Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) jociolaszi válasza Gardoni (#650) üzenetére


jociolaszi
tag

2018 első felére mondták

(#652) szemy94 válasza jociolaszi (#651) üzenetére


szemy94
senior tag

Azóta csúszott még az S8-ra is... mindegy, csússzon erre is, csak egy jó 8.1 jöjjön, 7.1.1-re úgyse lehet számítani, akkor legalább az Oreo-ból a jobbik jöjjön

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#653) Gardoni válasza szemy94 (#652) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Így van, de mind1 mert nekem ez a 7 is megfelelő, de nem bánom ha megjön majd a 8, de vért nem fogok izzadni a várakozásban! :D

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#654) szemy94 válasza Gardoni (#653) üzenetére


szemy94
senior tag

Nekem is megfelel(ne) van 1-2 apró hiba, ami lehet másnak fel sem tűnik, de engem zavar, az előző modellen a 6 és a 7.1.1 is tökéletes volt egy elég régi hardveren is.

(Már írtam a rejtélyes tárhely hibát, hogy sokszor akkor szabadul fel a hely, ha újraindítom, emellett például játék adatok kicsomagolásakor hasznáhatatlanná lassul a telefon class 10-es Samsung kártya mellett. A másik a hangerő állítás, napközben például bluetooth headset-et/3.5 headsetet használok, este állítani akarom a média hangerejét, erre a bluetooth/hívás közbeni hangerőt állítja első alkalommal, mikor már órák óta nem telefonáltam és a BT is ki van kapcsolva. Harmadiknak ott a Play-áruházból való frissítés közveni kegyetlen lassulás)

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#655) Gardoni válasza szemy94 (#654) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Nem lenne érdemes egy komplett FR-t csinálni? (Nemtudom hogy csináltál e eddig!) Hátha segítene. Amúgy a Play-es lassulás nekem is előjön néha, de elnézhető. A híváshangerő meg néha nekem is beragad de ha adok rá hangot akkor eltűnik és visszaáll. Apróbb kis bugok ezek, de persze jó lenne ha javítva lenne.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#656) szemy94 válasza Gardoni (#655) üzenetére


szemy94
senior tag

Nem is rég van meg a telefon, te is írod, hogy neked is előjönnek, szóval szerintem az FR sem segítene (azt hiszem egyszer csináltam már). Nem lett volna sürgős nekem a 16-os modellt cserélni, kellett a családba még 1 telefon, asszonynak meg nem tetszik ez, a régi jobban tetszett, én meg amúgy is akartam ujjlenyomat-olvasót :) De a lényeg, hogy az elődmodell problémamentesebb volt szerintem, nem tudom, hogy ez a 7.1.1 vs 7.0, vagy más miatt van-e.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#657) pityesz1


pityesz1
csendes tag

Sziasztok! Most kaptam céges telónak és érdeklődnék,h kikapcsolt állapotban ébreszt- e a telefon vagy inkább némítva legyen bekapcsolva éjszakára is. Az előző Samsungom volt,hogy nem ébresztett, nem szeretnék megszunnyadni ;)

(#658) Gardoni válasza pityesz1 (#657) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Ez sem fog! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#659) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Ezek a J modellek várhatóak 2018-ban: Galaxy J4 (2018), J7 (2018) és J8 (2018)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#660) mcloud100


mcloud100
csendes tag

Sziasztok! J5 2017 t-mobilos romot hogyan gyaluljak le eu-s függetlenre? Ez az első samsung telóm. 😊 Van valami leírás erről? Köszi a segítséget!

"Most röhögöl, de szopni fogol"- Paulo Coelho

(#661) kefe13


kefe13
tag

Üdv.
Ma kezdtem használni, egy lenovo vibe s1 lite ot váltott.
Problémám:
Képernyő lezárása egy wideget el. Lezár, de feloldásnál ujjlenyomatra + pint kér. Miért kér még pint is ha kapott ujjlenyomatot.
Remélem érthető és valaki tudja megoldást mert bosszantó oldalsó gombbal lezárni.

(esetleg ,megoldás dupla koppos zárásra ami után nem kér pint is érdekel)
thx.

[ Szerkesztve ]

(#662) #81733120 válasza Gardoni (#659) üzenetére


#81733120
törölt tag

Elvileg még lesz J2 Pro 2018 (más néven Grand Prime Pro). Vagyis nem elvileg, hanem már van is! :)
Engem a J4 (2018) érdekel, kíváncsi leszek, hogy milyen telefon lesz. A Samsungok design-ja valahogy még mindig bejön. :)

(#663) poli27 válasza mcloud100 (#660) üzenetére


poli27
veterán

simán samfirm al leszeded az xeh romot SM-J530F és felteszed odinnal, pont most csináltam :D

(#664) mcloud100 válasza poli27 (#663) üzenetére


mcloud100
csendes tag

Odinnak melyik verzióját használtad? Azt hallottam,hogy nem mindegy.

"Most röhögöl, de szopni fogol"- Paulo Coelho

(#665) Gardoni válasza #81733120 (#662) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Igazad van, a J2-est kihagytam a sorból, nekem is bejön a Samu design pont ezért van már vagy évtizedek óta Samsung mindenből itthon! :D

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#666) #81733120 válasza Gardoni (#665) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nálunk a családban kb. szinte mindenkinek Samsung telefonja van. :D
Én tavaly tavasszal váltottam, Huawei-re, mivel nálam annyira nem váltak be a Samsungok, viszont néha úgy-úgy megtetszik egy-kettő, szóval lehet, hogy a végén még visszatérek. :))

[ Szerkesztve ]

(#667) poli27 válasza mcloud100 (#664) üzenetére


poli27
veterán

Odin3 v3.12.3

(#668) Gardoni


Gardoni
aktív tag

(#669) szemy94 válasza Gardoni (#668) üzenetére


szemy94
senior tag

Feltettem, működött egy ideig aztán random gondolt egyet és állandóan leállt, nem is kelt életre, eltávolítottam, egyébként szinte semmi különbség nem volt a 6.1.x-hez képest, az alkalmazás menüben lett a keresősáv átlátszó, kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#670) Gardoni válasza szemy94 (#669) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Igen, nekem is instabil lett mára, így visszatértem a gyárira! Amúgy én sem láttam sok extrát.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#671) AnNa997


AnNa997
tag

Sziasztok! :)
Gondolkodom új telefonban,de nem akarnék sokat szánni rá. Kinéztem 3 telefont is,az egyik a Huawei p9lite 2017 (jelenleg Y5II van nekem,szeretem,emiatt is áll közelebb hozzám a p9lite...) de elgondolkodtam ezen a Samsungon is...tudom,hogy jobb a p9 lite,nèztem róla videókat,antutu is több pont,3GB a 2GB-al szemben...de már egy éves telefon,ez a Samsung meg frissebb és be kell valljam,hogy ez is szimpatikus :D meg kinéztem még a Honor 6a-t,de hol ujjlenyomatolvasós kép van róla,hol nem...most akkor van neki,vagy nincs? :D mert igazából az a legolcsóbb.
Szóval,a kérdésem az volna,hogy ha pl 2-3 hónap múlva veszek p9 lite 2017-et,megéri még? Jön rá frissítés? Vagy legyen inkább a Samsung vagy a Honor? :)
Igazából alap dolgokra kellene,nem szoktam sokat játszani...megbízhatóság fontos lenne. Xiaomiban meg ezekben nem igazán bízom,meg szerviz sincs,ha jól tudom...
Előre is köszi!!! :)

(#672) jociolaszi válasza AnNa997 (#671) üzenetére


jociolaszi
tag

Szia amoled kijelző miatt samsung legyen nagyon szép minden rajta és nem rossz a sebessége se. Nekem p8 lite-ot váltott. Az akksija két napot úgy bír ki hogy full egész nap megy a 4g meg a wifi és több órát is telefonálok.A huawei akksija sehol nincs ehhez képest.

(#673) Gardoni válasza jociolaszi (#672) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Ezt én is tanusíthatom, igaz az akksi felhasználás függ a felhasználástól, de amúgy zúz! :) Jelenlegi Antutu pontom: 65334

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#674) Vyndree válasza AnNa997 (#671) üzenetére


Vyndree
őstag

Samsung vs Huwei vs Honor? Lehet ezen vitázni, de értelmetlen.
Hasonló felsorolt telefonok képességei, így ha nem GTA V-özni szeretnél rajta (azaz hardware igényes játékkal játszani, amit írtál hogy nem fogsz) hanem leginkább általános célokra használnád, akkor vedd a kezedbe mindhárom készüléket. Az kijelző érintésé és fénye egyből egyértelművé fogja tenni a választást.
Próbáld ki mindhármat és a döntés a tied.
(a J5 meg fogja kapni a legújabb 8-as androidot, de hamarosan jön a J5 2018 is)

[ Szerkesztve ]

(#675) Gardoni válasza Vyndree (#674) üzenetére


Gardoni
aktív tag

J5 2018 nem lesz már! J4, J6, J8 modellek lesznek 2018-ban!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#676) AnNa997


AnNa997
tag

Hát,a Honor 6a szerintem tökéletes lenne nekem...de azt hiszem,hogy nincs benne ujjlenyomatolvasó. (?) Nekem pedig az jól jönne :D
Samsungokkal egy a baj,hogy mindig túl dragának látom őket...
J5 is annyit tud kb.,mint a Honor 6a,mégis drágább...Huawei meg 3Gb, gyorsabb is,és egy árban vannak nagyjából.
Ahogy írtam,most jelenleg egy Y5II-t nyúzok,az is egészen jól bírja,de az már zavaró,hogy 300mb szabad...ha 3 alkalmazás fut a háttérben,akkor már akadozik...olyan telefon kellene,amelyik nem fagyogat...nem tudom,elég a 2GB? Vagy az is ezt játszaná? 😐

(#677) AnNa997


AnNa997
tag

Valószínűleg az ár fog dönteni. :D
Majd amikor összegyűlik rá a pénz,akkor melyik lesz épp akciós😁

(#678) Vyndree válasza AnNa997 (#676) üzenetére


Vyndree
őstag

Neked még a J5 2016 is óriási előrelépés lenne. A jelenlegi telefonodnak 1GB RAM-ja van és a ROM-ja is fele akkora. Mint mondtam se tapintásra, se kijelzőre, se fagyásra, se gyorsaságra sincsenek köszönő viszonyban főleg a 8 magos 2017-essel.
Nekem van egy 2016-os is 7.1.1 androiddal, a Huawei Y5II egy játékzelefon ahhoz képest.

Gardoni: valóban a J6-os lesz az utód. :)

(#679) AnNa997


AnNa997
tag

Tudom :D 35ezer volt...de már rájöttem,hogy netről kellene rendeljem...mert a boltban méregdrága😱
Szóval...akkor majd megnézem a két kütyüt,és eldöntöm. :D

(#680) AnNa997


AnNa997
tag

Ti honnan szoktatok telefont venni? Ami tutira megbízható és lehetőleg garanciát is ad...meg nem drága...

(#681) Vyndree válasza AnNa997 (#680) üzenetére


Vyndree
őstag

Évente hozok ki a Telekomtól az előfizetésem mellé ingyen, havi részletre. A tavalyiért 690Ft/hó, a tavaly előttiért 290Ft/hó részletet fizetek (16,560Ft illetve 6,960Ft) és szeptemberben hozom ki a következőt, remélhetőleg egy J6 2018-ast.
Magenta 1-ben 2250Ft/hó illetve 2990Ft/hó a havi előfizetési díj Mobil S és M, mindkettő ingyenes és korlátlan TVGO használattal, családi ingyen beszélgetéssel.

(#682) AnNa997


AnNa997
tag

Én Vodás vagyok,de kártyafüggetlenül szoktam venni...azt jobban szeretem :) tanulok még,szóval nincs folyamatosan munkám,anyumat meg nem akarom,hogy ezt is fizesse,elég a számla :D Eddigieket is magamnak vettem :D szóval,esetleg valami netes oldal? :) melyik megbízható?

(#683) Vyndree válasza AnNa997 (#682) üzenetére


Vyndree
őstag

Ha nincs kereseted, akkor miért nem az olcsóbb megoldást választod?
A független telefonhoz (ha amúgy is van előfizetésed) sokszoros áron lehet hozzájutni, mint ha a szolgáltatódtól veszed. Mikor el akarod majd adni addigra lejár a hűséged, és a szolgáltató függetleníteni fogja neked.
Olyan helyen vedd meg, ahol 2 év Samsung garanciát adnak hozzá (nem boltit) és személyesen is átveheted, ha valami nem jó egyből tudsz reklamálni. A 14 napos elállási jog ilyenkor is megillet, ugyanis az is interneten megkötött szerződés.

(#684) AnNa997


AnNa997
tag

Most megnéztem a Vodát. Kb. 3000ft-ot dobna hozzá az előfizetésemhez,az nem vészes. :) Lehet,hogy jogos,az az egyszerűbb megoldás. Meg az olcsóbb...:)

(#685) AnNa997


AnNa997
tag

Mostanit egyébként az Euronicsben vettem...diákmunka,összegyűlt,megvettem. :D de sosem bírtam kivárni,hogy pl 60ezer legyen és egy rendeset vegyek😂

(#686) AnNa997


AnNa997
tag

Magamnak akarom ezt is megvenni,nem szeretném,ha a szüleim vennék :) és most egyetem mellett végre van lehetőségem többet diákmunkázni :) szóval a havi 3000ft szerintem jó.

[ Szerkesztve ]

(#687) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
felesegemnek a levetett j5set gondoltuk, hogy atadjuk a nagyinak :D
de a regi j5rol van szo, tudom hogy van olyan topic, de az halott :D
szoval rom ugyben melyik a legjobb stabilitas es akku idoben?
elore is koszonom
b.

(#688) szemy94 válasza bazsimano (#687) üzenetére


szemy94
senior tag

Melyik régi J5? A 16-os modell stabil a 6-os és a 7-es verzióval is, az első J5-t nem tudom.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#689) bazsimano válasza szemy94 (#688) üzenetére


bazsimano
őstag

Sm-j500fn ez lenne.

(#690) szemy94 válasza bazsimano (#689) üzenetére


szemy94
senior tag

Passz

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#691) gippazoid válasza bazsimano (#687) üzenetére


gippazoid
senior tag

Teljesen mindegy szerintem. Nekem sosem volt gondom vele, azért adtam el, mert kevés volt a 8 GB ROM (storage), nem jött be a kamera fókusz lassúsága és mert meguntam, annyira nem volt semmi baja, hogy uncsi volt.
A legutolsó frissítés sajnos már sok helyet elfoglalt a 8 GB-ból, alapból is csak 3 volt szabad a korábbi verziókkal is, ez már többeknek gondot okozott. Mivel én nem használok facsebúkot, nálam nem volt ez a probléma ilyen sarkalatos. Azt már nem szerettem, mikor 1 GB alá csökkent a szabad tárhely, bár szerény igényeimhez még az is megfelelt csak a tudat zavart.
Akku idő mindig nagyon jó volt!

Szerintem factory reset és mehet az új gazdihoz, felesleges ezen 1 percet is gondolkodni, nincs olyan releváns különbség semmiben a különböző verziók között.

Gippazoid Novelties Inc.

(#692) gippazoid


gippazoid
senior tag

Valaki nem tudja, melyik feature az ami miatt mikor az asztalról felveszem a telót, rezzen egyet?

Gippazoid Novelties Inc.

(#693) bazsimano válasza gippazoid (#691) üzenetére


bazsimano
őstag

koszi szepne!
hat akkor ha tenyleg igy van akkor tenyleg csak az lesz hogy factory reszet aztan megy edesanyamhoz :D
koszonom!

(#694) dond válasza gippazoid (#692) üzenetére


dond
csendes tag

Szerintem bejövő értesítést jelez ilyenkor, ha nem ráz, nem kell képernyőt kapcsolnod :)

(#695) dond


dond
csendes tag

Tapasztaltatok már a típussal olyat, vagy mi lehet a oka annak, hogy a különböző "fitnesz"alkalmazások /runkeeper, runtastic, ezekkel próbáltam/ mind nagy pontosságú mind csak telefon gps beállítással tévednek, jellemzően 1 km után levágnak részeket nem a valós nyomot/utat logolják majd pedig nem a start pontomra érkeztetnek a logban, hanem futás/kirándulás esetén akár 500 méterrel odébb, pedig valójában pl. a parkolóba érkeztem vissza ahonnan indultam.

(#696) hifikus


hifikus
tag

Használ még rajtam kívül valaki Opera böngészőt? Csak nálam fagy, naponta többször is, vagy másnál is?

(#697) szemy94 válasza hifikus (#696) üzenetére


szemy94
senior tag

Nem jellemző a fagyás, ezt használom évek óta minden telefonomon, ezen sem szokott fagyni.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#698) Garfield85 válasza AnNa997 (#671) üzenetére


Garfield85
tag

Feleségemnek Samsung J5 2017 van, nekem Huawei P9 lite 2017. A Huawei sokkal jobb választás. A Samsung jól néz ki kívülről, de ennyi. Hiába szuper amoled, de csak HD felbontas! Több ismerősünk is a Huaweit tartja szebbnek kijelzoben,nekem még a szememet is rontja, zavaró h böngészés közben a betűk is furcsábbak a felbontas miatt. RAM több processzor jobb. Oreo frissítest mindkettő kap.

(#699) Garfield85 válasza jociolaszi (#672) üzenetére


Garfield85
tag

H jön ide a p8 lite? Annak 2200as aksija van, mobilarena tesztben is írták, h gyenge. A P9 lite 2017 - nek is 3000 mah aksija van.

(#700) hifikus válasza Garfield85 (#698) üzenetére


hifikus
tag

Kiragadtál két dolgot. Ha hasonlítasz két készüléket (Egyébként semmi értelmét nem látom ennek a hsz-nak. Volt ilyen kérdés?), akkor vesézd ki rendesen.
Nekem pl elengedhetetlen volt, hogy három kártyát tehessek a telefonomba, és a kijelző, meg a ram másodlagos kérdés volt. Akkor most mi van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.