Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1033) attilav2 válasza Vadhattyú (#1026) üzenetére


attilav2
őstag

Sajnos pont a videózás nem működik a Gcam-ben, úgy csináltam ahogy írtad, konfig fájl a helyén, be is töltöttem. De a videófelvétel hibával elszáll. Legújabb android 11 rom.
Összehasonlítás a RN9 Pro val megvolt(munkatársam jóvoltából), sokkal jobb videót készít a Pro. Ugyanazt a jelenetet vettük fel. Erős a gyanúm hogy a Snapdragon procis Redmi-k jobb videókat készítenek, néztem a MA-n a R9T és RN9 tesztvideóit és abból is ugyanaz a konklúzió vonható le mint a munkatársammal végzett videó tesztből, a snapdragon proci jobban dolgozza fel a szenzor adatait, persze az is lehet hogy az mtk-s modellekbe direkt rosszabb kamerát pakolnak, de nem hiszem hogy így lenne.
Gcam mel lőtt képek picit jobbak, de én nem látok a gyári(mediatek képrögzítő alkalmazás) és a Gcam közt olyan nagy különbséget. Gcam-ben van még egy hiba, hogy vakus képet nem lő, ha megpróbálok vakuval lőni akkor látszólag megcsinálja, de utána több képet nem enged csinálni, törölni kell a memóriából az alkalmazást és utána újra enged fotózni, vakus képeket nem csinálja meg.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.