róland válasza norbi93 (#41) üzenetére


róland
veterán

Én is erre figyeltem fel. (Szerintem az S20 indulásával együtt végre az is érkezik. Azaz ha minden igaz jövő hét végétől használhatjuk.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58) NavySeal válasza mihail38 (#53) üzenetére


NavySeal
senior tag

Az S20+ szolgáltatói csomagban szvsz nem annyira vészes.
200kHUF körül mennek az S10+-ok manapság egy év után, ami cca 40%-os áresés.

#45 PeteePeti: sajnos tényleg a sima S20 és S20+-ról nincs sok infó :(((

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#59) #22743424


#22743424
törölt tag

Köszönjük a tesztet Bone123 :R
"Kár, hogy a 120 Hz jelenleg csak 1080p felbontáson érhető el, tekintélyes extra fogyasztással, 1440p-n 60 Hz-zel kell megelégedni. Én mindenesetre a jobb képfrissítés, rosszabb felbontás mellé tenném le a voksom, kellemetlen volt 60 Hz-re visszatérni. Már csak azért is, mert 1440p felbontáson pár döccenés előfordult, amivel 1080p-n egyszer nem találkoztam." Most csak én érzem ebben az ellentmondást? :F

(#60) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

A merete tetszik, a telep benne turheto. Kamerak nelkul 300ert megvennem, igy hiaba a jo meret ha a pixelhibas kijelzo belerondit az egeszbe szo szerint. Mondjuk az ujjlenyomatolvaso ebben a kategoriaban ne hetszer ismerje fel az ujjam tiz probabol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.