Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Vyndree válasza viharkabat (#450) üzenetére


Vyndree
őstag

Csak érinteni kell.

(#452) viharkabat


viharkabat
aktív tag

Ok, köszi! Azért kérdem, mert az üzletekben kiállított mintapéldányokon ez nincs beélesítve.

(#453) pinnacle válasza Vyndree (#445) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Harmadszorra írom le. Múltkor már a Gmail kétlépcsős belépéshez szükséges SMS sem jött meg. Érted, a kétlépcsős azonosításnál nem jött meg az SMS. Telekomnak annyi a köze, hogy azonosító nélkül csak SMS-t továbbítanak.
Azt, hogy miért jobb a telefonhívás kétlépcsős azonosításnál, nem írom le még egyszer.

(#454) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Elejtettem a telefonomat emberek. Sajna a sarkánál betört a plexi, a széle elég csúnya lett.. Nem tudom mennyi lehet a javíttatás..Lehet Kilépek a klubból srácok :(

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#455) Vyndree válasza Enigma1945 (#454) üzenetére


Vyndree
őstag

A plexi cseréje anyaggal olyan 16-25 ezer között van, van ahol drágább és sok helyen nem is vállalják. Kerettel még drágább. Esetleg őt kérdezd meg, háta foglalkozik még ilyennel, nála olcsóbbat nehezen találni aki rendesen meg is csinálja.

(#456) Enigma1945 válasza Vyndree (#455) üzenetére


Enigma1945
őstag

koszonom szepen.
vigyazzatok a telotokra, ha a femes reszre esik csak nyoma marad, de ha a plexire..vége. :O :O

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#457) Vyndree válasza Enigma1945 (#456) üzenetére


Vyndree
őstag

Nekem még az S4-esem és az S3 minim járt így. :( :O

(#458) Gardoni válasza Vyndree (#447) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Akkor még nem volt meg a teló, de tegnap sikerült beszereznem! :) Szóval hivatalosan is csatlakozom a klubba! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#459) Gardoni válasza Enigma1945 (#454) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Én pont ezért cserétem le a korábbi telómat (A3 2016), mert ugyan így jártam mint te, és nekem 35 000-ret mondtak a cserére, és inkább mondtam hogy akkor új teló inkább, főleg hogy már lejárt a hőségem, és díjmentesen megkaptam ezt az J5-öst! :) A korábbi elöl-hátul üveg volt, szóval bőven látszódott rajta az esés. Az LCD nem sérült, de nagyon gyányán nézett ki. Így csere lett belőle.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#460) Vyndree válasza Gardoni (#459) üzenetére


Vyndree
őstag

"díjmentesen megkaptam" - némi hűségidőt azért vállalni kellett érte gondolom, szóval nem annyira díjmentesen. :) Ja, és nem a 2250Ft-os csomagod lehet ha ingyen megkaptad, szóval csak most volt az 'ingyen". Ne aggódj, meg fogod fizetni az árát többszörösen is az elkövetkező években.

(#461) Gardoni válasza Vyndree (#460) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Persze igen, de mivel az A3 2016-al is Blue M csomagban voltam, így nem kellett fizetnem érte, 2 év újjabb hűség ami nekem teljesen mind1 hogy 2 vagy 8 év mert nem váltottam szolgáltatót mióta számlás csomagom van, (10+ év) így nekem megfelel, mert a havidíjban foglalt perc, adat, sms-re szükségem is van. :) + szolgáltató kedvezményben is bőven részesültem, így maga a telefon ingyenes volt. Nyilvàn 2000 ft-os díjcsomaggal nem lehet ezt így eljátszani! :) Így akkor egy új telóval fizetem a havit és nem a régivel.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#462) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Tényleg nincs nagy pörgés itt. (Ami mondjuk nem is feltétlenül jelent rosszat.)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#463) Prien válasza Gardoni (#462) üzenetére


Prien
addikt

Igen, a J sorozat teszi a dolgát és nem sokmindenről van mit diskurálni, ami tényleg nem baj!

A 2015, 2016 és 2017-es J sorozat összes topicjában sincs annyi hozzászólás,mint mondjuk egyetlen Xiaomi topicban. :)

A kevés is több a semminél.

(#464) poli27 válasza pinnacle (#437) üzenetére


poli27
veterán

Nekünk mindkét s8+ ezzel van fóliázva , az egyik még megjelenéskor április 24 óta hibátlan, a másik meg szintén, de azt csak szeptemberben vettük meg. Az aquaword vizét is kibirta 2x is az enyém.... szval sztem jó fólia, az hogy lejön az meg user error.... ha nem gyári tokot használsz akkor kisebb fóliát kell kérni, mert a nem gyári tok feltolja a fóliát.,.

Odinnal simán feltudom tenni a független romot, hogy a csc vagy mik elállítódnának?

(#465) lajbii


lajbii
tag

Üdv.
Az lenne a kérdésem / problémám hogy ha fényképezés után a készült képet megnézem a fényképezőből megnyitva és görgetek vissza hogy megnézzem az összes képet vissza menöleg ott nem csak a fényképező képei fényképek jönnek be hanem az összes telón / sd kártyán lavő kép /videó jön be. Valamiért az összes képet / videót betölti görgetésnél idörendi sorrendbe és nemcsak a fényképezövel készült képeket.
Valami opció van rá hogy magyarul mint az természetes lenne a " dcim " mappa azaz a fényképező által képeit lásssam a fényképezőböl megnyitva?
Az össszes telón ez alap itt pedig miért az összes telón levö képet / videót tölti be idörendi sorrendben a fényképezőböl megnyitva? :))

[ Szerkesztve ]

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#466) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Közben kipróbálatm a Smart View-t, hát nagyszerűen működött nem okos TV-n is egy egyszerű AnyCast eszközzel, amit kínából rendeltem 2-3 ezer forintért, pillanatok alatt rákapcsolódott az eszközre, és gyönyörűen tükrözte a telefon képét. Pont ez hiányzott a A3 2016-os telómból, és így végre gondtalanul lehet nagy képernyőn is élvezni az eszközt! :) (I'm happy! :) )

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#467) dave987 válasza lajbii (#465) üzenetére


dave987
aktív tag

Ez nem egyedi dolog. Nálam a3 2016on is igy van. Valami Nougat ficsőr lehet... Kicsit zavaró...

(#468) lajbii válasza dave987 (#467) üzenetére


lajbii
tag

Hát ez nem kicsit hanem nagyon zavaró bibi mert azért az esetleges privát máshonnan kapott direkt teljesen más mappába rakott stb képeim mirefől jelenik meg a fényképező alkalmazás képvisszanézésébe. Ez nagyon gáz ha nincs rá megoldás.Ez rohadt nagy hiba mire fől látható az összes telón levő kép a fényképező képeinek visszanézésébe. Holnap lehet fel is hívom a samsung zöld számát.

[ Szerkesztve ]

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#469) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Ki mennyi kijelzőidő tud/tudott eddig kihozni a telóból? Mert nekem egész jól bírja az akksi, már 3. napja nem töltöm.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#470) ivopapus válasza Gardoni (#469) üzenetére


ivopapus
tag

Nekem 7 és fél óra volt a maximum. Semmi nem ment, csak videóztam.

(#471) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok! kap-e ez a teló android 8.0-át? mert nekem a napokban frissült valamit, de nem változott semmi látszólag. :R

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#472) Gardoni válasza Enigma1945 (#471) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Igen, fog. :) Amit te kaptál az csak biztonsági frissítés, általában 100-300 mb között mozog.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#473) Enigma1945 válasza Gardoni (#472) üzenetére


Enigma1945
őstag

Tudjuk mikor? :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#474) Gardoni válasza Enigma1945 (#473) üzenetére


Gardoni
aktív tag

[Samsung Oreo frissítési terv.]

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#475) dave987 válasza Gardoni (#474) üzenetére


dave987
aktív tag

J5 pro-t kell nézni.

(#476) Gardoni válasza dave987 (#475) üzenetére


Gardoni
aktív tag

"Frissítés: többen jelezték, hogy valamiért a J5 (2017) és J7 (2017) lemaradt a listáról, pedig szinte biztosan frissülnek, hiszen Android Nougattal jelentek meg."

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#477) dave987 válasza Gardoni (#476) üzenetére


dave987
aktív tag

Igen, pontosan ezért írtam hogy igenis szerepelnek a listán. A cikk alá is odaírtam. 2017 J-ket hívják simán Pronak bizonyos országokban. Attól hogy errefelé van sima is meg pro is. Na lényeg ami lényeg. J5 pro=j5 2017 a listán

(#478) Gardoni válasza dave987 (#477) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Ennyi, szóval bízhatunk benne! A3 2016-ra is két fő Android frissítés jött. 5-el jött ki és megkapta a 6-ot is meg a 7-et is! :) De ennél bőven jó lesz ha csak a 8-at kapjuk meg.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#479) ivopapus


ivopapus
tag

Megkapja
https://www.sammobile.com/samsung-galaxy-android-8-o-update

[ Szerkesztve ]

(#480) Gardoni válasza dave987 (#477) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Mondjuk a J5 Pro 2017 az 32 GB tárhellyel rendelkezik, meg 3 GB RAM-al, azért az már combosabb kicsit! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#481) dave987 válasza Gardoni (#480) üzenetére


dave987
aktív tag

Igen, de valahol a sima 2/16ost hívják j5 pronak. Ott nem is szerepel hogy 2017. Csak simán j5 pro.

[ Szerkesztve ]

(#482) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Sikerült aktiválnom a gyári (!) Always On Display-t! Érdekel valakit?

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#483) poli27 válasza Gardoni (#482) üzenetére


poli27
veterán

jha :)

(#484) Prien válasza Gardoni (#482) üzenetére


Prien
addikt

Hogy sikerült?

A kevés is több a semminél.

(#485) dave987 válasza Gardoni (#482) üzenetére


dave987
aktív tag

Ez komoly? Ez nem az amelyiket valamelyik a5 topicjában linkelték? Az valami csinált volt, az is ott volt a menüben, de nem működött rendesen. Ez milyen?

(#486) Gardoni válasza dave987 (#485) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Hát azt nem tudom hogy ott melyiket linkelték, de én a gyári szót elfelejtettem idézőjelbe tenni, inkább gyári szerű ez amit én feltettem.

Itt ki tudjátok próbálni, több energia kell neki mint ha nem lenne fent, így nem használom tovább. De elég jól összerakták, nem kell Play-es programot feltenni hogy működjön!

Bugok amit észrevettem:

- Nekem nem engedte kikapcsolni, hiába nyomtam ki a pipát.
- Újjlenyomat olvasót nem lehet használni, csak ha felébreszted a telót.
- Sajnos még így is sokat eszik.
- Idő beállítás se működik hogy mikor kapcsoljon ki-be.

Itt a link ahonnan fel tudjátok tenni: Előszőr az elsőt kell, majd a plug-in is mehet.
Always On Display

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#487) Gardoni válasza Gardoni (#486) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Sajnos kifutottam a szerkesztési időből, de azt még hozzátenném hogy ez még beta állapotban van, így lehetséges hogy a közel jövőben még tökéletesíteni fogják, úgy hogy követni fogom a változásokat, mert szeretném használni ezt a funkciót.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#488) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Itt vannak az adatok részletesen a programról:

[NO ROOT][AOD][BETA] Always On Display

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#489) Prien válasza Gardoni (#486) üzenetére


Prien
addikt

Felraktam a J7(2016)-ra , ezen nincs ujjlenyomat olvasó, de ellentétben a Sammobile oldalon találhatóakkal ---> ez működik! Ami bugot találtam elsőre, hogy a redőnyt lehúzva a ki-be kapcsolás nem működik vagy legalábbis hektikusan, kikapcsolt állapotban be van kapcsolva. :F
Egyébként egész jónak tűnik ez az 1.0 verzió.

Dícséretes,hogy rootolni nem kell, viszont az óra nem mozog, így akár be is éghet annak , aki mondjuk non-stop használja... !

Kérdés, hogy a NoLed alkalmazás mellett lesz-e gyakorlati haszna?

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#490) dave987 válasza Gardoni (#486) üzenetére


dave987
aktív tag

Értem, köszönöm. Akkor ez az lesz amit próbáltam. Nekem home gomb nem ébresztette fel amikor be volt kapcsolva. Meg nem is mindig aktiválódott lezáráskor.

(#491) Gardoni válasza Prien (#489) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Nekem mozgott az óra. :) Direkt megfigyelntem mert én is kiváncsi voltam hogy miként végzi a program a beégés elleni védelmet.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#492) Gardoni válasza dave987 (#490) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Nekem a home gomb felébreszettte gond nélkül a telót, de végülis csak az akksi használat miatt töröltem le.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#493) Attikusz válasza Gardoni (#492) üzenetére


Attikusz
tag

Szia!

Mennyivel többet fogyaszt? Amoled kijelzőnek meg se kellene kottyannia, csak onnan tudom, hogy még a régi N8-om az van, és vígan el van bekapcsolt óra kijelzéssel amoled kijelzőn, bár csak 3,5".
J5-öm még nincsen. Azért röhej, hogy a legtöbb okostelefonon nincsen ez a funkció :D még a hagyományosnak mondható retro telefonokon is kimutatta az időt kijelző feloldás nélkül is.

(#494) Gardoni válasza Attikusz (#493) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Hátha fent hagytam volna akkor sztem a felét se bírta volna az akksim!
A piros kör amíg fent volt, a kék mikor már nem:

Kijelzői időbe is beleszámolta, most van 30%-on az akksim és több mint 9 órás kijelzőidőm van:

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#495) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van már bevált üvegfóliára tippje?
Nekem nem ér ki a képernyő széléig se (3-4 mm nincs fedve a két szélén) mégis felvált egyik oldalon.
Alapból is ronda volt de így még inkább.

Gippazoid Novelties Inc.

(#496) Prien válasza gippazoid (#495) üzenetére


Prien
addikt

Szia! Én ezt ajánlom, szerintem ez jó minőségű!

Ez sem fog kiérni a széléig, de a 2.5D kijelzők hátránya ez.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#497) gippazoid


gippazoid
senior tag

Egyébként kinek mi a tapasztalata az ujjlenyomat olvasóval?
Eddig már 3x programoztam fel, most már szinte hibák nélkül (ez az első ilyen telóm, nincs gyakorlatom), de egy rövid idő múlva már nem ismeri fel az ujjlenyomatomat.
Lehet, nekem van speciális bőröm? :)

Gippazoid Novelties Inc.

(#498) Gardoni válasza gippazoid (#497) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Nekem kifogástalan. Mióta megvettem (nov. 20) akkor beállítottam 3-mat azóta pöccre oldja fel. :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#499) poli27 válasza gippazoid (#497) üzenetére


poli27
veterán

Nekem is hibátlan, pedig melós telónak használom az s8+ mellé...... néha koszos kézzel, de picit letakarítom és megy az ujlenyomat érzékelés sztem jobban mint az s8 ban...

(#500) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Barátnőmnek jelenleg j5 2015 van a de mindig tárhely probléma van pedig nincs sok alkalmazás telepítve neki. A 2017-es j5 - nél mennyi tárhely van szabadon új telónál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.