Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) pinnacle válasza pinnacle (#400) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Mégsem jön meg a Gmail. :(

(#402) pinnacle válasza pinnacle (#401) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Aki tudja nézze meg legyen szíves, hogy Gmail megjön-e, nem tudom, hogy az alkalmazás vagy a telefon hibája. WhatsApp üzentek megjönnek a képernyőzár feloldása nélkül is.
A3 2016-ra megjön a Gmail. Ezzel az Intelligens hálózatválasztással voltak gondok régebben, most Adaptív wifinek hívják.

(#403) Vyndree válasza pinnacle (#402) üzenetére


Vyndree
őstag

Most néztem a gmail-t és tökéletesen megkapom Wifivel, hanggal jelzi ha új levél érkezik és a felső lehúzható sávban is megjelenik.
J5 2016, J5 2017 és J3 2017-eseken néztem most reggel. Előbbinél gyári 6-os, utóbbiaknál gyári 7-es android van, egyik sincs buherálva, se rootolva

Van a Samsung mappa ahol szintén be lehet állítani gmail-es címet akár egy másikat is, ott is ugyanígy működik a J3-ason néztem.

(#404) pinnacle válasza Vyndree (#403) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor is megjön ha már régóta képernyőzár van rajta? Mobilinterneted is van? Nem tudom nálam mi a fene lehet a gond. Azt vettem észre, hogy a képernyőzár feloldása után jön meg az email. Látom, hogy átvált 4G-ről wifire és utána jön meg. Wifi beállásodat betennéd?

Kétlépcsős azonosítást használsz a Gmailnél? Nekem a hívás nem jön meg, csak az email. Telekomos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#405) Vyndree válasza pinnacle (#404) üzenetére


Vyndree
őstag

Telekomos vagyok én is mindhárom előfizetéssel. Van mobilnet és itthon a szintén Telekomos wifi. Megjön mindenhol, mindegy mennyi ideje van kikapcsolva, jelez ha új üzenet érkezik. Itthon nem szoktam wifire tenni mert ha itthon vagyok nem használok netet, laptopról vagy asztaliról nézem meg amit kell.
Wifi beállításaim [link]

(#406) pinnacle válasza Vyndree (#405) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Én a telefon wifi beállításáras gondoltam, de a telefonnal lesz valami gond. :( Mobilinterneten nem jön meg az email kb.10perc várakozásnál, csak a képernyőzár feloldása után. LTE, 3G/2G-n sem. Arra gondoltam, hogy valahogy lekapcsolódik a mobilnetről, de akkor a WhatsApp sem jönne meg.

[ Szerkesztve ]

(#407) pinnacle válasza pinnacle (#406) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Samsungnál gyári visszaállítást ajánlottak. Mintha régebben is csak ezt tudták volna ajánlani.
Ez a megoldás. Sokan panaszkodnak a Playen.

[ Szerkesztve ]

(#408) gippazoid válasza pinnacle (#406) üzenetére


gippazoid
senior tag

A WhatsApp és társainak valami eltérő akku beállításai vannak, mintha legalábbis felismerné, hogy ezek üzenetküldő app-ok és kicsit engedékenyebb velük.

Gippazoid Novelties Inc.

(#409) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Samsungtól a Smart Tutor-al beléptek a telefonra, azt mondták még a fiók eltávolítása, majd visszarakása is megoldja a Gmail problémát.

Volt valami High Contrast téma, amit nem találok. Semmi extra, csak fekete a háttér. Valaki tudja melyik lehet az? Nem ez a Flat_..., mert az ikonok színesek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#410) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Sziasztok!

Csak hogy több legyen a pozitív visszajelzés:
S3 Neo után nagyon meg vagyok elégedve. :K
J5 2017 Dual SIM, 32GB-os Class10 SDHC kártyával:
1.SIM 4G-re állítva, 2.SIM 2G-re állítva.
Akkuidő: 2 naponta töltöm.
Felhasználás:céges telefonálás, email (exchange), napi 1-2 óra böngészés, napi 5-10 fotó.
Kijelző tökéletes (nem hiányzik a full HD).
Nem érzem problémáját a "csak" 2GB RAM-nak.
Gyári Jelly Cover tokkal használom. A tok feketének van árulva, de inkább sötétszürke és "átlátszó" is.

(#411) Prien válasza pinnacle (#407) üzenetére


Prien
addikt

"összes alkalmazásra kapcsolni-megkeresni a gmailt és átkapcsolni" Ezt nem nagyon értem. Ha az összes alkalamzást bekapcsolod, akkor abban a gmail is benne van.
Egy J7(2017)-en van hasonló probléma... hiába van bekapcsolva a gmail, nem jön meg az email értesítés.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#412) pinnacle válasza Prien (#411) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Összes alkalmazásnál kell kikapcsolni a Gmailt.

[ Szerkesztve ]

(#413) Prien válasza pinnacle (#412) üzenetére


Prien
addikt

Köszönöm szépen, ez volt a megoldás! :) :R Biztos ami biztos, a messengernél is kikapcsoltam. :D

A kevés is több a semminél.

(#414) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szerintetek Nokia 6-ra érdemes elcserélni ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#415) pinnacle válasza Prien (#413) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Neked akkor is megjön az Gmail, ha sokáig nem volt felodva a képernyő? Nekem 10-20 perc után még megjön, de ha órákig nem volt feloldva, akkor már nem, csak a feloldás pillanatában. :(

eladogeppc nem szeretem az IPS-t mert a zöld színt húzza túl. Főleg bőrön látszódik. Amoled meg a pirosat húzza túl, de inkább piros foltok legyenek az emberek arcán, mint zöld. :) Xiaomi is ezért nem tettszett. Nokia 5-re meg a Nokia-s eladó mondta, hogy hideg a színvilága, és ezen nem lehet változtatni, mint a J5-nél. Valahol meg tudod nézni, vagy rendeld meg weben, ha nem tetszik visszaküldöd.

(#416) Prien válasza pinnacle (#415) üzenetére


Prien
addikt

Kipróbálom majd. Nem lehet, hogy lekapcsolódik a netről neked alvó módban?

A kevés is több a semminél.

(#417) pinnacle válasza Prien (#416) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nekem idáig a wifi készenlét mindigre volt állítva. Láttam is, hogy nem váltott mobilnetre, amikor feloldottam a képernyőt. Most megnézem sohával.

[ Szerkesztve ]

(#418) Prien válasza pinnacle (#417) üzenetére


Prien
addikt

Lehet, hogy a Nougat már túlságosan rámegy ezekre az energia takarékos funkciókra, ezért nehezebb a push üzeneteket beállítani?

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#419) pinnacle válasza Prien (#418) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nem is lehet állítani, hogy mikor nézzen rá az új emailekre. Majd kiderül, ha más is beírja mit tapasztal. Vagy csak nekem van ilyen gondom, vagy pedig tényleg általános hiba, amit javítanak majd frissítéssel.

Olyan gondom is volt, hogy a kétlépcsős azonosítás telefonhívással nem jön meg. Telekomnál azt mondták, azért nem jön meg a hívás a Googletől, mert telefonszám nélkül jön be, ezt nem továbbíthatják, SMS-t lehet hívásazonosító nélkül is továbbküldeni, azért Telekomos számot jelez, mert ők küldik. Más szolgálatónál sem jön meg a kétlépcsős hívás? Egyébként régebben, amíg működött, USA számról jött a Gmail hívás.

(#420) Vyndree válasza pinnacle (#419) üzenetére


Vyndree
őstag

A múltkor azt írtad sikerült megoldani ezt a gmail visszajelzési problémát, most akkor mégse?

(#421) pinnacle válasza Vyndree (#420) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Tegnap vettem észre, ha órákig nincs feloldva a képernyő, akkor nem jön meg. Most látom, hogy új Gmail jött ki, és másnak is volt ilyen gondja.

[ Szerkesztve ]

(#422) paveli6901


paveli6901
csendes tag

Sziasztok.Lett egy új telefonom.SM-J530F akkor ez most sima vagy dual SIMES. Ha Odinnal felteszek a T-mobil szolgáltatói rom helyett egy függetlent akkor is 1 Sim-es marad? Nem a T tiltotta le a saját romjában a 2.-at?A netem egymásnak ellentmondó infot találtam eddig csak. :(

[ Szerkesztve ]

(#423) Vyndree válasza pinnacle (#421) üzenetére


Vyndree
őstag

Próbáld meg azt, hogy megnyitod az E-mail alkalmazást és nem lépsz ki belőle, hanem menü gombbal csak lecsukod. Nekem ha így fut az app, akkor mindig jön a csippanás az emailekre.

(#424) Vyndree válasza paveli6901 (#422) üzenetére


Vyndree
őstag

Ha a Telekomnál vetted akkor az ilyen single lesz. A hátlapján rajta kell hogy legyen a a dual felirat és le lekapod akkor egyből ki is derül, hogy egy vagy kettő SIM-et tudsz beletenni.

(#425) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Tapasztalt valaki olyant hogy böngésző használata közben belassul a telefon? Lassan tölti be az oldalakat mint Wifin és 4G is. Mi lehet a gond? Pedig majdnem csak a gyári alkalmazások vannak rajta. :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#426) Jimmy8 válasza Vyndree (#424) üzenetére


Jimmy8
senior tag

A hátlapján "DUOS" felirat van, és ha lekapod a hátlapot, akkor nagyon ügyes vagy :B
A T-nél erősen kétlem, hogy a DUOS-t árulnák.
Ha kivételre kerülnek a kártyatartók, a single-nél elvileg látható, hogy az egyik SIM helyére (azt hiszem a SD kártya mellé) nem lehet berakni a SIM kártyát...(mintha valaki írta volna itt már régebben)

[ Szerkesztve ]

(#427) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Frissítés volt, majd meglátjuk változik-e valami.

(#428) Edi77 válasza pinnacle (#427) üzenetére


Edi77
őstag

Szia! Ez ma jött?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#429) pinnacle válasza Edi77 (#428) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szia! Igen. Szerintem idáig nem írta ki, hogy 1-es SIM, újraindítás után, illetve a színhőmérsékletet Kelvinben, talán matricák sem voltak.

(#430) Edi77 válasza pinnacle (#429) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm, akkor várom, hogy nekem is jelezze a telefon. Érdemben mi frissült? :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#431) pinnacle válasza Edi77 (#430) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Én még semmit nem találtam, csak azt amit előbb írtam.

(#432) Edi77 válasza pinnacle (#431) üzenetére


Edi77
őstag

Közben már mi is feltettük, köszönöm. Hát, iszonyat gáz ez a snapchat effekt a kamerában :((( Érdemi frissítés láthatóan nem is érkezett.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#433) 317


317
újonc

Sziasztok,

az alábbi linken levő mozgó háttérképet szeretném használni, de nem találom a j5 2017 -ben, esetleg letölthető valahonnan, mi a neve?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#434) gippazoid


gippazoid
senior tag

Ha valaki akar venni J5-öt, akkor holnaptól Samsung hétvége a Media-ban. Lehet, ismét meg lehet majd csípni 62900-ért...

Gippazoid Novelties Inc.

(#435) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Tudtok ajánlani olyan boltot ahonnan üveg fóliát lehet vásárolni? :F Ebay, AliExpress,ről rendeltem de nem jó egyik sem rá.Le lógnak a sarkai , meg mivel domborított a telefon széle így nem fekszik fel rá. :W :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#436) pinnacle válasza szita.erno (#435) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Én innen vettem, ez meg kicsi, és a képpel ellentétben, nincs üveg a Home gomb körül.

WestEnd földszintjén, a folyosó közepén, van egy fóliázó cég, őket ajánlották a Samsungnál, mert nem lesz gyári üveg, fólia. Ők fóliáznak, csak drága, 5000Ft.

[ Szerkesztve ]

(#437) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Facebook-on panaszkodnak, azért kevés, hogy 6-7 hónapot bír a fólia.

(#438) Prien válasza szita.erno (#435) üzenetére


Prien
addikt

Talán a Cellect termékei között érdemes szétnézni, asszony J7 (2017) készülékére az Edigitáltól vettem ilyen üvegfóliát hozzá és szerintem jó minőség. Nem ér ki a kijelző széléig teljesen, de így nem is fog feljönni.

A kevés is több a semminél.

(#439) szita.erno válasza Prien (#438) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszönöm a választ mindenkinek. :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#440) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Azt hittem a Wifi készenlét Soha-ra állítva megoldja a Gmail problémát. Csak feloldás után ment wifire, addig 4G-n volt. Most viszont megint nem jött meg 3 email, csak feloldás után.Nem tudom mi a fene lehet a gond. :(

[ Szerkesztve ]

(#441) Gardoni válasza pinnacle (#440) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Sziasztok, ha minden jól megy, akkor hamarosan csatlakozom hozzátok! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#442) pinnacle válasza Gardoni (#441) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szia! Látod nem nagyon pörög a topik, gondolom azért mert nincs sok probléma. :) Gmail is megoldódott, igaz tegnap, meg ma reggel megint csak késve érkezett meg. Lehet ebben a Telekom is hibás. Múltkor már a Gmail kétlépcsős belépéshez szükséges SMS sem jött meg. Pedig azt mondták csak a hívást nem továbbítják, mert a Google azonosító nélkül küldi.

(#443) Vyndree válasza pinnacle (#442) üzenetére


Vyndree
őstag

Jól értelmezem azt akarod beállítani, hogy SMS-t kapj a beérkező emailjeidről? :Y

(#444) pinnacle válasza Vyndree (#443) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Múltkor már a Gmail kétlépcsős belépéshez szükséges SMS sem jött meg. Az volt a gond, hogy a Gmail-ek nem jöttek meg.
Kétlépcsős azonosításnál a hívás lenne a jobb, mert ha külföldön ellopják a telefonodat, hívást át tudnak irányítani, de az SMS az ellopott telefonszámra fog menni, így nem tudod a jelszavad megváltoztatni, csak itthon ha már új SIM-et kaptál. Illetve ezért is jó, biztonsági telefonszámot is beállítani vagy a biztonsági kódokat felírni.

[ Szerkesztve ]

(#445) Vyndree válasza pinnacle (#444) üzenetére


Vyndree
őstag

Még mindig nem értem, hogy a gmailnek mi köze a Telekomhoz? Az email értesítések nem SMS-ben jönnek, hanem mint a facebook értesítések, sima üzenetben.
A telefonod ha ellopják, akkor letiltod a simmel együtt. Ha külföldön lopják el szerinted valaha is meglesz és visszakapod? Annak már úgyis annyi. Pár száz forint (390-990Ft) egy biztosítás a simet meg pótolják és az élet megy tovább.
A gmail-t meg már megbeszéltük, elindítod az alkalmazást nem szabad bezárni (menü gombbal lépsz ki) és megkapsz minden üzenetet. Legtöbbször hamarabb megkapom az üzenetet a telefonon, mint az gépen megjönne. Hallom hogy pittyen, rányomok és még sehol, szóval működik rendesen.

(#446) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Képernyőtükrözés van a telefonban? Jó lenne ha ki lehetne küldeni a képét TV-re, korábbi Samsung telómban nem volt ilyen opció, holott tudta volna bőven, csak nem engedélyezték! Örülnék, ha ebben lehetne.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#447) Vyndree válasza Gardoni (#446) üzenetére


Vyndree
őstag

A képernyő tetejét ha lehúzod ott találod: [Smart View]
https://www.youtube.com/watch?v=XDaei0x5s14

(#448) viharkabat


viharkabat
aktív tag

Sziasztok!

Az ujjlenyomatolvasó működésére vagyok kíváncsi, mivel a mostani telefonomon nincs ilyen. Mivel a Samsungokon a középső fizikai gombra van téve, mikor váltja ki a gomb nyomkodását? És mikor nem?
A rögzített ujjaknál elég érinteni? Ha pedig valaki más használná, akkor nyomni kell plusz ismerni a további véfelmet? Továbbá rögzített ujjlenyomatoknál a nyitóképenyőt is érintesre hozza vissza?

(#449) Vyndree válasza viharkabat (#448) üzenetére


Vyndree
őstag

Kikapcsolt/alvó állapotban a rögzített ujj megnyomásával kiold, más ujj esetén a jelszót kéri. Beállítás függő ki is lehet kapcsolni. Lezárt állapotban segélyhívás természetesen kezdeményezhető.

(#450) viharkabat válasza Vyndree (#449) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Arra gondolok, hogy a rögzített ujjal való érintes kiváltja-e a középső gomb fizikai lenyomását? Tehát mintha ugyanolyan érintős gomb lenne, mint a másik kettő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.