Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#205) margitai


margitai
csendes tag

Sziasztok!

Megvettem a telefont, egy hetem így írok véleményeket.
1. A Finnektől még van mit tanulniuk! Nekem 1997-óta Nokiám volt, csak sajnos a két kártya...

2. 70 karakteres az SMS-em nekem is. Felhívtam a boltot, ahol 3 napig ígértek visszahívást, aztán meguntam (Nyugati mellett van), mondjuk nekem nem olyan fontos az sms. A kérdés az, hogy ha két sms-nek írja, akkor a számlán is 2 db sms-t számol? Ezt majd kipróbálom.

3. WIFI, 3 G, érintőképernyő nekem tökéletes.

4. Kérdés: fel tudom-e venni a telefonbeszélgetést? Van hangrögzítő, de nem tudom aktiválni telefonálás közben. Ötlet?

5. Kérdés: meg tudom-e nézni, és / vagy le tudom-e állítani valahol a futó alkalmazásokat?Volt már olyan, hogy bejött magától - amikor memóriahiányra panaszkodott -, de én meg tudom-e csinálni?

6. A legnagyobb tré a szinkronizálás. Nekem nagyon kellett volna. Feltelepítettem a KIES-t, de nem működik... Ha nagy nehezen csatlakozik a telefon - kb a 10. csatlakoztatásra - akkor nem másolja át az összes naptáreseményt, és törli a telefonkönyvemet a telefonról. Ez nagyon tré... Az OVI Suite a Nokiánál ehhez képest űrtechnika.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.