Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) jose999


jose999
senior tag

Vodafonnál hosszabítottam szerződést, e hó másodikán.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#802) Ace882 válasza rayman2006 (#800) üzenetére


Ace882
tag

Én 12.-én adtam le és még azóta sem hívtak :(( Azt írták majd hívnak.

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#803) lasse001 válasza jose999 (#798) üzenetére


lasse001
senior tag

Az enyém is a vodánál.

(#804) #72042496 válasza mihail38 (#796) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha csak 1 mm van az S20+ és Ultra közt, akkor itt tényleg sokat számít. Egy-két hete láttam, hogy jé S20-ak, és az Ultrát kézbevéve egy batárnak találtam. Nem gondoltam volna, de számomra zavaróan vastag az egész telefon, amire a kamerasziget még rátesz egy lapáttal.

Épp mondtam ismerősöknek a hétvégén, hogy a zoom tök jó benne meg gyors meg csúcs meg minden, és a méretei miatt mégis taszító számomra a készülék.

Az S20+ más hatású. Az is nagy, de nem találtam mellé ormótlannak.

[ Szerkesztve ]

(#805) Pythoncobra


Pythoncobra
tag

Kiadták ma a második firmware updatet az Ultrára.
Főként kamera funkció javítások.

(#806) mihail38 válasza #72042496 (#804) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én is nagynak találtam, de nem az 1mm miatt, az S20+ az még elmegy, nekem határ eset, de az S10+ még nem cserélem le, amire én használom tőkéletesen megfelel.

(#807) jose999 válasza #72042496 (#804) üzenetére


jose999
senior tag

"Épp mondtam ismerősöknek a hétvégén, hogy a zoom tök jó benne meg gyors meg csúcs meg minden, és a méretei miatt mégis taszító számomra a készülék."
Különbözőek vagyunk. Maximálisan megértem az álláspontod! Viszont nálam pont ez döntött 20+ és Ultra között. Konkrétan egy kijelző az egész... Kiváltja (pontosabban pótolja, mert már nincs és nem is lesz) a tabom. Nagyon jó, hogy van mellé a 20 és a +, így mindenki aki szeretné, megtalálja a számára megfelelőt! :R

mihail38: helyes! Ha tökéletesen jó a 10+ is, akkor fölösleges cserélni!

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#808) leslien


leslien
nagyúr

milyen érdekes h neki is SD van... ;] [link] egyébként ez a Oppo nagyon rendben van...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#809) Aryon87


Aryon87
félisten

Az árához képest nem is olyan drága a Galaxy S20 Ultra gyártása

Van vastag bőr... :W :W

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#810) ForRedGlory válasza Aryon87 (#809) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Linkeld már be a P30 Pro topicba ezt hasonló szöveggel, amivel itt tolod a hülyeségeidet.

Huawei P30 Pro’s total component cost is $364

Van vastag bőr... :W :W

(Nem mellesleg valószínűleg csettintésre és ingyen van a fejlesztés, több ezer ember ingyen dolgozik, továbbá a termékeket teleportálják a boltok polcaira, ezért az sem költség... Marketing meg minek, bár az is biztos ingyen van)

[ Szerkesztve ]

(#811) T0rnad0 válasza Aryon87 (#809) üzenetére


T0rnad0
addikt

;]

Z Fold 4

(#812) Aryon87 válasza T0rnad0 (#811) üzenetére


Aryon87
félisten

[link]

:P

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#813) T0rnad0 válasza Aryon87 (#812) üzenetére


T0rnad0
addikt


:D

Z Fold 4

(#814) Aryon87 válasza T0rnad0 (#813) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#815) mihail38 válasza T0rnad0 (#813) üzenetére


mihail38
aktív tag

+1 na végre! Nem vagyok egyedűl :DDD

(#816) jose999 válasza ForRedGlory (#810) üzenetére


jose999
senior tag

Annyiba kerül, amennyit adnak érte. (Mint minden. Probléma? Adjak kölcsön ;] nem megsértődni :R)

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#817) jose999 válasza jose999 (#816) üzenetére


jose999
senior tag

Nem neked.... Aryon87 neked :C :DD

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#818) Aryon87 válasza jose999 (#817) üzenetére


Aryon87
félisten

Ó köszönöm, nem élek a lehetőséggel. Másra várok:)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#819) jose999 válasza Aryon87 (#818) üzenetére


jose999
senior tag

:R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#820) T0rnad0 válasza Aryon87 (#818) üzenetére


T0rnad0
addikt

Z Fold 4

(#821) Schuler888 válasza ForRedGlory (#810) üzenetére


Schuler888
senior tag

A legdurvabb huawei fan, nyilvan savazza a szeretett markajat alazo gyartot.. :U eleg kisstilu dolog de ez van..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#822) Aryon87 válasza Schuler888 (#821) üzenetére


Aryon87
félisten

Alázó :C Jót nevettem köszi :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#823) sittes79


sittes79
addikt

Samsung members appban van egy 50%-os kupon lehetőség kiegészítőkre, de mikor a letöltés kuponra kattintok azt írja nem vagyok jogosult, másnál is ez van?

(#824) Schuler888 válasza Aryon87 (#822) üzenetére


Schuler888
senior tag

Kinodban mast nem tehetsz, jogos ;] :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#825) tomson67


tomson67
tag

Kedden remélem megérkezik a telefon. Csodát nem várok a kamerától, volt már S9+, Note9, S10+, Note 10+, hát...egyre rosszabb képeket csináltak, az S10+ vállalhatatlanul rosszakat. Vadász, vadász...Nem elsődleges szempont a No.1 fotós képesség, de remélem az S20 ultra nem folytatja a sormintát. Kiderül. Számomra a dög nagy és szép kijelző ami fontos, emellett kedvelem a Samsung One UI rendszerét. Nem hiszem, hogy csalódni fogok benne.

I was trojan...

(#826) #16514048


#16514048
törölt tag

Az amúgy megvan, hogy tényleges zoom optika van benne, nem fix látószögű tele? [link]

Mettől meddig terjedhet az átfogása, tesztekben miért nem lehet olvasni erről semmit?
Az itteni cikkben is csak a 2x van bemutatva köztes nagyításnak, amit még a 108 MP-es kamerával csinál.

Bár még mindig nagyon sok a felár, de kicsivel értelmezhetőbb lett az is ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#827) Ace882


Ace882
tag

Annyira drága ez a készülék, hogy a Telenor nem tudja első körben kipostázni az előrendelt készüléket, mert elfogyott a készletük. Szóval ha kapnak újabb szállítmány csak akkor kapom meg a telefont :((

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#828) S e t h válasza Ace882 (#827) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ebben a vírus is benne lehet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#829) jose999 válasza Ace882 (#827) üzenetére


jose999
senior tag

Vodafone is ezt írja egy ideje:

"Figyelem! A Samsung Galaxy S20 Ultra DS készüléket érintő megnövekedett igények miatt a 03.05-től leadott előrendelések esetében az értékesítés - március 13-ra tervezett - hivatalos megkezdése előtt előreláthatólag nem tudjuk teljesíteni a kiszállítást az előrendelési promócióban résztvevők számára... "
20 és 20+ nem érinti.

"jelenleg nincs raktáron", délelőtt még volt.. 20 és 20+ még van...

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#830) Ace882 válasza jose999 (#829) üzenetére


Ace882
tag

Az árához képest azért elég hamar elkapkodták.

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#831) monti0222w válasza Aryon87 (#822) üzenetére


monti0222w
addikt

Pedig hidd el van olyan telefon amelyik vagy ebben a részében és van telefon amely egy más részében "alázza" a Huawei csúcs teloit! Az a baj, hogy te csak a kamerát nézzed egy telefonnál, holott több mindenből áll össze.
Mindezt úgy írom hogy nagyon rég volt Samsungom (S4) és nem is mellettük állok, nem vagyok márka fan, mindig màs telefonom van (talán egy kicsit a Meizut favorizálom), vagy most a Realme-t, de ennyi. :N

(#832) Aryon87 válasza monti0222w (#831) üzenetére


Aryon87
félisten

Neztem oszehasonlito teszteket, semmivel sem latom hogy elorebb lenne. Szamokban igen, de itt ki is fujt a tema vele..
Ha mar alazas, tisztaban vagyok a telefonom kepessegeivel, plane ugy, hogy amellette levo Xiaomi Mi8 is megfingatja minden teren..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#833) monti0222w válasza Aryon87 (#832) üzenetére


monti0222w
addikt

Nézd én nem az S20 bármely tagjára gondoltam,hanem más gyártók készülékekre!
Vegyük pl az LG V szériáját, de még a G széria bizonyos egyedei is köztük vannak, azt hangban, hangzásban, a mai napig egyetlen telefon sem fogja meg így a Huawei bármely telefonja sem, ebben a tekintetben ők ülnek a trónon!
Sőt még az Axon 7-met is oda merem tenni bármelyik mellé még mindig! S még tőle is jobbak az LG V szériás telefonjai, úgy hogy a Huaweié fasorban sincsenek hozzájuk képest!
Vagy vegyük a gyorsaságot a ONE + telefonjai kiugróan jobban teljesítenek ebben!
Vagy vegyük az UI-t ebben sem a Huawei-t mondanám a legjobbnak.
Akkumulátor: ebben is nem egy cég jobban szerepel mint a Huawei! Mivel te is tudod nem írom ki kik azok.
Remélem így màr érthető amit közölni szerettem volna veled. :K

[ Szerkesztve ]

(#834) Aryon87 válasza monti0222w (#833) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
Ezt el is fogadom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#835) mihail38 válasza monti0222w (#833) üzenetére


mihail38
aktív tag

Csak azért kaptál egyetértést mert nem emelted ki a samsungot :)

(#836) Zé.


Zé.
tag

Kíváncsi lennék az új, Oppo Find X2 Pro és az S20 Ultra készülék összehasonlítására, bár az Oppo 5x optikai zoomos, és az ára is kérdőjeles...

(#837) k-adi válasza Zé. (#836) üzenetére


k-adi
nagyúr

ugyanezt hozza vagy még jobb is (120hz qfhd+), és az ára is kevesebb mint az ultráé.. nem igazán van kérdés melyik a jobb.. .csak oppo Mo.n nem kapható még

(#838) GaS- válasza k-adi (#837) üzenetére


GaS-
aktív tag

A "Color OS" is jó? :)

(#839) monti0222w válasza GaS- (#838) üzenetére


monti0222w
addikt

Saját tapasztalat, igen jó! :K

(#840) kchris78


kchris78
veterán

Én teljes mértékben egyet tudok érteni Magyarosi Cs véleményével amit mondott az ultráról...

(#841) kchris78 válasza jose999 (#829) üzenetére


kchris78
veterán

Ki tudja mekkora készletet kapott Magyarország... Lehet volt 20-50db.. Azt azért nem nagy mutatvány eladni.

(#842) GaS- válasza kchris78 (#840) üzenetére


GaS-
aktív tag

Oké, és mit mondott?
Én nem nézek ilyen majmokat :)

(#843) bendegruz válasza kchris78 (#841) üzenetére


bendegruz
őstag

50db?
Amúgy mit érzel amikor ekkora blődségeket írsz? :D
Tobbszaz az.. Lehet több ezer is.

Nyilván az előző csucsmobilokbol is csak 50 darabokat küldtek mo-ra… :U

Ki vagytok akadva az ára miatt.. Az ajfos évek óta túl van árazva… sőt a huawei is beállt ebbe a sorba.
Mégis veszik mint a cukrot

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#844) Pythoncobra válasza kchris78 (#841) üzenetére


Pythoncobra
tag

Sőt, lehet, hogy csak 6-8 darabot. :W
(Gondolkozz már picit, csak mutogatni hoztak legalább 50-et. Minden szolgáltató boltjaiban van, MM-okban, Samsung saját üzleteiben, más nagyobb boltokban, stb...)

(#845) NavySeal válasza jose999 (#829) üzenetére


NavySeal
senior tag

Akkor remélhetőleg az előrendelt S20+ időben fog megkérkezni. Meglátjuk

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#846) kchris78 válasza bendegruz (#843) üzenetére


kchris78
veterán

Több ezer :) . Nyilván sarkosra vettem a számot - észre kellene venni hogy ez egy rétegterméknek (S20 széria) a rétegterméke... Abszolút nem összehasonlítható semmilyen "normál" telefonnal. Sok az ára de kiakadva nem vagyok, költöttem én már hasonlóan sokat telefonra az elmúlt években.. ( [link] ez volt a legérdekesebb sokéve :) )
iPhone túl van árazva de ha kicsit körbenéz az ember látható hogy NEM a Pro Max 512GB fogy belőle igazán... Még az USA-ban SEM. De ezeket az itthoni számokat úgysem fogjuk megtudni, egy becslést talán lehet csinálni ha lenne olyan statisztika hogy az emberek mennyit szánnak telefonra. (De tudod mit lehet igazad van.. Amennyi olyan ember van aki inkább nem eszik hogy meglegyen az áhított csodatelefon...)

[ Szerkesztve ]

(#847) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Most hivtam fel a köki SES-t. Ma kapják meg a telefonokat, 10.-e délelőtt 10-től lehet átvenni. Előbb nem. Többi helyről nem tudok nyilatkozni.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#848) NavySeal válasza Leonardo91 (#847) üzenetére


NavySeal
senior tag

Gondolom hasonló lehet a szolgáltatóknál is.
Köszi az infót!! :R

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#849) kchris78 válasza GaS- (#842) üzenetére


kchris78
veterán

Majmok :D Ez jó.. Talán ő még nem annyira de igen az látszik hogy nem 30-40+ -os generáció a célközönség, ezért én is már csak akkor nézem ha kütyüről van szó... Mindegy is, a konklúzió az volt hogy _minden_ benne van.. Csak éppen az extrém dolgok nem annyira használhatóak: 8k van de akkor nincs egyáltalán képstabi, nincs zoom és min szerkesztesz 8k-s videót.. Fotó: van 108MP de igazából nem annyival jobb.. 5G: hol van? 1-3 év mulva meg Ultrások jó része úgyis cserélni fog. Ha ezeket levonjuk akkor kapunk egy jó használható telefont de úgy már nem kiemelkedő a többi közül...

(#850) jose999 válasza NavySeal (#848) üzenetére


jose999
senior tag

Az enyém (Vodafone) futár átadásra vár státuszban van. Ők már megkapták őket, az asszisztens szerint. Holnap kerül elvileg a futárhoz, kedden jön.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.