Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) aprokaroka87 válasza Joker88 (#1000) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Valami ilyenre gondolsz?

System
New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen.
New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade.
New: Response to gestures is now instant.
Optimization: Updated Android Security Patch to August 2021. Increased system security.
Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable.
Notes
New: Compose mind maps with complex structures.
New: New tools for doodling and sketching.
New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically.
New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere.
New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps.
New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level.
All-new Notes.

[ Szerkesztve ]

(#1002) Joker88 válasza aprokaroka87 (#1001) üzenetére


Joker88
őstag

igen,köszönöm ! :R

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1003) luciferk


luciferk
senior tag

Akinek ilyen telója és van otp-s simplét használ minden oké nála? mert nálam normálisan telepítve van a simplébe a bankkártya engedélyezve, de nemigen akar működni a simple a terminál azt írja, hogy nézze meg a telefonját és nem hajtódik végre a tranzakció:(, bezzeg honor 8-on tökéletesen működik:U

(#1004) luciferk


luciferk
senior tag

A legújabb frissítés után az alábbiakat mutatja a telón,,,,

(#1005) pandur99 válasza luciferk (#1004) üzenetére


pandur99
aktív tag

Az enyém is ugyanezt. Van ezzel valami gond?

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#1006) zombei válasza AndrewBlase (#999) üzenetére


zombei
aktív tag

Tehát neked fent van a V12.5.1.0.QJOEUXM ? Mert én sehol sem találom a neten, és a telefon is csak V12.0.10-et adja fel.

(#1007) aprokaroka87 válasza zombei (#1006) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem itt megtalálod majd.

link

:)

Az Ota meg olyan, hogy vagy kapsz vagy nem :D

(#1008) AndrewBlase válasza zombei (#1006) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Igen. Felajánlotta a frissítést. Verzió, mint fentebb.

Miért mindig én???

(#1009) zombei válasza AndrewBlase (#1008) üzenetére


zombei
aktív tag

Csak azért kérdezem mert, a QJOEUXM és az RJOEUXM nem ugyan az. Q-st (vagyis Global-t) nem találok sehol a neten, csak EEA-t meg Kínait, meg Indonézt.

(#1010) Tompika777 válasza zombei (#1009) üzenetére


Tompika777
senior tag

Anyámnak van ilyen telefonja, a Telekomtól vette, tegnap frissült és RJ global van rajta... Nem lehet, hogy a QJ az nem global?

(#1011) Googie


Googie
csendes tag

Sziasztok! Bár előzőleg èrdeklődtem ès választ nem kaptam úgy gondoltam rá próbálok.QJ volt nekem is ès a RJ pattant fel rá gond nèlkűl. Nyugodtan tedd fel nem lesz gond nálam minden normálisan működik.RJOEUXM az EEA mint ahogy QJ is

(#1012) AndrewBlase válasza zombei (#1009) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Global van nekem is, és az "R"-est dobta fel. :U

Miért mindig én???

(#1013) aprokaroka87 válasza zombei (#1009) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazából szinte ugyan az a kettő.

Annyi hogy az R az Android 11-et, a Q pedig az Android 10-et.

A többi része nem változott.

(#1014) BMizutani válasza Tompika777 (#1010) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . A q betű és a r betű az Android verziót jelenti nem a global és európai verziót arra az EU És mi betűk jelzik .

(#1015) kovjoe válasza luciferk (#1003) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Nem lehet, hogy a frissítés után alapból lekapcsolta az NFC-t, mert nálam pl. ez okozta a problémát? Azóta ismét minden flottul megy :)) .

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1016) csibor


csibor
őstag

Poco m3 pro 6/128 cserén gondolkodom. Az is MTK, lehet valami előrelépés, stabilitás terén?

(#1017) luciferk válasza AndrewBlase (#999) üzenetére


luciferk
senior tag

A gyári visszaállítás hozott valami eredményt? vagy már váltottál valami értelmesebb telóra?:N

(#1018) AndrewBlase válasza luciferk (#1017) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Szó-szó. A Wifi kezelése továbbra is gyatra, mondhatni használhatatlan a telefon wifin, így inkább a mobilneten használom. :W
A többi nyűgjét egyelőre elfelejtette. Váltani még nem váltottam, éppen ma 8 hónapja rendeltem a telefont, és annyira nem szokásom sűrűn váltogatni. Így, hogy nagyjából helyrerázódott az agya, adok neki még egy esélyt. Meg aztán nem is tudom, hogy ha váltok, akkor mire is érdemes? :F

Miért mindig én???

(#1019) attilav2 válasza AndrewBlase (#1018) üzenetére


attilav2
őstag

Wifi esetén válassz ki a routerben egy nem zsúfolt csatornát, ebben Pl a wifi analyzer(open source) app segít, 2.4 és 5ghz-en is megmutatja a csatorna helyzetet.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1020) AndrewBlase válasza attilav2 (#1019) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ezzel több problémám is van. Ez egy szolgáltatói (Invitel) router, és nem tudom, hogy bele lehet-e piszkálni, másrészt, azt se tudom, hogy miképpen kell. Hülye vagyok hozzá. :B

Miért mindig én???

(#1021) Vadhattyú


Vadhattyú
csendes tag

Semmi baj sincs a fényerővel, viszont a gyári kameraszoftver kuka! Szerencsére van hozzá GCam mod azzal viszont már bőven vállalható képeket lehet lőni. :)) GPay tökéletesen működik. Simplepay is, Gránit Pay is.

(#1022) Vadhattyú válasza Tompika777 (#1010) üzenetére


Vadhattyú
csendes tag

Az első betű az Android verzióját jelöli. Q a 10-es, R a 11-es. Ha lesz hozzá 12 (nem lesz) annak S jelzése lesz. A lényeg az ami utána jön. Nekem EEA stabil 11-en: 12.5.1.0 (miui) RJOEUXM

(#1023) luciferk válasza Vadhattyú (#1021) üzenetére


luciferk
senior tag

A GCam mod-ról lehetne egy kicsit bővebb infó?

(#1024) Vadhattyú válasza luciferk (#1023) üzenetére


Vadhattyú
csendes tag

Ami tökéletesen működik az a 6.1es verzió. Elméletileg van hozzá működő 7.2, 7.3 és 8.1 is de ezek inkább nem működnek mint igen. Legalább is nálam. (Szinte mindegyiket teszteltem). Viszont a 6.1-es az tökéletesen fut, működik a panoráma mód, az esti mód, a 60 fps-es videófelvétel full hd-n (elméletileg van 4k is, nem próbáltam) és össze sem lehet hasonlítani a gyári szoftver által lőtt képekkel :K

(#1025) Tompika777 válasza Vadhattyú (#1024) üzenetére


Tompika777
senior tag

A GCam 6.1 felrakásának módja elérhető valahol magyarul, lépésről lépésre?

(#1026) Vadhattyú válasza Tompika777 (#1025) üzenetére


Vadhattyú
csendes tag

Mivel semmi trükk nincs benne leírom ide neked.
1.Letrehozol a belso tarhelyeden egy Gcam nevű mappát. Ezen a mappán belül létrehozol egy configs nevű mappát.
2. Feltelepited az apk filet de nem nyitod meg.
3. A redminote xml vegzodesu filet bemasolod a configs mappaba.
4. Megnyitod a gcamot es a lenti fekete reszen 2 gyors kattintás utan be a choose config resznel kiválasztod azt az xml filet.
5. Örülünk és használjuk

(#1027) Vadhattyú válasza Tompika777 (#1025) üzenetére


Vadhattyú
csendes tag

Ami tökéletesen működik az ez:
[link]
Xml hozzá az ez: [link]

(#1028) Vadhattyú válasza Vadhattyú (#1027) üzenetére


Vadhattyú
csendes tag

Beallitasoknal pedig 4 dologra kell figyelni.
1. Első hátsó kamerának is a pixel3at allitod be
2. A jpeg qualityt 95ről 100% ra teszed
3. A hdr+ parameters 20ra vagy 25 re teszed
4. A kamerát 4:3 ban használod a legmagasabb megapixel számon

[ Szerkesztve ]

(#1029) Vadhattyú válasza Vadhattyú (#1028) üzenetére


Vadhattyú
csendes tag

+1 ha videóznál a videó részén a bal felső sarokban a 30-at 60-ra állítod. Ez az fps szám. Így nem mosódik el ha gyors mozgást filmezel akkor sem. Bocsi a sok üzenetért, kevés hozzászólást írtam még, szoknom kell :DD

(#1030) Tompika777 válasza Vadhattyú (#1027) üzenetére


Tompika777
senior tag

Köszönöm, kipróbálom majd mindenképpen.
A csevegő alkalmazásokban befolyásol bármit is negatív irányban fotó készítésnél illetve videóhívásnál?

(#1031) Vadhattyú válasza Tompika777 (#1030) üzenetére


Vadhattyú
csendes tag

Én eddig nem tapasztaltam ilyet pedig nem 1-2 napja használom.

(#1032) Vadhattyú


Vadhattyú
csendes tag


Gcammal lőttem ma csak úgy. Nyilván ide feltéve nem a max minőség látszik de szerintem a gyárinál még ez is jobb

(#1033) attilav2 válasza Vadhattyú (#1026) üzenetére


attilav2
őstag

Sajnos pont a videózás nem működik a Gcam-ben, úgy csináltam ahogy írtad, konfig fájl a helyén, be is töltöttem. De a videófelvétel hibával elszáll. Legújabb android 11 rom.
Összehasonlítás a RN9 Pro val megvolt(munkatársam jóvoltából), sokkal jobb videót készít a Pro. Ugyanazt a jelenetet vettük fel. Erős a gyanúm hogy a Snapdragon procis Redmi-k jobb videókat készítenek, néztem a MA-n a R9T és RN9 tesztvideóit és abból is ugyanaz a konklúzió vonható le mint a munkatársammal végzett videó tesztből, a snapdragon proci jobban dolgozza fel a szenzor adatait, persze az is lehet hogy az mtk-s modellekbe direkt rosszabb kamerát pakolnak, de nem hiszem hogy így lenne.
Gcam mel lőtt képek picit jobbak, de én nem látok a gyári(mediatek képrögzítő alkalmazás) és a Gcam közt olyan nagy különbséget. Gcam-ben van még egy hiba, hogy vakus képet nem lő, ha megpróbálok vakuval lőni akkor látszólag megcsinálja, de utána több képet nem enged csinálni, törölni kell a memóriából az alkalmazást és utána újra enged fotózni, vakus képeket nem csinálja meg.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1034) Joker88 válasza attilav2 (#1033) üzenetére


Joker88
őstag

Ez így igaz. Már régebben is tapasztaltuk/valós volt a jelenség. Az MTK szívvel rendelkező telefonok nem olyan részletességű,szép képeket lőttek mint a Qualcomm chipsetesek.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1035) betegphiu válasza attilav2 (#1033) üzenetére


betegphiu
senior tag

Szia, kérdeznék egy olyat,hogy melyik verziót tetted fel és az éjszakai mód nem dob-e ki, és működik az astrofoto üzemmód is ?

(#1036) Vadhattyú válasza attilav2 (#1033) üzenetére


Vadhattyú
csendes tag

Már én is lecseréltem, ugyanis van frissebb, jobb ahol működik az astro is, pedig kételkedtem benne. Semmi sem kell hozzá. Telepít, beállít, örül! :))
[link]

(#1037) Vadhattyú válasza Vadhattyú (#1036) üzenetére


Vadhattyú
csendes tag

Sose kommentelj másnaposan :O
El ..sztam a linket ez a helyes :))
[link]

(#1038) csibor


csibor
őstag

Google play appot hogyan lehet rögzíteni ? Vagy k&h appal más hogyan fizet egyszerűen? Nekem minden alkalommal a play áruházból kell indítanom.

(#1039) Joker88


Joker88
őstag

Global ROM, 12.5.1 (legfrissebb)

Telepítve lett egy nyereményjáték után a Bitdefender nevű antivírus izé program - amúgy is sok jót hallani róla.
Namost, a 'Biztonság' menüben az akkukezelésnél beállítottam,hogy 'nincs korlátozás'. Ellenben ha a négyzet gomb megnyomása után a vezérlőpanelen, rámegyek az előzmények törlése gombra,bezáródik a Bitdefender is.. És a többi védelmi rétege is hibát dob ki.. Valamit nem állítottam volna még be,hogy ne zárja le az alkalmazást? :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1040) attilav2 válasza Vadhattyú (#1036) üzenetére


attilav2
őstag

Próbáltam, hát a videó ezzel felvéve is a szokásos mtk minőség, a RN9PRO köröket ver rá. De egy FullHD 32 centis tv-n visszanézve a RN9 videóit, nem annyira rossz a helyzet, a monitor jobban kihozza a hibákat. Egy szó mint száz aki jó minőségű videót akar annak snapdragon procis teló kell.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1041) AndrewBlase válasza attilav2 (#1040) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"egy FullHD 32 centis tv-n visszanézve a RN9 videóit, nem annyira rossz a helyzet, a monitor jobban kihozza a hibákat. Egy szó mint száz aki jó minőségű videót akar annak snapdragon procis teló kell."

Vagy egy új monitor. ;]

Miért mindig én???

(#1042) mzprox


mzprox
tag

kinéztem amgamnak ezt a telefont, nézegetem az árúkeresőn: tényleg kapható volt a 64/4-es változat 40ezerért a nyáron? Jelenleg 55 a legolcsóbb ajánlat. Mi történhetet, hogy felfelé mozdult el ennyire?

(#1043) zsola400 válasza mzprox (#1042) üzenetére


zsola400
aktív tag

Pl. €, $ / HUF árfolyam

[ Szerkesztve ]

(#1044) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Frissült a telefonom V12.5.2.0.RJOMIXM verzióra és most a másodlagos SIM kártyán nem működik a mobilinternetem. Nagyon kezd elegem lenni ebből a telefonból meg a selejtes "frissítésekből", amelyek semmi előnyt nem hoznak, csak mindig tönkretesznek valamit. 12.5.1 elintézte, hogy ne működjön rendesen az addig hibátlan Bluetooth kihangosító a céges autómmal. Most meg ez. Most használhatom a saját mobilnetemet az elsődleges kártyán, mert a céges simről nem hajlandó menni. Utóbbi persze korlátlan.

Most vergődök a "szokásos megoldási módokkal", mint a rom újratelepítése stb de már látom, hogy mint ahogy a BT esetében most sem fog semmi segíteni, régebbi verzióra meg nem lehet visszaállni... nagyon érik a telefoncsere.

/rant off

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1045) attilav2 válasza KubanitoS (#1044) üzenetére


attilav2
őstag

Realme ? Az van dedikáltan a redmi ellenfelének szánva az egyik konkurenciánál(bbk electronics gyártja asszem).

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1046) KubanitoS válasza KubanitoS (#1044) üzenetére


KubanitoS
veterán

Updét a szituról. A 12.5.1 elrontotta a bluetooth kihangosítást, a 12.5.2 után pedig a sim2 data nem működött. Amikor írtam az előző posztom, akkor még nem próbáltam az autós bluetoothot, erről kiderült, hogy a 12.5.2 javította, mostmár megint tökéletes az autós kihangosítóm.

A mai napon az irodában nem ment az internet, kénytelen voltam hotspoton megosztanom a netem, de valamiért az sem akart menni. Próbálgattam mindenféle beállítást, telefon ki-bekapcsolása megvolt, nyomkodtam ide-oda az aktív simet is és kb amikor harmadjára próbálkoztam megjött a sim2 data... Később a wifi hotspot is megjavult és mostmár megy mindkettő sim kártyáról.

Szóval most úgy néz ki hogy megjavult a telefon minden téren, de nagyon nem értem ez hogy lehet. Hogyan tud "beakadni" egy sim2 adatkapcsolat, aztán mitől javult meg.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1047) luciferk


luciferk
senior tag

A 4 éves honor 8-am kenterbe veri ezt a telefont, a képernyője kicsit kisebb de megbízhatóbban működik. Ennek a telónak mindig van valami anomáliája, most jelenleg naponta legalább kétszer elveszti a kapcsolatot a routerrel be kell írni a jelszót, hogy legyen újra wifi, persze a honor 8-on wifi mindig van nem kapcsolódik le magától.:(

(#1048) Krigi34


Krigi34
tag

Sziasztok

12.0.10-ről szeretnék visszalépni 12.0.5-re.
Saját telefonon sikerült anno fél éve.
Akinek cserélném most, nem engedi visszaváltani a telefonja.

Ez redmi újítása lenne?! Valaki találkozott ilyennel?!
.zip letöltéssel szerettem volna a folyamatot megcsinálni.

(#1049) KubanitoS válasza Krigi34 (#1048) üzenetére


KubanitoS
veterán

Bootoloadert kell nyitni hozzá, másként nem fog menni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1050) Krigi34 válasza KubanitoS (#1049) üzenetére


Krigi34
tag

Köszönöm!

Ha nyitom a bootloadert annyi elég és megoldható a miui csere .zipről vagy csak a miflashes verzió marad laptoppal?!
Nagyon belenyúlni nem szeretnék a rendszerbe, nagyobb az esély téglát varázsolni.... + nem saját teló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.