Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! Azthiszem kapok munkahelyen egy Vodafone-os a20e-t. A telenoros kártyám bele megy? Fog működni?

(#202) Caranita válasza I02S3F (#201) üzenetére


Caranita
aktív tag

igen

(#203) I02S3F válasza Caranita (#202) üzenetére


I02S3F
őstag

Nagyon király! Köszönöm szépen!

(#204) Lajkó22


Lajkó22
csendes tag

Sziasztok!
Pár dolgot nem találok az adott készülék beállításaiban.
1. Üzentek, értesítések (pl. messenger, Email, Gmail, Facebook, stb.) érkezésekor zárképernyő nem villan fel.
2. SD kártya alapértelmezett mentési hely beállítása globálisan legyen (pl. fényképek, telepített alkalmazások, hangfelvétel, letöltések)
3. Alkalmazásikon-jelvények eltűnnek, ha az értesítési sávról lehúzom, annak ellenére, hogy még nem olvastam el pl email-t vagy messenger üzenetet.
4. Samsung Health-on hogyan lehet beállítani, hogy zárképernyőn ne az értesítési sávban foglaljon el egy bejegyzést, hanem a Huawei Health-hoz hasonlóan csak az egyik sarokban a lépések számát diszkréten?
Köszi! :)

(#205) szucstom válasza Lajkó22 (#204) üzenetére


szucstom
őstag

Hali!

Első kettőre a választ nem tudom, bár szerintem a zárképernyő nem fog felvillanni értesítéskor.
A 3. kérdésere, a válasz, hogy az alkalmazásikon-jelvény és az értesítési sávos jelzés egy és ugyanaz, így ha valamelyiket megszünteted, megy vele a másik is. Nem tudod külön kikapcsolni.
4. Ne hasonlítsd a két gyártó appját egymáshoz, sose fog egyezni a kettő működése. Az egyik így csinálja, a másik úgy. A Samu részéről az már koppintás lenne, amit nem fognak megjátszani.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#206) Packersbay


Packersbay
tag

Sziasztok!

Hol tudom beállítani, hogy híváskor ne sötétüljön el automatikusan a képernyő?

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#207) szucstom válasza Packersbay (#206) üzenetére


szucstom
őstag

A közelségérzékelőre gondolsz? Sztem azt sehogy.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#208) Packersbay válasza szucstom (#207) üzenetére


Packersbay
tag

Igen arra, ha ebben van olyan. Nekem A70-em van ha azt elveszem a fülemtől akkor bekapcsol a képernyő. Itt ha elveszem és előttem van a képernyő akkor is sötét marad, csak akkor éled fel ha a másik fél befejezi a hívást. Azért furcsálom

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#209) szucstom válasza Packersbay (#208) üzenetére


szucstom
őstag

Minden készülékben van közelségérzékelő. Csinálj egy gyári setup-ot, ha azzal se javul, akkor ODIN-nal egy full reinstall-t. Ha ODIN se segít, akkor szervíz, mert beszart az érzékelő.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#210) Lajkó22 válasza szucstom (#205) üzenetére


Lajkó22
csendes tag

Köszönöm a választ! :R

Másik kettőre még várok segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

(#211) Lajkó22 válasza Packersbay (#208) üzenetére


Lajkó22
csendes tag

Nekem másik típusnál leejtés után produkálta ezt a tünetet.
Megsérült a Proxymity szenzor, szervizbe kijelzőt cseréltek.

(#212) Caranita válasza szucstom (#209) üzenetére


Caranita
aktív tag

azért nem muszáj egyből legyárizni

*#0*# és csekkold a proximity sensort, lehet már így kiderül, hogy rossz

(#213) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hogy mivaaan?

Átlag 3,5-4 órás képernyőidőkkel találkozhat a rendszeres felhasználó, akinek a gyorstöltés lehet a mentsvára, ilyesmit ugyanis a mobil mellé is adnak: 0%-ról fél órán belül 50%-ig tölthető, összesen 70 perc alatt pedig nálunk elérte a 100%-ot a gyári adapterével és kábelével. Folyamatos videónézésből nagyjából 7-9 órás időtartam jöhet össze.

(#214) szucstom válasza KaiotEch (#213) üzenetére


szucstom
őstag

Mi van? Csakhogy visszakérdezzek. Mi a gondod?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#215) KaiotEch válasza szucstom (#214) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kiemeltem, itt valami ellentmondás van.

(#216) Caranita válasza KaiotEch (#215) üzenetére


Caranita
aktív tag

Nincs ellentmondás.

Az átlag kijelzőidő azt jelenti, hogy 100%ról 0-ra merülve átlagosan 3-4 órás kiielzőhasználatot érhetünk el, miközben a telefonon futnak különböző programok a háttérben, telefonálunk, készenlétben van, megy a letöltés, frissítés stb.

Ha vki elkezd videót nézni és semmi mást nem csinál, akkor kellően alacsony fényerőnél összejöhet a 7 órás videónézés.

(#217) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Most rendeltem egy a20e telót, ütésálló tokot keresnék hozzá. Akinek vettem sokszor elejti a telóját igaz még nem tört össze a kijelző csak az üvegfólia, de biztos ami biztos. Az UAG oldalán találtam ehhez a telóhoz, de itthon nem találtam olyan boltot, ahol megvehetném.
Esetleg valamilyen más márkát tudtok ajánlani?

Előre is köszönöm!

(#218) KaiotEch válasza Zolix (#217) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

(#219) bupemko válasza Lajkó22 (#210) üzenetére


bupemko
senior tag

1. Szerintem ilyet ez nem tud, A50 is van nekem, annál működik.
2. Ezt nem egészen értem, de Samsung telefonoknál SD-kártyát nem lehet belső tárhelyként kezelni. Szerintem csak alkalmazásonként külön-külön tudod változtatni a tárhely használatot (ha adott alkalmazás ezt támogatja). Nekem elég a 32 giga ennél meg a 128 giga az A50-nél, úgyhogy egyikben se használok manapság SD kártyát, régebben mikor használtam, akkor is csak a kamera alkalmazásban állítottam át, hogy ne a belső tárhelyre mentsen.

(#220) Lajkó22 válasza bupemko (#219) üzenetére


Lajkó22
csendes tag

Glimpse Notifications alkalmazással sikerült az értesítések felvillanását zárképernyőn, leírtam hátha más is kereste. De csalódott vagyok, hogy ezek alapból miért nem kerülnek bele.

(#221) Zolix válasza KaiotEch (#218) üzenetére


Zolix
tag

Köszi, meg is rendeltem.
A másik, hogy milyen fóliát kell rá venni, mert már próbáltam, de nem fekszik fel rendesen a szélein, ill. amelyiknek fekete sáv van a szélén ,takarja a közelségérzékelőt és hívás közben nem sötétülel a kép.

(#222) KaiotEch válasza Zolix (#221) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez engem is érdekelne. Spigen-es az tuti jó, mert a tokhoz méretéhez van tervezve, a minősége is jó, csak nem olcsó. Néztem Kínából, de a Spigen ugyan annyi, mintha itthonról veszem.

Egy telefont most én is vettem tesztre, aztán meglátjuk, hogy A40-hez képest milyen.

[ Szerkesztve ]

(#223) bupemko válasza Lajkó22 (#220) üzenetére


bupemko
senior tag

Szerintem azért, mert ez a belépő szint. Ha mindent tudna alapból, amit a közép/felső kategóriás telefonok, akkor azokból kevesebbet tudnának eladni...

(#224) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Telefonálás után miért nem ugrik vissza a főoldalra magától?

(#225) Norby021


Norby021
csendes tag

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni h a Samsung a20e telefont Pc-vel hogyan tudom összekötni az Usb vezetékkel? mert hiába dugom össze pittyen eggyet és semmi nem történik.
Valami program kéne hozzá? de a telefont attól még felkéne ismernie nem? hiába dugom össze semmi nem történik.
Köszi a válaszokat előre is.

(#226) I02S3F válasza Norby021 (#225) üzenetére


I02S3F
őstag

Több usb portot is próbáltál? Más gépen is próbáltad?

(#227) Norby021 válasza I02S3F (#226) üzenetére


Norby021
csendes tag

Igen több usb portot próbáltam,de ugy sem jó. Másik gépen eddig még nem próbáltam.

(#228) I02S3F válasza Norby021 (#227) üzenetére


I02S3F
őstag

Azt gondolom tudod, hogy a telefonnak fel kellene kínálnia, hogy töltöd-e, vagy adathordozóként csatolja.

Esetleg nem koszos, poros a csatlakozója? Ha van lehetőséged, akkor egy másik kábellel is próbáld ki!

(#229) Norby021 válasza I02S3F (#228) üzenetére


Norby021
csendes tag

Igen tudom,de mint irtam összedugom, pittyen eggyet és utána semmit nem csinál,csak lassú modba kezdi el tölteni. Külön meghajtónak se ismeri fel a gép,és uj hardvernek se irja ki h csatlakoztatva lett.

(#230) Caranita válasza Norby021 (#229) üzenetére


Caranita
aktív tag

gyári kábelt használsz?

(#231) Norby021 válasza Caranita (#230) üzenetére


Norby021
csendes tag

Igen.

(#232) szucstom válasza Norby021 (#229) üzenetére


szucstom
őstag

A lassú mód ha jól emlékszem azért van, mert a telefon valamiért "vizet" akarom írni párát érzékel a töltőcsatlakozónál. Indítsd újra a készüléket, csinálj recovery módban egy cache partition törlést. Elvileg ettől meg kell javulnia.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#233) Donki Hóte válasza Norby021 (#229) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Fejlesztői beállítások -> Alapértelmezett USB-konfiguráció menüpontban mit ír alapértelmezett kapcsolatnak?

Ha a Fájlok átvitele/Android Auto sorban van a pötty, akkor működnie kell.

Ha így sem működik, akkor a számítógépen nincs fent a megfelelő driver, telepíteni kell.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#234) Norby021 válasza Donki Hóte (#233) üzenetére


Norby021
csendes tag

Köszi, ezt most hirtelen nem tudom neked megmondani,de megfogom nézni amit irtál. Sikerült ugy megoldani a dolgot h google drivba fel lettek töltve a képek,és onnan lementeni. Viszont én ezt a vezetékes dolgot jobban kedvelem,sztem gyorsabb megoldás lenne, összedugni,és lementeni ami nekem kell, de köszi még 1* mindenkinek aki válaszolt.

(#235) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogyan lehetne a messenger értesítéseit némítani? Egyszerűen nincs olyan rész hogy hang be ki és a értesítési hangnál sincs néma. Vagy hol tárolja az értesítési hangokat, hogy oda betegyek egy néma.mp3-at? A hangoknál az értesítéseket nem akarom némítani, mert akkor email se szól.

Üdv: Fishor

(#236) Nekomajin válasza Fishor (#235) üzenetére


Nekomajin
aktív tag

Ha a pittyegésre gondolsz, akkor az appon belül rányomsz a profilképedre bal fent, aztán Értesítések és hangok.

(#237) Fishor válasza Nekomajin (#236) üzenetére


Fishor
senior tag

Igen, arra gondolok. Hogy lehet nemára allitani?

(#238) Fishor válasza Fishor (#237) üzenetére


Fishor
senior tag

Na végre megvan. Msn/beállítások/értesítések és hangok/értesítések kezelése/chatek és hívások és azon belül lehet nemára állítani.

(#239) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ezt a Android version : Pie(Android 9)Release Date : 2019-10-25 odinal vissza lehet rakni?
Az az visszafelé lehet romolni?

(#240) szucstom válasza gyuri2008 (#239) üzenetére


szucstom
őstag

Yepp, a nand erase legyen bekapcsolva.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#241) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A legutolsó frissítést ami kb 140 mb érdemes felrakni,hozott valami újdonságot?

(#242) I02S3F válasza gyuri2008 (#241) üzenetére


I02S3F
őstag

Kicsit vársz vele és megnézed, hogy a többieknek okozott-e gondot. Vagy felrakod és kockáztatsz.

(#243) gyuri2008 válasza szucstom (#240) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sajnos nem lehet visszarakni :U

(#244) szucstom válasza gyuri2008 (#243) üzenetére


szucstom
őstag

Akkor valamit rosszul állítottál be. Nekem sikerült már, bár nem ilyen típusú készüléken.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#245) cosworth


cosworth
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni körvonalazni mi okozhatja az alábbi hibát? (3 hetes, független "edigitalos" készülékről van szó)

Wifi-n hibátlanul megy az adat le/feltöltés, azonban mobilneten csak az adatletöltés megy tegnap óta. Ez abban nyilvánul meg pl., hogy Viberen megérkeznek a bejövő üzenetek, képek...stb. Küldeni azonban képet egyáltalán nem lehet vele, amikor mobilneten van a készülék, illetve jellemzően a szöveges üzeneteket sem küldi el. Ez eddig még lehetne akár Viber app hiba is gondolom, de a le/feltöltés sebességét külön app-al ellenőrizve 0 a feltöltési sebesség. Tehát 3 hétig hibátlanul működött és tegnap jött elő ez a hiba.

A miskolci hivatalos Samsung elhajtotta tesómat ezzel a problémával, és a Telenor sem foglalkozott a hibával érdemben...

Elképzelhető, vagy jellemző ilyen jellegű modem hiba? Vagy másfelé kéne keresgélni?
Minden ötletet, javaslatot előre is köszönök!

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#246) szucstom válasza cosworth (#245) üzenetére


szucstom
őstag

gyári visszaállítást próbáltátok? Másik sim volt próbálva a készülékben?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#247) cosworth válasza szucstom (#246) üzenetére


cosworth
csendes tag

A sim csere nem oldotta meg, a gyári visszallítást holnap tudom majd kipróbálni a telefonon.

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#248) szucstom válasza cosworth (#247) üzenetére


szucstom
őstag

Ha az sem segít, az A40es topik öf-ben van leírás a tiszta installról. Az még megérhet egy próbát

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#249) internetezoo


internetezoo
senior tag

Ilyet kaptam használatra és látom mekkora egy szar a Samsungosított rendszer.
Se koppintás, Kékfényszűrőt nem lehet időzíteni (pedig a régebbi Samsungon lehetett), sebességmérő sincs az értesítési sávon. Hiába nagyobb az akksi gyorsabban merül.

[ Szerkesztve ]

(#250) szucstom válasza internetezoo (#249) üzenetére


szucstom
őstag

Akkor nyugodtan kutakodj, lehet időzíteni a kékfényszűrőt...

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.