Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Tompika777 válasza laszlolczka (#549) üzenetére


Tompika777
senior tag

Gcam felrakásnál kellett valamit trükközni vagy root, vagy csak simán apk-ból lehet telepíteni a gyári telóra?

(#552) laszlolczka válasza Tompika777 (#551) üzenetére


laszlolczka
őstag

Nincs trükközés,sima apk telepítés.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#553) Tompika777 válasza laszlolczka (#552) üzenetére


Tompika777
senior tag

Köszi, akkor majd kipróbálom

(#554) Googie


Googie
csendes tag

Szia! Fel tennèd a gcam letöltèsi linkjèt mert amit èn találtam az nem működik.Előre is köszönöm!

(#555) laszlolczka válasza Googie (#554) üzenetére


laszlolczka
őstag

www.xiaomiauthority.com › 2020/08
Internetes találatok
Download GCam (Google Camera) 7.3 for Redmi Note 9 / 10X (Merlin) by ...

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#556) KubanitoS válasza laszlolczka (#550) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nálam elvileg engedélyezve van a volte, azonban erre utaló ikont nem látok. A beállításokban ott van a volte bekapcsoló fülecske is. Kettő simet használok, telekom a fő, vodafone a másodlagos ha ennek lenne vármi jelentősége.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#557) laszlolczka válasza KubanitoS (#556) üzenetére


laszlolczka
őstag

Akkor a szolgáltató a ludas.Én is kettő simet használok telekom,digi.De a tárcsázóba beírtam a fent megadott számot,és így megjelent az ikon.Sajnos a xaomi telóknál ez alapból inaktív.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#558) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Frissített változata mennyire jó?
Hívás rögzítő applikáció van erre a telefonra,?

[ Szerkesztve ]

(#559) Googie válasza laszlolczka (#555) üzenetére


Googie
csendes tag

Köszönöm szépen megnèzem! Hálás vagyok.

(#560) saelin


saelin
veterán

Jó gyenge minőségű a kijelző anyaga. 2 hónapja van meg kb a Note és már 3-4 apró karc van a kijelzőn úgy, hogy flip tok van rajta. A Samsung Galaxy A5-re vígan elég volt ennyi védelem, ami ugyan ebben az ár sávban van mint ez a készülék.

Mással sem vagyok megelégedve:
- A kamera nagyon lassan nyílik meg és sokat gondolkodik a kép mentésén is.
- Eléggé sűrűn fagy az appok váltása között. A redditet pl nem is tudom sokáig olvasgatni mert egy bizonyos betöltött tartalom után csutkára fagy. A memória menedzsment nagyon rossz... Nem tudom ez az android 10 feature-e vagy a készülék sajátossága.
- Ez már az én bénaságom, de van ehhez smart flip tok? Esetleg valaki tud ajánlani egy olyat ami neki van és őszintén meg van vele elégedve?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#561) dave987 válasza saelin (#560) üzenetére


dave987
aktív tag

Szia. Nem tudom melyik A5re gondolsz,de az a5 2017 hivatalos kezdőára kb 40-50%al magasabb volt mint a Redmi Note 9-é.
Ami hibákat sorolsz azok nem a telefon tulajdonságai,hanem ott nincs minden rendben. Kell csinálnod gyári beállítások visszaállítását,ha utána is fenállnak a gondok akkor szerviz.
Esetleg még kétes eredetű applikáció,vagy FR utáni backup visszaállítás ami problémát okozhat.

[ Szerkesztve ]

(#562) saelin válasza dave987 (#561) üzenetére


saelin
veterán

Hétvégén csinálok egy Factory Reset-et akkor és meglátjuk mit hoz ki belőle. Igazándiból az a baj hogy semmi extra nincs feltelepítve, csak ilyen nagyon alap dolgok:
- Facebook Messenger
- Discord
- Playstation App
- OTP app
- SimplePay
- Lottó app
- Vodafone app
- Edenred app
- Netpincér
- Bolt
- Last Pass
- Samsung browser
- Netflix
- Spotify

Meg még a gyári appok amik a készülékkel jártak (Facebook, Gmail, YouTube stb...). Én tényleg csak telefonálásra és böngészésre használom a telefont, még játékot sem szoktam rajta játszani. Ezért is zavar hogy teljesen hétköznapi használat melett ilyen dolgokat produkál. Az A5 hasonlatom ezek szerint nem jött be. Nem figyeltem mennyi volt az eredeti ára, csak hogy én anno rá 1-1,5 évre mennyiért vettem azt. Nem akarom tényleg lehúzni a telefont, sőt, imádom, mert sok dologban jobb mint a régi A5-öm, csak vannak annyira alap funkciók amiknek vaj simán kellene működniük. Ha a rendszer már most akad, akkor egy, netán két év múlva mit fog produkálni? Nah, majd jelentkezem egy tesztidőszak után hogy mit segített a reset. :R

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#563) Tompika777 válasza saelin (#562) üzenetére


Tompika777
senior tag

Tuti, hogy nem általános jelenség amit írsz, mert anyám ilyen telefonja totál stabil, lassulás nem tapasztalható, pedig egész nap a FB-ot nyomja vele meg az Instagrammot, csomó Whatsapp meg Viber hívás,és semmi ilyen gondja nincs... Simán megy így is neki két napot,kifagyás sosem volt.

(#564) dave987 válasza saelin (#562) üzenetére


dave987
aktív tag

Sok sikert. Feleségemnek van Note 9 és én is azt tudom mondani hogy akadás-,fagyásmentes.

(#565) Vicë válasza laszlolczka (#549) üzenetére


Vicë
tag

"Adaway a blokkoló,root nélkül is szűr VPN használó."

Erről tudsz bővebben írni vagy valamilyen szájbarágóhoz irányítani? Köszi!

"A szemet-szemért vakítja meg az egész világot." - Mahátma Gandhi

(#566) laszlolczka válasza Vicë (#565) üzenetére


laszlolczka
őstag

Magyar nyelvű,telepíted majd elinditod.2 lehetőséget kínál:root alapú szűrést-vpn szűrést.(ezt fogod választani).A program beállit mindent magának,majd frissíti magát.[APP][ROOT/NONROOT][OFFICIAL] AdAway v5.2.1

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#567) rainman72


rainman72
nagyúr

Sziasztok
Telefon felemelésre felébred,pedig a funkció ki van kapcsolva!
Segítenétek?

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#568) laszlolczka válasza rainman72 (#567) üzenetére


laszlolczka
őstag

Sajnos csak factory reset segít.(be van ragadva).

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#569) dave987 válasza rainman72 (#567) üzenetére


dave987
aktív tag

Factory reset(ebben az esetben utána nem szabad backupból visszaállítani)
Vagy ha nincs hozzá kedved akkor egy kis guglizás,youtube segítségével adb-ben ki tudod kapcsolni. Én így csináltam meg az asszonyén. Ez a gyorsabb módszer. Kevés melóval.

(#570) rainman72 válasza dave987 (#569) üzenetére


rainman72
nagyúr

Köszönöm mindenkinek :R

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#571) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Gcam.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#572) Csápájev


Csápájev
őstag

Sima hang hívások akadoznak, rendre megszakadnak. :(
Találkozott valaki hasonlóval?

(#573) Googie válasza laszlolczka (#549) üzenetére


Googie
csendes tag

Sziasztok! Megnèztem a gcam alkalmazást azt amit be linkeltèl nálam folyamatosan laggol meg lefagy

(#574) laszlolczka válasza Googie (#573) üzenetére


laszlolczka
őstag

NGCam_7.4.104-v2.0.Akkor használd ezt.Belső tárhelyen létrehozol 1 Gcam mappát,ezen belül létrehozol a Configs7 mappát,és ide illeszted a letöltött XLM fájlt.Megnyitod a gcam kamerát,a fényképezés melletti üres területre böksz kétszer,és feldobja az ablakot ahol az xlm fájl van,a restore gombra nyomsz ,és kész vagy.Amikor az oldalra érsz, a gcam alatt alatt van a cofig fájl azt is töltsd le.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#575) laszlolczka válasza laszlolczka (#574) üzenetére


laszlolczka
őstag

https://t.me/ngcamxml/426.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#576) jokerone válasza Csápájev (#572) üzenetére


jokerone
tag

Nekem nem csinált még ilyet. Olyan volt párszor, hogy nem sötétítette el a képernyőt hívásnál és benyomódtak gombok, de az is megszűnt egy ideje.

(#577) Googie válasza laszlolczka (#575) üzenetére


Googie
csendes tag

Köszönöm így sem megy elengedtem a törtènetet. Biztos velem van gond.

(#578) csibor


csibor
őstag

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni. Hogyan lehet visszaállítani alapra az sms-t. Valamit elkonfiguráltam, csevegésként jelenek meg az sms-ek.

(#579) Krisszalai válasza jokerone (#545) üzenetére


Krisszalai
csendes tag

Aminél nem muszáj, én nem használok appot, az időkép a webes felületről megy, csak kiteszem az ikonját és teljesen jó. Próbáld így.

Redmi 4x; Redmi Note 9

(#580) saelin


saelin
veterán

Megcsináltam a factory reset-et tegnap. Eddig úgy tűnik hogy az kb összes szoftveres hülyeséget megoldotta. A kamera maradt egyedül még mindig nagyon lassú. Ez ilyen valószínűleg, mert barátom telefonján is megnéztük (együtt vettü) és ott is volt egy pár másodpercig fekete képernyő a megnyitás után, de a kép elkészítése után is gondolkodik egy kicsit. Ahogy elnézem a képernyő forgatás sok neki kamera módban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#581) laszlolczka válasza saelin (#580) üzenetére


laszlolczka
őstag

Beállitások-alkalmazások és itt töröld a kamera adatait.Nálam nincs ilyen gond.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#582) jokerone válasza Krisszalai (#579) üzenetére


jokerone
tag

Köszi szépen, de én szeretem a widgetet hozzá, sokszor inkább azt használom mint magát az appot, csak kényelmesebb volt rábökni és úgy indítani, mint menüből. De ha így akkor így.

(#583) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Agybadugós fülest keresek, mert az előző telefonomhoz kapott már az utolsókat rúgja. (itt jegyezném meg, h egyébként meglepően tiszta és jó hangzású cucc bár nem vagyok vájt fülű, Lenovo P70 mellé járt)
Ti milyet használtok?
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD-ról van vélemény, tapasztlat?
Vagy esetleg valami más? :U
Előre is kösz minden segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#584) #01821440


#01821440
törölt tag

Nálam minden gond nélkül működik a Gcam. A 6.1-es verziót használom frissebbet nem próbáltam de ezzel nincs semmi gond

@flymi Én személy szerint VE Monk fülest használok mellette a Wavelet appot Poweramp-al. (Kb azt tudja mint a Viper csak nem kell hozzá root)

[ Szerkesztve ]

(#585) Csápájev válasza flymi (#583) üzenetére


Csápájev
őstag

Ha nem vagy vájtfülű,akkor miért nem bluetoothost veszel?

(#586) flymi válasza Csápájev (#585) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Mert nem hiszek benne. ;]
Viccet félre téve, a kábel a tuti. Szerintem.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#587) Csápájev válasza flymi (#586) üzenetére


Csápájev
őstag

:U

(#588) flymi válasza Csápájev (#587) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nincs ebben semmi fura, régimódi vagyok és szeretem kibogozni a gordiuszi csomókat a kábelen. Ennyi.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#589) Ipeli


Ipeli
újonc

Sziasztok! Rootolnám a telefonom, de sehogy sem akar sikerülni. BL nyitott. A TWRP felmegy, de az érintésre nem reagál. A fasboot-os rootolásnál meg nem indul el. Tud valaki segíteni?

(#590) jokerone


jokerone
tag

Sziasztok!

Másnál is van olyan, hogy a gmail nem szinkronizál rendesen? Van hogy este jön csak értesítő a délelőtti levelekről. Tudtok esetleg erre megoldást? Ezt egyébként már a redmi 4nél is tapasztaltam.

Üdv:
Laci

[ Szerkesztve ]

(#591) Csápájev válasza jokerone (#590) üzenetére


Csápájev
őstag

automatikusan indul és lelakatoltad?

(#592) jokerone válasza Csápájev (#591) üzenetére


jokerone
tag

Még nem, de hamarosan így lesz :) köszi

(#593) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!

Hosszas várakozás után végre hozzájutottam egy ilyen telefonhoz. És némi problémába ütköztem, saját hülyeségem miatt. Plusz lenne néhány kérdésem is. :B

A névjegyekhez állítgattam (saját) csengőhangokat, és hülye fejjel bepipáltam, hogy alapértelmezetten a zene mappában keressen. Ezt hol/hogyan lehetne visszavonni?
Továbbá, miért van az, hogy hiába másoltam a telefonra ~50 csengőhangot, annak csak a töredékét látja?
A "régi" üzenetek rávarázsolható valahogy? Ezen alapból ilyen messenger-szerű sms küldési lehetőség van (amit az előd S2-n le tudtam tiltani). Ugyanez érdekelne a tárcsázóból is.

Miért mindig én???

(#594) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Kicsit nehéz lesz így, de hátha.. Szóval ismerősöm mondta hogy a tesója vett egy ilyen telót, és többek között olyan gondja van vele, hogy ha hívni akar valakit, mindig nem kell pötyögni a számot. Ez azért nekem is furcsa, de nem láttam, nem is volt még előttem xiaomi telefon.. Mi lehet a gond szerintetek? Másik panasz hogy nem menti a beírt szavakat. Megoldás? Mert biztos van. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#595) Csápájev válasza Foose (#594) üzenetére


Csápájev
őstag

"Mindig nem kell pötyögni a számot" ???
Az általa használt billentyűzet beállításaiban tudja bepipálni, hogy mentse el a szavakat és javasoljon mikor gépel.

[ Szerkesztve ]

(#596) Foose válasza Csápájev (#595) üzenetére


Foose
addikt

"mindig be kell pötyögni" ezt akartam. Nem tudom milyen billentyűzetet használ, de sejtettem hogy ez csak beállítás probléma lehet. És a híváslista? Mert elmondása szerint az előzőleg hívott számok-nevek nem maradnak benne. Ami mondjuk megint furcsa nekem, de mivel nem láttam, nem tudom mi lehet a gond.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#597) Csápájev válasza Foose (#596) üzenetére


Csápájev
őstag

Ezt pontositanod kell vele,mert ilyen nincs szerintem. :F
A tárcsázóban ott kell lennie a korábban hívott számoknak.

[ Szerkesztve ]

(#598) Foose válasza Csápájev (#597) üzenetére


Foose
addikt

Nekem is furcsa. A baj ugye az, hogy nem is tőle tudom, hanem a nővérének mondta, ő mondta nekem. Hát igen, elég érdekesen hangzik a dolog.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#599) Csápájev válasza Foose (#598) üzenetére


Csápájev
őstag

A xiaomi is Android. Minden van rá millió. Tárcsázó és billentyűzet is, de alapból a Google billentyűzet tudja a szavak tanulását és a saját tarcsazója mutatja a korábbi hívásokat.

(#600) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Csendes UP.

"A névjegyekhez állítgattam (saját) csengőhangokat, és hülye fejjel bepipáltam, hogy alapértelmezetten a zene mappában keressen. Ezt hol/hogyan lehetne visszavonni?
Továbbá, miért van az, hogy hiába másoltam a telefonra ~50 csengőhangot, annak csak a töredékét látja?"

Erre valaki tud megoldást?

Miért mindig én???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.