Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) dave987 válasza csiki_92 (#268) üzenetére


dave987
aktív tag

Szia. Sikerült-e már tálalni megoldást a felébredésre? Feleségemnek tegnap vettünk egy Note9et s szintén ezt csinálja. Ki van kapcsolva minden,mégis ha rázom,vagy suhintok vele,vagy pofáról hátrafordítom a levegőben,felébred a kijelző. Nem tudom számíthat-e de előző Samsung telóból húztam neki át mindent,volt egy 300mb security patch update. De lehet hogy már ezek előtt is meg volt ez a jelenség. FR nem volt. Azt mondja ne bántsam,utálná ha most fél napig megint azzal kéne szórakozni.
Esetleg iamGregorMan kolléga?

(#302) csiki_92 válasza dave987 (#301) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Szia! Egyenlőre én hagytam a dolgot, remélhetőleg egy update-el majd orvosolják.

(#303) dave987 válasza csiki_92 (#302) üzenetére


dave987
aktív tag

Tehát nem bajlódtál factory resettel. Hát az asszony is azt mondja jó lesz igy. Akkor reménykedünk valami frissitésben.
Amúgy tetszetős a telefon. A kültéri láthatóságtól féltem hogy mit szól majd hozzá. De az is jó. Olyasmi mint az eddig redmi note-ok.

(#304) iamGregorMan válasza dave987 (#301) üzenetére


iamGregorMan
csendes újonc

Hagytam én is. Elég idő volt belakni, nem vágytam erre az izgalomra. Várok az update-re. A MIUI 12 bétája elvileg kint van, hamarosan kidobhatjak a stable-t. Ha nem lesz jó, FR jöhet. Egyszer. Ha nem jön be, a telefon megy ki ;] .

(#305) satmen


satmen
tag

Két SIM-mel használom az RN9-et, de nem egészen világos hogy a mobilnetet hogyan lehet választani. (mindkét kártyán van net) A Beállítások/ SIM kártyák.../Alapértelmezett beállításoknál a hang-ot nincs beállítva-ra állítom, híváskor választhatok a kártyák között. Az internet-nél csak a két kártyából választhatok... Akkor, jól gondolom, hogy csak itt, -kicsit nehézkesen- tudok a mobil netek között váltani?! :R

(#306) satmen


satmen
tag

Még valami: most üzemelem be a telefont. Egyik kártyát már használtam másik készülékben, a másik "új". Nincs olyan ikon, hogy üzenetek... :Y

(#307) csiki_92 válasza satmen (#305) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Fentről lenyitod a kapcsolókat, és ott a mobilnet alatt a kicsi nyilra kattintva tudod kiválasztani, hogy melyik kártyát használja.

(#308) satmen válasza csiki_92 (#307) üzenetére


satmen
tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#309) Callahan89


Callahan89
csendes tag

Olyan 30 w-os gyorstöltő ami alapból jár a telefonhoz, hol szerezhető be? kellene egy 2. példány

(#310) kulup


kulup
tag

Nem 18 watt ? Alin van egy csomó, pl ez vagy ez . Olcsóbban is van de én nem vennék olyat.

(#311) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Párom megkapta reggel a MIUI 12-t, viszont az emeléses ébresztéses hibát sajnos nem javították benne. :(

(#312) dave987 válasza csiki_92 (#311) üzenetére


dave987
aktív tag

Ó akkor csak kelleni fog egy FR.
Vagy pedig adb-vel is meg lehet oldani,xda-n irta valaki hogy kell,többen írták kommentben hogy nekik is sikerült.

(#313) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sziasztok urak! Ma csatlakoztam a tisztelt társasághoz :K egy Redmi Note 8 prot váltott. Tudom tudom az erősebb,de jó pénzért vitték el ez még itt állt már 3hete😏

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#314) iamGregorMan válasza csiki_92 (#311) üzenetére


iamGregorMan
csendes újonc

Nna, ezek után nem bírtam ki. Gondos előkészület (kávé) után letoltam a factory resetet. Problem solved: a tök szűz telefon már nem csinálta. Ezután visszatelepitettem minden appot egyesével (még több kávé) mert valahol (talán itt) olvastam hogy a mega backupokbol nem javasolt visszaállítani a rendszert. Azóta is jó. Kopp-kopp.

(#315) csiki_92 válasza iamGregorMan (#314) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Megcsináltam én is a factory resetet, nálunk is megszűnt ezzel az emeléses ébresztés bug. :C :R

(#317) dave987 válasza csiki_92 (#315) üzenetére


dave987
aktív tag

Az király. Akkor már csak az asszonyon múlik,hogy akarja-e hogy megcsináljam neki,vagy pedig nem zavarja... :R
Egyébként tetszik a telefon. A Polar White ütős szín. Annyi az észrevételem hogy rosszabbul gazdálkodik a 4gb rammal mint a Samsung a50em. Jóval hamarabb újratölti a dolgokat amikor egymás után nyitok 10-15 appot. De lehet hogy egy kis beállítással ez orvosolható. Amúgy sebességre kb ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#318) Huszti74


Huszti74
csendes tag

Üdv mindenkinek!
3 évnyi redmi 4 prime használat után ma megrendeltem egy Note 9, 4/128 telefont.
Szeretnék hozzá rendelni egy "mágneses, gyűrűs", armor jellegű strapabíró tokot és full tempered üvegfóliát.
Átnéztem az eddigi bejegyzéseket, a hazai mobiltokshop jó hazai alternatíva, de a külföldi webshopok különböző (global, kínai és indiai) típusmegnevezései kicsit összezavartak. A kérdésem az, hogy ami az EU-ban Redmi Note 9 6'53 kijelzőmérettel, az Kínában Redmi 10X 4G? Illetve mi ennek a telefonnak az indiai megfelelője?
Ha valaki esetleg tud forrást az Aliról vagy az Ebayről, azt is szívesen fogadnám.
Köszönöm!

(#319) Krisszalai válasza Huszti74 (#318) üzenetére


Krisszalai
csendes tag

Most egy ilyet rendeltem:
https://www.ebay.com/itm/224053632682
Az előzőt elrontotta a feladó, ugyanis Galaxy Note 9-hez küldte, mert a csomagoláson csak ennyi szerepel Note 9...

[ Szerkesztve ]

Redmi 4x; Redmi Note 9

(#320) Huszti74 válasza Krisszalai (#319) üzenetére


Huszti74
csendes tag

Köszi!
Ilyet kerestem :)

(#321) novinyul


novinyul
veterán

Most töltöm le OTA frissítés :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#322) Viktor0610 válasza novinyul (#321) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, gizdázzál csak nyugodtan. :(((
Én meg az őskövület 11.0.5.0-val vagyok kénytelen beérni a Redmi Note 9 Prón. :O

;]

Samsung Galaxy A54

(#323) kbyte1024 válasza novinyul (#321) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szedem köszi 👍egy kezdő kérdés főnök. A Note 8pron sikerült már beállítani hogy a notify fitness alkalmazás automatikusan induljon a mi fittel. A mi fitt el is indul de a másik nem azt hol lehet beállítani?
Megoldva :C

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#324) novinyul válasza kbyte1024 (#323) üzenetére


novinyul
veterán

Alkalmazásokhoz belépsz, ott az alkalmazást amelyiket akarom hogy, automatikusan induljon azt ott beállíthatod. Legalább is én így szoktam, esetleg még az akkumulátor használlatnál engedd a teljes használatot.
Viktor: Ha jól láttam nemsokára a Pro is kapja :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#325) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Sziasztok!
Igaz most még note 9s tulaj vagyok de nem nagyon birom megszokni az oldalsó ujjlenyomat szenzort. Ezért is gondoltam, hogy lecserélem erre. Csak annyi kérdésem volna, hogy a hívásfogadás ennél is csak egy sima képernyő felhúzás?

(#326) novinyul válasza zolya1973 (#325) üzenetére


novinyul
veterán

Ahogy a miui-ban lenni szokott, csak húzd felfele :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#327) zolya1973 válasza novinyul (#326) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszönöm szépen!!

(#328) Richoo44 válasza zolya1973 (#325) üzenetére


Richoo44
aktív tag

A szoftver kottára ugyanaz, szoval igen.

(#329) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Uraim ma rendeltem uvegfoliat. Ahogy nézem nincs kivágva a fólian az előlapi kamera része. Ez normális?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#330) novinyul válasza kbyte1024 (#329) üzenetére


novinyul
veterán

Láttam már ilyet is, de azért jobb ha ki van vágva a kamera körül.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#331) kulup


kulup
tag

Tudnátok linkelni egy üvegfóliát, ami biztosan jó rá ? Valami normális minőségre gondolok, Nilkin, Imak, ilyesmi. Ezt találtam de ennek sincs lyuk a kameránál.

(#332) kbyte1024 válasza kulup (#331) üzenetére


kbyte1024
addikt

Én a gearbest-rol rendeltem ott se volt rajta kivágása a képen de attól még lehet hogy lesz rajta.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#333) kk831228


kk831228
addikt

Üdv!!

Anyukámnak néznék teleont, és erre a típusra jutottam, ami még árban elfogadható (4gb/64)

Van esetleg valami különösebb típusbetegség, ami kijött több embernél is, vagy teljesen korrekt...?? :U

Nekem is 4gb ram-os teló van, és még nem érzem hogy kevés lenn , bár magamnak már 6-al venném azt biztos... Vizont neki első okos teló lenne... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#334) novinyul válasza kk831228 (#333) üzenetére


novinyul
veterán

A méretén kívül nagyon nem hiszem hogy gond lenne vele. Még nálam volt(1 hónap) hiba nélkül tette a dolgát.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#335) kk831228 válasza novinyul (#334) üzenetére


kk831228
addikt

Értem, köszönöm a választ, most nézem, hogy egy szótár nem ártott volna az írásomhoz... :B Na mindegy... :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#336) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

A xiaomi.hu a "rendes" xiaomi oldal igaz? Nem a shop.hu végű.
Elgondolkoztam egy Note9 4/128 vásárlásán, egy Lenovo P70-et váltana.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#337) Viktor0610 válasza flymi (#336) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#338) flymi válasza Viktor0610 (#337) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:R

Asszonynak redmi note 7 van (tavaly vettem neki) és nekem is tetszenek ezek a telefonok. 70k-ért most egész jó vételnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#339) kk831228 válasza novinyul (#334) üzenetére


kk831228
addikt

Mégegy kérdésem lenne, értesítési jelzésre van valami sufni feature...? :) Láttam youtube-on hogy valami appalvillogtatják az előlapi kamera környékét... :C

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#340) novinyul válasza kk831228 (#339) üzenetére


novinyul
veterán

Őszintén szólva én nem próbáltam :B Rajtam van az óra, az meg jelzi ha érkezett valami. A 9Pro-ban meg hála istennek van led.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#341) Viktor0610 válasza kk831228 (#339) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, hogy van ilyen app, de sok értesítés esetén merítheti a telefont egy ilyen program.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#342) aprokaroka87 válasza kk831228 (#339) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet erre gondolsz...

Energy notch

link

(#343) Met


Met
nagyúr

A hátlapi ujjlenyomat-olvasó csak biometrikus azonosításra alkalmas
Ezt valaki lefordítaná?:)

Viktor0610 Ja hogy feloldod, aztán a leolvasón lehúzva nem jön le az értesítési sáv?

Még egy kérdés, az én A2 Lite-omon nem lehet csak ujjlenyomatos feloldást választani, vagy pluszba még, kód vagy minta.
Ennél is így van?
Kolléganő akar venni az anyjának, neki a Huawei-en elég csak a lenyomat mindenhez, feloldás, belépések stb.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#344) Viktor0610 válasza Met (#343) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, az a megoldás, hogy nem lehet pl. gesztusvezérlésre használni

Samsung Galaxy A54

(#345) Met válasza Met (#343) üzenetére


Met
nagyúr

A második kérdés tárgytalan.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#346) mizoli válasza Met (#343) üzenetére


mizoli
addikt

A Huaweien is úgy van, meg minden telefonon. Az ujjlenyomat felvétele előtt kódot, vagy mintát kell beállítani, de persze a feloldáshoz már elég az ujjlenyomat.
Önmagában ujjlenyomat nem is lenne jó, mi van, ha megsérültél?

[ Szerkesztve ]

(#347) Met válasza mizoli (#346) üzenetére


Met
nagyúr

Factory reset :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#348) zolya1973 válasza Met (#343) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Például nagyon jó lenne hívásfogadásra használni mint például a Huaweinél.Pont most nyáron erős napsütésben mikor a kijelzőt alig látni.

(#349) Cadeon


Cadeon
csendes tag

Sziasztok a feleségemnek a note 9 telefonjával wifi problémái vannak. Van amikor fel sem csatlakozik van amikor random ledobja vagy nem ad internetet. Valaki tud erről valamit tipus hiba vagy csak ez a készülék szórakozik?

(#350) novinyul válasza Cadeon (#349) üzenetére


novinyul
veterán

Wifi-l nem szokott probléma lenni, illetve típus hiba sem jött elő eddig.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.