Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) perge666 válasza szemy94 (#1200) üzenetére


perge666
veterán

Most néztem meg a megrendelést,és azt írja hogy LCD.

Nálunk az asszonyé volt a telefon,mielőtt összetört mondta hogy elég lassú meg akadozik.
Most hogy jó a kijelző,próbálgatom,és tényleg nem olyan pörgős,meg kicsit tényleg van hogy megakadt Android 8 alatt.
Viszont 2 napja frissítettem 9-re és sokkal jobb lett,gyorsabb és nem is vettem észre akadást,igaz olyan sokat nem nyomkodtam.

(#1202) szemy94 válasza perge666 (#1201) üzenetére


szemy94
senior tag

Nekem nem volt döcögős, csak a 2GB ram volt kevés már, apám se panaszkodott rá, lehet be volt ragadva valami, gondolom csináltál gyári visszaállítást is a rendszerfrissítéssel.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1203) perge666 válasza szemy94 (#1202) üzenetére


perge666
veterán

Nem csináltam gyári visszaállítást. :N
Mióta megírtam az előző hozzászólásomat,azóta nyomkodtam és gyorsan reagál mindenre.

(#1204) perge666 válasza perge666 (#1197) üzenetére


perge666
veterán

Találtam neten egy ragasztót,ami elvileg pont kijelzők ragasztásához kell,és az ára sem horror.

Valaki esetleg ismeri : B-7000 ???

Tegyek vele egy próbát,vagy hagyjam?

(#1205) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Ma vásároltam egy ilyen telefont :D

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1206) ShakesVezér válasza szita.erno (#1205) üzenetére


ShakesVezér
csendes tag

Szia.
Újat vettél?
Az enyém már lassan 2 éves.
Milyen árba mennek most ezek?

(#1207) szita.erno válasza ShakesVezér (#1206) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Üdv
30.ért vettem de zsír új. Én bontottam ki.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1208) ShakesVezér válasza szita.erno (#1207) üzenetére


ShakesVezér
csendes tag

Az nem volt pénz érte szerintem.

(#1209) szita.erno válasza ShakesVezér (#1208) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Szerintem se ! :DD

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1210) hippo0315


hippo0315
senior tag

Szervusztok!

segítséget kérnék, adott egy kb ezer soros exelben lévő lista, név, telefonszámok, egy névhez néha több is, miként lehet ezt beimádkozni a készülék telefonkönyvébe, vagy gmail fiók címlistájába?

(#1211) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Sziasztok.
Segitség kellene.

Adott egy SM-J530F készülék.
Hard resetet csináltam rajta és azóta ki-be kapcsol a telefon.(újra indulgat) semmi mást nem csinál.

Remélem van valami megoldás erre.
Előre is köszönöm. :R :R

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1212) ShakesVezér válasza Kolosszus01 (#1211) üzenetére


ShakesVezér
csendes tag

Próbáld úgy indítani hogy hosszan nyomod a bekapcsoló és a hangerő le gombokat egyszerre.

(#1213) Dayerdroid válasza Kolosszus01 (#1211) üzenetére


Dayerdroid
tag

Manuálisan szerintem 😊

(#1214) igricz


igricz
csendes újonc

Ma megjött a 2020. évben az első biztonsági frissítés a telefonomra. Közel 2 gigabájt hely felszabadult.

(#1215) DrTechnoid válasza kovacss72 (#1191) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Köszi az infót, műxik fainul.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1216) mAtech


mAtech
aktív tag

Zsír! 2GB:Y
Nekem meg lehet megjavult a telefonom. Párom használta és neki nem volt problémája a térerővel. Telenor.
A.

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#1217) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Telenorosra még nem jött meg :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1218) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Nekem ez az utolsó frissítés!

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1219) ShakesVezér válasza szita.erno (#1218) üzenetére


ShakesVezér
csendes tag

Nekemis. / telekom /
Erre a telóra nem 6 havonta frissítenek??

(#1220) szita.erno válasza ShakesVezér (#1219) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nem tudom :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1221) igricz


igricz
csendes újonc

(#1222) ShakesVezér válasza igricz (#1221) üzenetére


ShakesVezér
csendes tag

Független a telefon,vagy esetleg vodafonos?

(#1223) igricz válasza ShakesVezér (#1222) üzenetére


igricz
csendes újonc

Független, de telekomos kártyám van. A telefon az Egyesült Arab Emírségek részére készült és 32 GB tárhellyel és 2 GB memóriával rendelkezik.

(#1224) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

üdv mindenkinek!működő root/twrp leírást limkelne valaki? köszönöm ! :R

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#1225) poli27


poli27
veterán

Hali

A chrome böngészőbe valahogy ki lehet kapcsolni, azt az idegesítő funkciót, hogy ha újra megnyitom akkor frissítse az aktuális oldalt, senki nem kéri ilyenre... és nagyon idegesít a munkámban ...

(#1226) need


need
addikt

Sziasztok..
Segítségre lenne szükségem..
Ismerősöm keresett meg akinek van egy J5 Pro telefonja ami eléggé rotty!
Gondolok itt arra hogy agyig csurig tele van. Vagy is van rajta kb 470 Mega hely.
Próbáltam rá jönni hogy mi is foglal el ennyi helyett de nem sikerült.
4 giga kép a legnagyobb tétel.

Egy Vissza állítás gyári állapotra segít ezen a problémán..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1227) kovacss72


kovacss72
aktív tag

Az segít, lényeg hogy utána csak a legszükségesebbek menjenek vissza.

(#1228) need válasza kovacss72 (#1227) üzenetére


need
addikt

Ahogy néztem nem túl sok minden volt rajta... Ami még nem derült ki számomra hogy mikor volt újra rakva de az is lehet hogy ez még az eredeti állapot.

Köszönöm a válaszodat :R

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1229) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Hogy lehet ezt a készüléket újraindítani, ha nem működik a kijelzőérzékelés?
Reggel még nem volt baja. Úton vagyok, ez egy céges teló.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#1230) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Power gomb hosszan ( kb 10 sec)

(#1231) HoTaZo válasza Dayerdroid (#1230) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azt már többször is próbáltam, ½ percig is tartottam.
Most hajlandó volt érzékelni, gyorsan pucoltam rajta. Úgy tűnik, hogy életre kelt.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#1232) HoTaZo válasza HoTaZo (#1231) üzenetére


HoTaZo
őstag

Pucolás ellenére is hajlamos lefagyni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#1233) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Akkor lehet haldoklik az érintő szerintem.

(#1234) HoTaZo válasza Dayerdroid (#1233) üzenetére


HoTaZo
őstag

2 éves, semmi fizikai sérülése sincs, elől-hátul tokban van, max. a kamion szőnyegére esett eddig.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#1235) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Akkor egy hard reset. Vagy a rocit nyöszteti valami app és azért nem válaszol.

(#1236) HoTaZo válasza Dayerdroid (#1235) üzenetére


HoTaZo
őstag

Az a gond, hogy amikor megkaptuk, akkor még volt informatikus a cégnél, már nincs. Hard resetet nélküle nem vállalok be, nem is tudom, hogy menne-e, mert le van védve néhány fontos dolog rajta. Van egy Famoc nevezetű app, amit nem is lehet bezárni. Most tisztogatom, az ad némi lélegzetet neki, de le fogom cseréltetni, ha folytatja.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#1237) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

Szevasztok. Downgrade lehetséges? Pie to Oreo lenne a cél a root miatt.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#1238) HoTaZo válasza HoTaZo (#1236) üzenetére


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Folytatás...:
Ma kezembe került a csere készülék, mindkettőre felkerült a Samsung Smart Switch alkalmazás.
Amikor a hibás telefon hajlandó lett működtetni az érintő kijelzőt, akkor sikerült az adatok átvitele. De nem minden, pont, hogy a jelszavak nem mentek át, igy se google fiók, se messenger (mindkettő a kamionhoz van rendelve).

Valami ötletetek akadna, hogy mivel lehetne az érintő kijelzőt megbűvőlni? Úgy emlékszem, hogy egy levélben vannak belépési adatok.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#1239) szemy94 válasza HoTaZo (#1238) üzenetére


szemy94
senior tag

OTG Egér?

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1240) HoTaZo válasza szemy94 (#1239) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hú, most per-pillanat nem tudom megnézni, de van és ez lehet a megoldás!
Ez eddig nem jutott eszembe.
Hálás köszönet! :R :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#1241) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

https://drive.google.com/file/d/1-pUKlO8kUf3Rin0kaxw9RTqurwF5vMt7/view?usp=drivesdk

Always on display.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#1242) dond


dond
csendes tag

Sajnos az enyém szerencsétlenül esett, pedig a gyári szilikon tok eddig megvédte, a kijelző 2/3-a érzéketlen lett és elkezdett besötétedni elszíneződni, egyébként a kijelző felülete sértetlen. Tartaléknak megcsinálnám, de csak húzós árakat vagy gagyi oem tft-ket találok, van valami tippetek honnan érdemes kijelzőt rendelni?

(#1243) Prien válasza dond (#1242) üzenetére


Prien
addikt

Jófogáson pont van egy kijelző 13 ezerért, kukkants rá!

Szerk: mondjuk azt nem tudom, mennyire gagyi vagy nem gagyi.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#1244) dond válasza Prien (#1243) üzenetére


dond
csendes tag

Igen köszi, láttam azt is, csak aztán rákerestem mit is látok a képen, az is egy utángyártott (csak 5"os a kijelző mérete) igaz legalább nem tft...

(#1245) ShakesVezér


ShakesVezér
csendes tag

Sziasztok.
Egyik napról a másikra megadta magát a telefon,nem kapcsol be.
Rádugtam töltöre és nem töltött,most le van teljesen merülve már vagy 4-5 napja.
Töltőfej és kábel tutira jó,mert másik telóval tölt,de próbáltam másik töltővel is......

Mind1 nem is ez a lényeg,szereztem másik telót.

Ha valaki igényt tart a hibás készülékre,írjon privátot és ingyen neki adom,engem már nem érdekel mi van vele.
Csak a készülék és a doboza,töltőt és heasetet megtartom.

A legelső jelentkező viheti,akár postázom is saját költségemen. / legolcsóbb opció /

(#1246) ShakesVezér válasza ShakesVezér (#1245) üzenetére


ShakesVezér
csendes tag

ELKELT. :)

(#1247) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok él még a fórum :)?

(#1248) szemy94 válasza Csabi1984 (#1247) üzenetére


szemy94
senior tag

Él(ne), apám összetörte, tettem bele kínai kijelzőt, azt én törtem meg, mert van egy kis hézag, próbáltam orosz módszerrel erőltetni, nem sikerült. Wifi hotspot-ként használtam még egy ideig, most porosodik, de a készülékház a mai napig az egyik legjobb, nehezen karcolódik, és a hideg fém érzete fantasztikus :) ha lenne benne 4GB RAM, a mai napig kíváló lenne, de így is használható, akinek jó állapotban van, szerintem elégedett lehet vele. (S9-et és S10 Lite-ot használok, szóval nem azért tartom jónak mert mellete Ulefoneom vagy valami más Csájnafónom van)

A 2017-es J és A széria messze felülmúlta a saját kategóriaját anyaghasználatban, persze a megjelenéskori ára sem volt alacsony, de azóta sem volt olyan jó széria szerintem.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1249) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Az lenne a kérdése, vettem használtan egy Vodafone által feloldott "feloldó kóddal" J5 2017-es telefont amin Vodafone ROM van. A kérdés rátehetem ODIN-naé a független ROM-ot nem ugrik a Hálózat feloldás?
Azért kérdem mert eddig mindig csak független telefonnal Odinoztam illetve szolgáltatói telefonra csak szolgáltatói romot tettem :)

Nem tudom mi különbség a szolgáltató általi feloldás és a gyári fügétlenített készülék között.

[ Szerkesztve ]

(#1250) szemy94 válasza Csabi1984 (#1249) üzenetére


szemy94
senior tag

A ROM csere nincs hatással a hálózati zárra.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1251) Csabi1984 válasza szemy94 (#1250) üzenetére


Csabi1984
addikt

Köszi :) Már meg is csináltam :D

(#1252) Win-T


Win-T
senior tag

Az mitől lehet, hogy a töltés gyakran megáll 95%-nál és a maradék 5%-ot csak akkor tölti meg ha lehúzom és újra csatlakoztatom? (PC USB-n töltöm általában nem a saját töltőjével.)
Nem okoz különösebb fejfájást, csak érdekelne.

(#1253) #23310336


#23310336
törölt tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogyan tudom a Csehországban vásárolt Samsung telefonomon a szoftvet úgy megváltoztatni rootolás nélkül, hogy a magyar szolgáltatók VoLTE és Wowifi szolgáltatása is működjön vele?
Köszi.

(#1254) Atis45


Atis45
aktív tag

Sziasztok.
A galaxy j5 SM-J530F az android auto-val nem kompatibilis?

(#1255) c_chris


c_chris
csendes tag

Sziasztok!

Kollegám telefonján a képen látható üzenet jelenik meg képernyőfeloldáskor illetve böngészés közben. Pár napja kezdődött. Tudja esetleg valaki, hogy mi ez? Hogyan lehet eltüntetni?
Köszönöm!
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#1256) tibor23


tibor23
senior tag

Tudom nem ide való téma, de azt is megköszönöm ha megírjátok melyik fórumban kapok választ.
A telefon régebben ritkán, de ma pl. 5-6-szor is valamire figyelmeztet, de az értesítési mezőben nincs semmi. ti-ti-ti-tá-tá hang jön. Hol tudom megnézni, tiltani melyik app jelez be?

(#1257) afi0903


afi0903
aktív tag

Sziasztok! (Remélem még valaki olvassa a topicot.)
Telekomos J5-ön (350F) szeretnék ROM-ot cserélni.
Ehhez, nem kell, hogy független legyen a telefon, igaz?

A telepítés menete a következő? :
Telefonban a szükséges dolgok engedélyezése
Root
TWRP
Bootloader nyitás
ROM telepítés (custom)

A telefon két dologra lenne használva:
Android Auto-s GPS-re csatlakozna
Telefonálásra

A ROM még fontos, hogy stabil legyen, illetve egyszerű legyen a használata. Melyik ROM-ot ajánljátok ehhez?

Illetve unbrick-hez egy leírást tud valaki küldeni?

XDA-n elvesztem a sok modell között. Jól gondolom, hogy csak a 350F-re írt dolgok fognak rajta működni?

(#1258) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Srácok van egy törött kijelzős készülékem, de nem éri már meg megcsináltatni, valszeg kuka lesz. Valahogy le lehet így is zúzni róla az adatokat? :R

(#1259) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban hogy milyen gomkombinációval lehet a recovery menűt előhívni???

Előre is köszönöm!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1260) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Szintén lenne egy törött kijelzős ilyen telefon. Érdemes megcsináltatni? Ha igen hol javítanak ilyet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.