Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Gardoni válasza pinnacle (#550) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Én is utálom a tokokat, elrontja a készülék szépségét! A biztosítás teljes körű, független a toktól.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#552) pinnacle válasza Gardoni (#551) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Van szerződésed? Olvastam valahol, van valami olyan rész benne, hogy az ügyfél nem elővigyázatos vagy körültekintő gumiparagrafus.

[ Szerkesztve ]

(#553) Sectoyd válasza #65510400 (#39) üzenetére


Sectoyd
csendes tag

Teljes mértékben egyet értek minden egyes soroddal !

Üdv Sectoyd

(#554) Gamerous


Gamerous
tag

Sziasztok!

Ennek jobb a kamerája mint a Xiaomi redmi 4x-nek?

(#555) jociolaszi válasza Gamerous (#554) üzenetére


jociolaszi
tag

Lényegesen

(#556) Gardoni válasza pinnacle (#552) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Ezt nem igazán tudom elképzelni, hát akkor senki sem kötne biztosítást. Ismerőseim körében is többször fordult elő képernyő törés, és szó nélkül kicserélték nekik, ennek ellenére én még sem kötöttem. Tokot rendeltem 460 ft-ért és csak extrém esetekben teszem fel, amikor többször kell kivenni zsebből mint normál használatnál.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#557) Gamerous válasza jociolaszi (#555) üzenetére


Gamerous
tag

Köszönöm !

A kamera fontos lenne számomra. Már kezdtem a xiaomiban gondolkodni, mert ár/érték arányban jó. Azonban 10K többletet rászánnék, ha ennek jobb a kamerája és még kijelzőben is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#558) pinnacle válasza Gardoni (#556) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szerintem elég tág fogalom a gondatlanság. Például ha sarkára esik a telefon, tok nélkül, és bereped a kijelzője, lehet a biztosító erre fog hivatkozni. Ne legyen így. Itt az MM szerződése. Sok helyen említik.

(#559) petymeg válasza Gamerous (#557) üzenetére


petymeg
addikt

Egy hétig használtam egy ilyet, (aztán kaptam egy S7-et) nagyon jó a kamerája. Meg úgy az egész telefon nagyon egyben van, nem tudnék rá rosszat mondani. A HD kijelző is bőven elég, pedig azt hinné az ember, hogy az már gagyi ekkora kijelzőnél, pedig nem.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#560) Gardoni válasza pinnacle (#558) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Hát ez így elég para, itt sem kell kötni! Igaz én a 3 nagy mobilszolgáltató biztosításaira értettem, na mind1! :) Eddig se volt, és úgylátszik nem is lesz! :D

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#561) Gamerous válasza petymeg (#559) üzenetére


Gamerous
tag

Köszi ! Ez így elég meggyőző, mert nagy dilemmában vagyok. Kb 15 K - val több mint a 4x. :F

(#562) Gardoni válasza petymeg (#559) üzenetére


Gardoni
aktív tag

28-30 körül van egy panel, meg a munkadíj. Aki kicsit ügyesebb az otthon is ki tudja cserélni. (Bocs, nem erre a hsz-re szántam!)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#563) ibilicki


ibilicki
csendes tag

Sziasztok!

Van egy J5 (2017) telefonom, amivel egy Istenért se tudok NFC mobilfizetéssel fizeztni. Az OTP simple alkalmazását használom, de mintha oda se érinteném a telefont a terminálhoz, nem történik semmi se. Azelőtt LG Nexus 5x-el tökéletesen működött. Már írtam a simplenek is, azt javasolták töröljem az adatokat, majd az alkalmazást is, telepítsem újra, és töröljem a kártyáimat, majd regisztráljam be újra. De sajnos még mindig semmi eredménye se. Nem tudom, hogy a Simple vacakol valamit, vagy ez a J5 erre nem alkalmas... Valakinke volt már hasonló problémája?

(#564) Gardoni válasza ibilicki (#563) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Mintha úgy emlékeznék hogy a Samsungoknál duplán kell a kódot feloldani vagy valami ilyesmi. Nem ez a probléma?

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#565) Thocy a ZAGY válasza ibilicki (#563) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Ha minden rendesen be volt állítva az alkalmazásban, nincs véletlenül alvó üzemmódra kapcsolva (időnként automatikusan felajánlgat ilyesmire a telefon mindenféle telepített alkalmazást, lehet, hogy ezt is, aztán véletlenül rányomtál), elfogadtad az időnként változó ÁFSZ-t, illetve értelemszerűen be van kapcsolva az NFC (nem hülyének nézlek, de néha mindannyian követünk el ilyen banális dolgokat) és az NFC chip is rendben működik (másik NFC-s telefonnal ki tudod próbálni), akkor elvileg mennie kellene.

Ha mégsem, akkor az is lehet, hogy az éppen aktuális programverzió nem szereti a telefonod. Nálam a 2016-os változat van, így ezt nem tudom megmondani, de 1-2 hónapja talán két egymást követő verzió is problémás volt, aztán az újabb frissítéssel megjavult.

Olyan is volt pár verzióban, hogy duplán kellett azonosítani magad (egyszer becsippant, majd kérte az azonosítást, és újra vissza kellett helyezni a terminálra, mint amikor nincs beállítva jelszó, minta, ujjnyomos azonosítás a képernyőzár feloldásához), de itt ez sincs, mert akkor legalább látnád, hogy próbálkozik.

Ha minden rendben, minden működik elvileg, akkor jó eséllyel az aktuális programverzió a ludas, azt jelezném a készítőnek a play áruházban, olvassák a hozzászólásokat és többnyire válaszolnak is rájuk ahogy néztem.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#566) ibilicki válasza Gardoni (#564) üzenetére


ibilicki
csendes tag

nem tudom, erről még nem is hallottam. Ezt úgy gondolod, hogy feloldom a képernyőt, majd bezárom és megint feloldom és akkor működnie kellene?

(#567) ibilicki válasza Thocy a ZAGY (#565) üzenetére


ibilicki
csendes tag

nem volt alvó üzemmódban, és még be is állítottam, hogy a simple-t ne lője le sose. ÁSZF elfogadva, NFC természetesen bekapcsolva, és működik is, másik telefonra átvisz képet NFC.

Szóval lassan már lövésem se nincs. majd várok egy újabb verziót

(#568) pinnacle válasza ibilicki (#567) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nekem volt ilyen NFC problémám. Telefont kicserélték, de utána sem volt tökéletes. Fizetés nem próbáltam, csak a szervizben mondták, hogy az jó. Lehet neked is meg kellene nézni szervizben.

(#569) bagaba1


bagaba1
tag

Sziasztok,

Remélem nem számít nem kívánatos témának, egy kis segítségre lenne szükségem.

Barátnőm leejtette a telefonját, (Természetesen j5 2017) és sajnos nem volt biztosítása.Úgy döntöttünk hogy vállaljuk a garanciavesztést, rizikót és kicseréljük a kijelzőt. Kínai barátainknál utánanéztem és nagoyn meglepett hogy a legtöbb J3 J5 típushoz 6-8e Ft-os áron adnak komplett LCD-érintő-előlapot, de ehhez a típushoz nem találtam 18-20e-nél olcsóbban. Esetleg valakinek van ötlete hol nézzem meg?

Mit gondoltok, mi miatt lehet csak ez az egy típus ilyen drága?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#570) HarleyCustom válasza bagaba1 (#569) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Amoled való bele,nem LCD
Az drágább...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#571) bagaba1 válasza HarleyCustom (#570) üzenetére


bagaba1
tag

Ez csak a megnevezés, minden kijelzőre így hivatkoznak az eladók.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#572) szemy94 válasza bagaba1 (#569) üzenetére


szemy94
senior tag

Amoled kijelzők ilyen árban vannak, nincs semmi meglepő, a 2017-es J3 az visszalépés, nem Amoled. Anno ezért nem javítottam a HTC A9-et, abba például még most is 25000 körül van az alkatrész, A9S-be ami nem Amoled vagy 6000.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#573) bagaba1 válasza szemy94 (#572) üzenetére


bagaba1
tag

Na de a 2016-os j5-re is super AMOLED-et írnak, és az is a 6ezres kategória.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#574) Gardoni válasza bagaba1 (#573) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Tudsz linkelni? Érdekelne a 16-os ára is meg a 17-esé is! :) Akkor talán többet tudunk segíteni.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#575) bagaba1 válasza Gardoni (#574) üzenetére


bagaba1
tag

A szabályzatban nem láttam egyértelműen tiltva, remélem nem tilos ide linkelni. :)

Ez a J5 2017-hez

Ez pedig rengeteg hasonló készülékhez.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#576) Gardoni válasza ibilicki (#566) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Telepítettem én is az OTP Simple alkamazást, regisztráltam és aktiváltam a kártyát, igaz a telefon NFC beállításai között a Simple módot kellett választani. Ki fogom próbálni ital automatánál is az NFC fizetést, és kasszánál is. Majd írok hogy mik a tapasztalataim.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#577) Gardoni válasza bagaba1 (#575) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Nemt tudom hogy miért drágább a J5-höz, talán mert külön van felrakva. De azt hiszem hogy a J5 Prime-ba is ugyan az a panel van, de erre mérget nem vennék. Hála istennek még nem kell ilyen témával foglalkoznom, remélem nem is kell sosem. :)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#578) dave987 válasza Gardoni (#577) üzenetére


dave987
aktív tag

J5 prime az 5incses lcd.

(#579) Gardoni válasza dave987 (#578) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Ja igen, ezt el is felejtettem. Hát akkor az bukó!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#580) szemy94


szemy94
senior tag

Üdv!
Én a 2016-os modellről váltottam (családban maradt, nagyon jó kis készülék) , ami először feltűnt, hogy gyengébb a mobil térerő. Aztán pedig az, hogy mikor fektetett módban használom a telefont, gyengébb a wifi is, mint kiderült, az a baja, ha a kezemmel letakarom a felső részt. Ez másnak is így van, vagy én fogtam ki egy hibásat? Ha valaki tesztelné (megköszönném), nekem a legfeltünőbben így jelentkezett: 2-3 méterre a wifi-től (igaz mobil huawei wifi) maximum jelerősség, hátulról ráfogok a telefonra lecsökken 1-2-re. Gondolom, hogy a fémház miatt is, de azért ez elég durva csökkenés.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#581) Gardoni válasza szemy94 (#580) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Nálam nem jeletkeznek ezek a problémák. (TP-Link Router) A térerősség is megfelelő, kint is, bent is. Kiváló hangminőség, állandó 4G! (Telenor)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#582) szemy94 válasza Gardoni (#581) üzenetére


szemy94
senior tag

Köszi, akkor nem tudom mi lehet a gond, leellenőriztem megint, a maximum jel határán (kicsit távolabb már csak hármas) , ha eltakarom lemegy 2-ig is a wifi jel, a mobilhálózatot nem tudom most ellenőrizni, mert errefele jó :) Ahol amúgy is gyengébb volt a jel, ott csinálja inkább, pl. az előzőt kiraktam a műszerfalra a kollégát pár percig nehezebben hallottam, most viszont szét is kapcsol ugyanolyan helyzetben.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#583) pinnacle válasza szemy94 (#580) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ezzel pontosan meg tudod nézni. Letakartam a hátul lévő műanyag csíkokat, gondolom az a wifi antenna, nekem is így csökken.
Lehet, hogy elegáns a fém hátlap, de jobban csúszik mint a műanyag, illetve ha szétszedhető lenne, lehet nem olyan könnyen sérülne a kijelző leeséskor. Régebben olvastam, valahol, hogy az ütközési energia jobban eloszlik ha az akkumulátor kirepül ilyenkor. Illetve nekünk is egyszerűbb lenne, ha nem szervizben kellene akkut cseréltetnünk.

[ Szerkesztve ]

(#584) szemy94 válasza pinnacle (#583) üzenetére


szemy94
senior tag

Akkor nem csak nekem csinálja, viszont köszi a tippet, a program eszembe nem jutott, pedig egyszerűbb sokkal. A képet szintén köszönöm, így mások is látják, hogy mire gondoltam, és hogy sajnos létező probléma.
A fémháznak meg igen, megvannak a hátrányai, viszont én az A3 és e között vaciláltam, azért lett ez végül (sokáig A3-at akartam, a mérete miatt is) , mert egy ismerősömnek volt, és szépen összetörte elöl hátul szóval az üveg/fém hátlap miatt lett ez.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#585) pinnacle válasza szemy94 (#584) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Igen, a fémnél már csak az üveg rosszabb. :)

(#586) Gardoni válasza pinnacle (#585) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Hát nem kell dobálni. :D

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#587) Lion76


Lion76
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Chrome-ban szeretnék megnyitni flash playert igénylő oldalakat!
Tudnátok nekem ajánlani használható flash playert?
Köszönöm!

(#588) Gardoni válasza Lion76 (#587) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Őőő az Android nem támogatja a Flash-t. Így nem tudom hogy ezeket a tartalmakat meg lehet e nyitni 3rd alkalmazással vagy beépülővel. (De lehet hogy tévedek.)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#589) Prien válasza Lion76 (#587) üzenetére


Prien
addikt

Vagy tegyél egy próbát a Dolphin böngészővel, régen még megjelenítette a flash tartalmakat, de már rég használtam.

A kevés is több a semminél.

(#590) Lion76 válasza Gardoni (#588) üzenetére


Lion76
csendes tag

Helló!
Igen,ezt sajnos bebuktam!
Az előző telóm,egy LgF6 volt,ahhoz még jó volt ez az adobe flash player!
Hát,ez van!

[ Szerkesztve ]

(#591) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Életkép: :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#592) Vyndree válasza Lion76 (#587) üzenetére


Vyndree
őstag

Puffin a megoldás, azt használd Chrome helyett, az támogatja a flash playert igénylő oldalakat is.

(#593) Lion76 válasza Vyndree (#592) üzenetére


Lion76
csendes tag

Helló!
Ez jó,bevált!
Köszönöm!

(#594) szemy94 válasza Vyndree (#592) üzenetére


szemy94
senior tag

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot! :)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#595) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Ők kapnak Oreo-t:

Samsung Galaxy A3 2017
Samsung Galaxy A5 2017
Samsung Galaxy A7 2017
Samsung Galaxy A8 2016 SM-A810
Samsung Galaxy A8 2018
Samsung Galaxy A8+ 2018
Samsung Galaxy J3 2017
Samsung Galaxy J5 2017
Samsung Galaxy J7 2017
Samsung Galaxy J7+
Samsung Galaxy J7
Samsung Galaxy J7 Max
Samsung Galaxy J7 Neo
Samsung Galaxy J7 Prime
Samsung Galaxy Note FE
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Galaxy S8 Active
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8+

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#596) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Nem tudja valaki hogy hol lehet beállítani hogy ha 30%-ra lemegy a töltöttségi érték akkor már jelezzen a telefon? Az istenért sem találom, pedig valahol be lehet lőni.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#597) Prien válasza Gardoni (#595) üzenetére


Prien
addikt

Ezekből melyik a J7 (2016) ? :D

A kevés is több a semminél.

(#598) Gardoni válasza Prien (#597) üzenetére


Gardoni
aktív tag

J7 2016 nem kap Oreo-t, így nincs a listában. :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#599) Prien válasza Gardoni (#598) üzenetére


Prien
addikt

Persze, a sima J7 meg igen? Vagy mi az a sok J7 ott? :D

A kevés is több a semminél.

(#600) Gardoni válasza Prien (#599) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Elnézést, itt van a javított változat:

Samsung Galaxy J3 2017
Samsung Galaxy J5 2017
Samsung Galaxy J7 2017
Samsung Galaxy J7+
Samsung Galaxy J7 Duos 2017
Samsung Galaxy J7 Max
Samsung Galaxy J7 Neo
Samsung Galaxy J7 Prime

Forrás: http://napidroid.hu/friss-ezek-a-samsung-mobilok-kapnak-android-8-0-oreo-frissitest/

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.