Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) gzbotii válasza Beethoven (#22799) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha megy az angol akkor XDA/Youtube vannak videók. Bármilyen ROMot felrakni ugyan az a művelet. Amikor haza értek linkelek neked párat.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22802) pall.gergo


pall.gergo
tag

Lassan minden világossá válik. :D

Az FStrim műxik gyár kernellel és rommal is?

Ha Odinnal visszateszem a gyári romot akkor a Raw-kernel is törlődik és a gyári megy vissza ?

És még 1 kérdés. :D

Linpack meg Antutu nektek mennyi pontot ad ? Nekem minden gyárin 85-90Mflops a Linpack és 14000-15000 az Antutu.

(#22803) KTTech válasza pall.gergo (#22802) üzenetére


KTTech
veterán

Nem működik. Csak és kizárólag az erre felkészített kernelekkel működik (mint pl. a RAW r9 és r10).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22804) KTTech válasza tt124307 (#22793) üzenetére


KTTech
veterán

De, a Philz az klasszikus értelemben vett kernel :) csak épp még a gyári ROM-okhoz készült (annyi az extrája, hogy kapott egy CWM-et és Root előkészítést).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22805) KTTech válasza tt124307 (#22779) üzenetére


KTTech
veterán

HA meg akarod spórolni a 15-ös lépést, akkor a következő a megoldás:

Amint bent van a CWM-ben a 2. lépésnél, mountolni kell kézzel az emmc-t és már mehet is a formázás.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22806) tt124307 válasza KTTech (#22804) üzenetére


tt124307
tag

Köszönöm! Ismét érdemes volt felkelni, ma is tanultam valamit :)

(#22807) KTTech válasza tt124307 (#22806) üzenetére


KTTech
veterán

A Te megoldásod is jó volt, ráadásul szépen leírtad, én kicsit szűkszavúan írtam, de a melóban ennyire futotta... :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22808) FlashLed


FlashLed
senior tag

Sziasztok.
lehet nem jó topicba írok,de megkérdem.
Van egy Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE tabom exynos octa 5420 provival.
Ha minden igaz ez egy 8 magos konkepcio de ugy tudom mind a 8 magot nem hadználja csak 4et.
Hogyan lehetne mind a 8 magot működésre bírni

The Mechanic

(#22809) ux1 válasza FlashLed (#22808) üzenetére


ux1
addikt

Több magot csak magas terhelésnél használ. Nálam van mikor csak egy megy. Különben tölthetnéd 10 percenként.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22810) KTTech válasza FlashLed (#22808) üzenetére


KTTech
veterán

Nem. Ez egy 4+4 magos koncepció. A terheléstől függ, épp melyik 4-es csoportot használja, és abból is épp mennyi magot.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22811) FlashLed válasza KTTech (#22810) üzenetére


FlashLed
senior tag

Értem.
tehát van egy gyengébb és egy erősebb proci.
éppen azt használja amelyikre szüksége van.
Kár,hogy sehogy nem lehet egyszerre aktivalni mindkét procit 8 maggal.

[ Szerkesztve ]

The Mechanic

(#22812) Beethoven válasza Massmurderer (#22800) üzenetére


Beethoven
tag

Elovastam de sajnos ezek a szoftveres programozói hókamókák nekem totál kínaiak még így szájbarágósan is.
Ha te vagy valaki aki ért ehez és meg tudja csinálni nekem egy ráérős délutánon az lenne a legjobb. Fizetek cserébe egy kis menüt a mekibe vagy nemtudom, találj ki valamit. :)

(#22813) Massmurderer válasza Beethoven (#22812) üzenetére


Massmurderer
őstag

semmi extra hokamoka tényleg.méhg el rontani se lehet

(#22814) kiskornel


kiskornel
addikt

sziaaztok
gabe96 ot keresném javítás céljából. sajnos betört az üvege a notámnak. tudná valaki linkelni az adatlapját.
elöre is köszönöm

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#22815) gzbotii válasza kiskornel (#22814) üzenetére


gzbotii
veterán

[link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22816) emerson12223


emerson12223
újonc

Üdv! Nemrégen vettem egy note1 et. Csak lassú! Mennyi ramot foglal nálatok a gép? Hogy lehetne felgyorsítani? Ilyen ram takarító appal majd 300 mb- tudok felszabadítani. Ezt csak kb fél percig, mert utána csak 70-80 mb marad. Menü váltáskor sokat gondolkodik. Jelenleg 4.1.2 van rajta. Nagyon megköszönném a segítséget.

(#22817) Massmurderer válasza emerson12223 (#22816) üzenetére


Massmurderer
őstag

rr 5.4.1 rommal nálam 755mb ir ki.valamennyi mindenkép lemegy a rendszer miatt

(#22818) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Milyen L romot (5.x) tudnátok ajánlani? tényleg megéri váltani kitkatről ennél a telónál? Van olyan ami tényleg gyorsabb és nincs teli bugokkal stb?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#22819) gzbotii válasza beloadjoker (#22818) üzenetére


gzbotii
veterán

4.4 gyorsabb.
Én utoljára 5.1 resurectionRemixet használtam, egész vállalható volt.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22820) Dinomano


Dinomano
senior tag

Nemrég vettem egy Galaxy Note N7000-es telefont. Rajzolási célra szeretném használni (vonalas, egyszerűbb rajzok, kevés színnel. Inkább filctollszerű vagy ceruzaszerű sima képeket szeretnék csinálni, esetleg kevés effektel. S-Pennem van a készülékhez. A gondom az, hogy pár rajzprogram késve jeleníti meg a húzott vonalakat (gondolom, öreg már hozzájuk a készülék), ill. ha fektetve fogom az S-pent, akkor a pen "hegye" nincs jó helyen, lejjebb érzékeli az érintést a képernyő (ez lehet S-pen kopottság is?(Ha lehet egyáltalán ilyen?) ...ill. egy olcsó (vagy free) egyszerű, könnyen használható, gyors rajzprogramot tudtok ajánlani; ami tud szövegmező beírást is? (és JPG/PNG-be ment?)
Köszönöm!
Dénes

/(^_^)____7=--- - - >|

(#22821) Tippmix46


Tippmix46
senior tag

Sziasztok,

gyári, eredeti Samsung Note 1 aksit hol lehet jó áron venni Budapesten?

Köszönöm válaszaitokat!

Üdv.

(#22822) KTTech válasza Tippmix46 (#22821) üzenetére


KTTech
veterán

Márkaszervizben se túl drága, de a Speedshop-nál jó áron van a nem dobozos kivitelű (kb. 5E), a gyári csomagolt 500-al drágább.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22823) Tippmix46 válasza KTTech (#22822) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Köszi! :R
Vettem 1 éve nem márkaszervizben, valahol a Hősök terénél egy GSM boltban, olyan 4000 Ft környékére emlékszem....1 évet bírt, felpúposodott, vehetek újat :((

(#22824) Sakuro


Sakuro
tag

Sziasztok

Érdeklődni szeretnék, hogy ha feltettem egy főzött tömör, akkor utána még vissza lehet tenni a régi gyári androidot?
A galaxy note-on és a válása tag 2-n is vissza szeretném állítani. Van rá mód? Tudna valaki ebben segíteni?
A főzött romok hosszútávon nem jöttek be. Fagyogatnak és belassítják a készülékeket.

Köszönöm!

(#22825) ux1 válasza Sakuro (#22824) üzenetére


ux1
addikt

Vissza tudod.
A gyári eleve bitang lassú, úgyhogy ott már elképzelhetetlen lassulás. ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22826) Sakuro válasza ux1 (#22825) üzenetére


Sakuro
tag

És hogyan? Csak simán tölt sem le zipben és másoljam fel majd telepítsem mint a főzött romot? Vagy pc-n prpgramok segítségével?

(#22827) KTTech válasza Sakuro (#22826) üzenetére


KTTech
veterán

Odin és teljes törlés a telefonon.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22828) Sakuro


Sakuro
tag

Van évet a neten valahol leírás? Valami ilyen lépésről lépésre kellene. A Samsung honlapjáról gondolom letölthető az utolsó frissítés amit kiadtak ezekhez. Gapps kell?
Köszi

(#22829) Tippmix46 válasza KTTech (#22822) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Új aksi megvan, gyári, dobozos 5490 Ft...remélem legalább 2 évig bírja.
Az előző teljesen felpúposodott, kuka.

Üdv.

(#22830) KTTech válasza Tippmix46 (#22829) üzenetére


KTTech
veterán

:) Nekem is venni kell, még mielőtt elhagyom Mo-t :D

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22831) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Szeretnék ismerősömnek feltenni egy kitkatet a telójára most R.Remix 5.1.1 van neki, a kérdésem hogy tudtok esetleg stabil 4.4.4-et a telóhoz? ahogy néztem cyanogenmodnál nincs hozzá stabil csak nightly, vagy ha van ennél jobb akkor linkeljetek légyszi bár gondolom többiek, slimesek meg RR is ebből dolgoznak.
Ha nincs akkor ezt láttam:
innen a legfelső a 0824-es
rom:
cm-11-20150824-NIGHTLY-n7000.zip
rec.:
cm-11-20150824-NIGHTLY-n7000-recovery.img

A kérdésem az hogy ezzel mi a tapasztalat? illetve az hogy először is lolliról térnénk vissza van e valami különösebb teendő, wipe vagy valami, ezen kívül hogy fent van linkelve egy recorvery is amit beírtam, ezt hogy tudom feltenni noteon, most fentvan egy twrp vagy cwm ezt akkor le kell cserélnem? Ha igen akkor van valami app ami működik is samsungokon? /nexus 7en egy playestoreból töltött alkalmazással váltogattam egy időben twrp meg cwm közt szóval az elvileg fel tudná tenni ezt is csak nemtudom ez menne e noteon is ha tudtok rá akkor légyszi adjátok meg a nevét/
Ha nem akkor csak linuxom van most /ubi 15.04 vagy debian wheezy bár gondolom ubuntun jobban menne a heimdall/ tehát akkor heimdall fel és ezzel a paranccsal fel is dobja a recorveryt?
heimdall flash --recovery cm-11-20150824-NIGHTLY-n7000-recovery.img
eztuán már mehetnék is a recorverybe ha minden igaz, na és itt lenne egy kérdésem mégpedig az hogy én a tiszta telepítés híve vagyok szóval szeretnék törölni mindent a telóról ehhez más telókon fastboot format parancsait szoktam használni de azt hiszem itt az nem alternatíva szóval meg tudnátok mondani hogy a recben hova menjek mit töröljek stb? tehát teljesen szeretném kipucolni alkalmazások fájlok rendszer minden, még az sdkártyát is, utána adbvel dobnám vissza rá a romot, /ugye az működik ennél a telónál? tehát bentvagyok recben és formatok után adb pushal másolnám fel az sdcardra a romot így:
adb push rom.zip /sdcard/ /

:R

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#22832) beloadjoker válasza beloadjoker (#22831) üzenetére


beloadjoker
őstag

Kis kieg a hozzászóláshoz:

ez a cwm van fent:

cwm v6.0.5.1
philz Touch 6.59.0

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#22833) tukko1


tukko1
aktív tag

Tud valaki nekem linkelni egy független magyar 3 fájlos stock JB romot?

Most egy telenor jb rom van fent (amugy független a telefonom) és egy külföldi sim van benne, mert külföldön vagyok, de folyton roamingot ír.

(#22834) Massmurderer


Massmurderer
őstag

hali.lenne egy problémám note 1el.tegnap kezdte el.nincs töltön a teló,a töltés indikátor mégis mozog,és ki is irja hogy töltés alatt.találkozot más is hasolóval???

(#22835) Dr.FantastiK válasza Massmurderer (#22834) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

ez erdekes. :F

halott a Topic.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#22836) nggabi válasza Massmurderer (#22834) üzenetére


nggabi
nagyúr

usb moldult kell cserélni.

"szenyor dzsíííí"

(#22837) Massmurderer válasza nggabi (#22836) üzenetére


Massmurderer
őstag

már megoldodot.uraraktam az rr-t meg a kernelt és jo lett.de azt hiszem befizetek egy uj aksira

(#22838) Tippmix46 válasza Massmurderer (#22837) üzenetére


Tippmix46
senior tag

2012 ősz óta megvan a Note1esem....most kezdett el szép lassan az usb töltő körül az ezüst színű réteg leperegni...elég jól bírta.

5 évre terveztem a használatot, addig kibírhatja.

Azt vettem észre, hogy Note2es sokkal több van eladó, mint Note1 egyébként.

(#22839) Massmurderer válasza Tippmix46 (#22838) üzenetére


Massmurderer
őstag

nem rosszak ám a note 2-k se.csak most a többség a 1x meg 2x mp kamerára hajt meg a 8 magos procira.note 2höz megvan a komplet burkolatom,elölapi plexivel,csak legyen idöm és kicserélem.

(#22840) Tippmix46 válasza Massmurderer (#22839) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Azért az elképesztő, hogy a telefonok árai mekkorát esnek...Note1 már csak 30 környéke, Note2-es 50 környéke, Note 3 pedig 75 környéke...Ezek a készülékek mind 150-200 között mentek újonnan.
Tényleg nem érdemes új telefont venni....csak legyen az embernek türelme kivárni kb. 2 évet...

(#22841) Massmurderer válasza Tippmix46 (#22840) üzenetére


Massmurderer
őstag

nembaj.note széria jó.és akkor se cserélném le pl ifosra ha ingyen adnák azt a vackot meg fizetnének még rá

[ Szerkesztve ]

(#22842) Dr.FantastiK válasza Massmurderer (#22841) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

egyetertek. :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#22843) Gyulafilu


Gyulafilu
csendes tag

Sziasztok! Nekem van egy note n7000-em, és néhány napja elkezdte állandóan azt írni hogy töltés, töltés...
Persze nincs töltőn. Tudna valaki segíteni a megoldásban?

(#22844) nggabi válasza Gyulafilu (#22843) üzenetére


nggabi
nagyúr

usb-t kell cserélni. csak a gyári jó.

"szenyor dzsíííí"

(#22845) Gyulafilu válasza nggabi (#22844) üzenetére


Gyulafilu
csendes tag

Szia!
Szétszedtem ez van kompletten benne. Ez az usb modul?:
Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#22846) nggabi válasza Gyulafilu (#22845) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem, az a csengő :)

"szenyor dzsíííí"

(#22847) Gyulafilu válasza nggabi (#22846) üzenetére


Gyulafilu
csendes tag

Jaaa xDDD
Akkor ez?

[ Szerkesztve ]

(#22848) nggabi válasza Gyulafilu (#22847) üzenetére


nggabi
nagyúr

:K

"szenyor dzsíííí"

(#22849) Gyulafilu válasza nggabi (#22848) üzenetére


Gyulafilu
csendes tag

:R :R :R :R

(#22850) kalmanahos


kalmanahos
tag

Sziasztok!

Most tettem szert egy ilyen készülékre. Az első hozzászólásnál rákattintottam egy linkre, ami elvezet arra az oldalra, ahonnan a rootoláshoz szükséges fájlt le lehet tölteni. Ugyanott azt is írják a készítők, hogy nagy valószínűséggel a kamera nem fog működni. Mi az igazság?

Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.