Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi az írást, szép emlékeket idéz! ITT a téma topikja egyébként, egy időben több embert érdekelt. Én már 2015-ben kipróbáltam notin az akkori 4.4-es, majd 5.0-ás Android x86-ot. :)

Ezt a mostanit sajnos éppen nem tudom semmire feltenni, de ahogy lesz helyem, biztosan nem hagyom ki, nagyon kíváncsi vagyok rá!

(#3) S-kami válasza #32839680 (#1) üzenetére


S-kami
újonc

Na! Köszönöm, örülök neki, hogy tetsztett! :))
Sajnos nem tudom miért, de a laptopon tökéletes a képe, de a rögzítőn körbe egy nagy fekete keretet rajzol HDMI alatt, úgyhogy azt ki kellett vágnom és felnagyítani a képet, ezért csak ennyi sikerült.
Talán az AV recorder programmal kellene, majd le kell tesztelni.

Én is nagy RemixOS fan voltam, de kényteeln voltam másik rendszert keresni, mivel megszűnt hivatalosan is.

Tud természetesen ez is külön ablakban futtatni alkalmazásokat, csak ahhoz kis ablakba kellett volna tenni én meg úgy szinte semmit sem szoktam használni, pont ezért utálom a kisképernyős vackokat.

Na, azt az enterrel küldős gombot láttam a beállításokban és már BlissROM alatt is láttam, szerintem több Android-x86 kiadás is beépíti, de nem teszteltem.
SHIFT+ENERT láttam, ha jól emlékszem, de nem teszteltem, mert óriási szívás és már pórul jártam párszor, hogy videózás közben jön egy hívás... egy fél órás videónál ez igen kellemetlen érzés... :W

Puppy linux, mert megérdemlem!

(#4) S-kami válasza Fred23 (#2) üzenetére


S-kami
újonc

Hú, köszi a linket, azt kifelejtettem, de hát gondolom a mai világban nem egy nagy valami rákeresni.

Képzeld, ahogy rányomtam kíváncsiságból a linkre, amit küldtél, kiderül, pont ma jött ki egy frissítés, a 2.6.2...
Ezt néha utálom az informatikában.
Mire írsz valamiről, már el is avult. :Y

Puppy linux, mert megérdemlem!

(#6) S-kami válasza #32839680 (#5) üzenetére


S-kami
újonc

Ó, hogy a fene vinné el.... Pedig engem is piszkosul idegesített, hogy nem ment...
Nem tudom, hogy mikor lesz rá időm, de ahogy sikerül egy kicsit szakítani rá, megnézem !

Puppy linux, mert megérdemlem!

(#7) Somatom válasza S-kami (#3) üzenetére


Somatom
veterán

Előre is köszi a videót! Roamingban vagyok, egy darabig még nem tudom megnézni. Milyen a Remix -hez képest? Én azt használom fő rendszerként egy Vorke V1 -en. Mellette megmaradt a gyári Win10 (bár, még nem használtam), és persze egy 64 bites Xenialpup frugal -ban. Egyébként az tetszett meg a Remix -ben, hogy már első "belekukkantásra" nagyon ismerős volt. Jé, hiszen ez egy Grub4Dos -szal induló Puppy! Csak sajnos, a telepítési lehetőségeit "kiherélték". Legalábbis egy Puppy -éhoz képest. De, azért sikerült felheggesztenem külön SSD -re, frugal -ban (ezt alapból nem hagyta).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) S-kami válasza Somatom (#7) üzenetére


S-kami
újonc

Szia!
Én is úgy használom! Puppy meg PhoenixOS. :K

Hát, mivel megszűnt a RemixOS támogatása, ezért ezt raktam fel.
Mostmár egész pofás, talán egy kicsit gyorsabb és jobban támogatja mostmár a laptopot, de ezt ugye csak a saját gépemen tudom tesztelni.

Puppy linux, mert megérdemlem!

(#9) Somatom válasza S-kami (#8) üzenetére


Somatom
veterán

Engem különösebben nem zavar, hogy megszűnt a Remix fejlesztése. Az a lényeg, hogy működjön.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.