Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#190) kalmi21


kalmi21
újonc

HI,

Hasznos vélemények reményében döntöttem úgy, hogy írok ide. Már mindent megnéztem a következő készülékekről: Huawei Nova, Xiaomi Redmi 4X, Samsung J5 2017

Amire szükségem van az egy dual simes mobil, ahol azért 20-30 giga tárhelyem van (ennyi elég volt mindig).

Na most ugye Xiaomi,Huawei hybrid slotos. A samsung nagyon tetszik, meg a Huawei is. Viszont a samsung 16G-át ad ám lehet bővíteni. A huawei annyiert ad 32g-t ami nagyjából elég is. Xiaomi ennyiert majdnem ad 64-et . ( 32meg 64 nél sem kellen sd kartyat tenni bele)

A kérdésem az lenne végülis, hogy ha a samsungba teszek egy 64g-s sd-t, akkor az mennyire lassul majd be ha monjuk megpakolm videokkal,zenékkel stb. Munkám során is sokat fotozom. (itt megjegyzem, hogy azert veszek magamnak cash-re telót mert a szolgaltatónál akivel a cég kapcsolatban ál nem elérhető dual simes mobil...más meg nem kell)

Tehát mennyire műkszik ez a sd kártya formálása "into internal" dolog???

U.I. elolvastam nagyjabol az eddigi bejegyzéseket...annyit tennek hozza, hogy nem vagyok nagy igenyu, egyzeru felhasznalo vagyok, figyelek, hogy ne legyen 3ezer app a hatterben nyitva, mindig lecsukogatom.

Szóval nagyon megköszönném a ondolatokat az SD kártyázással kapcsolatban. Ja még annyi az árral kapcsolatban, hogy most mindegy h 200 vagy 260 Eur a vételár.

Köszi mindenkinek,
Kalmi.
Felvidék

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.