Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) mucsi07


mucsi07
csendes tag

Azt szeretném kérdezni hogy rendelt-e valaki telefont a /www.goboo.com oldalról én most szeretnék ezért érdekelne. Ha az említett oldalról rendelek GLOBAL/nfc -és verziót azon global verzió lessz-e tud-e B20-at és itthon fog-e működni az nfc.
Előre is köszönöm a választ.

(#652) scyllarus válasza mucsi07 (#651) üzenetére


scyllarus
veterán

A Redmi Note 10-ben nincs nfc.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#653) mucsi07 válasza scyllarus (#652) üzenetére


mucsi07
csendes tag

Bocsánat azt nem írtam hogy Redmi Note 11 Globál /6,43" 4/128gb/ telefont vennék.

(#654) Sakira válasza mucsi07 (#653) üzenetére


Sakira
tag

Van fóruma, ott kérdezd meg.

[ Szerkesztve ]

(#655) Manka76


Manka76
senior tag

Megjött

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#656) OldMike válasza Manka76 (#655) üzenetére


OldMike
őstag

Az EU verzióra még várni kell. Bár lehet hogy nem baj, mert az RN 10Pro esetében nem volt egyértelmű a felhasználók öröme.
Érdekelnének a tapasztalataid.

42LM660S

(#657) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ennél a fantasztikus telefonnál hogyan lehet a duplikált számokat letakarítani? A névjegyek appban volt olyan, hogy takarítsa ki a duplikált számokat, ezt megtettem, ott nincs is 2 egyforma névjegy.
De! a telefon appban a névjegyek fülön minden vagy háromszor szerepel és semmi beállítást nem látok, amivel ezt el lehetne takarítani (pl, hogy a simen lévő számokat ne mutassa).
Egy kolléga kért meg, hogy nézzek rá, de egyszerűen sehol nem találom hol lehetne kipucolni.

Azt már föl sem hozom, hogy default nem megy a hívószámkijelzés, nem hiszem hogy ez beállítást igényelne, ha már a névjegy ott van legalább 3 példányban, akkor csak fel ismerhetné azt a névjegyet.

Ha az enyém lenne a telefon, ez így pont elég lett volna, hogy kivágjam az ablakon.

[ Szerkesztve ]

(#658) Manka76 válasza OldMike (#656) üzenetére


Manka76
senior tag

Egyenlőre semmi különleges de egy gyári visszaállítást csináltam mert kissé szakadozott volt a telefonkönyv használat. Most jó

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#659) OldMike válasza Manka76 (#658) üzenetére


OldMike
őstag

Kösz. Amennyiben csinálok egy biztonsági mentést a telefonon a frissítés előtt, akkor a gyári visszaállítás után garantáltan vissza tudom tenni az összes korábbi adatot, beállítást és alkalmazást a mentéssel? Elég ha csak a telefonon marad a biztonsági mentés, vagy célszerűbb áttenni PC-re?

Lehet hogy furcsa, de én még sosem csináltam gyári visszaállítást.

42LM660S

(#660) Manka76 válasza OldMike (#659) üzenetére


Manka76
senior tag

Én a saját mentését használom, de csak az üzenetek és a hivás naplót szoktam vissza rakni. Az alkalmazás adatokat nem is menti ha jól tudom.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#661) mucsi07


mucsi07
csendes tag

Tudnátok segíteni olyantól kérném akinek sima redmi note 10 készüléke van és nem a pro
verzió. Két három hete valamit állítottam a készüléken már nem tudom mit és valahogy előjött a Hz értékének beállatása ami 50 Hz volt és átállíttattam 60 Hz-re majd kiléptem. Azóta többször próbáltam ezt a beállítási lehetőséget megkeresni de nem találom. ha valaki tudja hogy hogyan érhető el kérem segítsen.

(#662) mucsi07 válasza mucsi07 (#661) üzenetére


mucsi07
csendes tag

Mindenkitől elnézést de a redmi note 10 pro fórumon segítettek megoldani a gondom.
Ami alapvetően abból adódik hogy nagyon csak telefonhasználó vagyok.

(#663) athomi


athomi
veterán

Ma csináltam egy háttérképváltást, a meglévő háttérképek közül választottam. A háttérkép fényereje valamiért nagyon alacsony, továbbá a váltás óta dög lassú a telefon. Igazi Xiaomi termék. :DDD

(#664) barnam_ válasza athomi (#663) üzenetére


barnam_
nagyúr

MIUI13 + Android 12 óta használhatatlan a telefon. Egyszerűen a 4GB ram már nagyon kevés.
Ez volt az utolsó Xiaomi telefonom, lecseréltem Google Pixelre.

(#665) iff


iff
senior tag

Hello!
Redmi Note 10 telefonom van. Megvettem, egész jól működött. Amióta jöttek a frissítések egyre sz@rabb.
Biztonság-Tisztító állandóan reklámot dob fel. Megnéztem mindenütt ki van kapcsolva a reklámok. frissítéskor 3 helyen vissza volt kapcsolva. :U
Tettem bele egy 64 GB-os sd xc kártyát, először voltak bajok, aztán végül sikerült, hogy formázás után lássa a telefon a kártyát.
Aztán másnap reggel, magától elkezdett újraindulni. Ezt eljátszotta 4-5x aztán jó lett. :F
Azóta nem csinálta ezt.
Ami a legjobban idegesítő, hogy a kamera digitális stabilizátort nem lehet kikapcsolni, nem találom a frissítés óta kikapcsolás lehetőségét.
Azt a bajom, hogy nagyon szaggat a kép videózás közben, ha gyorsan mozgó járműből videózva, talán néhány képkocka /s . Így fullHD 60 fps-el próbálkozok. az már jó lenne, de kisebb mozgás látszik.
Próbáltam utána nézni a Gcam-nak, de eddig nem jártam sikerrel. Eddig, próbáltam az Open Camerát az sem a legjobb. eléggé melegszik fényképezés közben és elég lassú. Reszeljenek ezen a kamera szoftveren, ez ennyire sz@r?

..........""..........

(#666) spike70 válasza iff (#665) üzenetére


spike70
tag

A Tisztító nálam is nyomja ezt a szar reklámot, annak ellenére hogy ki van kapcsolva. Ki sem lehet lőni, megy vagy egy percig.

(#667) rooland válasza iff (#665) üzenetére


rooland
senior tag

A fényképezés újabban nekem is eldobja magát néha, óriási szaggatás, nagy lag az egész. Előtte semmi ilyen nem volt...

(#668) MaciG


MaciG
addikt

üdv!

Az mitől lehet, hogy ha megnyitom a "galéria"t, akkor eltűnt az összes kép (1 kivételével)? A telefonon rajta vannak, csak a galériában nem jelenik meg, ezt hogy lehetne orvosolni?

BANZAII

(#669) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Redmi note 10. Egyik napról a másikra belaggolt olyan mintha 24 fps en működne. Pedig 90 hzre van allitva. A gorgetes a menube nagyon lassú.
Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#670) rooland válasza fcbarca (#669) üzenetére


rooland
senior tag

Szia! Hogy van 90Hz-re beállítva, ha 60Hz-es az AMOLED panel benne?

[ Szerkesztve ]

(#671) radamsky


radamsky
senior tag

hátha valaki van még itt ebbe a csoportba

Mostanába ujraindulgat a telcsi... fene se tudja miért.. de vagy 3 percig csak probálkozik betölteni. az MI logoig jut és ujra és ujra.. van amikor 6-7 percig csinálja..

kezd döglödni?? sajnálnám, én nagyon jol elvagyok vele... vagy nem tudom adják neki egy gyári visszaállítást?? és akkor mindent ujra állithatok be.. ááááh...

(#672) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Adott a családban egy ilyen telefon, ami nem értesített rendesen, csak a gmail, outlook pl nem.

Megtaláltam, hogy az appoknál adtam neki engedélyeket, akkor jó is lett, majd megint kezdte, hogy nem értesít pl új levelekről.

Van erre valami klasszik megoldás, hogy mit nézhettem el, mit kéne még beállítani?

(#673) athomi


athomi
veterán

Közelségérzékelőm hol megy, hol nem, épp milyen kedve van. Annyi szoftveres problémája van ezeknek a telefonoknak, hogy már értem miért mondják az ismerőseim, akiknek volt Xiaomi, hogy soha többet...

(#674) barnam_ válasza athomi (#673) üzenetére


barnam_
nagyúr

Kb én is ezt mondom.
De főleg azért, mert szerintem az utóbbi időben drágábbak lettek, így már a korábbi nagyon jó ár-érték arányát elveszti számomra.
Általánosságban azt mondanám, hogy a hardver jó, a szoftver fos Xiaominál. A Note10-emen egyébként Pixel Experience 12 megy, arra nincs panaszom.

(#675) scyllarus válasza barnam_ (#674) üzenetére


scyllarus
veterán

A MIUI a második legjobb szoftver a One UI után, csak az ugye bűnronda, akárhogy faragja az ember. Ráadásul a Samsungnál csak a felső ársávból szabad választani, mivel alatta hardveresen hulladék az összes telefon. A közelségérzékelő valós probléma, de az ugye pont hardveres. Szoftverhiba meg nem jellemző, legalábbis én nem nagyon futottam bele. Olvastam sokaknál, de én ebből semmit nem tapasztalok, mondjuk rám jellemző a hosszú évek tapasztalata által sugallt "az user hülye" hozzáállás😄 A drágaság meg ugye általános, mindenkinél felmentek az árak:((

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.