Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) jose999 válasza Zolint (#899) üzenetére


jose999
senior tag

Tok/fólia van benne/rajta? Az imei-t én tuti nem mutogatnám:DD

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#902) Tsebacsi válasza ForRedGlory (#896) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Reggel korán indultam, 6 órakor nyugat felé már relatíve alacsonyan volt a hold, de hatalmas volt és gyönyörű, tiszta volt az ég is, szóval csak ámultam-bámultam :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#903) wong kok wah válasza jose999 (#901) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Van rajta fólia.

(#904) TODI1111


TODI1111
addikt

Azért csak nagy város ez a szeged. Reggel 5 óra 21- óta a kézbesítőnél van a küldemény de még nem ért ide. :DD

(#905) Titana


Titana
tag

Szép napot mindenkinek. Telekomtól kaptam sms-t, hogy a "futár a rendelését megkapta és a mai napon kiszállítja önnek".Hívtam a telekom ügyfélszolgálatot, roham tempóba,hogy értik azt, hogy kiszállítják nekem, mert, hogy én az üzletbe kértem az átvétet. Mondták no para az üzletbe fog menni és ott tudom majd átvenni, de majd kapok az üzlettől sms-t mikor mehetek érte. Tök para lettem, mivel nem vagyok otthon így mi lesz a telefonnal :Y :Y :Y ;] ;]
( S20 Ultra 5G.)

(#906) TODI1111


TODI1111
addikt

Megjött.

(#907) Zolint


Zolint
tag

Buds+ regisztrálva. :D
"Kedves Zoltán!
Regisztrációdat a "Galaxy S20, S20+ és S20 Ultra előrendelő promócióra" sikeresen fogadtuk.
Az általad megadott adatok ellenőrzését követően értesíteni fogunk a következő lépésekről."

(#908) Titana


Titana
tag

Gratula aki már megkapta :K
Na most jött sms + email, hogy átvehetem az üzletbe, mert kiszállították, sajnos nem tudom ma átvenni, kb este kilencig melózok, sebaj majd holnap.

(#909) TODI1111


TODI1111
addikt

Telenoros, még nincs benne sim.

[ Szerkesztve ]

(#910) jose999 válasza TODI1111 (#909) üzenetére


jose999
senior tag

S20+ fórumán volt, hogy ott a Vodafoneos VDH.. Vajon itt is? :F

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#911) leslien válasza Zolint (#907) üzenetére


leslien
nagyúr

hol kell regisztrálni?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#912) Zolint válasza jose999 (#910) üzenetére


Zolint
tag

Igen

(#913) Zolint válasza leslien (#911) üzenetére


Zolint
tag

Samsung Members alkalmazás, legalul.

(#914) leslien válasza Zolint (#913) üzenetére


leslien
nagyúr

ők, közben már megtaláltam.. köszi

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#915) ckaresz122


ckaresz122
tag

Sziasztok!
Én is megkaptam ma az ULTRA-t (telenor)
Vettem hozzá gyári leather (bőr) tokot, de csalódás, hogy a kamera pont szintben van a tokkal. Sztem karcolódni fog ezzel ha sokat leteszi az ember asztalra, de ne legyen igazam...
A MÁSIK: Nálatok is indítás után és más esetekben is magától elindul a SIM kártya kezelő beállítási menü?
Nem értem miért csinálja. Köszi, ha van tipp....
Amugy elég kemény a cucc...
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#916) GaS-


GaS-
aktív tag

Vodánál volt aki személyesen rendelte meg?
Alleeban előrendeltem kb 2 hete és most azt mondják még bő 2 hét...

[ Szerkesztve ]

(#917) Lazio1974


Lazio1974
csendes tag

A buds igényléséhez számlát kell feltölteni, de a Telekom fiókban nem találom a számlát. Más is tapasztalta ezt?

(#918) jose999 válasza GaS- (#916) üzenetére


jose999
senior tag

Azt meg hogy?! :Y akkor az milyen előrendelés? (ha van készleten) pénteken mindenhol lesz már... :F

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#919) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ad hoc

P30 Pro vs S20 Ultra (108mpixel visszatömörítve a P30 Pro felbontására)

Sajnos az eredeti 108M nem tölthető fel ide, máshova meg most nincs kedvem. Majd ha lesz időm, akkor beveszem a OnePlus 7T-t is a buliba és akkor kicsit tudományosabb lesz.

12Mpixel:

(#920) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#919) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó... szarul töltötte fel, valamiért lecsökkentette a felbontást a PH feltöltő. Majd feltöltöm értelmes helyre.

(#921) tjokai


tjokai
senior tag

Gratula mindenkinek az új S20 Ultrához :R Kérdés, hányan vették meg közületek KP-ra? Gondolom a nagyrésze részletfizetéssel hozza ki, én is gondolkodom h veszek egyet de jelenleg sajnos csak részletfizetéssel férne bele :/

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#922) wong kok wah válasza ckaresz122 (#915) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nálam minden rendben van, nem indul el. Én gyári Smárt LED-es hátlapot vettem rá, az talán fél milliméterrel kijjebb van mint a kamera.

(#923) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na akkor újra. :D

S20 Ultra (P30 Pro méretre tömörítve)

P30 Pro

S20 Ultra 12Mpx

(#924) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Most vettem át én is a Kökiben.
Próbáltuk az eladóval a Buds+ - t regisztrálni de nem kinálta fel a membersben azt az opciót. Valakinek valami ötlet?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#925) jose999 válasza Leonardo91 (#924) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem akkor adta be, mikor sim kártyát tettem bele.. Addig nem

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#926) ForRedGlory válasza Leonardo91 (#924) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Majd visszajön az opció (amúgy a főoldal legalján kell keresni). Múltkor sem ment olyan simán a dolog.

(#927) Leonardo91 válasza ForRedGlory (#926) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nekem csak ezt adja fel.
De a sim kartyas trukkot otthon megnezem. (képet még A20e ről küldtem)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#928) wong kok wah válasza Leonardo91 (#927) üzenetére


wong kok wah
senior tag

(#929) Pythoncobra válasza ForRedGlory (#923) üzenetére


Pythoncobra
tag

Na van egy fogadásom, hogy "valaki" nemsokára jelentkezik a szakvéleménnyel, hogy az Ultra egy fosadék, bezzeg a...

(#930) Leonardo91 válasza wong kok wah (#928) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Látom, de nekem ezt nem hozza fel

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#931) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Nekem is meglett ma a telefon,igaz hogy csak arról igényelhető az ajandék füles?Nem kaptam még meg hozzá a tokot addig nem akarnék beleköltözni,de gondoltam a mostani telefonról igénylem nehogy lemaradjak..Viszont igy nem sikerül.Kőszi a választ.

(#932) MrTwister


MrTwister
őstag

9:43-kor nekem is jött SMS, hogy az MPL futárnál a csomagom. :DD Dolgoztam 2-ig így csak utána tudtam átvenni. Délután 4 óra körül összefutottunk, terminálon(vagy mifene az) aláírtam plusz Telenor szerződést még 3 helyen. Aztán kaptam a csomagot. Most itt van már nekem is én meg hullafáradt, lehet csak holnap lakom be. :o

lajosx: gondolom a Members látja a telefonod típusát, sőt előző hsz.-ok alapján szolgáltatós SIM kártya is benne kell, hogy legyen és csak akkor dobja fel a Buds rendelést. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#933) tjokai


tjokai
senior tag

Az ajándék Buds+ füllhallgató csak a 2020.február 11 - március 8. között leadott előrendelésekre érvényes? Azaz ha én ma rendelek S20 Ultrát akkor nekem már nem jár a Buds+?

Közben jött válasz a Telekomtól, sajnos már nem vagyok rá jogosult, addig gondolkodtam amíg lécsúsztam róla :O

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#934) sittes79


sittes79
addikt

Na megjött ide is az S20+, ki milyen tokot ajánl, itt nálunk van 50%os kupon kiegekre, ledesen gondolkodom vagy a brutál kitámasztóson.

Buds-ot is sikerült regisztrálni.

S9-et váltottam, de még ahhoz képest is állat főleg ez a 120Hz. :C

(#935) Leonardo91 válasza jose999 (#925) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Sikerült, beraktam a simet és már regisztráltam is, köszi. :R
Indul a belakás :D (Kár, hogy nem kezel 2 simet + microsd-t egyszerre... Amit pl egy A20e tud..)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#936) sittes79 válasza Leonardo91 (#935) üzenetére


sittes79
addikt

Az a travel adapter olyan amit adtak hozza vagy super super charge?

(#937) jose999 válasza sittes79 (#936) üzenetére


jose999
senior tag

45W-os

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#938) sittes79 válasza jose999 (#937) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi, most azt nézem, hogy ezen van fólia gyárilag vagy nagyon rossz már a szemem.

(#939) Hoes válasza Pythoncobra (#929) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ez szakmai poszt akart lenni? :) Esetleg flame?

(#940) jose999 válasza sittes79 (#938) üzenetére


jose999
senior tag

Van rajta fólia, jó a szemed :K (toknak Spigen Rugged Armour-t használok ehhez is)

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#941) Schuler888 válasza Pythoncobra (#929) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat a huaweit leveri mint vak a poharat.. :DD
Sokkal jobbak a szinek, meg a dinamika!

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#942) utomi


utomi
senior tag

Nektek nem jön fel random teljesen indokolatlanul S20 Ultra esetén a véletlen érintés elleni védelem? Hiába tiszta a képernyő ? Vagy csak nálam ? Inkább kikapcsoltam mert annyira idegesítő de nem tudom ,hogy ez szoftveres bug-e vagy hardveres ? :R

[ Szerkesztve ]

(#943) leslien válasza Schuler888 (#941) üzenetére


leslien
nagyúr

ti is mentek pihenni ugyanúgy ha folytatjàtok..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#944) Leonardo91 válasza sittes79 (#936) üzenetére


Leonardo91
senior tag

45W leggyorsabb :K

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#945) Wapmester


Wapmester
senior tag

azt írta itt valaki nem rég, hogy ekkora nagy méretű telefon kinek kell? aztán egy csomóan előrendelték ,viszik mint a cukrot :D

(#946) sittes79 válasza Leonardo91 (#944) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi akkor vennem kell egyet :)

Ez a bixby rutin jónak tunik van aki használja?

Ez a 120Hz pedig nagyon adja :Y

(#947) TODI1111 válasza Leonardo91 (#935) üzenetére


TODI1111
addikt

Szépen bevásároltál. :K Azért még vagy 3 tokot vegyél, hogy a hét minden napjára jusson másik. :D

(#948) ForRedGlory válasza Leonardo91 (#935) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mennyi tok. :D Én csak a bőrtokot vettem meg.

(#949) TODI1111


TODI1111
addikt

Tegnap jött a készülék de már a héten 1 hónapos lesz. :DD

[ Szerkesztve ]

(#950) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Vette már valaki át a telefont úgy, hogy üzletbe kérte és személyesen ment érte mielőtt jött volna SMS vagy mail hogy mostantól átvehető, de a Telekom azt mutatta hogy megérkezett a boltba (átvevőhelyre megérkezett)?
Ma reggel mennénk érte de remélem nem potyára...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.