Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kizashi válasza dave987 (#500) üzenetére


kizashi
csendes tag

Megcsináltam mégegyszer úgy, hogy nem húztam át adatokat az előző telefonról, Google-fiókba se jelentkeztem be, semmit nem csináltam meg, érdekes jó volt, aztán ezen felbuzdulva megcsináltam újra, hogy az adatok rajta legyenek, Google fiók, minden és megint nem jó.
Esetleg tudnál segíteni ebben az ADB-ben?
Köszönöm :)

(#502) dave987 válasza kizashi (#501) üzenetére


dave987
aktív tag

Elmondani már nem tudom,de kb nulla tudással ez a videó alapján csináltam meg és nem volt nehéz,ja meg ugye rákerestem a probléma megoldásra hogy milyen parancsot kell majd beirni. [link] A videoban lépésről lépésre elmondja a fickó. Beirni pedig a következőt kell:

adb shell
settings put secure wake_gesture_enabled 0.

Vagy pedig a másik megoldás hogy visszaállitáskor a rendszer beállitásokat nem teszed vissza,a többi az mehet. Ezt is irják többen.

[ Szerkesztve ]

(#503) koshmar


koshmar
őstag

Note 8T után kéne, de az a kamerarengeteg a hátulján valami bün ronda.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#504) kizashi válasza dave987 (#502) üzenetére


kizashi
csendes tag

Sajnos nem sikerült, úgy látszik ehhez túl hülye vagyok,de nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)

(#505) dave987 válasza kizashi (#504) üzenetére


dave987
aktív tag

Sajnálom. Sajnos nincs időm most végigmenni rajta hogy elmagyarázzam. Hátha valaki más.

(#506) Tyca


Tyca
senior tag

Sziasztok! telenornál vettem egy Note9-et, van egy jó nagy matrica a teló hátulján, a végén azt írja, hogy ne szedjem le, de baromi ronda az átlátszó tokban. Befolyásolja az esetleges garizást, ha mégis leszedem?

(#507) slimG


slimG
tag

Sziasztok!
Redmi 4ről váltottam most Redmi note 9re. Két kérdésem lenne, remélem tudtok segíteni.
1., A tárcsázóban szeretném a számok hangjait átállítani, R4en ezt meg lehetett csinálni, itt sehol sem találom a beállítást. Be lehet vagy mondjak le róla?
2., A hozzá adott tokot fent lehet hagyni töltés közben? Az akksi nem fog sérülni, ha még a tok is fűti nem csak a töltés?
Előre is köszi a válaszokat!

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#508) MaciG


MaciG
addikt

Üdv!

A tesztben van egy ilyen sor
"Mármint létezik 3/64 GB-os konfiguráció is, de itthon a 4/128 GB-os memóriaopció került forgalomba"

Ez azt jelenti, hogy ha itthon veszek egy ilyen 3 /64 GB-os darabot, azon nem lesz magyar nyelvű android?

BANZAII

(#509) Alarikman válasza MaciG (#508) üzenetére


Alarikman
senior tag

Üdv! Lesz, csak valószínűleg nem "hivatalos" forrásból veszed, hanem szürkeimportos boltból. Lásd Turbadot esete. Itthon ami "hivatalos": szolgáltatók(telefon), Mediamarkt, Emag, Euronics, Xiaomi.hu. Lehet kihagytam valamit.

(#510) Ipeli


Ipeli
újonc

Sziasztok! TWRP-t telepíett már valaki a telefonra? Én megpróbáltam, be is töltött, de nem reagál semmit az érintésekre... Van ötlete valakinek?

(#511) kulup válasza MaciG (#508) üzenetére


kulup
tag

Én Kínából vettem 3/64-est és ugyan angolul használom de simán át lehetne állítani magyarra.

(#512) Googie


Googie
csendes tag

Sziasztok! Valaki próbálta már az új frissítèst?

(#513) Googie


Googie
csendes tag

(#514) gumisxxx


gumisxxx
tag

Sziasztok! Note 9-re tényleg nehéz méretpontos üvegfóliát találni? Aliról szeretnék,de olvastam hogy Kínában más néven forgalmazzák,és nem biztos,hogy jót küldenek,ha Note 9-re rendelek. Van benne igazság?

Asus m2n-e,AMD Athlon 64 X2 5600+,Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB 128bit DDR5 PCI-E GV-R725OC-1GI,4GB Kingmax KLDD48F-A8KB5,Western Digital 320GB WD3200YS-01PGB0,chieftec gps-400aa-101a

(#515) dave987 válasza gumisxxx (#514) üzenetére


dave987
aktív tag

Szia. Ott 10X a neve de általában mindkettő szerepel a leírásban. De ha Redmi Note 9re nyomsz az csakis jó lehet. Az más dolog hogy adott típushoz árulnak a kijelzőtől keskenyebb fóliát, ami szépen rátapad,meg olyat is ami lefedi a teljes kijelzőt viszont a széleken már bajos a tapadás, küldenek mellé valami folyadékot amivel kisebb-nagyobb sikerrel el lehet tüntetni a szélén a levegőt.

(#516) saelin


saelin
veterán

Senki nem próbálta innen a Netflixet? A Play Store-ból leszedett legfrissebb változat - 1001-es hibával eldob. Elvileg ezt azért írja mert nem tud kommunikálni a Netflix szervereivel. Mobilneten és más Wifin is próbáltam már mindhiába.
Más márkás tableten, Samsung telefonon, Playstation 4-en és Pc-n is megy gond nélkül az alkalmazás, csak ezen a Kínai csodán nem akar sehogy sem. Ilyenkor mi kínja? Olvasom a netet, hogy régebbi apk-okat próbáljak, uninstall, factory reset stb... Valami épkézláb tanács?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#517) Googie


Googie
csendes tag

Szia! Nekem a gyári netflix app tökèletesen működik.Nem tudom mi lehet nálad a gond.

(#518) saelin válasza Googie (#517) üzenetére


saelin
veterán

Most sikerült rá találnom egy megoldást:

"Guys i got the fix . Just installed the older version of Netflix 6.0 version and just update to newer version on playstore . That worked for me ." - reddit.

A 6.0 nem működött, így ettől felfelé elkezdtem felrakni majd törölni a netflix verziókat. A 6.4-el már be tudtam lépni és erre a playstore-on keresztül feltelepítettem a legfrissebbet. Fogalmam sincs mi kínja volt, vagy hogy mi volt abban a 6.4-es apk-ban ami segített bejelentkezni, de működött és ez a lényeg. Hátha más is belefut egy ilyen hibába és ez a poszt segít neki valamilyen módon.

Tags: Netflix, -1001, - 1001, Sorry, we could not reach the Netflix service. Please try again later. (-1001), (- 1001)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#519) amargo


amargo
addikt

Sziasztok,
Unlock -nál más felhasználói fiókkal(MI account-ra gondolok) is unlock-hatom a telefont, mint amivel használva lesz?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#520) satee76


satee76
aktív tag

sziasztok !

valaki találkozott már olyannal, hogy a hívott fél nem mindig elérhető? Hívóként egyszerűen kisípol. Bármilyen telefonról hívjuk a redmi note 9-et, random előfordul, hogy nem csörög ki, csak kisípol. volte kikapcsolva, sim kártya variálva, factory reset meg volt.

(#521) flymi válasza satee76 (#520) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Fordítva volt, nem tudtam hívni valakit. Aztán kiderült a szám formátuma miatt. Ha úgy volt bent, h 06 akkor kisípolt. Kizárólag akkor engedte hívni, ha a +36 előhívóval volt bevésve a telszám.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#522) Krisszalai


Krisszalai
csendes tag

Ma megjelent a VoLTE piktogramm a telefonon. Ehhez vajon mi kellett, mert eddig is azon beszéltem, frissíteni nem frissítettem most semmit.

Redmi 4x; Redmi Note 9

(#523) flymi válasza Krisszalai (#522) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nekem is ugyanez jött elő tegnap. Ezmiez? :U

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#524) Gali199qd


Gali199qd
tag

Sziasztok!
Note 9S-en eltűntek a telefon névjegyek .
Duál simes a telefon és kapott egy szerb telenoros kártyát . A magyar Telekomos kártyámat letiltottam és aktiválása után már nem voltak még a névjegyek .
Ezzel mit lehet kezdeni ? :F
Az összes telefonszámom a magyar Telekomos sim-en van de arról nem tudom atmasolni a névjegyeket a telefonra . :F

(#525) dave987 válasza Gali199qd (#524) üzenetére


dave987
aktív tag

Szia. Nekem annyi jut eszembe hogy probáld végig a Névjegyek appban a lehetőségeket. Hátha megvannak csak át kell állítani hogy milyen fiókról mutassa. Telefon memória esetleg google fiók,vagy pedig hogy pont a simekről. Vagy pedig próbáld az Importálás opciót hátha úgy rájuk találsz pl simről telefonmem.be.
Ha elfogadsz még egy tanácsot: Minél hamarabb importáld át a Google fiókba a névjegyeidet,mindig oda ments,és többet nem igen fognak elveszni,minden eszközön rögtön meglesznek egy bejelentkezés utan. ;)

[ Szerkesztve ]

(#526) konzi


konzi
aktív tag

Üdv. Most vásároltam egy példányt. Atnezem a fórumot.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#527) laszlolczka


laszlolczka
őstag

BUÉK. mindenkinek.A telenornál vásárolt telefon mindkét simje független?

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#528) Krisszalai válasza flymi (#523) üzenetére


Krisszalai
csendes tag

Tegnap rájöttem miért. Nekem két sim van, és a Telenor végre volt kegyes és bekapcsolta a VoLTE-t! Mert megjelent a kínálatukban gondolom. A Telekom eddig is így ment, de valamiért úgy látszik a telefon csak a hanghoz rendelt simnél jelzi ki, az adatnál nem, hiába beszélek azzal is.

Redmi 4x; Redmi Note 9

(#529) gr1975 válasza amargo (#519) üzenetére


gr1975
csendes tag

Szia! igen, legutóbb én is úgy csináltam. Csak arra kell figyelni, hogy a telefonban és a unlock programban azonos Mi fiókban legyél (a kinyitáskor). Ezután már bármilyen más Mi fiókkal használhatod.

[ Szerkesztve ]

A NEMleges válasz is válasz, legalább "ennyivel" tiszteljük meg egymást!

(#530) flymi válasza Krisszalai (#528) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Aham! Köszi! :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#531) KubanitoS válasza Gali199qd (#524) üzenetére


KubanitoS
veterán

Eső után köpönyeg, de pont az ilyen esetek miatt célszerű a google fiókoddal szinkronizálni a telefonszámokat. Új telefon vásárlása esetén csak belépsz a googleba és már ott is vannak a telefonodon a kapcsolataid másolgatás nélkül.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#532) konzi válasza KubanitoS (#531) üzenetére


konzi
aktív tag

Tarcsazot valahogy le lehet cserélni ? A miui 11 sokkal jobb volt :)

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#533) Tompika777 válasza konzi (#532) üzenetére


Tompika777
senior tag

Valami EU-s szabályozás miatt van lecsérelve a gyári tárcsázó a Google tárcsázóra, szóval szerintem nem. Redmi Note 5-n is egy ideig üzenetek jöttek, hogy cseréljük le a gyárit Google-re, de mostanság nem jött üzenet. Ami érdekes az az, hogy Note 5-re is elérhető lett a MIUI12, és meglepő módon ott mégis meghagyták a gyári tárcsázó és üzenet appot, ha nem így lett volna én le sem cseréltem volna ott a MIUI11-et, szóval van némi ellentmondás a dologban.
Megértem, hogy lecsérélnéd, mert valóban jobb szerintem is.

[ Szerkesztve ]

(#534) konzi válasza Tompika777 (#533) üzenetére


konzi
aktív tag

Koszonom szepen. Sajnalom hogy nem megoldhato..

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#535) iamGregorMan válasza konzi (#534) üzenetére


iamGregorMan
csendes újonc

Esetleg egy másik dialer app. A boltból... Mert sem gyári sem Google dialer nekem sem jött be soha. Évek óta a True Phone appot használom erre mert sokkal jobban személyre szabható és tud olyat amit más dialernél én még nem láttam.

(#536) konzi válasza iamGregorMan (#535) üzenetére


konzi
aktív tag

Köszi. Kipróbálom.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#537) konzi válasza iamGregorMan (#535) üzenetére


konzi
aktív tag

Amire használnám tökéletes. Köszönöm szépen a segítséget !!!

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#538) jokerone


jokerone
tag

Sziasztok!

Karácsonykor vásároltam magamnak és páromnak is note 9-et. Redmi 4-ről váltottam, ott a főképernyőn kint volt az időkép widget és gond nélkül működött, de most hiába teszem ki, nem indul el ha rányomok. Főképernyőn frissülnek a dolgok és a frissítés ikon is teszi a dolgát, de az app nem indul innen. Tudja esetleg valaki hogyan lehetne ezt orvosolni?
Chateknél felugró billentyűzet volt még nekem szokatlan és nagyon furcsa, de swiftkey már barátságosabb egy fokkal.

Köszönöm előre is.

(#539) laszlolczka válasza jokerone (#538) üzenetére


laszlolczka
őstag

Beállitások-alkalmazások,és itt törlöd a cache+alkalmazás adatait.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#540) jokerone válasza laszlolczka (#539) üzenetére


jokerone
tag

Köszi, de sajna nem lett jó

(#541) laszlolczka válasza jokerone (#540) üzenetére


laszlolczka
őstag

Esetleg ha újra telepited?

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#542) Tompika777 válasza jokerone (#540) üzenetére


Tompika777
senior tag

Olvastam, hogy próbáltad már párszor, de még próbálkozz vele néhányszor újratelepiteni.. Anyám telefonján a Névnap app widgetje nem frissült, tehát minden nap az utolsó telepítéskori névnapot mutatta, egy párszor újra telepítettem, majd lockoltam a memóriában és kikapcsolták a miui optimalizációt, és így jó lett.

(#543) jokerone válasza Tompika777 (#542) üzenetére


jokerone
tag

+ laszlolczka
Köszi, megpróbálom újra telepíteni. Most azt vettem még észre, hogy ha elindítom az appot, majd kilépek főmenübe, úgy működik rendesen. Viszont ha indítok utána bármi mást akkor már nem lesz jó megint.
Próbáltam amúgy akku kímélőt kiiktatni és auto indítást be, de ezek sem segítettek.
Memóriában lockolni hol lehet, azt nem találtam meg.

(#544) Tompika777 válasza jokerone (#543) üzenetére


Tompika777
senior tag

Alul az utoljára megnyitott appok gombra katt(a négyszögletes), ott az általad keresett appra nyomj hosszan, és ott katt a lakatra

(#545) jokerone válasza Tompika777 (#544) üzenetére


jokerone
tag

Köszi szépen, meglett.. Viszont így sem lett jobb. Próbáltam párszor újra telepíteni, de a helyzet változatlan. Együtt lehet élni azért ezzel, csak idegesítő. Ja, azt amúgy elfelejtettem írni, hogy Nova launchert is használok, bár nem tudom mennyire szól bele.

(#546) laszlolczka válasza jokerone (#545) üzenetére


laszlolczka
őstag

Próbáld a gyári launcheren,ha itt jó akkor a nova a ludas.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#547) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Ma kaptam kézhez a telót.Hát kellemes csalódás ért.Mostanra sikerült belakni.S8 mellé jött.Kapott hirdetés blokkolót,gcamot.Simán hozzá az S8 álltal lőtt képeket,gyors,a Samsung Healt tökéletesen működik ezt szoktam meg.Szóval bőven megéri az árát.Egyedül a custom rom hiányzik.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#548) Ipeli válasza laszlolczka (#547) üzenetére


Ipeli
újonc

Milyen hirdetés blokkolót és gcam-ot tettél rá? Jól működik?

(#549) laszlolczka válasza Ipeli (#548) üzenetére


laszlolczka
őstag

Adaway a blokkoló,root nélkül is szűr VPN használó.Gcam:7.3.020.Minden megy,és sokkal jobb a gyártótól.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#550) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Esetleg ha valakinek nem megy a VOLTE:tárcsázóba-*#*#86583#*#*,ez bekapcsolják.Vissza mész a SIM beállítások hoz és ott lessz a kapcsoló.Ezután az ikon is megjelenik.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.