Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) TODI1111 válasza torrente777 (#1999) üzenetére


TODI1111
addikt

Gondoltam, azért volt a vigyori fej. Egyébként a 6 óra körüli idő lehetséges. Én azért tértem vissza a note 10+-ra mert nekem valahogy jobban bejön. Kézre állóbb, könnyebb mint az ultra. Fényképezés terén is többet vártam az ultrától és azt kell mondjam a note simán csinál olyan automata képeket mint az ultra. A cerkát is jó újra használni.....

(#2002) TODI1111 válasza icecave (#2000) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen, és éppen ezért megtévesztő egy kicsit annak aki éppen az ultráról érdeklődik mert azt hiszi ez a 7 óra 15 perc sot egy töltéssel van, holott ebből le kellene vonni azt ami fél kettőig volt.

(#2003) atikanj


atikanj
csendes tag

Sziasztok. Januártól június elejéig használtam a note 10 plusszt.
Nem tudtam kibékülni a kamerával. Egyik kamera sem tökéletes . De a note 10 plussznál vaku nélkül, beltérben automatán kivétel nélkül mindegyik fotónak, ha belenagyítok olyan a széle mint egy festmény. Elmosódik. Nem éles. Erre többen panaszkodnak az ottani fórumban.Nem egyedi eset.
Bele lehet kötni az Ultrába is természetesen. Nekem messze jobb , másfél hónap használat után , mint a note 10 plussz. Minimális a melegedés.
A note jobban melegedett nálam.
Persze ízlések és pofonok különbözőek.
Huawei P 40 pro nagyon tetszik a fényképező miatt. De nem szeretném mókolni .
Működő Gcam van valakinek telepítve?
Megköszönnék egy linket hozzá .
Xml fájl-al együtt.
Kipróbálnám.

(#2004) Tiger. válasza icecave (#2000) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az az Applenel van nem?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2005) icecave válasza Tiger. (#2004) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt nem tudom, de one UI így mutatja, az biztos.

(#2006) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Ma sikeresen leéjtettem az s20 ultra telefonom. A kijelzővédő és a gyári tok is kuka viszont megvédte ez is valami...hozzá teszem kocsiból szálltam ki és ölembe maradt. Betonra esett persze képernyővel lefelé kinyiló tokkal :(( Az lenne a kérdésem vett már valaki fóliát? Milyet vegyek ami hasonlóan jó mint a gyári volt? Nem kell több 10ezres legolcsóbb ami már megfelelő. Annó s10+ vettem vagy 4et mind szar volt.. Itt gondoltam elsőnek kérdezek :) Köszönöm szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#2007) DjBlero válasza lajosx (#2006) üzenetére


DjBlero
őstag

Én a Spigen Neo Flex HD ajánlanám. én azt használtam eddig összes telómhoz,
ehhez is már megvettem

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#2008) lajosx válasza DjBlero (#2007) üzenetére


lajosx
őstag

Utána nézek köszönöm :R

(#2009) lajosx válasza DjBlero (#2007) üzenetére


lajosx
őstag

Csak még egy kérdés a hajlitott vagy a sima verziót vegyem? 2 db van egy csomagban tök olcsó ha még jó is nagyon elegedett leszek :R

(#2010) DjBlero válasza lajosx (#2009) üzenetére


DjBlero
őstag

s10 plus on a hajlított kijelzővédő fólia volt, és tökéletes volt.
spigen oldalán vásároltam mindig

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#2011) icecave válasza DjBlero (#2010) üzenetére


icecave
nagyúr

Semmi szivárvány effekt, vagy szemcse? Víztiszta volt, mikor megszáradt? Mármint a fólia alatt a kijelző.

(#2012) lajosx válasza DjBlero (#2010) üzenetére


lajosx
őstag

S20 ultrára kellene ,nem s10+ az a regi volt :) de rendeltem egyet ami elvileg nem hajlik le,feltem felválik mint anno az s10 + nál. Várom a csomagot, leirom majd jó lett e? Köszönöm :R

(#2013) DjBlero válasza lajosx (#2012) üzenetére


DjBlero
őstag

s10 pluszon volt, de még az s20 ultrámon a gyári van de már erre is ezt vettem még bírja a gyári addig nem teszem fel

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#2014) lajosx válasza DjBlero (#2013) üzenetére


lajosx
őstag

Így már értem :) sajnos nekem mivel le ejtettem venni kellett rá ,, de hétfőn már itt lesz.

(#2015) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Két kérdésem lenne:

- a zoom egységgel milyen felbontású képeket lehet készíteni? Csak 12MP, vagy állítható 48MP-esre is a felbontás?

- van olyan gcam verzió, amiben használható a zoom egysés?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2016) hito válasza hito (#2015) üzenetére


hito
nagyúr

Annyira pörög a topic, hogy inkább elballagtam a MM-ba és megválaszoltam magamnak a kérdéseket ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2017) lajosx válasza DjBlero (#2007) üzenetére


lajosx
őstag

Szia :) Megkaptam ma a fóliát,és azt kell mondani legjobb ami eddig volt köszönöm az ajánlást :R Elsőnek megijedtem mert kezemre meg a fóliára is fújni kellett valami folyadékot :Y és mikor felraktam eléggé csunya volt az alatta lévő folyadék miatt. Hiába kinyomkodtam mégis foltos maradt, de kb 15 perc, és nézem a telefont és tökéletes lett😊 Gondolom megszáradt, semmi se látszík makulátlan lett mint a gyári :C Ráadasul az újjlenyomat olvasó is rendben megy. És 4eft 2db van benne. Szóval bátran ajánlom én is ezt a fóliát. A szélére is picit lehajlott pont mint a gyári és nem vált vissza. Egyedüli negatívum az az,hogy puhábbnak érzem,talán hamarabb lesz karcos vagy esetleg nem úgy védi a telefont ezt nem tudom.De ezek kivül a legjobb a fólia amivel eddig dolgom volt😊 Pedig az s10+ nál kb 5 tipust vettem 10eft is és egysem volt hibátlan de ez meglepően jó :R

(#2018) Kasya válasza hito (#2016) üzenetére


Kasya
nagyúr

És mik a válaszok? :D

(#2019) ForRedGlory válasza Kasya (#2018) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pozitív. Vett 2db Ultrát is. :D

(#2020) leslien válasza ForRedGlory (#2019) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem az egyik domestos volt... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2021) hito válasza ForRedGlory (#2019) üzenetére


hito
nagyúr

Hát sajnos nem annyira. A napokban olvastam, hogy a Note 20 Ultrában már nem a 48MP-es szenzor lesz a zoomlencse mögött. Pipa lettem, mondom akkor marad az S20 Ultra. Viszont nekem nagyon fontosak ezek a dolgok és a Samsungnak valamiért rettentően fájna, ha végre hozzáférést osztana külső alkalmazásoknak a zoom egységhez. Ezen kívül nekem nem elhanyagolható szempont a Filmic Pro kompatibilitás sem. Nincs 4k 60fps, se 8k, és a tele lencséhez sem fér hozzá az app.
Azt kell mondjam, hogy rosszabb a helyzet a meglévő Note 9-emhez képest, mert azzal pl. gond nélkül használom a Filmic Pro-t 4k 60fps-re, S20 Ultránál max 4k 30fps-t enged.

Nem értem miért csinálja ezt a Samsung. Huawei készülékeknél pl. már 1000 éve lehet rawba is menteni a zoom egységgel, 3rd party kamera appokkal vígan lehet váltogatni a kamerák között. Sajnos kamerában feltörlik a padlót a Samuval, részint az ilyen megmagyarázhatatlan ostobaságok miatt. A többi dologban nekem 1000x jobban fekszik a Samsung, viszont a kamera része nálam sajnos elsődleges, ezért is borzasztó dühítő ez számomra. :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2022) PeteePeti


PeteePeti
őstag

TMH

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2023) #08176384


#08176384
törölt tag

Sziasztok. Nézegetem a telefont, de a kamera elég megosztó elég sok teszt szerint. Mennyire jó a júliusi frissítés után? iPhone 11 pro van jelenleg, de a sok korlát miatt gondolkodom váltásban.

[ Szerkesztve ]

(#2024) miami123


miami123
tag

Sziasztok!
Telepítette már valaki a mai, legutolsó frissítést? Megnézné hogy működik e az autofókusz
1-4x zoomig? Ma fényképeztem és akkor jó volt, frissítés után meg homály minden. Pedig elvileg nem is nyúltak a kamerához. Remélem, hogy nem a kamera halt be. :((

(#2025) DjBlero válasza lajosx (#2017) üzenetére


DjBlero
őstag

szia
szerintem is a legjobb fólia
majd ha gyári nem bírja már én is felteszem
én már régóta csak spigent használok és maradok is ennél a márkánál. :)

ja és csak spigen tokokat használok már jó pár éve
bátran ajánlom őket :K

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#2026) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Az edge lightning-el kapcsolatban lenne kérdésem: megoldható, hogy ez a fajta értesítési jelzés addig menjen, amíg meg nem nézem az adott értesítést? Mert jó, hogy pár mp-ig villog, de aztán semmi további jelzés, hogy jött valamim (kivéve a jelzés emlékeztetőt, de az csak hang alapú)? Próbáltam az aodnotify-t, de az meg a gyári AOD-al üti egymást az én beállításaim szerint, szóval így ki kellett lőnöm, pedig biztatónak tűnt... :(((

Mercury

(#2027) bbendre válasza Mr.Mercury (#2026) üzenetére


bbendre
őstag

En az S6 Edge óta szeretném ezt, de nem tudtam megoldani... Ez engem is érdekelne ha van megoldás

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2028) Mr.Mercury válasza bbendre (#2027) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Én S8+ -ról váltottam és nem igazán tudom megérteni, hogy egy jól működő dolgot, mint a notification led miért kell megszüntetni egy zászlóshajó készüléknél. :F A 3.5-ös jack hiányát nem is mondom, bár lehet annak van valami technológiailag pozitív oka, de mondjuk az nem is lenne nekem annyira gond, hogy nincs. Ez a világító szél meg szép és jópofa, csak éppen az értesítés után pár mp-el már fogalmam sem lesz, hogy jött bármi üzenetem... :W

[ Szerkesztve ]

Mercury

(#2029) Mr.Mercury válasza bbendre (#2027) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Közben eszembe jutott egy program, amit régen egy olyan telefonomon használtam, amin szintén nem volt értesítési led. Ez a NoLED nevű app, ami már nincs fent a Play áruházban, de neten megtalálni... Fel is raktam és ahhoz képest, hogy régóta nem frissült, teljesen jól működik. :C Azért csak vicces, hogy egy ilyen telefonon egy ősrégi programot kell használni a ahhoz, hogy célt érjek... :U

Mercury

(#2030) TODI1111 válasza Mr.Mercury (#2026) üzenetére


TODI1111
addikt

Próbáld ki [Ezt] a programot. Megbízhatóan működik és nagyon jól paraméterezhető.

(#2031) PeteePeti válasza TODI1111 (#2030) üzenetére


PeteePeti
őstag

Tökéletesen működik! Én is ezt ajánlom! Fogyasztása minimális! Együtt dolgozik a gyári AOD-al, viszont annak mutatása nélkül is használható! Világító széleket, ledet, kamera körüli gyűrűt és értesítési ikonokat is belehet állítani vele! És méret, világítási idő, valamint színek is paraméterezhetőek apponként! Hibátlanul működik, ha az ember betudja állítani! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2032) Mr.Mercury válasza TODI1111 (#2030) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Köszi, ezt fentebb írtam, hogy sajnos ez a progi az én AOD beállításaimmal nem kompatibilis, így bár tényleg jó, nálam nem megoldás... :(

Mercury

(#2033) TODI1111 válasza Mr.Mercury (#2032) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem lehet, hogy rosszul állították be valamit? Hiszen ez úgy vezérli az aod-ot ahogy akarod.

(#2034) hunluigi válasza TODI1111 (#2030) üzenetére


hunluigi
senior tag

Ezt most én is köszönöm!!! Meg is vettem. Hiánypótló app! :R

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#2035) Mr.Mercury válasza TODI1111 (#2033) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Elmondom miért nem jó. :) Nekem úgy van az AOD beállítva, hogy csak érintésre kapcsoljon be a képernyő. Na mármost ugye, a programban olyan beállítás van csak, hogy értesítés érkezésekor kapcsolja be az AOD-t és addig tarsa bekapcsolva amíg meg nem nézem az értesítést, majd ha megnéztem akkor visszatér az érintéses kijelzésre. Nekem ezzel az a gondom, hogy nem akarom, hogy addig menjen az AOD, amíg meg nem nézem az értesítést, mert nekem úgy lenne jó, hogy jelezzen a kamera körül, ha üzenet jön, de ne tartsa bekapcsolva az AOD-t. Ilyen beállítás viszont nincs. Ha meg azt állítom be, hogy ne kapcsolja be az AOD-t, akkor meg nincs érintéses bekapcsolás sem. Úgyhogy nekem sajnos ezért nem használható a progi...

Mercury

(#2036) Leonardo91


Leonardo91
senior tag


Most jött.. XEH

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#2037) bbendre válasza Leonardo91 (#2036) üzenetére


bbendre
őstag

Mindig lenyūgöz, hogy a frissiteseket a Samsung hamarabb kiadja mint a Google a Pixel telefonokra... :Y

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2038) TODI1111 válasza bbendre (#2037) üzenetére


TODI1111
addikt

Miért a pixelekre nincs júliusi biztonsági frissítés?

(#2039) Leonardo91 válasza TODI1111 (#2038) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Júliusra már kaptunk egyet.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#2040) bbendre válasza TODI1111 (#2038) üzenetére


bbendre
őstag

Van, de Google Pixel minden hónap első hétfőjén kapja meg a frissítést. A Samsung pedig előtte 4-5 nappal adja ki.
Azért lehet mert van, hogy hétfő az adott hónap x.e és nem elseje. Gondolom...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2041) sirály69


sirály69
őstag

Tegnap beszereztem eme készüléket....
Holnap üzemelem be élesbe.

Szerver Hosting Debrecenben

(#2042) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy amikor Odinnal akarok frissíteni és mikor megnyomom a telefonon Reboot to bootloader gombot nem áll be letöltés pozicióba mint régen, ha nem megjelenik egy piros angol felirat és azt hiába nyomom nem csinál semmit csak bekapcsolja a telefont. Már vagy tízszer megcsináltam és mindig ugyan az. Már csináltam HR is, de utána is ugyan az. Nem tudom mi lehet vele. Minden megy rendesen csak frissíteni nem lehet.
Köszönöm a választ! :F

(#2043) TODI1111 válasza kakuk100 (#2042) üzenetére


TODI1111
addikt

Lehet, hogy valami bug. Van más módszer.A két hangerő gomb egyszerre történő nyomása és közben rádugod a gépre.

(#2044) kakuk100 válasza TODI1111 (#2043) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Kikapcsolt állapotban természetesen? Megpróbálom. :R

(#2045) kakuk100 válasza TODI1111 (#2043) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Mikor kell a hangerőket nyomni? Mikor már a Recoveribe vagyok?

(#2046) TODI1111 válasza kakuk100 (#2045) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem kell recovery. Kikapcsolod a készüléket. Egyszerre megnyomod és nyomva tartod a hangerő le és fel gombokat és közben radugod a gépre.

(#2047) kakuk100 válasza TODI1111 (#2046) üzenetére


kakuk100
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R :R :R

(#2048) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Vodára is kijött a frissítés.

Z Fold 4

(#2049) kakuk100 válasza TODI1111 (#2046) üzenetére


kakuk100
őstag

Sajnos nem sikerült. Nem az az oldal jelent meg ami kell a frissítéshez hanem az, hogy Warning ha jól emlékszem, figyelem azt jelenti. Sajnos ez van. Majd elviszem szervizbe.
Mindent köszi!

(#2050) torrente777 válasza kakuk100 (#2049) üzenetére


torrente777
tag

Szia 1 képet fel tudsz rakni a hibáról hogy mit ir ki pontosan?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.