Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) ricsmoka


ricsmoka
tag

:) Sikerült. Megvolt a hiba oka

[ Szerkesztve ]

(#3002) ricsmoka


ricsmoka
tag

Szerintetek megéri még ilyen készüléket vásárolni? Meddig jár még hozzá frissítés? :)

[ Szerkesztve ]

(#3003) Gims válasza ricsmoka (#3002) üzenetére


Gims
tag

Szerintem megéri.
Nekem a mai napig nem volt vele bajom.

(#3004) Promi válasza ricsmoka (#3002) üzenetére


Promi
aktív tag

Szerintem is megéri még akár 3-4 évig is. Én még 370k -ért vettem, közbe jöttem rá, hogy teljesen felesleges ennyi pénzt kiadni egy telefonért. Max 150k és kész, de ez csak az én véleményem.

(#3005) ricsmoka


ricsmoka
tag

Sziasztok! Olyanba kellene segítség, hogy nagyon lassan tölti be a galeria képeket a telefon, es a Mplace görgetésnél is iszonyatosan lassú. Mi lehet a megoldás? Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#3006) Gims válasza ricsmoka (#3005) üzenetére


Gims
tag

Az alkalmazás gyorsítótárát ürítetted?

(#3007) ricsmoka válasza Gims (#3006) üzenetére


ricsmoka
tag

:) Nem tudom mert az asszony telója. Ha az sem segít más megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#3008) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! kicseréltem a telón lévő fóliát neoflex hd ra , ( annyit dicsértétek) viszont , most meg nem akar ujjlenyomattal feloldani. Eddig ment rendben , most csak az alkalmazások mennek ( bank, wise , paypal ) Újra regeltem az ujjlenyomatokat , de így sem megy a feloldás.- Valami ötlet esetleg? :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3009) tkohun2107


tkohun2107
tag

Aki használ ilyen telefont, arra lennék kíváncsi mennyire melegszik a készülék napi használatban ? Pl videó nézés és email írás stb tehát a mindennapi használatban. Előre is köszönöm a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#3010) Gims válasza tkohun2107 (#3009) üzenetére


Gims
tag

Nekem semennyire. Igaz nem egy Ben Hur hosszúságú videót nézek rajta.

(#3011) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Valaki tapasztalt hasonlót hogy nincs mobilinternet a telefonján? Apn beállítás helyes, egyébként a szolgáltatói SMS nem érkezik meg, hard reset nem oldja meg a problémát. Mi lehet a gond? Köszönöm!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3012) Strauss válasza Jeanne d'Arc (#3011) üzenetére


Strauss
senior tag

Szolgáltató oldalon kérdezősgödnék.... vagy esetleg próbálj ki másik kártyát is-

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3013) vincotte23


vincotte23
tag

Sziasztok!

Egyik pillanatról a másikra nem rezeg a telefon. Mi lehet a hiba? Sajnos a garancia már lejárt róla

(#3014) Strauss válasza vincotte23 (#3013) üzenetére


Strauss
senior tag

gondolom gallyra ment a vibra motor..

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3015) Szakiii


Szakiii
addikt

Sziasztok, vettem egy s20 ultrat ma, a főkamera nem fokuszál.. az illető hibátlannak hirdette, egyelőre nem reagál. Esetleg ez valami common issue? Tudtok rá megoldást?

(#3016) Tamás88 válasza Szakiii (#3015) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Sajnos ez egy hiba nála, rázásra tud csak fókuszálni. Ha van garancia, akkor vidd el. Amúgy nálam is van elfekvőben, és a gari lejárta előtt javítottam meg, de már nem használom, mert már az S22 Ultrát használom.

(#3017) Szakiii válasza Tamás88 (#3016) üzenetére


Szakiii
addikt

Nincs rá gari. Az tök jó.. :) ennyi gerinc nincs valakiben hogy szóljon róla... tökéletesnek hirdette.

(#3018) Markizmark válasza Szakiii (#3017) üzenetére


Markizmark
addikt

Személyesen vetted át vagy futár vitte? Akár út közben is megsérülhetett. Persze nem kizárt az eladó inkorrekt hozzáállása.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#3019) Szakiii válasza Markizmark (#3018) üzenetére


Szakiii
addikt

Ki se vettem a dobozbol, en vezettem hazafele szoval ez kizart :) de vegul korrekt modon reagalt es elviekben vissza veszi. Szoval nem hasznaltta a kamerat egyaltalan es nem tudott rola. Egyelore ugy nez ki megoldodik dolog viszont a tipustol kicsit tartok ez utan.

(#3020) Markizmark válasza Szakiii (#3019) üzenetére


Markizmark
addikt

Az enyém 15 hónapos, sok órát nyomkodom, egyelőre semmi hibát nem tapasztaltam. De nem akarom elkiabálni.... Viszont nekem még majdnem 2 év garim van.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#3021) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Csatlakozom a csoporthoz :C
Xiaomi 11T mobilt váltottam.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3022) A 2. Vesztes válasza szita.erno (#3021) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Velkám!

Remélem tetszeni fog, nekem másfél éve van meg és meg sem fordult a fejemben a csere.

Csak nagyon ritkán idegesít fel, de mindig van nálam frontin, így gyorsan túl vagyok ezen alkalmakon is.

Használd egészséggel! :)

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3023) szita.erno válasza A 2. Vesztes (#3022) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszönöm! :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3024) A 2. Vesztes válasza szita.erno (#3023) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Csaó!

Szabad érdeklődni? Mik a tapasztalataid?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3025) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!
A kamerából, hogy lehet kihozni a legtöbbet? a sima alap programmal , vagy valami spéci cam prog? :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3026) szita.erno válasza A 2. Vesztes (#3024) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Szia!
Jó tapasztalataim vannak. Nem bántam meg másik telefon után ég és föld. De még ismerkedünk, de idáig hozza az elvártakat :C

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3027) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni!
Kulcs melletti ikon mit jelent? Mostanában jelent meg. Legalábbis most vettem észre. Ki lehet kapcsolni ha nincs nagy fontosága.?

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3028) Sumptuous válasza szita.erno (#3027) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Adattakarékos üzemmód. Beállításokban keresd:

(#3029) Balzsika47


Balzsika47
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek eredeti ez az S20 Ultra? Nekem olyan furcsák az ikonok, az időjárás widget, olyan benyomásom van, mintha replika lenne a telefon.

Később még küld nekem képeket az illető, még azokat szívesen feltöltöm, ha úgy könnyebb megállapítani, de egyenlőre csak ez az egy van.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :)

(#3030) LoGeN90 válasza Balzsika47 (#3029) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Nekem okésnak tűnik.

(#3031) Balzsika47 válasza LoGeN90 (#3030) üzenetére


Balzsika47
csendes tag

Nagyon köszönöm! :)

Ezt a képet kaptam még, akkor szerinted rendben van?

(#3032) SteveJobs válasza Balzsika47 (#3031) üzenetére


SteveJobs
őstag

kamerán észre venni.Kérj róla közelit.

(#3033) Balzsika47 válasza SteveJobs (#3032) üzenetére


Balzsika47
csendes tag

Kértem a kameráról. Én így már ezek alapján eredetinek mondanám. Neked/nektek mi a véleményetek?

(#3034) Strauss


Strauss
senior tag

elkéred az IMEI számát , aztán lecsekkolod- vagy a telefon névjegyénél megnézed.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3035) SteveJobs válasza Balzsika47 (#3033) üzenetére


SteveJobs
őstag

A bal alsó kamera lencse akkora mint a lyuk. A hamisítványokon kisebb van. Felül a középső kis luknál van egy fekete szövet belül amit lehet látni. Ebből a képből nem lehet látni igazán egyiket se, de ha úgy veszed meg , hogy kézben látod úgy biztosabb a szemre vételezés.

(#3036) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm eladná az s20 Ulta-ját,mondom neki lehet engem érdekelne,így oadadta pár napra tesztelni.Ma délelőtt óta van nálam.S10+-om van,így azzal tudom össze hasonlítani.Elsőre a gyorstöltés nagyon tetszik,kamerával még ismerkedem.S10+-ról minden beállítást,fájlokat áttudtam másolni.190 centi vagyok elég hosszú újjakkal,de a kijelző még nekem is nagynak tűnik,pedig egymás mellé tettem a 2 telefont ,és sokkal nem nagyobb,mint az s10+ kijelzője ránzézésre.

Hangszórók jók,vezték nélküli töltés is megy.Szabadnapomon 2-3 órát használtam videó hívásra az s10+-t,azért azt naponta kétszer kellett töltenem.Persze tudom felhasználó függő ez is.
Valami kijelző védőt tudtok ajánlani,ami alatt müködik az ujjlenyomat olvasó?
Vasárbapig lesz nálam a telefon.
Esetleg valami,amit még teszteljek szerintetek?

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#3037) SteveJobs válasza zsolesz967 (#3036) üzenetére


SteveJobs
őstag

Sziasztok!
Olyan probléma adódott telefonommal , hogy nincs mobilinternetem.
Mindent végig játszottam hogy mi lehet a probléma : Újraindítás , hard reset , szolgáltatóval is beszéltem. Egyedül teljes újra telepítéssel várok holnapig. Másik telefonba átraktam a kártyát és hibátlanul működik ott. Ilyenre valami ötlet ?

(#3038) Strauss válasza SteveJobs (#3037) üzenetére


Strauss
senior tag

Eltüntek a beállításaid , újra be kell állÍtanod , Nekem is ez volt. ( apn, port, mcc stb stb) Volt frissítés az törölte az egészet

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3039) Strauss válasza zsolesz967 (#3036) üzenetére


Strauss
senior tag

Spigen Neo HD flex, vagy valami ilyesmi a neve. Faxa cucc

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3040) SteveJobs válasza Strauss (#3038) üzenetére


SteveJobs
őstag

Köszönöm a válaszodat ! Ezeket honnan tudom előszedni , ki olvasni?

(#3041) Markizmark válasza SteveJobs (#3040) üzenetére


Markizmark
addikt

Automatikusan be kéne állítania.
Hálózati beállítások resetelése megtörtént?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#3042) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Van olyan fórumos, aki Huawei p30 Pro-ról váltott S20 Ultrára? Ha igen, le tudná írni pro és kontra, hogy melyik miben jobb? Kamera és akksiidő érdekelne elsősorban..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3043) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Hogy tudom recovery módba állítani a telefont? :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3044) underx


underx
csendes tag

Most mi a metódusa a Hard resetnek ?
Köszi

(#3045) Markizmark


Markizmark
addikt

Kijött a droid 13 Telekomra. 2GB.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#3046) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Yettel re is ki jött, Android 13.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3047) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Igen igen, mióta felraktam nem is tudja rendeltetésszerűen forgatni a képernyőt YouTube nézés közben...

Vuff. :(((

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3048) szita.erno válasza A 2. Vesztes (#3047) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nálam hibátlanul működik, semmi gond nincs vele! :K

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3049) A 2. Vesztes válasza szita.erno (#3048) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Jött is ma egy frissítés, azóta újra stabilll. :C

Vuff

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3050) gerlaip


gerlaip
addikt

Nekem naprakész, de mégis rossz irányba forgat. :W

[ Szerkesztve ]

lámavakond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.