Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) scyllarus válasza Viktor0610 (#550) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, ott a pont! :R
Bár globált ír, eux a rom. Arra figyeltem, hogy stable legyen.
Nos, tisztább lett a kép. Ezt már elkezdte kibontani, csak kiderült, OTA frissítéssel még régebbi verzió jött ki (recoverys és fastboot van újabb), ezért nem rakja fel. De legalább már tudom, mire figyeljek. Köszi még egyszer!

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#552) Lattila88


Lattila88
csendes tag

Sziasztok!
Ma reggel megjött a gyári 12.5 miui frissítés a Redmi note 10-emre.
Az AOD-t továbbra sem lehet 10mp-nél hosszabb időre állítani, de viszont újra kikapcsolható a miui optimalizáció, ami az előző frissítés után nem volt lehetséges.
Az optimalizáció kikapcsolása után, már megszűnt a 10mp-es időkorlát az aod-nél.
És szerencsére folyamatosan mozgatja a kijelzőn az órát és az értesítéseket, így remélem a beégéssel sem lesz gond. :C :R

(#553) scyllarus válasza Lattila88 (#552) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt hol kell beállítani?
Kezdő vagyok MIUI-n. 10S-em van, nem találom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#554) Lattila88 válasza scyllarus (#553) üzenetére


Lattila88
csendes tag

itt egy videó rá:
https://www.youtube.com/watch?v=YbB4QxQG9FQ [link]

(#555) scyllarus válasza Lattila88 (#554) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszönöm! :R

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#556) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!
Van rá lehetőség hogy hívás közben a telefon kijelzőjét lezárjuk a bekapcsoló gombbal? néha felébred és füllel elnyomkodom.

Tisztelet a Gépésznek!

(#557) Nashville


Nashville
tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék értesítés kezelési probléma miatt. Redmi Note 10 a teló és MIUI 12.0.4 Stabil ROM van rajta így kapta az illető hivatalos magyar üzletben. Egy olyan ROM-ot szeretnék flashelni neki, aminek nincs a WhatsApp felugró ablakkal való értesítéssel és a Messenger chat ablakkal értesítés problémája (nincs is ilyen opciója). Nem látja mikor kapott értesítést.
Sajnos messze van tőlem a teló így csak Teamviewer-el tudok neki segíteni.
Minden elkövethető beállítást, amit ismertem (automatikus indítás, akkumulátor optimalizáció, megjelenés más ablakok felett) beállítottam rajta, de a WhatsApp írja, hogy ez az android verzió nem támogatja a felugró ablakos értesítést.
Még a Redmi 3s telómnál sok mindent megtanultam, de akkoriban nem voltak ilyen problémák. Egy olyan ROM kellene, ahol nincsenek ilyen anomáliák. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám ezt garancia megőrzés mellett megoldani és milyen metódussal? Bootloadert nem nyitnék és nem is rootolnám semmi hókuszpók egyszerűen csak használni akarja alap dolgokra.
Akinek 12.5.2.0 ROM-ja van tapasztal ilyen problémát?
Ha esetleg nincs megoldás, akkor tudtok ajánlani valamilyen appot ami tud hasonlót és bevált nektek?

(#558) rooland


rooland
senior tag

Sziasztok!
2 hetes az új Redmi Note10-em és azt vettem észre, hogy ha be van kapcsolva a bluetooth (alapból mindig be szoktam kapcsolni mert kell), akkor szinte használhatatlanul belassul a wifi. Ha kikapcsolom, akkor minden OK a wifivel. Olvasgattam, hogy ez alapvetően általános technológiai probléma, és az előző telefonomnál is jelentkezett biztosan (Note7), de ott nem volt ennyire drasztikus. Tudom, hogy elvileg 5Ghz wifi hálózatot használva nem zavarja egymást a két technológia, de én 2,4Ghz-et akarok használni a nagyobb hatótáv miatt. Ennél a Note10 példánynál nekem kb használhatatlan a bluetooth és a wifi együtt. Szerintetek ezt vissza veszik így garanciában, hibás készülék működés miatt? Mert ez így nem élhető. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#559) novinyul válasza rooland (#558) üzenetére


novinyul
veterán

Online vásárlás esetén van 14 napod elállni, személyes vásárlás esetén meg nem cserélnék emiatt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#560) rooland válasza novinyul (#559) üzenetére


rooland
senior tag

Online volt, de sajnos a 14 nap már lejárt.

(#561) J.Pinkman


J.Pinkman
tag

Napokkal ezelőtt feldobta a 10S a MIUI 12.5.10 updatet.
De nem tudja frissíteni, hibát dob. Ugyanúgy mint a rendszer frissítések. Valakinek ötlet?

(#562) Viktor0610 válasza J.Pinkman (#561) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen hibát ír?

Jut eszembe: [Re:] Redmi Note 10S - egy a sok közül <- ez a Redmi Note 10S topikja. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#563) scyllarus válasza Viktor0610 (#562) üzenetére


scyllarus
veterán

Sokan használjuk mindkettőt, mivel ez a topik jobban pörög és nem sok eltérés van a két teló között, a legtöbb kérdésre simán tudnak felelni a "sima" Note 10 tulajok és itt hamarabb jön válasz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#564) Viktor0610 válasza scyllarus (#563) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, tiszta sor. ;)
Kis off meg amúgy is belefér. :K

Samsung Galaxy A54

(#565) scyllarus válasza J.Pinkman (#561) üzenetére


scyllarus
veterán

Milyen rom? Nekem nem kínál fel semmit, EU 12.5.7 stabil van rajta.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#566) J.Pinkman válasza scyllarus (#565) üzenetére


J.Pinkman
tag

Global MIUI 12.5.8.0 RKLEUXM van rajta épp. Ezt akarja 12.5.10-re frissíteni.
"Nem lehet letölteni. Várjon egy kicsit és próbálja újra."
Túl sokat nem részletezi. :F

(#567) scyllarus válasza J.Pinkman (#566) üzenetére


scyllarus
veterán

A tied sem global, hanem eus. Én is belesétáltam :)
A rklEUxm az EU-s, az igazi "globál" az RKLMIXM.
Elvileg neked a legfrissebb OTA van akkor, nem tud hova frissíteni.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#568) J.Pinkman válasza scyllarus (#567) üzenetére


J.Pinkman
tag

Pedig valamiért feldobta a kis huncut. :)
De ugyanúgy a rendszer app frissítések is elakadnak.
Éppenséggel nincs gond a telefonnal, csak idegesítő egy kissé.

(#569) scyllarus válasza J.Pinkman (#568) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor ott valami van. Nekem a rendszerappok frissülgetnek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#570) snorbi82


snorbi82
senior tag

Sziasztok! Hogyan lehet védetté tenni egy alkalmazást? Tartalékban van nálam a készülék, de folyton bezár mindent. Köszönöm

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#571) scyllarus


scyllarus
veterán

Hogy lehet beállítani, hogy két kártya esetén ne dobálja fel minden kimenő hívásnál lehetőségként a két kártyát? Be van állítva az alapértelmezett kártya hívásokhoz.
Szerk.: én szúrtam el, az volt beállítva, hogy kínálja fel. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#572) radamsky


radamsky
senior tag

Van egy kis gondom.. kicsit már idegesitő a gond.... Nova launchert használok ezer éve... mostanába jött elő a probléma, hogy ugye alapbol engedélyeztem a nova hozzáférését a rendszerhez, hogy az értesitéseket kijeleze.. és mostanba jön az a baj elő.. hogy jelzi az értesitést felugroként, de nem jelzi a felületen, nincs értesitési pötty se, se szám se... sööt olyan mintha eltünne a Nova engedélye, mert naptár, se az időjárás se reagál... bemegyek a menüjébe és irja engedélyezem a hozzáférést, katt ide.
Rákattintok és láttom engedélyezve van pedig.. csinálok egy ki és bekapcsolást az engedélyeknél, akkor egy ideig müködik perfektül ahogy kell.
Majd megint nem.. Naponta 3x szorakozni elég idegesitő.. Mondjuk frissitett a rendszer, talán ahoz tudom kötni?? fene se tudja..

Másik gond a poweramp.... meg van véve mindkét program, de pl ennél a hangszinszabályzásnál adnák neki plusz 15 %-ot minden egyes zeneszám után visszaáll középre... filozok lehet kénne neki egy gyári visszaállitás?? tul jol belaktam már...

szidom magam, hogy nem kapcsoltam ki a frissitést, no de már ezzel kell élni

ez a 2 probléma már idegesit.. régi telon perfektül megy minden... teszteltem ott is, már filozok átköltözöm a régibe, ezt meg eladom, mert ... elégé kezdem huzni a számat

(#573) llll


llll
senior tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni Redmi Note 10s unlockhoz.
lépésről lépésre végigcsinálom az útmutatót: fejlesztői beállítások, usb debug, oem unlock engedélyezve, mi unlock status-ban a fiók és készülék hozzáadása sikeres, mi unlock tool letöltve, ugyanazon mi fiókkal bejelentkezek, wifi kikapcsolva, mobilnet bekapcsolva, unlock tool indít, teló kikapcsol, fastboot módban elindítom, rádugom a gépre és itt nem történik semmi. A mi unlock tool nem ismeri fel.
Mi lehet a gond?

Soha többet DPD!

(#574) snorbi82 válasza llll (#573) üzenetére


snorbi82
senior tag

Szia!

A 14 napot megvártad? Én nem azzal a programmal szoktam csinálni, hanem:
XiaoMiTool V2 [link] . Szerintem sokkal jobb program.

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#575) llll válasza snorbi82 (#574) üzenetére


llll
senior tag

Azt a progit ajánlotta minden leírás és videó, amit találtam. De a 14 napnak sztem azután kellene elkezdenie ketyegni, miután kattintottam az "unlock"-ra.
(Vagy nem?)
Mert pont az a gondom, hogy arra már nem tudok kattintani. Nem tölti be az unlock tool a készülék adatait.
Mindenesetre megpróbálom ezt is, amit te mutatsz...

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#576) llll válasza snorbi82 (#574) üzenetére


llll
senior tag

...talán haladok.
Ha azt mondja hogy 168 óra múlva próbáljam újra, akkor az azt jelenti hogy folyamatban van a bootloader nyitási kérelmem feldolgozása?

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#577) Nashville válasza snorbi82 (#570) üzenetére


Nashville
tag

Furcsa, hogy az utoljára megnyitott alkalmazásokat nem lehet lelakatolni, mint más telókon, ahogy megszoktuk. Nekem Huawei van de a régebbi Redmi 3s-en még meg lehetett csinálni ugyanúgy mint a H P30 pro-n. Ha esetleg rájöttél azóta akkor érdekelne a megoldás.

(#578) Nashville válasza Nashville (#557) üzenetére


Nashville
tag

Már érdektelen a kérdés, megoldottam harmadik féltől származó appal. Eddig senki sem tudott válaszolni más helyen sem erre a problémára fura egy teló ez vagy csak a legújabb MIUI teszi? Na tudjuk be a Xiaomi együtthatónak...

(#579) llll válasza llll (#576) üzenetére


llll
senior tag

... alighanem meg is van a válasz, ha esetleg vki ugyanebbe a helyzetbe kerülne:
Szóval "ha új telefonról van szó (tehát még senki mi accountjához nem volt hozzá rendelve), vagy kevesebb mint 72 órája van hozzárendelve, akkor a program nem nyitja meg addig, amíg a jelzett idő le nem telik. Ennek biztonsági okai vannak és sehogyan sem lehet megkerülni".

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#580) Diopapa válasza Nashville (#577) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem az új Androidon csinálja a MIUI. Kicsit béna megoldása van:
"Biztonság" app - Beállítások - Sebességgyorsítás - Zárolt alkalmazások

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#581) matyiroli


matyiroli
tag

Sziasztok!

Pár napja használok Redmi Note 10 5G-t, előtte P Smart 2019-em volt. Nagyon tetszik az új telefon, de van pár dolog, amit nem tudtam beállítani (pedig előző telefonomban működött):
- Messenger buborék megjelenítés nem működik. Messenger ikonra kattintok hosszan, ott előhozza utolsó pár ember buborékját, akivel beszélgettem...
- Messenger értesítés nem érkezik, jobb esetben csippan egyet, hogy jött egy új üzenet.
- Előző telefonomon volt értesítési led, ezen ugye nincsen. Használ valaki olyan appot, amivel ezt meg lehet oldani és működik is? Próbáltam párat (NotifyBuddy, AOE, aodNotify), de egyik sem működik.
- Létezik olyan tok/beállítás, hogy flip tokot kinyitva egyből oldjon fel a képernyőzár? Valami spéci tok kell hozzá?

Köszönöm a válaszokat!

Üdv.: MR

(#582) Nashville válasza matyiroli (#581) üzenetére


Nashville
tag

Fentebb írtam ugyanezt a problémát (557-es hozzászólás). Használd a C Notice alkalmazást minden ilyen jellegű problémára gyógyír (kb. 7 alkalmazást próbálgattam mire rátaláltam) . Megvettük már a haver telójára is így nem marad le egyetlen értesítésről sem. Nagyon jól testreszabható. Szánj rá egy kis időt, megéri. Én is használom olyan appoknál, ahol nincs felugró / buborékos értesítés.

A távkezelés megoldásába 8 óra nettó időt fektettem, mire a sok app közül mégiscsak maradt a Teamviewer amivel kezdtem az egész hercehurcát, de másképp kell hozzányúlni a telóhoz működik nagy nehezen, de ez is másképp.

(#583) OldMike válasza matyiroli (#581) üzenetére


OldMike
őstag

A flip tokos ébresztés engem is érdekelne. Most a felemeléssel ébresztés funkciót állítottam be, de az a flip nyitását nyilván nem érzékeli, tehát felemelés nélkül nem ébreszt.

Kérdés hozzáértőkhöz: a felemeléssel ébresztés beállítás mit csinál amikor a telefon zsebben vagy táskában van, ahol lehet mozgásban is, meg egy ideig nyugalomban aztán meg mozoghat? Amennyiben ilyenkor is felébred (csak éppen nem látom), akkor talán vissza kellene állnom a dupla koppos ébresztésre, az esetleges többletfogyasztás elkerülésére.

42LM660S

(#584) Nashville válasza OldMike (#583) üzenetére


Nashville
tag

Screen Lock [link] a flipes feloldáshoz. Nekem a pro verzió van, flip tokom nincs sőt a telóm sem ilyen :D, de működik a pro-val egy papírlappal takargattam. Egy próbát megér.

(#585) OldMike válasza Nashville (#584) üzenetére


OldMike
őstag

A Screen Lock Pro-t még az előző telefonomhoz (Huawei P9 Lite) vettem meg, ott nagyjából működött. A lezárás a lecsukással mindig jó volt, de az ébresztés nem. Ha 1-2 óráig nem használtam a telefont, akkor nem ébresztett. Viszont jó volt a mozgással ébrentartó funkció.
Áttelepítettem az RN10-re, de azon csak Admin Lockkal akarna működni, és azt a telefon nagyon nem szeretné engedné. Azt hiszem én sem szeretnék ennyi jogot adni egy alkalmazásnak. A Smart Lockot engedtem, de azzal nem működött. A mozgatásos ébrentartás rövid ideig jó, de 10-15 perc használati szünet után mintha nem is lenne.

42LM660S

(#586) Nashville válasza OldMike (#585) üzenetére


Nashville
tag

Az nem lehet, hogy az agresszív energiagazdálkodás lövi ki? Minden létező beállítást végrehajtottál (akku optimalizáció figyelnem kívül hagyása, automatikusan induló appok beállítása , lakatokás... ahogy fentebb írta forumtárs az már változott, de a lényeg ugyanaz), amik állandó futást igényelnek csak így működnek normálisan.
Mondjuk ezek ellenére is lehetek anomáliák nem csak a Xiaomi-nál, de itt főként. Sajnos...

(#587) scyllarus válasza matyiroli (#581) üzenetére


scyllarus
veterán

A messenger napok óta ezt csinálja, droidon és IOS-en is, az nem a teló hibája.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#588) OldMike válasza Nashville (#586) üzenetére


OldMike
őstag

Ennyire részletekbe menően nem vagyok jártas. Az akku optimalizálás biztosan gyárin van, automatikusan induló alkalmazásom nincs, azt nem tudom hogy a lakatolás azonos-e az alkalmazások zárolásával? Amikor próbálgattam, akkor zárolva volt az alkalmazás, viszont nem tudom hogy automatikusan indulóra be volt-e állítva. Lehet hogy próbálom még, de Admin jogot biztosan nem adok neki. Érdekes hogy a Huaweinél beállítottam az Admin jogot, de ott semmi nyöszörgés nem volt a telefon részéről.

42LM660S

(#589) Nashville válasza OldMike (#588) üzenetére


Nashville
tag

Sajnos nem tudok neked képernyőképet lőni, hogy hogyan csináld ezeket a beállításokat, mert nekem Huawei van, de mindenképpen fontos hogy ezeket tudd beállítani, ha szükséged van rá.
Egyes funkciókhoz elengedhetetlen az adminisztrátori jog megadása, különben az a funkció kuka. A MIUI ijesztő figyelmeztetést ad de nyugodtan megadhatod neki, ahogy a Huawei-nél is tetted. Itt nyöszörög, de ez van, a véletlen elnyomás miatt van ez a biztonság, nem rossz ez a gyakorlatlan felhasználók miatt, de nekünk figyelmen kívül kell hagyni, ha tudjuk mit csinálunk.

(#590) radamsky válasza scyllarus (#587) üzenetére


radamsky
senior tag

Nekem ugy mokodik csak a messenger, hogy nova beállitás, ugye novát használok, majd ugye ertesitesek es belepek. Ott irja hogy nincs admin engedélyem, katt ra... Kattintok, belépek és van engedélyezve.... De ha ki-be kapcsolom, hopp már müködik minden értesités ujra, egy ideig, azt mintha elfelejteni.... Boszanto egy hiba, mert se viber, se messenger, se hivaslista, se sms , se semmi nem mukodik. Mig ki-be nem kapcsolom

(#591) scyllarus válasza radamsky (#590) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugyanez van, ki-bekapcsolás után működik egy darabig, de csak a messengernél jelentkezett.. És biztos nem a teló hibája, ios-en is ugyanez a helyzet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#592) OldMike válasza Nashville (#589) üzenetére


OldMike
őstag

Köszi.

42LM660S

(#593) radamsky válasza scyllarus (#591) üzenetére


radamsky
senior tag

Nekem egesz leáll, mindegy milyen launchert hasznalok

(#594) llll válasza snorbi82 (#574) üzenetére


llll
senior tag

...ha ezzel a xiomitool v2-vel szeretnék romot cserélni, akkor is ki kell nyitni először a bootloader-t?
Mert az egyszerűen nem sikerül. Látszólag anélkül is lefutott az új rom telepítése, de a legvégén vmi hibaüzenettel zárt. (Sajnos nem fotóztam le, mert idegállapotba kerültem :) ) Se ezzel, se a mi unlock tool-lal nem nyílik a bootloader. Utóbbinál már kétszer vártam meg a 168 órát és az agyfasz kerülget. Még a fejlesztői beállítások is "visszazáródott", újra fejlesztővé kellett válnom. Ilyet még nem is b@sztam.
Kb 5-6 teló után most nagyon-nagyon csalódott vagyok a xiaomi-ban. :(((

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#595) snorbi82 válasza llll (#594) üzenetére


snorbi82
senior tag

Ha azonos régiót teszel fel, akkor nem kell bootloader nyitás,egyéb esetben kell.
Én ezzel a programmal nyitottam 3 készüléket gond nélkül.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#596) llll válasza snorbi82 (#595) üzenetére


llll
senior tag

Gondoltam teszek még 1 utolsó próbát, aztán nem zaklatlak tovább. Szóval a bootloader nyitása ezzel a hibaüzenettel zárul. Mond ez neked esetleg vmit?

Soha többet DPD!

(#597) llll válasza llll (#596) üzenetére


llll
senior tag

Ha pedig a zárt booloaderrel próbálom telepíteni a global stabil romot, akkor ezt kapom:

Mindenképpen szeretnék romot cserélni, mert ezzel a mostanival a névjegyeimet sem lehet kezelni, az email-ben kapott pdf csatolmányt semmivel sem tudom megnyitni, illetve a hívásrögzítőről sem szeretnék lemondani. Ez így most 1 kiherélt telefon.

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#598) scyllarus válasza llll (#597) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem ezek közül egyedül a hívásrögzítés nem működik (azt hiszem legalábbis, sosem használtam), szóval ott más baj van akkor.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#599) snorbi82 válasza llll (#597) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nekem úgy tűnik, hogy hibás telepítésed van. Valami nagyon össze lehet akadva valamivel.
Laptop vagy asztali? Ha laptop, USB2.0 próbáld, ha asztali csak a hátsó alaplapin.
Milyen Windows? Én leszednék minden xiaomi drivert, esetleg más telefon drivert, frissítenék alaplap drivert..
Esetleg még próbáld meg ezt feltenni.:
[link]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#600) kayman


kayman
senior tag

Sziasztok.

A közelség érzékelő általánosságban hogy szuperál nektek? Nekem sokszor elnyomjod a fülem éppen amit ér.
Felvétel után a bekapcs gombbal elért kikapcsolt kép se mindig megoldás. Valamiért önálló életet él.

De ami jobban idegesít, hogy ha telefonálok és be jön egy hívás, természetes hogy vissza jön a kép. Viszont az bekapcs gombbal el teszem háttérbe, eltűnik. De nem marad úgy, újra elkezd világítani kb 1-2 másodperc után.
De aktív hívás nélkül is ezt csinálja, mondjuk egy tárgyalás alatt, bármilyen hang üzemmódban is van.

:W

HyperTransport az úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.